Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-04-2014, 13:35   #2081
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 7895

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Telefony komórkowe

Windows Phone 8.1 wylądował do sciagnięcia w P4D. Pobieram.
Stary 15-04-2014, 13:26   #2082
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Pobrałem, zainstalowałem i jestem zachwycony. Mój HTC 8S dostał drugą szansę.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2014, 20:06   #2083
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Odpalałeś Cortanę? Tylko trzeba pokombinowac trochę w ustawieniach regionu i języka. A podobno HTC 8S ma z tym jakieś problemy.
Stary 15-04-2014, 22:30   #2084
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5093

az tak bardzo sie rozni od poprzedniego softu? myslalem ze to pare zmian + mozliwosc wrzucenia tapety : P
Stary 16-04-2014, 07:28   #2085
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Słuchaj niektóre zmiany są bardzo na plus (choć powinny być już dawno w standardzie, jak możliwość instalacji aplikacji na karcie sd, żeby odciążyć pamięć telefonu). Inne to fajne patenty, jak cortana czy nowa klawiatura właśnie które mogą zmienić sposób korzystania z telefonu. To i tak narazie beta, poczekajmy na wersje full.
Stary 17-04-2014, 23:14   #2086
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

To instalowanie aplikacji na karcie to coś, co pozwoliło mi spokojniej korzystać z telefonu...wiecznie brak pamięci. Oczywiście minus 8.1 się znalazł - bateria.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2014, 01:28   #2087
gamemaster32
Nowy
gamemaster32 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 20

Bateria to teraz zmora kazdego
gamemaster32 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2014, 20:24   #2088
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

pobawilem sie troche w sklepie nexusem 5, lg g2, nowym samsungiem i htc one. ten lg g2 ma siekiere ten wyswietlacz, do tego cieniutkie ramki, plastik nawet niezlej jakosci, fajny sprzet. nexus 5 tez, pewnie bym go wzial gdyby nie ta wujowa bateria o ktorej czytalem. samsung i htc w sumie spoko, ten plastik ma dosc dziwna fakture, a htc jest wiekszy i tak bezsensownie wydluzony, masa miejsca pod wyswietlaczem niewiadomo po co. no i w koncu mialem w rece lg g flex, tez niezla kobyla chociaz przy lumii 1320 nie wyglada najgorzej.
Stary 26-04-2014, 13:35   #2089
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4347

Po mniej więcej 2 latach z Whatsapp wpadł w moje ręce lepszy komunikator.
Nazywa się Telegram, na pierwszy rzut oka bardzo podobny do whatsapp, ale po dłuższym teście okazuje się o wiele lepszy. Program jest szybszy, można zakładać grupy do 200 osób, przesyłać pliki do 1GB( limit 16 mB w whatsapp to nędza, kompresja zdjec to samo ), pliki każdego rodzaju, działają nawet gify. Tam jest wszystko. Aplikacja na laptopie aby nie wachlować urządzeniami ? Oczywiście.
Jedyna zaleta whatsapp to baza użytkowników, ale niby po przejęciu komunikatora przez żyda z FB Telegram zdobywa popularność jak szalony. Oczywiście Telegram też zjada Whatsapp jeśli chodzi o bezpieczeństwo/prywatność, wystarczy przejrzec opcje.
Stary 26-04-2014, 14:48   #2090
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
pobawilem sie troche w sklepie nexusem 5, lg g2, nowym samsungiem i htc one. ten lg g2 ma siekiere ten wyswietlacz, do tego cieniutkie ramki, plastik nawet niezlej jakosci, fajny sprzet. nexus 5 tez, pewnie bym go wzial gdyby nie ta wujowa bateria o ktorej czytalem. samsung i htc w sumie spoko, ten plastik ma dosc dziwna fakture, a htc jest wiekszy i tak bezsensownie wydluzony, masa miejsca pod wyswietlaczem niewiadomo po co. no i w koncu mialem w rece lg g flex, tez niezla kobyla chociaz przy lumii 1320 nie wyglada najgorzej.
Czytałem, że długość działania baterii w N5 to wina bug'a, który został naprawiony. Zdziwiłbym się by było inaczej gdyż właśnie przeniosłem się na Nexusa 4 i jestem mega zadowolony z baterii, a w N5 jest większa a procesor wydajniejszy.

Poza tym 2GB ramu daje ogromną różnicę

A jako mój kolejny fonik, bardzo zainteresowało mnie to:
http://www.engadget.com/2014/04/23/o...lau-interview/
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2014, 15:29   #2091
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

pojemnosc ma chyba tylko 2300mAh, w s4 active mam 2600mAh wiec roznica nie jest duza. ekran tez nie robil takie wrazenia jak ten w lg g2, no i tam bateria ma 3000mAh i ponoc to czuc, jeden z najlepszych czasow czuwania :f
Stary 26-04-2014, 15:36   #2092
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Tak, One plus One zapowiada się cudownie. Oby jak najszybciej wprowadzili go do PL.
Stary 27-04-2014, 00:40   #2093
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8086

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Panocki, jak tak narzekacie na baterie, to może czas najwyższy kupić zewnętrzny zasilacz. Ostatnio sobie sprawiłem noname z Chin za 10 funtów, na razie testuję, trzy pełne ładowania już zrobiłem, i wychodzi, że czwarte też się uda, więc jest lepiej niż myślałem. Marki nie podam, bo pewnie ludziki, co to sprzedaja, nie wiedzą, ale za taką cenę chyba można. Są nawet dwa wejścia do ładowania, chociaż drugie z 2A nie jest obsługiwane przez iP.

@chrono - muszę się zainteresować, praktycznie niczego innego nie używam oprócz whatsapp. Tylko na cholerę mi grupy po 200 osób i wysyłanie plików po giga?!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2014, 02:58   #2094
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

A co to ten zewnętrzny zasilacz ? Do ajfona czy do biedafona ?
Stary 27-04-2014, 08:28   #2095
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post

@chrono - muszę się zainteresować, praktycznie niczego innego nie używam oprócz whatsapp. Tylko na cholerę mi grupy po 200 osób i wysyłanie plików po giga?!
Tu bardziej chodzi o whatsapp. Na cholerę aż takie ograniczenia ? Jakiś pdf 100mB przesłać znajomemu ? Na Telegram żaden problem.
Stary 27-04-2014, 08:48   #2096
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Stu megowy PDF ? Co Ty wysyłasz ? Tutorial jak złożyć dwa auta z jednego ? ; ]
Stary 27-04-2014, 13:56   #2097
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

przecietna gazeta z masa zdjec zajmuje ze 20mb

u mnie wszyscy korzystaja z komunikatora fb, kazdy go ma, na whatsappie to mam ze 20 ludzi i to takie randomy z fb glownie z ktorymi w sumie i tak nie pisze, a juz na pewno nie na codzien.

btw zobacze w przyszlym tygodniu jak to bedzie wygladac, ale cos mnie korci zeby tego active wymienic na lg g2 : P
Stary 27-04-2014, 14:43   #2098
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 7901

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

A messenger FB ma jakies ograniczenia co do wielkości przesyłanych plików?
Stary 27-04-2014, 14:56   #2099
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a da sie w ogole cos wyslac przez to poza zdjeciem/nagraniem?
Stary 27-04-2014, 15:29   #2100
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

chyba wszystkie pliki

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania