Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2011, 13:12   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Grand Theft Auto V

http://www.rockstargames.com/

Stary 25-10-2011, 13:20   #2
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Grand Theft Auto V

Jaram się

Dla mnie może być ta sama grafika, ten sam silnik tylko z nowym miastem i nową historią. Ale znając R* zapewne znów ustanowią poprzeczkę dla sandboksów.
Stary 25-10-2011, 13:25   #3
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

i żeby dali możliwość gry female
Stary 25-10-2011, 13:32   #4
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

No w końcu, koniec plotek i ploteczek. Ciekawe, czy na jesień 2012 się wyrobią.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 13:34   #5
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Ciekawe czy teraz też będą mieli taką kampanię reklamową jak przy czwórce. Czyt. ZERO prawdziwego gameplay'u aż do samej premiery i pierwszych recenzji, tylko same trailery wypuszczane co jakiś czas przez R*.
Stary 25-10-2011, 13:37   #6
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

A ja jeszcze czwórki na klocku nie zacząłem, multi mnie odstrasza i jak znowu będzie takie zjeb. to dziękuję. Singiel nie mniej był kapitalny, zaliczyłem wcześniej na PieCyku prawie całego. Ja story, postacie i dialogi dalej zostaną na tym samym świetnym poziomie w co raczej wierze po fajną fabułę to nawet w ścigałce potrafili odstawić mamy następny hicior..

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 13:54   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Na marzec mają Max Payne 3, więc GTA V pewnie będzie napędzać sprzedaż Take-Two na jesieni 2012. Ale w sumie to obojętne, nie jest ważne kiedy wrzucą, bo i tak się sprzeda Chodzi tylko o ładny wynik w odpowiednim okresie dla akcjonariuszy.
Stary 25-10-2011, 14:04   #8
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Piekny news, GTA IV mnie zmiazdzylo i mimo, ze nie wycalakowalem, to spedzilem w Liberty City jakos 90 godzin.Multi mnie nie interesowalo, moze wyciagna jakies z RDR i wstawia kilka pomyslow stamtad, np.randomowe eventy w miescie.
Patrzac na logo mam skojarzenia z bardziej 'gangsterskim' GTA, bo 'czworka' byla bardzo seria.Zreszta, to jest Rockstar, crapow nie wydaja.... na ogol.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 14:05   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Nie tknę kijem. Na czwórce tak mnie wrobili(srednia 98 na metacritic -.-) że jednak miałem na premierę, ale nie tym razem.
Stary 25-10-2011, 14:09   #10
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

nigdy nie byłem fanem GTA. no dobra, może poza GTA1 i GTA3. pozostałe części albo zaczynałem i nie kończyłem będąc znużony (GTAVC i GTASA) albo nawet nie zaczynałem (GTA2 i GTA4). natomiast RDR mnie totalnie pochłonął, więc będę oczekiwał na GTA5 i z ciekawością wypatrywał kolejnych newsów.
Stary 25-10-2011, 14:26   #11
GenesisX
Początkujący
GenesisX Wkroczył na dobrą drogę

GenesisX's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Od dzisiaj wkładam do skarbonki codziennie po złotówce. Do czasu wyjścia GTAV uzbiera się na kolekcjonerkę.
Ciekawy jestem gdzie się akcja będzie działa. W ogolę to szybki skok zrobili z IV na V.
III generacja GTA miała 3 epizody (GTA III, VC i SA na tym samym silniku) w przypadku IV liczyłem na podobny zabieg.
Stary 25-10-2011, 14:26   #12
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Super, obojętne mi w jakiej oprawie i fabule bo i tak będzie niezłe w ciemno !
Stary 25-10-2011, 14:30   #13
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

dla mnie gitara, gta iv to jedna z niewielu gier jakie kupiłem w dniu premiery, rdr jest super miodny, nic tylko czekać na kolejne historie w Liberty City lub innym mieście bezprawia ;]
Stary 25-10-2011, 14:31   #14
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

No i co mówiłem, że nie długo będzie kolejna odsłona GTA. Ja już się nie moge doczekac, ale jeszcze sobie trochę pewnie poczekamy.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 14:32   #15
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Hehe, pamiętam czasy premiery GTA IV... 259zł w Saturnie za zwykłą wersję, ale musiałem mieć na premierę
Stary 25-10-2011, 14:34   #16
GenesisX
Początkujący
GenesisX Wkroczył na dobrą drogę

GenesisX's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Hehe, pamiętam czasy premiery GTA IV... 259zł w Saturnie za zwykłą wersję, ale musiałem mieć na premierę
Kupowałem podczas premiery PC to w pierwszy dzień w empiku bodajże 159zł.
GTA to po prostu jedna z tych serii które trzeba brać w ciemno w dniu premiery
Stary 25-10-2011, 15:29   #17
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Nareszcie! Biorę w ciemno Czwóreczka to dla mnie najlepsza gra tej generacji i pierwsza w jaką zagrałem na klocku to pewnie dlatego
Stary 25-10-2011, 15:30   #18
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

czworke jak zamawialem to pisalem zeby mi pozniej wyslali bo premiera na matury byla i sie balem ze nie zdam jak dostane wczesniej =p

a piatka jaram sie fest!
Stary 25-10-2011, 15:34   #19
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Ja na czwórce srogo się zawiodłem nie dość ,że multi było słabo rozwiązane to cała kampania polegała tylko na dojazdach z punktu A do punktu B przedłużanie Jedyno co było spoko to scenki które były naprawdę spoko. Mam nadzieję ,że tego błedu R* nie popelni i nie będzie sztucznie przedłużać czasu gry

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 15:38   #20
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

GTA 4 nie skończyłem zanudziła mnie na śmierć gdzieś w połowie, pozostałe czesci wpominam bardzo dobrze, zastanawia mnie jak oni to zmieszcza na DVD pewnie trzeba bedzie coś doinstalować na HDD jak w Forza 4 czy BF3 ? hehehe

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
gta 5

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania