Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2016, 18:45   #41
CieniasuPRL
Początkujący
CieniasuPRL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Hitman

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ma być początek 2017. Oby z cyfrowymi epizodami się wyrobili do końca roku...
Wyrobią się, jutro kolejna część Glitchmana (więc pewnie ostatnia będzie w październiku, potem bonus).

Ważniejsze by się wyrobili z patchami, w co nie wierzę, tak wygląda gra po ok. 8 patchach (UWAGA horror dla ludzi o mocnych nerwach):
1. Nielegalny skok przez barierkę - glitch 0:16
2. tuż wcześniej 0:14 głośny strzał, może i legalny, ale powinien wykluczać rank Silent Assassina
3. 0:28 - 0:44 wypadek na niby czyli podwójna eksplozja, ginie od gaśnicy (dzięki temu body found nie jest liczone o czym zero info w grze, wiadomo z forum)
4. czemu tak głupio biegnie? bo w kucki go nie słychać (tak samo głośny bieg stojąc jest słyszalny - glitch)
5. 1:04 odwrócenie uwagi w porządku, ale gdybyście popróbowali to byście wiedzieli, że kupa osób mających dalej podchodzi, dlatego nie rzuca w bezpieczne miejsce koło kufra
6. 1:19 głośny STRZAŁ PRZEZ ŚCIANĘ - podobno zamierzone przez twórców - wątpię
7. mimo tego hałasu nikt nie widzi trupa
8. mimo zabicia go na oczach wielu osób nikt tego nie widzi (gdy zwykle widzą aż za dobrze)
9. od 1:26 PARANOJA w kuchni, gigantyczny glitch, biegnie w miejscu nielegalnym podczas alarmu.
Osobnym "glitchem" jest publikacja takich filmów co zabija rankingi, bo byle kto miażdży mistrzów (gdy bez tej ściągi cudem mógłby zrobić 20 minut).

Mam dość tej gry, jutro ściągnę patcha - pewnie znowu 4 GB - licząc na cud. Tajlandię też pewnie ściągnę z nudów (zanim nie kupię innych gier).

UPDATE: patch to 6,8 GB (misja 6,3 GB), już ok. 30-40 GB patchów, nowości to:
-w niezwykle irytującej eskalacji z hackowaniem laptopa kiedyś często widzieli ciała przez ściany, a przy hackowaniu wpadka w 90% (z powodu glitcha), teraz dodatkowo bardzo ciężko go wybrać
-dzięki jeszcze większemu widzeniu tyłkiem teraz zatrucie części pokarmów stało się niemożliwe, choć ludzi dużo bardziej wkurza już samo widzenie (i częste restarty).
Co do misji to do szału doprowadza mnie karta klucz, gdzie ona do diabła jest? Wymordowałem masę osób, które powinny mieć kartę a nie mają (mimo to spokojnie wchodzą), włamać się nie da.

Ostatnio edytowane przez CieniasuPRL : 19-08-2016 o 14:56
CieniasuPRL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2016, 12:51   #42
CieniasuPRL
Początkujący

Oto nowy epizod - Bangkok:
To jest straszne i pokazuje czemu olałem tą grę. W Absolution trzeba się było skradać, zbliżać do celu, sprzątać ciała. Zaś w Glitchman biegasz jak głupi, strzelasz przez ściany i robisz wybuchy w tłumie, wszystko z dużej odległości żeby jakiś noob się nie popłakał, że nie może podejść blisko (a jest to bardzo łatwe skoro są tak ślepi i głusi - tu np. gość biegnie w 0:32 ze snajperką obok ochroniarza).

Ponadto padł mój świetny rekord świata 4:25 (w starym kontakcie), teraz to 2:15 i byle kto zmiażdży mnie z ogromną łatwością (ba nawet bez youtube). Obecnie wybuch butli z gazem jest liczony potrójnie: jako eksplozja, jako wypadek i jako wybuch materiałów wybuchowych dzięki czemu można zdetonować ją w tłumie (nie wiem jak bardzo, bo można było zabijać osoby z tłumu, nie wiem czy nadal za to nie ma kar, ale nawet gdy będą to trzeba to zrobić precyzyjniej by tylko cel zginął).
UPDATE: wróciłem na chwilę i poprawiłem swój wynik w Media Menace na 1:32, tylko po to by mnie nooby nie zmiażdżyły, bo to potem wygląda żałośnie, a nikt nie pamięta jak genialny był wynik 4:25 (taka genialna strategia, niedostępna dla innych graczy z X1, przypominająca piękne czasy Absolution).

Ostatnio edytowane przez CieniasuPRL : 23-08-2016 o 13:30
Stary 02-02-2017, 11:44   #43
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1142

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny  Weteran Xbox Live 
Liczba Osiągnięć: 17

Nowa aktualizacja pojawiła się na Xbox Live, ale oczywiście twórcy musieli coś zepsuć. Okazuje się, że gra wywala na ekranie loadingu i trzeba ściągnąć ją od nowa.

Sam update jest naprawdę dość ciekawy, jeśli chodzi o darmowy dodatek. Dostaliśmy nową misję we Włoszech z całkowicie nowymi postaciami, porą dnia i muzyką, a dodatkowo pojawił się poziom trudności Professional, który np. wyłącza autosave (max. 1 zapis na misję) i zwiększa liczbę kamer ochronnych, które od teraz alarmują pobliskich strażników.
Stary 02-02-2017, 12:26   #44
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Ooo, dodali nawet garstkę osiągnięć, akurat Sapienzę dobrze wspominam. Dodatkowo wciąż czekam na wyprzedaż pojedynczych epizodów...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2017, 23:50   #45
CieniasuPRL
Początkujący

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Sam update jest naprawdę dość ciekawy, jeśli chodzi o darmowy dodatek.
Wątpię, ten dodatek może był wcześniej ukryty w letnim. W tym update przede wszystkim zmniejszyli wielkość o chyba 4-5 GB. Dodatek nędzny.

Najważniejszy jest poziom Pro, to była jedna z większych wad tej gry - żenujący poziom trudności na poziomie niższym niż Easy z Absolution, potem głupio zwiększony przez widzenie tyłkami, ale nadal na Normal.

Pro to pewne wyzwanie więc wróciłem na trochę. Gram na zasadach:
1. Silent Assassin (prawdziwy, żadnych durnych hałasów, wybuchów)
2. Suit Only
3. oryginalna pozycja startowa
4. oryginalne wyposażenie.
PS. Online nadal chodzi skandalicznie, każde menu wczytuje się 20-60 sekund, 400 miejsc rankingu 15 minut więc gram offline.
Stary 11-02-2017, 21:13   #46
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znają

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 590

Lista Osiągnięć

Vzemu tek gry nie da sie wlaczyc bedac podlaczonym do sieci? Wywala do glownego.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2017, 10:56   #47
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

Cytat:
Napisał OCC Senior Zobacz post
Vzemu tek gry nie da sie wlaczyc bedac podlaczonym do sieci? Wywala do glownego.
wywal z dysku i pobierz jeszcze raz, u mnie pomogło hehehe
Stary 17-02-2017, 14:53   #48
CieniasuPRL
Początkujący

Przecież Kettger to pisał odrobinę wyżej, trzeba było pobrać "podstawkę". Teraz po nowym update pewnie już nie trzeba.

Ukończyłem już PRO na tych moich hardcorowych wymaganiach (True SA/SO/oryg start&items) więc się nieco pochwalę ukrywając przejście najtrudniejszego levelu Colorado w spoilerze (chodziłem 2 godziny w koło domu w przebraniu myśląc jakim cudem tam wejść w garniturze):
Spoiler:
1. Biegnę po lewej i przeskakuję przez płot co pozwala uniknąć kamery na szybkości
2. Następna kamera musi być zestrzelona żeby gość się tym zajął (zamiast zauważeniem mojego skoku przez okno)
3. Potem czekam ok. 50 sekund koło słomy na sznurku, strzał i wypadek (żaden naciągany wybuch)
4. Dalej po prawej dookoła i przeskakuję przez płot, obezwładniam robię sabotaż skrzynki, Berg wraca i eliminacja
5. Znowu za płot aż do otwartej bramy, 2 strażników, rzut i strzał w samochód - alarm
6. NO I CUD, do domu wchodzę głównym wejściem , stoją tak że nie widzą, tylko trzeba uważać by kamera była w prawo
7. Terrorysta przy zegarze - eliminacja
8. No i tu zaczyna się nuda czyli mozolne ogłuszanie (2 strażników i 3 hakerów, babka - cel obrywa też)
9. Dalej prosto po maskę i do piwnicy
Czas łączny 12.x minut, da się zejść poniżej 10.

Dużo lepsze wyniki to już tylko glitche, zarówno te ścigane błędy w kodowaniu jak i głupie pomysły, np. detonujemy gaśnicę i mamy "wypadek", ponadto durnie na największym alercie tracą wzrok więc wbiegamy tam jak między tyczkami, ale Noisy Assassin to nie mój styl mimo, że gra daje za to SA.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania