Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2010, 15:02   #41
Piaseczny
Nowy
Piaseczny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wygraj zestaw gier Xbox Live Arcade!

Battlefield Bad Company 2

Gra która promuje i nagradza grę zespołową (najlepiej z grupą znajomych, gdzie współpraca plus dobra komunikacja to podstawa sukcesu, a gnanie na „Rambo” przez środek mapy kończy się klęską. Realistyczne oddanie pola walki można jeszcze bardziej wzmocnić wybierając tryb hardcore, który sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej wymagająca. Ogromne mapy z przesuwającym się frontem oraz możliwość „dorobienia” sobie drzwi lub zrównania całego budynku z ziemią, dają wiele możliwości taktycznych i frajdy z demolowania otoczenia. W zależności od wybranego trybu oraz celu, który chcemy osiągnąć, możemy wybrać jedną z czterech klas, oferujących odmienne podejście do rozgrywki. Gra oddaje w nasze ręce całą masę sprzętu militarnego wszelkiej maści, od pływającego do latającego, a wraz z awansowaniem na wyższe rangi zdobywamy nowe bronie i gadżety. Dorzućmy do tego już 6 darmowych DLC w postaci map (siódmy w drodze) i będzie jasne dlaczego z powodu tej gry opłacam regularnie GOLD'a.
Piaseczny jest offline  
Stary 11-11-2010, 15:21   #42
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Call of Duty 4: Modern Warfare- dlatego, że gra jako jedna z pierwszych gier FPP ujęła mnie swoim rozwiniętym multiplayerem. Zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia sprawiało tyle frajdy, że gra zagościła u mnie aż do wypuszczenia sequela przez Infinity Ward - Modern Warfare 2. Jeśli ktoś szuka zbalansowanego i godnego polecenia, to tylko Call of Duty 4: Modern Warfare.
Stary 11-11-2010, 15:27   #43
Spiff
Nowy
Spiff Wkroczył na dobrą drogę

Spiff's Avatar

Thumbs up Odp: Wygraj zestaw gier Xbox Live Arcade!

Niestety nie będę tutaj oryginalny, ale to tylko dowodzi świetności danego tytułu - to, ile osób go poleca pokazuje samo w sobie swoistą odpowiedź na to, że warto! Bez zastanowienia! Na tę właśnie grę muszę przeznaczyć XBL Gold!

O czym mowa? O wypadzie na front z kompanami, gdzie dumnie bronimy swoją bazę przed wrogiem! O produkcji w której możemy dać upust swoim dziecięcym marzeniom, gdzie pokonanie nieprzyjaciela przynosi ulgę i radość! Gdzie kule jak na balecie ukazują swój taniec śmierci - piękny choć tragiczny jednocześnie. Bad Company 2 - to coś więcej niż gra! To nasycona adrenaliną mieszanka odpowiedzialności za towarzyszy z którymi to idziemy w bój - w objęciach prawdziwej zabawy. W swoim krótkim życiu miałem przyjemność grać w wiele gier, które miały w sobie możliwość rozgrywki wieloosobowej. Jednakże dopiero BC2 ukazało mi czym naprawdę jest prawdziwy multiplayer. Na ten tytuł może pokusić się każdy gracz - tym bardziej ten, który dopiero poszukuje w grach tego czegoś; gdzie z przyjaciółmi może zatracić się w wirtualnym świecie.

To w jaki sposób opracowana jest mechanika gry, pozwala na wspólne przeżywanie. Prawdziwa siła tkwi we wspieraniu swojego kompana. Niczym dobrze naoliwione przekładnie - a jak jedna przestanie prawidłowo funkcjonować, to cały układ jest niestabilny. Dlatego w tej grze ważna jest współpraca. Jak ktoś będzie próbował bawić się w Johna Rambo, to nie osiągnie zbyt wiele. Owszem... można samemu grać pierwsze skrzypce. Lecz jak poczuje się siłę jedności z innymi graczami, z którymi jesteśmy w grupie... To dopiero wtedy można nazwać siebie niezwyciężonym. Gra daje wiele możliwości i z pewnością każdy odnajdzie w niej coś dla siebie. Trzeba pamiętać - Multiplayer to zabawa wieloosobowa, a w tej Bad Company 2 spisuje się wyśmienicie. Od osłaniającego braci samotnika snajpera - po potrzebnego dla każdego medyka. Balans rozgrywki zapewnia nam świadomość tego, że jesteśmy potrzebni. Uczy cierpliwości, odpowiedzialności, odwagi - o ile docenimy piękno tejże gry i wyjrzymy ponad świst kul. Myślę, że to jest najważniejsze. Gdzie dobra zabawa spowijana jest innymi ważnymi elementami. To od nas zależy jak do tego podejdziemy. Punktem napędzającym jest to, że Bad Company 2 daje taką możliwość.

Wiadomym jest, że to nie wszystko... Gra poza świetnymi wewnętrznymi wstawkami, cechuje się również wybitną oprawą audio-wizualną. To tylko podsyca nasze łaknienie zostania w tym małym cyber-światku na dłużej. Świetne tereny, które dobrze oddają klimaty pustynne, zimowe czy też leśne. Gdzie realizm dźwięków zmusza do obejrzenia się za siebie. Czy, aby nie czai się tam jakiś wróg. Wszystko to w objęciach wielu trybów rozgrywki. gdzie bronimy wyznaczone cele! Mimo wszystko to są tylko dodatki. Bardzo ważne, ale nie najważniejsze. Mowa tu o Multiplayerze, a gra nawet jakby była brzydsza, może mniej dorobiona technicznie... to mimo wszystko dalej byłaby oblegana przez graczy. Ponieważ ma urok! Klimat wojny i świadomość tego, iż nie jesteśmy sami... to że nasza mała grupka przyjaciół z drużyny potrafi wnieść coś w całą frakcję. Długie wymiany ognia na mapie - pełne potu, cierpliwości i dokładności - z prawdziwą multiplayerową ekipą dają satysfakcje. A największym spełnieniem jest końcowy napis - "Twoja drużyna zwyciężyła"...

Ostatnio edytowane przez Spiff : 11-11-2010 o 15:47
Spiff jest offline  
Stary 11-11-2010, 17:53   #44
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Halo 3
Bo to najlepsza gra multi ever i w ogole Master Chief rox!

Zeratul jest offline  
Stary 11-11-2010, 18:09   #45
Solares
Nowy
Solares Wkroczył na dobrą drogę

Zaczynając swoją przygodę z Xbox Live (rok temu), przez moje ręce przewinęło się kilka tytułów z opcją multiplayer.
Pierwszą taką grą był Far Cry 2, osobiście odebrałem go jako Call Of Duty 2 na konsolę(wiem dziwne porównanie).
Nie powiem grało się fajnie, ale szukałem czegoś z nutką "dynamizmu", którego w Far Cry'u mi brakowało.
Następnie w moje rączki wpadło Gears of war 2.
Czytając opinie: " Gra legenda", "totalny Must Have", "Multiplayer miażdży" itp.
Mówię sobie [To będzie to!]. Skończyło się na tym ,iż multiplayer włączyłem i wyłączyłem (lagi, monotonia, brak "dynamizmu").

Następnie chciałem spróbować czegoś z czym już miałem styczność (Unreal Tournament).
Na PC w UT 2004 grało się bardzo przyjemnie, a niestety UT 3 miało opory by na moim staruszku ruszyć.
Tak więc ową grę kupiłem.

Przeszedłem kampanie.
Pograłem na Instant Action.
Do tego momentu wszystko wyglądało genialnie, tak jak sobie to wyobrażałem.
Po otwarciu zakładki Multiplayer, wszelkie nadzieje legły w gruzach.
Tylko 1-2 mecze.
0 meczy w trybie Onslaugh czy Vehicle Capture the Flag.

Jedyne co może zobrazować tą sytuacje to słowo Paradoks.
Gra nastawiona na Multiplayer, owego multiplayer'a praktycznie nie posiadała (~0 osób do gry, 0 nowych map, czy też jakiś eventów ).

W tym momencie straciłem nadzieje, że istnieje jakaś gra spełniająca moje wymagania odnośnie multi.

Powrotem nadziei była Premiera Halo:Reach.
Gry o której słyszałem dużo pozytywnych opinii "najlepsze multi na Konsole" itp.
Chcąc uniknąć rozczarowania, przed zakupem skrupulatnie przeczytałem wszystkie recenzje, oraz obejrzałem dostępne Video-recenzje.
Pierwsza myśl [Przecież to UT3 w innej oprawie].

Po zakupie, uruchamiam grę.
Ukazuje się Pięknie wykonane menu.
Włączam Kampanie odczucia Zwykły shooter z przepiękną oprawą Audio-Visualną.

Włączam MatchMaking.
Ilość opcji przytłaczająca, do tego customizacja armora (fajny bajer).
Po ustawieniu wszystkich dostępnych opcji wybrałem tryb gry i zacząłem rozgrywkę.
Pierwszy mecz średnio,drugi średnio....10 mecz "no nawet,nawet.
I tak z każdym kolejnym pojedynkiem Halo coraz bardziej mi się podobał.

Co wpłynęło na to ,iż Halo:Reach przebił w moim rankingu Gears Of War 2, Far Cry 2 i UT3?

Dynamizm, Customizacja Postaci(armora), efektowne egzekucje, możliwość nagrywania i przerabiania filmików z rozgrywki,ciekawe tryby,codzienne eventy, oraz wiele ,wiele więcej.

Halo:Reach posiada oczywiście wady, ale w zestawieniu z zaletami, są one praktycznie niezauważalne.

Tak więc,, jeżeli ktoś lubł pograć na PC w UT 2004/UT 3 i oczekuje podobnych doznań na konsoli, to z czystym sumieniem mogę Halo:Reach polecić.
Dla takich osób jest to jedna z gier dla których warto kupić subskrypcje na Xbox live Gold.

Ostatnio edytowane przez Solares : 11-11-2010 o 18:49 Powód: Korekta [Usunięcie powtórzeń]
Solares jest offline  
Stary 11-11-2010, 18:54   #46
Checkus
Nowy
Checkus Wkroczył na dobrą drogę

Gdy załączam swą konsole
Płyte z CoD'em czwórką biorę
Jak pogłośnię odbiornika
Siwe menu z żołnierzem wita
Pyta czy chce grać samotnie
Przecież multi jest istotne
Wybieram odpowiednie opcje
Nie ma to jak zarwać nockę
Najpierw Shipment, potem Vacant
Już rozgrzany to oznaka
Że czas zacząć grać porządnie
Polskę trzeba reprezentować godnie
Najpierw head shoot, potem granat
I tak w kółko ta zabawa
Kill za killem, shoot za shootem
Noob zabity, po kłopocie
To najlepsza gra na świecie
Gra sie ciąglę w zimie, jesień
Można pykać w noc i dzień
Przecież to jest Modern Warfare.
Checkus jest offline  
Stary 11-11-2010, 20:47   #47
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 14

Gears of War 2 gra ma super klimat i daje bardzo dużo radochy w multi zwłaszcza jak jestes opkiem
Stary 11-11-2010, 21:41   #48
koalos
Początkujący
koalos Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 85

zdecydowanie cod modern warfare(1 i 2)-chyba klimat tej serii najbardziej przypadl mi do gustu i do pewnego stopnia mnie uzaleznil.
Stary 11-11-2010, 22:27   #49
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Battlestations Pacific. Praktycznie obok Grida to jedyne multi w jakie grałem/gram miesiącami i z przyjemnością Gra bardzo dobra i niedoceniona ale jeśli ktoś lubi zręcznościowe latadła czy tematykę wojenną obowiązek. Pomimo paru latek na karku dalej nie ma problemów ze znalezieniem chętnych na multi, gra ma oddaną społeczność graczy młócących w nią od dawna. Sterowanie świetnie obłożone niezależnie czy latamy czy kierujemy pancernikiem. Multi wygląda tak że za punkty wsparcia (ilość wybierana przez hosta) są dzielone równo pomiędzy graczy z drużyny a reszta zależy od nich, jedne może kierować bombowcami, inny pancernikami itd.) Max graczy to 4 vs 4. Jeśli gra powiedzmy 1vs1 to obaj dostają wszystkie pkt supportu jeżeli 2 graczy w jednej drużynie to dostają po połowie itd. Społeczność jest praktycznie pozbawiona 'dzieciarni' ze względu na swoją niszowość. Gorąca polecam na bezstresowe postrzelanie dla przyjemności.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline  
Stary 11-11-2010, 22:51   #50
qwerty
Nowy
qwerty Wkroczył na dobrą drogę

Gears of war - dlaczego? Po części to sentyment - pierwsza gra w jaką grałem na live. Po drugie - niesamowity klimat samej gry. Po trzecie - genialne mapki. Co prawda trybów trochę mało, ale mi one w zupełności wystarczają. No i oczywiście na plusa zasługuja świetne, doskonale wyważone bronie.
qwerty jest offline  
Stary 12-11-2010, 13:02   #51
Arni PL
Nowy
Arni PL Wkroczył na dobrą drogę

Arni PL's Avatar

No coż jak dla mnie i oczywiście dla wiekszości, przynajmniej moich znajomych to właśnie Gears of War i Gears of War 2 to gra dla której kupiłem Golda.
Pamietam ten pechowy wieczór 13 grudnia 2006 roku i pierwszy achiv. za rozegranie pierwszego meczu rankingowego z jakimiś amerykanami,byłem zielony nie wiedziałem o co chodzi.Wkońcu trafił sie jakiś Polak i z biegiem czasu moja lista znajomych sie powiekszała i tak od tamtego czasu setki godzin i mnustwo nieprzespanych nocy nad tą jedna grą.
Pisze ze pechowa noc,no tak !!! Był to przełom w tego typu grach,i jak wszyscy pamiętają(lagi,lagi jeszcze raz lagi) zrobiły z najlepszej gry tamtego czasu ,najwiekszy szit jaki mógł tylko być!!
Ale z biegiem czasu lagi w znacznym stopniu ustąpiły,no i oczywiście ten "szot" którego tak brakowało w drugiej szęści.
Powiem krótko było zajebiście i nie żałuje niczego,czekamy na trzecią część i mamy nadzieje ze wkońcu te dedykowane serwery beda działały jak należy!!

POZDRO 4ALL
Arni PL jest offline  
Stary 12-11-2010, 14:43   #52
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Pierwsza część Gears of War bez wątpienia. Z jednej strony prostota rozgrywki i hektolitry miodu, a z drugiej strony niezwykle satysfakcjonująca i skillowa. W grze urzekł mnie także matchmaking, jest niezwykle prosty, nie przekombinowany. Tutaj nie ma także żadnych rang i cyferek obok GT, liczą się jedynie umiejętności. To gra, która wciąga na wiele wiele godzin i sprawia przyjemność za każdym razem gdy kogoś ubijemy .
NikoBe jest offline  
Stary 12-11-2010, 15:12   #53
kpiasek
Znajomy
kpiasek Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Piła
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Zapalczywy Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 23

oczywiście i przede wszystkim GOW2 miod i miod sama radosc z grania oprocz tego jeszcze L4D tez zarwało mi pare nocy
Stary 12-11-2010, 17:28   #54
tytus_pl
Nowy
tytus_pl Zobaczymy co z niego wyrośnie

tytus_pl's Avatar

Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
I love Apple Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja osobiście świetnie bawię się przy wszelkich grach związanych z rywalizacją : wszelkie CoD, gry sportowe itd.

A gdy mam okazję zagrać ze znajomymi to stawiam na tryby kooperacyjne jak np. w Halo albo Left 4 Dead.
tytus_pl jest offline  
Stary 12-11-2010, 19:56   #55
Pedobear90
Nowy
Pedobear90 Wkroczył na dobrą drogę

Pedobear90's Avatar

Widzę że większość z was preferuje różnego typu strzelanki. Mnie natomiast od zawsze jarają wszelkiego rodzaju wyścigi. Dlatego też moją ulubiona grą multiplayer jest oczywiście ForzaMotorsport3. Sporo czasu przegrałem w nią z kumplem. Potem razem uczyliśmy się driftu. Najwięcej emocji dawała jazda bokiem z kumplem "szyba w szybe" :D mały błąd i albo nas obróci albo wpadniemy na siebie.
Wyścigi też były bardzo emocjonujące. Urywanie każdej dziesiątej sekundy z czasu okrążenia, jazda na błotniku i czekanie na najmniejszy błąd przeciwnika, umiejętne blokowanie ehhh z reszta co bede pisał kto tego nie czuję ten nigdy tego nie zrozumie...
Pedobear90 jest offline  
Stary 12-11-2010, 20:09   #56
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Dla mnie najlepsza gra multiplayerowa,to Gears of War może gra jest stara,ale bardzo fajna,dobra atmosfera i dużo śmiechu. Gram w nią już 4 lata,więc trochę wiem o niej i jak się w nią gra. Pamiętam jak zawsze pełno ludzi w to grała,bo nie było GOW2,ale taką fajną grę rzucili dla jakiś głupich osiągniec w Gowie 2. Najlepsza gra jaką grałem od 4 lat na xboxie. Jeśli gra ktoś dla przyjemności to na pewno gra do tej pory. Mam nagrane jakieś 10000 godzin w tej grze. Chciałbym gdyby nadszedł taki dzień który by pełno osób zagrała w Gowa i powiedziała,że to najlepsza gra pod względem multi. To była moja pierwsza gra na xboxa za którą dałem 259zł,warta swojej ceny kiedyś teraz by też była warta przynajmniej dla mnie.

Ostatnio edytowane przez Baczek PL : 12-11-2010 o 20:11
Baczek PL jest offline  
Stary 12-11-2010, 23:58   #57
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

Worms - bo lubię chrupki.

Celt jest offline  
Stary 13-11-2010, 00:58   #58
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Halo 3
Powód: Jest to jedyna gra na konsolach która ma tak rozbudowany MP(teatr, kilkanaście trybów fizyka ,miód płynący z ekranu) . Świadczy o tym nie tylko ilość graczy którzy codziennie zdobywają tysiące multikilli ale również zawody, ligi w tę gry np: taki MLG który na początku powstał tylkko dla serii HALO.
Nigdzie indziej nie znajdzie się takiego MP i napewno dla tej gry warto kupic XL GOLD oraz samego XBOXA
EDIT
Ale się elegancko załapałem 2 minuty do końca

XBOXLIVE:RoBBareK

Ostatnio edytowane przez bartosz88 : 13-11-2010 o 01:02
bartosz88 jest offline  
Stary 13-11-2010, 15:43   #59
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Pojawiło się sporo fajnych postów, ale mógł wygrać tylko jeden. Wybór padł na Bendera (http://forum.onlinecenter.pl/showpos...7&postcount=38 ).

PS. Spokojnie, będą jeszcze inne konkursy z arkadówkami.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania