Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2014, 15:04   #2161
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Telefony komórkowe

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Apple skończyło się po śmierci Jobsa, ale może obejrzę
sOny skonczylo sie po smierci PS2 ale E3 moze obejrze
Ty lepiej zasuwaj do kosciola i modl sie co by Apple raczylo sie pochylic nad zdychajacym sOny i ich wykupili

---------- Wiadomość dodana 15:04 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:05 ----------

@kbrs cos dla Ciebie powinienes byc w pelni usatysfakcjonowany http://mobtech.interia.pl/tablety/ne...w1,nId,1435695

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 02-06-2014 o 14:07
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2014, 20:14   #2162
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

czytam sobie relacje z tego wwdc o nowym iosie i to jest poki co zalosne, 'nowa klawiatura z przewidywaniem slow (brak pl)' - czyli cos co mam w swiftkeyu, "Dziś Apple w godzinę załatwiło Alfreda, Skitcha i WhatsApp (wideo wiadomości)… kto jeszcze? #MyAppleWWDC" yup, bo zajebiscie ciezko wyslac mmsa z video, wrzucic lokalizacje w komunikatorze fb czy przeslac dzwiek. teraz wchodzi healthkit czyli kolejna appka ktorej uzyje kilka osob, a pozniej nie bedzie sie dalo tego wywalic.

imo to padaka straszna, a sama relacja pokazana przez gosci ktorzy chyba sa zmuszeni pisac jedna reka lol

Ostatnio edytowane przez kbrs : 02-06-2014 o 20:19
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2014, 20:26   #2163
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Pierwszy raz oglądam tę konferencję. Jakie nudy... Podniecanie się zmieniającym paskiem interfejsu, mój boziu. Jedynie podobało mi się odbieranie telefonu i dzwonienie bezpośrednio z Maca. Z tego akurat chętnie będę korzystać, jeśli będzie to faktycznie działać.
Stary 02-06-2014, 20:37   #2164
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

z fajnych rzeczy to mi sie spodobaly paczki aplikacji na appstorze i widzety w centrum powiadomien. ogolnie to co ma android (paczki sa ale nie bezposrednio). ogolnie to zrobienie wielkiego show z dodania paru pierdół ktore sa juz w pozostalych systemach, bieda.
Stary 02-06-2014, 20:56   #2165
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Ano nudy widac ze tym razem targetem tej imprezy sa developerzy. Strasznie przynudzaja. Chyba nowych zabawek nie bedzie pokazanych do jesieni

---------- Wiadomość dodana 20:52 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:51 ----------

A i bete OSX mozna juz sobie pobrac jak by ktos chcial

---------- Wiadomość dodana 20:56 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:52 ----------

No i beta iOS 8 dzis se mozna zassac ktos ryzykuje ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 02-06-2014, 21:04   #2166
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

na jakie sprzety ten ios w ogole wychodzi?

---------- Wiadomość dodana 21:04 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:00 ----------

dobra widze, od 4s i ipada 2

w sumie nic dziwnego, tak czy siak nuda. powaznie dziwie sie czym sie tak frendzluja te applefagi co prowadzili relacje z myapple.pl, jeszcze jakby pokazali cos wow dla uzytkownikow, ale nie.
Stary 02-06-2014, 21:05   #2167
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

4S już najniższym wspieranym modelem? Umowa mi się jakoś we wrześniu kończy, trzeba będzie wziąć coś nowego
Stary 02-06-2014, 21:07   #2168
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

fona na umowe bierzesz?
Stary 02-06-2014, 21:07   #2169
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

no nie zdecydowanie nie dla szaraczkow to bylo ciekawe jak ta chmura bedzie funkcjonowac czy tak samo jak ta od M$ no i czy ktos bedzie pisal gry na tym nowym silniku 3D Metal bo wglada rewelacyjnie no wlasnie "ALE"

acha GTA IV nadchodzi

kbrs co w tym dziwnego ? juz tu byla dyskusja na temat abonamentu ja mam dwa..

Stary 02-06-2014, 21:18   #2170
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

branie umowy z czy bez telefonu to roznica, calkiem spora.

gta 4 to chyba tylko dla masochistow, nie kumam jak ktos w ogole moze grac w takie gry na dotykowym ekranie.

rynek gier mobilnych to chyba gdzies od roku albo i wiecej stoi w miejscu. kiedy ostatni wyszedl jakis hit ktory nie byl konwersja albo gierka w stylu flappybirda? wyjdzie taki real racing czy modern combat gdzie przyjemnosc z grania jest mizerna i tyle.
Stary 02-06-2014, 21:27   #2171
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
fona na umowe bierzesz?
Oczywiście.
Stary 02-06-2014, 21:37   #2172
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja tam juz nie zamierzam popelniac ponownie tego bledu.
Stary 02-06-2014, 21:46   #2173
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Jeśli chodzi o iOS to widzę tam lekkie modyfikowanie cudzych pomysłów i marketing. Jako użytkownik androida była to dla mnie kompletna nuda.
Stary 24-06-2014, 12:23   #2174
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Przecieki o nowym iP.

http://www.macrumors.com/2014/06/22/...0000-iphone-6/

http://www.macrumors.com/2014/06/21/...e-6-backlight/

http://www.macrumors.com/2014/06/17/...hone-6-note-3/
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2014, 13:48   #2175
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Ja mam tylko nadzieję, że te ploty o 5.5" to takie żarciki.
Stary 24-06-2014, 14:35   #2176
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

Lubiłem Siemens'a S40 i Nokię N-Gage + BlackBaller!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2014, 18:01   #2177
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

To jakąś piątke Ci trzeba przybić czy jak? Pograsz napewno świetnie we wszystkie dwie gry dostępne na engejdża. Jak sie najpierw nie spierdoli.
Stary 10-08-2014, 14:35   #2178
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Nie wiedziałem czy lepiej napisać tu czy w "Co Cię wkurza? Żale". Kupiłem HTC One m8 w świetnej promocji, bo kończył się mój kontrakt. Tylko czemu akcesoria (oficjalne) do topowych telefonów muszą być takie wysokie?
Nie lubię kupować byle czego, ale takie umocowanie do samochodu - £32 funty, i to nawet nie ze sklepu HTC, tylko gdzieś najtaniej na amazonie. Podczas gdy prawie identyczne mocowanie, dla HTC One Max (różni się tylko rozmiar samego plastiku w który wkładasz telefon) kosztuje połowę tyle...

Co najśmieszniejsze, ten innowacyjny pokrowiec (obrazek niżej), też kosztuje ogromne pieniądze, ale jest niedopasowany do telefonu! Chińskie podróbki, które wyglądają identycznie są ironicznie lepiej dopasowane do rozmiaru tego telefonu!

http://www.androidheadlines.com/wp-c...Case-AH-03.jpg
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 17:01   #2179
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Powie mi ktoś gdzie znajdę muzykę, którą pobrałem z music play (android)? Kurwamać, zapłaciłem za album i się już od pół godziny męczę, najpierw nie było niby miejsca, jak zwolniłem 1,2 gb dla 168 mb to dopiero łaskawie zaczęło pobierać, teraz mi tel tego nie może wyszukać, kurwicy można dostać. Ściągnąłbym pirata i bym nie miał żadnych problemów i weź tu bądź uczciwy.

EDIT: Dobra, pobrałem przez kompa, żałosna ta usługa jest.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 10-08-2014 o 17:22
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 20:35   #2180
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Weź ściganij po prostu Spotify na telefon

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania