Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2010, 00:59   #21
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Prince of Persia: Zapomniane Piaski

http://www.trueachievements.com/a446...m?showguides=1
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 07:08   #22
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał bratze Zobacz post
Brakuje mi jedno osiagniecie do calaka nazywa sie "mocne zakonczenie" za 10gs i za chiny nie wiem jak je zdobyc?bardzo prosze kogos o pomoc jak wykonac..."pokonaj wroga wykonujac Mocny Atak jako piate uderzenie w kombinacj"podajcie kombinacje przyciskow...
Jaka kombinacja przycisków? Przecież trzeba tylko 4 razy klepnąć X a później przytrzymać (też X) i wyjdzie odpowiednia sekwencja. A tak w ogóle to przecież ta gra ma samouczek, który wszystko elegancko wyjaśnia w trakcie rozgrywki.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2010, 14:45   #23
Dawod7
Nowy
Dawod7 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Mam problem z osiągnięciem w którym trzeba "30 razy z rzędu wskoczyć na wroga bez spadnięcia i bez używania mocy czasu". I tutaj moje pytanie: Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?? Skacze na wrogów po 50 razy a osiągnięcie nie wskakuje...
Dawod7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2010, 14:51   #24
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Dawod7 Zobacz post
Mam problem z osiągnięciem w którym trzeba "30 razy z rzędu wskoczyć na wroga bez spadnięcia i bez używania mocy czasu". I tutaj moje pytanie: Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?? Skacze na wrogów po 50 razy a osiągnięcie nie wskakuje...
Należy przeskakiwać z wroga na wroga ("bez spadnięcia")- jak zrobisz tak 30 razy to na pewno wyskoczy. Trzeba sobie wybrać odpowiednio dużą grupkę przeciwników, najlepiej żeby nie było tam tarczowników, bo na nich się nie da wskoczyć i uważnie kierować kolejne skoki (jak się jest na skraju grupy to następny skok powinien być w stronę centrum itp.).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 10-06-2010, 14:53   #25
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Dobry do tego moment jest na początku gry jak wyskakuje nam taka masa kościotrupów w takim spalonym pomieszczeniu
Stary 10-06-2010, 14:55   #26
Dawod7
Nowy

Lista Osiągnięć

Dzięki za pomoc. Osobiście myślałem że chodzi o samo wskoczenie na przeciwnika a nie przeskakiwanie z jednego na następnego.

Mam jeszcze jedno pytanko. Posiadam 995/1000 GS i pozostało mi 1 tajne osiągniecie, o co chodzi? Myślałem że tajne związane są z fabułą gry.

Ostatnio edytowane przez Dawod7 : 11-06-2010 o 10:22
Stary 11-06-2010, 16:49   #27
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Włącz grę na normalu, na samym początku wciśnij START i obniż poziom trudności.
Stary 11-06-2010, 18:58   #28
Dawod7
Nowy

Lista Osiągnięć

Ok. Dzięki Nareszcie calak.
Stary 14-07-2010, 17:30   #29
mooncat
Nowy
mooncat Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Gnipahellir

Cytat:
Napisał Dawod7 Zobacz post
Dzięki za pomoc. Osobiście myślałem że chodzi o samo wskoczenie na przeciwnika a nie przeskakiwanie z jednego na następnego.

Mam jeszcze jedno pytanko. Posiadam 995/1000 GS i pozostało mi 1 tajne osiągniecie, o co chodzi? Myślałem że tajne związane są z fabułą gry.
za 5GS to było takie tajne osiągniecie polegające na zmianie poziomu trudnośći gry na łatwy w trakcie gry
edit: o sorki ktoś juz odpowiedział przede mną :P
mooncat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 20:51   #30
destro177
Początkujący
destro177 Wkroczył na dobrą drogę

destro177's Avatar

Lista Osiągnięć
360 stopni Pokaż się! Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie wskakuje mi osiągnięcie za zabicie 5 tytanów ciosem z powietrza. Zabiłem już tym sposobem 8 i nic. Robię wszystko jak trzeba, w tym żadnej filozofii nie ma - zbijamy śmierdzielowi życie do połowy, klęka on na kolano, wskakujemy i CIACH w odpowiednim momencie. Ktoś się spotkał z nie zaliczeniem osiągnięcia w tej grze? Jakieś pomysły?
Stary 27-07-2010, 21:48   #31
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Chyba to co Ty piszesz to jest jakby finisher, nie wchodz na niego tylko z daleka skacz z atakiem
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 22:17   #32
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie, nie, nie Mando - trzeba na niego wskoczyć tylko pytanie brzmi czy to na pewno jest ten tytan? Tytany to te olbrzymy z Mieczami jak na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=PjZB9-UV85U
Stary 28-07-2010, 07:09   #33
destro177
Początkujący
destro177 Wkroczył na dobrą drogę

destro177's Avatar

Lista Osiągnięć
360 stopni Pokaż się! Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Nie, nie, nie Mando - trzeba na niego wskoczyć tylko pytanie brzmi czy to na pewno jest ten tytan? Tytany to te olbrzymy z Mieczami jak na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=PjZB9-UV85U

Robię to z dobrym przeciwnikiem i w dobry sposób. Po zabiciu 5 tytanów poszukałem poradnika i znalazłem link do tego filmu. Dotłukłem jeszcze 3 tytanów w ten sposób i nic. Jest na nich tylko jeden taki finisher, pokazany na tym filmie. Wkradł mi się błąd,m trudno. I tak sarkofagów nie mam, więc calaka by nie było
Stary 28-07-2010, 08:08   #34
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Spróbuj zabić jeszcze dwóch tytanów, tak aby liczba pokonanych doszła do 10, może "ta druga piątka" odblokuje achieva, warto spróbować moim zdaniem.

Stary 02-08-2010, 20:28   #35
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Też miałam wrażenie, że tytanów jakoś lewo zlicza ale w końcu wypadło. Jednak co gorsze, przeszłam sobie raz i pewnie umknął mi jeden lub dwa sarkofagi, a przy drugim przejściu zebrałam wszystkie i jakoś osiągniecie nie wyskoczyło. Coś mi się zdaje, że do calaka trzeba będize wykasować savy i przejść jeszcze raz. Niestety gra się nie umywa do pierwszych 3 części i po jednokrotnym przejściu nie ma do czego wracać.
Stary 03-08-2010, 10:49   #36
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Nie wiem po co się skupiacie na niektórych osiągnięciach podczas gry. Większość można klepnąć podczas challange jak ukończycie grę.
Stary 03-08-2010, 10:59   #37
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Sarkofagów w Challenge'ach nie zrobisz...

Stary 03-08-2010, 13:08   #38
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Napisałem NIEKTÓRYCH Jaskrze :-) Chodziło mi np. o taki jak powyżej w postach - zabij 10 pod rząd jakimś tam atakiem, albo ten ze skakaniem po głowach. Po co się na tym skupiać podczas przechodzenia gry? :<

Ostatnio edytowane przez MANDo : 03-08-2010 o 13:11
Stary 03-08-2010, 13:36   #39
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Napisałem NIEKTÓRYCH Jaskrze :-) Chodziło mi np. o taki jak powyżej w postach - zabij 10 pod rząd jakimś tam atakiem, albo ten ze skakaniem po głowach. Po co się na tym skupiać podczas przechodzenia gry? :<
Ok, niby racja, ale np. mnie jakoś lepiej było poszczególne achievy robić w trakcie story.

Stary 02-10-2010, 12:26   #40
bratze
Nowy
bratze Wkroczył na dobrą drogę

Mam pytanie bo brakuje mi jedno osiagniecie a mianowicie "Suchą Nogą"-poruszaj sie po zamrozonej wodzie przez minute bez cofania sie za za pomoca mocu czasu.
O co chodzi w tym osiagnieciu i gdzie je najlepiej wykonac?
Prosze o szybka i konkretna odpowiedz.
bratze jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania