Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-02-2017, 11:03   #1
helganin
Stały bywalec
helganin Można na niego liczyćhelganin Można na niego liczyćhelganin Można na niego liczyć

helganin's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Reputacja: 250
Domyślnie Możesz korzystać z tej aplikacji przez jakiś czas lub ją kupić i mieć na zawsze

Witam,
mam taką informację przy dodatku do GTA IV:
"możesz korzystać z tej aplikacji przez jakiś czas lub ją kupić i mieć na zawsze"
Grę zainstalowałem z drugiego konta gdzie była kupiona. Chcę grać na nowym koncie, dodatek będzie działać normalnie?

Drugi dodatek do GTA IV jest na sklepie niedostępny ale ściągnąłem go z drugiego konta na UK i będzie normalnie działał po ściągnięciu jak jest u nas niedostępny?

helganin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2017, 11:22   #2
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1638
Domyślnie Odp: Możesz korzystać z tej aplikacji przez jakiś czas lub ją kupić i mieć na zawsze

Nie wiem, jak z tym sytuacja na ONE wygląda, ale ja kupowałem dlcki z poprzedniego gena, to chodziły na innym koncie. Możliwe że będzie chodzić i nie. Niech ktoś się wypowie jeszcze w tym temacie.

Mały edit z mojej strony. Być może musi być odpalone drugie konto, ale to jest do potwierdzenia.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2017, 11:38   #3
helganin
Stały bywalec
helganin Można na niego liczyćhelganin Można na niego liczyćhelganin Można na niego liczyć

helganin's Avatar

Domyślnie Odp: Możesz korzystać z tej aplikacji przez jakiś czas lub ją kupić i mieć na zawsze

Chcę zakupić GTA IV za 99zł na sklepie i chciałbym aby te dodatki działały
Do burnouta dodatek działa z tego drugiego konta i nie ma dopisku że można korzystać przez jakiś czas.
Dlaczego nie ma dodatku The Lost and Damned?

Ostatnio edytowane przez helganin : 10-02-2017 o 11:55
Stary 10-02-2017, 12:34   #4
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1638

Na to już Ci nie odpowiem, dlaczego nie ma. Jedne dodatki są na Polskę, ale jednych też nie ma. Ja mam wszystko na płytkach, nie pozbywałem się jeszcze niczego z 360, więc jestem zabezpieczony Ta dopiska, to ciekawostka, będę musiał się zagłębić i dopiero wtedy mogę dyskutować

Hmm a co tam jest napisane na temat dodatków? Tam jest jeden czy powinny być dwa, bo to też jest różnica.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2017, 13:19   #5
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9467

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Gdzie pokazuje się ten tekst z tytułu?
Stary 10-02-2017, 14:40   #6
helganin
Stały bywalec

helganin's Avatar

Na stronie sklepu przy produkcie.

Stary 10-02-2017, 15:16   #7
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9467

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Nie przejmuj się tym. Wszystko powinno normalnie działać.
Stary 10-02-2017, 17:01   #8
helganin
Stały bywalec

helganin's Avatar

Już nie ważne, kupiłem w sklepie xboxa.
Oba dodatki działają z innego konta, nawet ten niedostępny u nas.

Ostatnio edytowane przez helganin : 10-02-2017 o 20:59
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania