Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-11-2009, 15:39   #1
struzikPL
Nowy
struzikPL Wkroczył na dobrą drogę

struzikPL's Avatar

Miasto: DKL
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz PlayStation 3 is my Home Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Onilne Pes09 czy fifa09

Witam chciałbym abyście sie wypowiedzieli co do grania Online oswiadczam ze puki co mam Neo512 i chciałbym sie dowiedziec w która gre bedzie mi sie lepiej gralo online czy pes09 czy fifa09 (ps3) pozdrawiam
struzikPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2009, 16:12   #2
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Onilne Pes09 czy fifa09

Zależy od ciebie, ale ja pykam czasami w fife 09 przez XBL i chociaż dostaje w dupe, to fajnie się gra
Stary 23-11-2009, 16:19   #3
struzikPL
Nowy

struzikPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał LowMen Zobacz post
Zależy od ciebie, ale ja pykam czasami w fife 09 przez XBL i chociaż dostaje w dupe, to fajnie się gra
Ale przy której grze lepiej bedzie mi sie grało Online(przez internet) bo w pesa2008 nawet pograłem a co do fify nie grałem a jak miał bym miec w uj lagi to kierował bym sie offline dlatego chcem sie dowiedziec
Stary 23-11-2009, 17:26   #4
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Polecam, każdą odsłonę FIFA od 08 w górę. Lagów w tej serii jest nieporównywalnie mniej, aniżeli ma/miało to miejsce w tworze KONAMI. Zaznaczę jeszcze tylko, iż kiedyś byłem fanbojem PES, a na FIFĘ robiłem kupę... i to rzadką. Sytuacja owa zmianie uległa, gdy kupiłem PES 2008, tytuł ten mnie dosłownie zmasakrował - tylu lagów w życiu nie uświadczyłem. Chwilę po tym, jak doznałem "cudnego" multiplayera w Pro Evo 2008, kupiłem FIFKĘ i zakochałem się w niej od pierwszego kontaktu. W roku 2009. złożyłem bez wahania pre-ordera na piłkę od EA, lecz do tego, postanowiłem dać ostatnią szansę "gałce" KONAMI i... niestety - multi ponownie rozczarowało ogromem lagów. Od tamtego momentu leję na PES-a, a FIFĘ biorę i będę brał w ciemno.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2009, 18:26   #5
struzikPL
Nowy

struzikPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Polecam, każdą odsłonę FIFA od 08 w górę. Lagów w tej serii jest nieporównywalnie mniej, aniżeli ma/miało to miejsce w tworze KONAMI. Zaznaczę jeszcze tylko, iż kiedyś byłem fanbojem PES, a na FIFĘ robiłem kupę... i to rzadką. Sytuacja owa zmianie uległa, gdy kupiłem PES 2008, tytuł ten mnie dosłownie zmasakrował - tylu lagów w życiu nie uświadczyłem. Chwilę po tym, jak doznałem "cudnego" multiplayera w Pro Evo 2008, kupiłem FIFKĘ i zakochałem się w niej od pierwszego kontaktu. W roku 2009. złożyłem bez wahania pre-ordera na piłkę od EA, lecz do tego, postanowiłem dać ostatnią szansę "gałce" KONAMI i... niestety - multi ponownie rozczarowało ogromem lagów. Od tamtego momentu leję na PES-a, a FIFĘ biorę i będę brał w ciemno.

Dzieki za uswiadomienie ja jestem fanem pesa a moze bylem bo na pesie 2008 roz. Dwa pady przez lagi gdzie bylem 1 division . A powiedz mi czy ciezko bedzie mi sie gralo np ataki wolne itp? Bo z fifa nie mialem doczynienia i z pesa mam pewne nawyki

W pesa grałem pare dobrych lat i jak mysle ze mam grac w fife to tak jak zaczynac od zera? czy mi sie wydaje bo w pesie mialem swoje sposoby swpje taktyki formacje patenty itp a o fifie mam 0000 pojecia powiedz mi czy ciezko bedzie mi sie zaklimatyzowac

Ostatnio edytowane przez struzikPL : 23-11-2009 o 18:34
Stary 23-11-2009, 18:51   #6
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Myślę, że spokojnie się przyzwyczaisz. Co prawda PES i FIFA, to dwa odrębne piłkarskie światy, ale po kilku rozegranych spotkaniach w FIFĘ bez problemu wypracujesz nowe schematy konstruowania akcji, egzekwowania stałych fragmentów gry itp. Wszak mawiają, praktyka czyni mistrza. Jeśli ja zdołałem się przestawić na FIFKĘ po dziesięciu latach spędzonych w świecie ISS/PES, to i Tobie z pewnością się uda.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2009, 18:58   #7
struzikPL
Nowy

struzikPL's Avatar

Lista Osiągnięć