Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-01-2017, 06:37   #8261
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1912
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Ładnie Asasynku, piwko poszło, a Child of Light, to był z golda, masz racje

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2017, 12:14   #8262
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1924

w ramach wykańczania gier po kilku latach dzięki możliwości grania na xone:

Mass Effect - 1200/1200 - może starczy kiedyś czasu na 2 i 3...jak nie to kupka wstydu się powiększy, przejdę na YT
Rainbow Six Vegas 2 - 1000/1000 - dzięki Snaq PL za zrobienie fotki do True Identity

oraz z nowszych:

Halo 5 Guardians - 1250/1250 - dzięki za wspólną walkę głównie Assassin PIL oraz LightofImperius
Minecraft - 1855/1855 - na razie przerwa od survivalu w otwartym świecie, do następnego dlc...dzięki dla wszystkich z którymi coś tworzyłem, walczyłem, zdobywałem itp

Ostatnio edytowane przez Balisard : 12-02-2017 o 12:27
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2017, 09:40   #8263
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5968

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Balisard Zobacz post
w ramach wykańczania gier po kilku latach dzięki możliwości grania na xone:

Mass Effect - 1200/1200 - może starczy kiedyś czasu na 2 i 3...jak nie to kupka wstydu się powiększy, przejdę na YT
Rainbow Six Vegas 2 - 1000/1000 - dzięki Snaq PL za zrobienie fotki do True Identity

oraz z nowszych:

Halo 5 Guardians - 1250/1250 - dzięki za wspólną walkę głównie Assassin PIL oraz LightofImperius
Minecraft - 1855/1855 - na razie przerwa od survivalu w otwartym świecie, do następnego dlc...dzięki dla wszystkich z którymi coś tworzyłem, walczyłem, zdobywałem itp
hmmmmm... wszystkie banalne ale zawsze calaczki, plus
Stary 15-02-2017, 17:27   #8264
NML
Znajomy
NML Można na niego liczyćNML Można na niego liczyćNML Można na niego liczyć

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 281

Silent Hill: Downpour 1000/1000
Na początku sceptycznie podchodziłem do tej częśći, jednak okazała sie jak dla mnie napewo lepsza od poprzedniczki. Muzyka tworzyła dobry klimat, a spora ilość misji pobocznej wydłuża o wiele czas gry, bo sama rozgrywka bez questów to pewnie około 6/7 h Calak w miare prosty, aczkolwiek trochę czasochłonny ze względu na odblokowanie wszystkich zakończeń. Hard prośćiutki ( nie była potrzebna broń od kosmitów )
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2017, 20:28   #8265
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10594

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ostatnio wpadł calak w:

Halo 5: Guardians 1250/1250 - pierwsze przejście kampanii chyba na heroicu (nie pamiętam, dawno grałem) całkiem przyjemne, co-op też spoko. Przez legendary też bezproblemowo przebrnąłem, ale moim zdaniem rozgrywka dużo traci na tym poziomie, NUDY, kampienie za jedną osłoną i zabijanie przeciwników z kilometra zdecydowanie mi nie siadło. W multi coś tam pograłem na początku, fajnie się bawiłem przez kilka godzin i tyle. Pierwszy dodatek do zrobienia w 10 min, na drugi ze 2-3h trzeba poświęcić - przyjemny tryb rozgrywki. Mam nadzieje, że już nic do tego nie wyjdzie, bo gra zajmuje zdecydowanie za dużo miejsca na dysku .
Dzięki dla Piotr91PL i Bali PL za wspólne granie, pozdro.

Ryse: Son of Rome 2000/2000 - W miarę mi się podobało, widowiskowa kampania, graficznie na propsie, multi też ok, wbijanie 200 lvl żmudne, ale też nie zajmuje jakoś dużo czasu, ogólnie acziwmentowo dobrze wyważona gra (lvl 100 by wystarczył). Kampania na legendary banał, zginąłem może ze 2 razy przez całą grę. Przyjemny exclusive, jak dadzą w goldzie za darmo to można ograć.
Dzięki dla LightOfImperius za pomoc z kilkoma multiplajerowymi acziwami.
Stary 24-02-2017, 07:39   #8266
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Z tytanami było więcej do roboty, szybko Tobie poszło, tak trzymać, miło mi się grało i dziękuję, że też mogłem pomóc

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 27-02-2017, 15:08   #8267
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - 1000/1000 - Calaczek wpada praktycznie sam, choć zagadki troszkę bardziej zagmatwane niż w poprzedniej części, to i na solucję zdarzyło się zerknąć z 2 razy. :P Sama gierka warta krótkiego komentarza. Na pewno spodoba się fanom Crimes&Punishments, przynajmniej trzy pierwsze sprawy. Potem gra prowadzi nas za rączkę i dość szybko zamyka historię. W związku z tym trochę mało tu zawartości. Wynagradza to po części zróżnicowana rozrywka, weźmiemy udział choćby w turnieju Bowls! Dałbym 8 za główne danie i 6 za deser, więc 7/10 ode mnie.

Ostatnio edytowane przez r1p : 27-02-2017 o 15:13
r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2017, 16:17   #8268
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1142

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny  Weteran Xbox Live 
Liczba Osiągnięć: 17

Gratulacje. Ile dokładnie jest spraw?
Stary 27-02-2017, 16:49   #8269
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Gratulacje. Ile dokładnie jest spraw?

5 - przy czym pierwsze trzy na poziomie C&P, może nawet trochę bardziej rozbudowane, czwarta w trochę innym settingu i wyraźnie krótsza, a ostatnia to taki epilog.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2017, 19:45   #8270
Aczik
Uzależniony

Aczik's Avatar

Gratulejszyn

Stary 28-02-2017, 15:24   #8271
Aczik
Uzależniony

Aczik's Avatar

The Walking Dead ( Xbox 360 ) - 600/600, czyli dziesiąty calak w mojej historii grania i wszystko w tym temacie było już napisane, więc nie muszę nic opisywać. Jedynie do czego można się przyczepić, to jak to chodzi na old genie, ale większość zapewne wie, która ogrywała.

Stary 28-02-2017, 16:55   #8272
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1924

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Z tytanami było więcej do roboty, szybko Tobie poszło, tak trzymać, miło mi się grało i dziękuję, że też mogłem pomóc
master of ryse
Stary 10-03-2017, 21:01   #8273
Aczik
Uzależniony

Aczik's Avatar

Forza Motorsport 3 ( Xbox 360 ) - 1000/1000, czyli jedenasty calak w mojej skromnej historii, ale dość pamiętliwy i bardzo jestem do niego przywiązany, bo prawdopodobnie to był pierwszy tytuł na mojego staruszka, ale nie jestem pewny. Gra studia Turn 10 oraz Microsoft game studios była dla mnie doświadczeniem przyjemnym, nie nudnym i od tego zaczynałem przygodę z tą serią. Z czym mogłem mieć problem? Jedynie drift cholerny, do którego kilka podejść miałem i już miałem tytułu na 100% nie robić, ale jednak wpadło, więc zachęciło mnie to do wyrobienia wyścigów. Z kierowcy nie korzystałem, wszystko robiłem sam, a tu małe podsumowanie:

LightofImperius completed the game Forza Motorsport 3 and is the 7,357th gamer on the site to complete it

Podziękowania za zrobienie online dla YuSuzuki.

Pozdrawiam

Stary 11-03-2017, 01:55   #8274
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

RAGE 1250/1250 - Skończyłem DLC i przeszedłem grę ponownie na Ultra Nightmare. Dodatek średni, dochodzi nowa broń, której użyłem tylko po to żeby wbić dwa acziwy, misje przeciętne. Ostatnio grałem prawie 5 lat temu, kampanii w ogóle nie pamiętałem, więc czułem się jakbym grał pierwszy raz. Nowy poziom trudności nie stanowi żadnego wyzwania, równie dobrze mógłby się nazywać normal.

Na początku grałem na 360, później przeniosłem się na one i gra nie działa za dobrze we wstecznej kompatybilności, problemy z dźwiękiem, klatkuje, w jednym momencie musiałem wrócić na chwilę na trzystasześćdziesiątkę, bo gra odpalała pokaz slajdów i nic nie mogłem zrobić, ponowne powtórzenie lokacji pewnie by pomogło, ale byłem już na samym końcu. Mam nadzieję, że to nie normalka w innych grach, bo już sobie pobrałem CoJ: Gunslinger i Far Cry3 Blood Dragon.
Stary 15-03-2017, 00:10   #8275
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Lara Croft and the Guardian of Light 200/200 - Ponad 5 lat temu, zostawiłem gierkę z jednym acziwem do wbicia, nie wiem dlaczego, ale całkowicie mi nie siadła. Przeszedłem, wyczyściłem cztery lokacje i dałem sobie spokój. Dzisiaj się przemogłem żeby w końcu ponownie odpalić, myślałem, że zrobię jeden może dwa etapy, a tak się wkręciłem, że od razu dobiłem calaka. Życie to naprawdę potrafi zaskoczyć
Stary 15-03-2017, 00:11   #8276
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10974

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Prawdziwy dzik.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 15-03-2017, 00:12   #8277
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Wzajemnie, tylko prawdziwy dzik potrafi odpisać na posta po minucie.
Stary 15-03-2017, 00:12   #8278
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10974

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Czuwam nad internetem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 16-03-2017, 14:01   #8279
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1785

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Wolfenstein 1000/1000
Singiel w pytkę, coś między return to castle wolfenstein a new order.
Multi bardzo mile się buści. Teraz jeszcze dokończyć bustować z Sgt_Lubasz i też będzie miał komplet.Gdy był w trasie większość zrobiło się z Lightofimperius vel Aczik
też dzięki za ,,grę''.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2017, 15:17   #8280
dark star
Stały bywalec
dark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innych

dark star's Avatar

Reputacja: 655

Lista Osiągnięć

Gierka wyśmienita gratki za wytrwanie w Multi.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania