Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2017, 09:03   #2361
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10023

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Xbox Live - Temat Ogólny

Tak, chodzi jedynie o możliwość zakupu kodów bezpośrednio do MS (było wygodne). Samo kupowanie w innych regionach dalej działa.
Stary 04-01-2017, 09:15   #2362
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znają

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 567

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

Samo kupowanie na innych regionach oczywiście działa. Problem w tym, że ceny zdrapek z innych źródeł trochę słabo wypadają. Dla przykładu wziąłem z jakiegoś sklepu 50 $ CAD, które kosztują 9 EUR więcej niż powinny.
Stary 28-01-2017, 10:46   #2363
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5102

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

http://allegro.pl/xbox-one-live-gold...637651677.html za 129 jest ryzyko jest zabawa...to qrwy jebane oczywiście konto

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2017, 11:16   #2364
murinus
Uzależniony
murinus Jest wokół niego pozytywna auramurinus Jest wokół niego pozytywna auramurinus Jest wokół niego pozytywna aura

murinus's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 218

Lista Osiągnięć
Widz Swój! PlayStation 3 is my Home Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 13

gold z kodem EMCRBCJ27 za 85 $ na 24 miesiące:https://www.newegg.com/Product/Produ...874103380&FM=1

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2017, 08:23   #2365
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5102

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

jak by ktoś szukał Golda taniej niż za 200 Plnów to na G2A jest za około 170 PLnów
https://www.g2a.com/xbox-live-12-mon...ld-global.html

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2017, 11:18   #2366
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1785

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Ktoś widział w jakimś sklepie online doładowania 15 zł ,kupowałem na allegro ale ostatnio ich nie widać.Mam kilka kont załadoowanych zdrapkami na których są resztówki po 15,20 zł ,chciałem je z głową wygospodarować.A wiadomo że na MP zawsze ceny sątak zrobione że zawsze braknie kilka zł.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2017, 12:36   #2367
dark star
Stały bywalec
dark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innych

dark star's Avatar

Reputacja: 655

Lista Osiągnięć

Ja ostatnio dopłacałem karta bo szukanie zdrapki za 5 złoty było nie opłacalne.
Stary 17-02-2017, 12:46   #2368
murinus
Uzależniony
murinus Jest wokół niego pozytywna auramurinus Jest wokół niego pozytywna auramurinus Jest wokół niego pozytywna aura

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) za 181.89 zł:http://www.cdkeys.com/12-month-xbox-...p-xbox-one-360
Może wiecie gdzie jeszcze taniej można nabyć 12 miesięcy ?.

Stary 17-02-2017, 12:52   #2369
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Nawet nie wiem że za 5 zł były,chodziło mi bardziej o te po 15.Ale ok ,walić to.
Co i ch z tymi cenami golda powaliło 3 miesiące od 70+ a na miesiąc po 45zł.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 17-02-2017 o 23:38
Stary 18-02-2017, 10:29   #2370
murinus
Uzależniony

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

XBOX LIVE GOLD 12 MSC za 169 zł:http://allegro.pl/xbox-live-gold-12m...722933547.html

Stary 13-03-2017, 13:47   #2371
murinus
Uzależniony

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Microsoft Abonament Xbox Live GOLD 3 miesiące za 49 zł:https://lowcygier.pl/promocje-pudelk...ch-w-x-kom-pl/

Stary 13-03-2017, 14:46   #2372
dark star
Stały bywalec
dark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innych

dark star's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
Microsoft Abonament Xbox Live GOLD 3 miesiące za 49 zł:https://lowcygier.pl/promocje-pudelk...ch-w-x-kom-pl/
Sprawdzaj co wrzucasz tam jest cena 69zł.
Stary 13-03-2017, 14:52   #2373
murinus
Uzależniony

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał dark star Zobacz post
Sprawdzaj co wrzucasz tam jest cena 69zł.
nic nie muszę sprawdzać tam jest kod i go wklepujesz

Stary 13-03-2017, 15:01   #2374
dark star
Stały bywalec

dark star's Avatar

Lista Osiągnięć

Sorry zwracam honor nie doczytałem.
Stary 13-03-2017, 15:06   #2375
murinus
Uzależniony

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

następnym razem czytaj dokładnie,pojawi ci się takie coś:

Stary 13-03-2017, 18:01   #2376
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znająnaughtydog Wszyscy go tu znają

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 567

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

Dobra, dobra... to, że teraz doczytałeś nie znaczy, że jesteś solidny gość. Ty i Twoje "promocje" są swego rodzaju prowokacją, więc nie dziw się reakcji innych. Jesteś już zaszufladkowany.
Stary 13-03-2017, 19:23   #2377
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Napisał że zwraca honor a ty dalej a ty cfaniakujesz ,bo udało ci coś normalnego wstawić.
Stary 14-03-2017, 20:12   #2378
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykład

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 504

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Witam
Właśnie zakosili mi konto, GT: SierraPL, zrobili sobie zakupy na 1000 zł i zmienili mi hasło tak że nie mam możliwości odzyskania go, ktoś coś pomoże gdzie dzwonić, sprawe na policje zgłaszać?, kartę już zastrzegłem, ktoś coś?
SierraPL jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 07:25   #2379
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1912

Cytat:
Napisał SierraPL Zobacz post
Witam
Właśnie zakosili mi konto, GT: SierraPL, zrobili sobie zakupy na 1000 zł i zmienili mi hasło tak że nie mam możliwości odzyskania go, ktoś coś pomoże gdzie dzwonić, sprawe na policje zgłaszać?, kartę już zastrzegłem, ktoś coś?
Witam. Nie jestem pewny, jak do tego Microsoft podchodzi, ale dzwoń do nich pierw i postaraj się nagłośnić sprawę i wytłumaczyć co się stało, i jestem ciekawy, jak oni zareagują i co będą się starali zrobić. Ja jeszcze w robocie skontaktuje się ze znajomym, co robi w Microsfocie i zobaczymy, co on mi na to powie. Pierwsze co można najszybciej zrobić, to sprawdź czy masz na poczcie płatności zrobione kartą, bo Microsoft zawsze wysyła potwierdzenie kupna, że masz wszystko pokazane, co było kupione i ile za to się zapłaciło, można wydrukować sobie. Karta zastrzeżona, to do banku wbij, żeby Tobie wydali wyciąg z płatnościami. Można potem z tym wszystkim zgłaszać na Policję, ponieważ to zapewne podlega jakieś karze i będą wyciągnięte zapewne jakieś konsekwencje. Nic mi innego na ten moment do głowy nie przychodzi, życzę powodzenia w odzyskaniu konta i wyjścia na prostą. Temat będę śledził dalej.

PS. Weryfikacja dwuetapowa była i inne zabezpieczenia konta zrobione?

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 08:35   #2380
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykładSierraPL Daje dobry przykład

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 504

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Co do weryfikacji to niestety nie ustawiłem, moja wina, bije się w pierś i mam nauczke na przyszłość. W banku powiedzieli ze musze sprawe na policje zgłosić po wcześniejszej wizycie w placówce, właśnie się wybieram. Natomiast wczoraj wieczorem spędziełem jeszcze z 1,30 h na live chat z konsultantem MS, tu szacun bo gościu naprawdę stanął na wysokości zadania, konto odzyskam ale musiałem podać nawet nr ser. konsoli, nr IP i pare innych danych z ustawien systemowych konsoli, na koniec poprosił abym podał ile straciłem żeby wiedzieli ile ewentualnie oddać, zobaczymy, napisał że 2 - 3 dni robocze i sprawa bedzie załatwiona, oby. Co do maila to przez to włąśnie się zorientowałęm że coś nie tak, wczoraj 14.03 od 11.00 zaczeły się pojawiać maile z MS o jakimś kodzie zabezpieczającym, o zakupach, o przeniesieniu zabezpieczeńa njakieś konto w domenie 163.com, oraz o podejżanej aktywności na koncie z ip 200. ...... i lokalizacja Chiny, niestety w robocie nie miałem dostępu do maila i dopiero po poworocie z pracy zobaczyłem co siędzieje, patrząc po godzinach maili z MS to wszystko zajęło im około 2h, a najlepsze co kupili: 23000 Zen Neverwinter 2 szt. po 499 za każdą
SierraPL jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
free, live, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania