Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-07-2014, 13:15   #1201
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

no to sie dodzwon i powiedz zeby spierdalali, co sie przejmujesz? w ryj nie dostaniesz

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2014, 13:24   #1202
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no ale wtf, jakim cudem sprawdzajac poczte nawiazalem polaczenie : |
Stary 10-07-2014, 14:14   #1203
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Czytał ktoś w ogóle w umowie, czy zezwala się na takie akcje typu udzielanie numeru innym firmom?
Stary 10-07-2014, 14:25   #1204
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Umów się z 6cioma ludźmi do kina - przyjdź sam. No to w moim stylu zrobiłem wypad do kina : v

Ziomek poszedł z dziewczyną i mnie olal czy zapomniał, no to w wczoraj chciałem iść sam, już w samym kinie się źle poczułem i w końcu olalem, zadzwoniłem po wyjściu do ziomkow i się ugadalem na dzisiaj. Jeden odpadł bo stwierdził że nie ma kasy (wczoraj jakoś miał : - )) drugi stwierdził że ziomek mu załatwi tańsze bilety, ziomek go olal (tak btw to jest gość który z moich znajomych to chyba najwięcej zarabia) wiec stwierdził że nie jedzie. No chyba ze jak juz będę w kinie, to sprawdzę czy nie ma jakiegoś znajomego na kasie (kilku pracuje w kinie) żeby ***** jaśnie Pan mógł przyjechać. Juz typa olalem bo to ***** nie mam słów, rozumiem jak jakiś bez hajsu typ jak ten poprzedni nie ma kasy czy co, no ale bez jaj. Jeszcze zadzwoniłem do tego bez kasy ze jebac, kupię mu bilet. To nie bo rower naprawia : |

Weź tu się umów z kimś na cokolwiek, zaczynam chyba podejrzewać ze znajomi mnie nie lubią : (
Kubers, Ty masz chyba stanowczo za dobrze, jesli masz takie 'problemy'. Pracujesz cos, placisz podatki, martwisz sie, ze nie starczy do pierwszego, dzieci placza, szef wkurza w robocie, wiesz: takie normalne rzeczy.

Ja tam na wiekszosc imprez chodze sam, ale nigdy bym nie napisal, ze to cos 'wkurzajacego'. Ludzie sa dziwni; sam sie za normalnego nie uwazam, ale jak widze co czasem wypisujesz, to jezusmaria.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2014, 15:55   #1205
Radius
Początkujący
Radius Wkrótce będzie sławny

Radius's Avatar

Reputacja: 72

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ma ktos nr w playu i dzwonia do niego jakiejs dziwne numery? ostatnio czasem po kilka razy dziennie dzwonia jacys ***** agenci, sprawdzilem sobie te numery to sie okazuje ze to ubezpieczenia, dzwonia ponoc tylko do nr z playa. zostawiaja mi wiadomosci na poczcie glosowej, sprawdzam a tam kobieta robot 'prosze czekac na polaczenie z agentem', co zabawne to chwile tak potrzymalem i nagle odzywa sie jakas babka, tak jakbym sprawdzajac poczte do kogos sie dodzwonil : O
wtf?
Dosyć dziwne, mam od kilku lat numer w Play i nie spotkałem się z takim czymś. Być może na jakiejś stronie podając komórkę, zapomniałeś odznaczyć pola o wykorzystaniu danych osobowych w celach marketingowych/udostępnieniu różnym firmom.
Stary 10-07-2014, 16:14   #1206
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Wlasnie przy umowie pamietalem zeby zaznaczyc co trzeba.

Lvizzz ale ja lubie sam chodzic do kina, lubie robic duzo rzeczy sam, wkurwia mnie ze moi znajomi to takie glaby, szczegolnie ten centus ktory wiecznie narzeka ze nic sie razem nie robi, a pierwszy odpada z roznych wyjsc, badz zrzedzi na wszystko dookola.
Stary 10-07-2014, 17:01   #1207
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ma ktos nr w playu i dzwonia do niego jakiejs dziwne numery? ostatnio czasem po kilka razy dziennie dzwonia jacys ***** agenci, sprawdzilem sobie te numery to sie okazuje ze to ubezpieczenia, dzwonia ponoc tylko do nr z playa. zostawiaja mi wiadomosci na poczcie glosowej, sprawdzam a tam kobieta robot 'prosze czekac na polaczenie z agentem', co zabawne to chwile tak potrzymalem i nagle odzywa sie jakas babka, tak jakbym sprawdzajac poczte do kogos sie dodzwonil : O
wtf?

mam parę latek,kurcze ale nie miałem takiej sytuacji,może warto zablokować jakieś wybrane numery przychodzące
Stary 10-07-2014, 17:13   #1208
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

W mBanku jest tak że dzwoni jakiś dziwny numer, odbieram i cisza. Za chwile dzwoni ten jakiś ich przedstawiciel i truje dupe. Mają jakiś system, który sprawdza czy teraz odbierzesz. Na szczęście google w telefonie dodaje jakieś informacje jak nieznany numer dzwoni i jeśli jest to numer z Łodzi to wiedziałem, że to oni. Przestałem całkowicie odbierać te numery.
Widać wprowadzają jakieś nowe sposoby, żeby ci ich pracownicy częściej rozmawiali z ludzmi i truli dupe niż tracili czas na próbach połączenia się z kimś. Poczty głosowej nie mam więc nie wiem czy takie metody też stosują.
Stary 10-07-2014, 18:15   #1209
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tez to mam i tez do mnie dzwonili z lodzi ostatnio. olalem to, ale dzisiaj wlasnie jakis nowy nr byl, dosc prosty i bez zadnego info (tez mam wlaczona ta usluge rozpoznawania numeru, chociaz dosc srednio to zwykle dziala).
Stary 12-07-2014, 06:50   #1210
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

Denerwuje mnie, że Xbox i PlayStation i Nintendo nie chcą się połączyć razem!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2014, 23:15   #1211
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

będę z wami szczery jutro wybije 5 dzień jak nie moge nakarmić klopa, kończą mi się już pomysły jak wywołać sraczke, licze na waszą inwencje jestem gotowy na każdy hardcorowy pomysł hehehe
Stary 16-07-2014, 23:48   #1212
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tak standardowo to chyba ogorki kiszone + sliwki + zsiadle mleko. ale zanim zaczalbym cudowac to bym posprawdzal jakiejs fora medyczne, poszedl do lekarza czy po prostu kupil cos w aptece.
Stary 17-07-2014, 00:09   #1213
pic3k
Znajomy
pic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aura

pic3k's Avatar

Reputacja: 219

Lista Osiągnięć
No-life? 360 stopni  Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Tabletki z Bisacodylem,od jakiegoś czasu mozna kupić bez recepty.
pic3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2014, 00:29   #1214
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

0,5 litra soku z kapusty kiszonej do dostania w marketach "kacyk" sie nazywa, tylko mozesz nie zdazyc na kibel

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2014, 13:18   #1215
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Sieknij szklane oleju rzepakowego, a dobe z kibla nie wyjdziesz.
Stary 17-07-2014, 14:16   #1216
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

fajek + kawa i srasz aż miło.
Stary 17-07-2014, 14:31   #1217
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Nie ma to jak fachowa pomoc Kolegów . Jak te wszystkie pomysły wykorzystasz to z kolei możesz się odwodnić he he he.
Stary 17-07-2014, 16:10   #1218
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Jak nic nie pomoże to śmigaj do apteki po Lactulose. Syropek jest bez recepty i kosztuje ok 10. Plus sporo wody z rana. A jak dalej nic to (i tu proszę się nie śmiać) lewatywka z wody i oleju lub oliwki
Stary 17-07-2014, 16:52   #1219
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

chopy!!! mój kumpel z sieci wczoraj podczas gry w Doa 5 Ultimate,otrzymał komunikat ,że ktoś zalogował się w tym samym czasie na innej konsoli???czyżby ktoś skradł mu dane i konto???automatycznie dostał bana i jest załamany,gdzie teraz uderzyć,ponoć infolinii już nie ma???przypomnę ,że jest to jeden z najlepszych graczy w bitki 3d w Polsce,i absolutnie czołówka światowa..., i ten ktoś zmienił już mu adres email....jakieś pomysły???please

ps. a na jego profilu same hardy zcalakowane i tysiące godzin grania NG2,DMC4 ITD
Stary 17-07-2014, 17:11   #1220
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zgłoszenie informacji o kradzieży na infolinii. http://support.xbox.com/pl-pl/contact-us

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania