Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-12-2014, 23:55   #1461
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Grand Theft Auto V

Mi sie chce, gram only fpp i jest zupelnie inny odbior niz wczesniej, jazda z oczu zza kokpitu jakiegos superauta po autostradzie jest mega doznaniem, szczegolnie gdy przygrywa danger zone

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2014, 00:41   #1462
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Nie spodziewałem się, ale online jest całkiem zacne. Duże chopy bawią się jak dzieci, gdy byli nastolatkami w momencie premiery gta1 Potencjał jest, pytałem się innych co grają od początku to wówczas bieda z nędzą była. Powtarzalność misji nie ma większego znaczenia, bo w Destiny też taki schemat funkcjonuje. Niech napady na bank dodadzą tylko, oczywiście najlepiej dwa rodzaje: pve i pvp

Co do FPP to mi całkowicie nie podchodzi, nie z takim widokiem kojarzy mi się ta seria.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 03-12-2014 o 00:45
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2014, 09:53   #1463
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

w misji z rozwalaniem klaunów trafilem na buga. Dostałem do dyspozycji strzelbę, gdzie po kilku strzałach kończyła się amunicja. Klauny mnie zabiły i od nowa. Jak wyszedłem z misji to straciłem całą broń...
Nie było tego na x360.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2014, 16:38   #1464
Zarzecki
Początkujący
Zarzecki Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 86

Pytanie chyba niezależne od wersji X360/XOne. Mianowicie planuje rozpocząć grę w GTA Online na X360 od zera i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, żeby dobić do setnego levelu. Na 360 pewnie zostało już niewiele osób, więc będę musiał grać w większości solo. Co jest najbardziej opłacalne na początkowych levelach - jakie misje, wyścigi czy co? I ogólnie jakie misje są najbardziej opłacalne do ciągłego ich męczenia? Nie pytam o takie dostępne od np. 80 levelu tylko względnie szybko. Poradniki na TrueAchievements są praktycznie nieczytelne, bo tam są głównie opisane glitche, które już dawno zostały spatchowane. Proszę więc o jakiekolwiek konkretne informacje, z góry dziękuję.

Ostatnio edytowane przez Zarzecki : 05-12-2014 o 16:41
Zarzecki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2014, 16:41   #1465
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Na 360 jeszcze sporo osób gra. W nocy miałem nawet lobby na wyscig full graczy, więc spoko.
Najlepsze dla expa są misje, w tym jedna od lestera, ale ona chyba od 20 któregoś poziomu postaci.
Stary 05-12-2014, 16:45   #1466
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Zarzecki Zobacz post
Pytanie chyba niezależne od wersji X360/XOne. Mianowicie planuje rozpocząć grę w GTA Online na X360 od zera i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, żeby dobić do setnego levelu. Na 360 pewnie zostało już niewiele osób, więc będę musiał grać w większości solo. Co jest najbardziej opłacalne na początkowych levelach - jakie misje, wyścigi czy co? I ogólnie jakie misje są najbardziej opłacalne do ciągłego ich męczenia? Nie pytam o takie dostępne od np. 80 levelu tylko względnie szybko. Poradniki na TrueAchievements są praktycznie nieczytelne, bo tam są głównie opisane glitche, które już dawno zostały spatchowane. Proszę więc o jakiekolwiek konkretne informacje, z góry dziękuję.
Najszybciej by było jak byś se w edytorze zrobił misja z przenoszeniem walizek,widziałem na YouTube jak gościu cosik takiego zrobił i w cholerę expa leciało.
Stary 05-12-2014, 18:53   #1467
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

mam wrażenie że na x360 gra tyle ile grało a na x1 są puchy. Jak połączy mnie już po IP z Polakami to jest nas 3-4 os. Jak połączy z Angolami to jest te dwadziesia parę osób.
Więc na pewno na x360 nie będziesz sam.
Nie podchodź do tej gry tylko po to żeby wbić level za wszelką cenę. Rób misje które robią inni. Czasem uda Ci się wbić na misje o wyższym levelu bo ktoś ją założy. Baw się tą grą bo po to ona jest a nie bądz niewolnikiem cyferek.
Stary 06-12-2014, 07:43   #1468
Razor22 PL
Początkujący
Razor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyć

Razor22 PL's Avatar

Reputacja: 337

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Lubiany Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Zarzecki Zobacz post
Najlszybszy sposób (i najbardziej nużący), to przechodzenie aż do znudzenia wyścigu naokoło więzienia
Stary 06-12-2014, 10:11   #1469
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

jednak Rockstarowi nie udało się uniknąć wpadek.
Bolą uszy gdy wykonujemy misję jako kierowca w samochodzie, obok siedzi postać i...
słychać ją w obu głośnikach tak jak dla widoku trzecioosobowego.
Stary 07-12-2014, 19:35   #1470
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Gra ukończona, pierwsze GTA które mnie zachwyciło. 3 bohaterów to strzał w dziesiątkę. Niektóre misję naprawdę świetnie zrealizowane. Strzelanie i model jazdy całkiem przyjemne.
Mam jeszcze pytanie, w grze jest wiele zakończeń ? Jako Franklin wybrałem pod koniec C. A i B dużo zmienia czy to nie miało takiego znaczenia ?
Stary 07-12-2014, 19:44   #1471
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Grand Theft Auto V

Ten kogo ukatrupisz znika z gry
Stary 07-12-2014, 20:24   #1472
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Zobacze sobie na YT co mnie ominęło.
Spoiler:
To chyba najlepiej wybrałem bo nikt nie zginał. A Franklina chciałem poświęcić. Oczywiscie nie jestem rasistą tylko był najnudniejszą postacią
Stary 08-12-2014, 10:02   #1473
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ostatnio grałem na x360 w lutym co zostało dodane od tego czasu, są jakieś fajne misje do przejścia pojedynczo?
Stary 08-12-2014, 13:55   #1474
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

GTA to odgrzewany kotlet z lepsza grafa!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 15:23   #1475
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

zastanawia mnie jak mozna siedziec na forum od 8miu lat, miec 87 postow i ciagle pierdolic glupoty/dostawac bana co jakis czas - niepotrzebne skreslic.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 15:34   #1476
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

ma chłop prawo do swojego zdania, a że głupoty pitoli inna sprawa
Stary 08-12-2014, 17:24   #1477
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

simian dostał się do galerii ludzi niepozytywnie zakręconych xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2014, 00:47   #1478
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

wydaje mi się czy na x1 są gorsze efekty uszkodzenia samochodu?
Na x360 opadały koła, samochody się deformowały lub wyginały jak banan a tu ledwie się obijają.
Stary 12-12-2014, 01:14   #1479
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

Mam problem kiedy chcę sobie kupić dom to wyskakuje mi że muszę czekać na telefon od Simeona a on nie dzwoni.PS w koncu po 2hzabawy po los santos zadwonił

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men

Ostatnio edytowane przez Natan93PL : 12-12-2014 o 02:39
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2014, 12:53   #1480
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

mam pytanie o przenoszenie postępu postaci z 360 na XO.

powiedzmy, że mam postać na 40 poziomie, ale gdy przeniose ją na XO to rozumiem, że od tego momentu obie muszę levelować osobno?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
gta 5

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania