Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-03-2005, 17:14   #1
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie HUB do PS2

Klawiatura, myszka, kierownica, eye toy, mikrofony, head set i tyko wydawcy gier wiedza co jeszcze, wszytko pod USB a w czarnulce tylko 2 wejscia :/ zamierzam kupic HUBa w najblizsyzm czasie tylko nie wiem jaki bylby dobry, mam nadzieje ze mi pomozecie, czy taki by sie nadal ??

hub na allegro

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2005, 18:24   #2
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie HUB do PS2

. Uuu, ja mam złe doświadczenia z Hubami na usb. Pominąwszy fakt, że samo usb jest trochę spieprzone w warstwie technicznej (zauważyliście, że wirtualny sterownik usb instaluje się _po_ zainstalowaniu urządzenia? np: drukarki?) to specyfikację techniczną jakoby jeden port usb był w stanie obsłużyć 127 urządzeń można między bajki włożyć.
. Wracając, nie udało mi się zmusić do działania drukarki i klucza usb podpiętej pod huba na jednym porcie. Pamiętam też, że wariował mi tenże klucz (Trust) gdy próbowałem go podłączyć przez huba w klawiaturze na usb (Macowskie klawiaturki - usb only - są takimi jakby hubami. Mają wyjście usb w klawiaturze) to raz działał, a raz nie chciał. Oczywiście podłączany bezpośrednio do portu nie miał żadnych problemów.
. Cóż, teraz zwyczajnie podłączam, co mi jest potrzebne. A że potrzebne bywa rzadko, rzadko zaprząta mi to głowę.
. Niemniej jednak, próbuj. Kto wie, może będziesz wybrańcem i wszystko będzie Ci dobrze działało :]]]
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania