Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-04-2005, 22:16   #1
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Gry głupie jak chińskie mordobicia

. Tylko jedno zdanie. Dynasty Wariorrs 5. Gra jak czeski film. Biegam, rąbię tysiące głupków a i tak przegrywam bo cośtam :]] O co chodzi w tej grze, to ja pojęcia nie mam najmniejszego. Niby jakaś wojna, ale ciosy zadaję tylko ja. Niby zabijam tysiące, a przegrywam. Niby ktoś gdzieś tam walczy, a efektów nie widać. Niby atakujemy obóz przeciwnika, a on tu nagle pod naszym jest z taranem.
. Czeski film moi mili. Trzymać się z daleka bo nawet śmiać się z tego nie można.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2005, 00:28   #2
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Masz problem z srodkowym doplywem rdzenia do bocznych czesci kanalow przez co takie problemy. Widzialem kiedys chlopca majacego zbyt krotkie paznokcie przez co nie mogl zlapac sie malego pieska bedacego tak naprawde niebieska tarcza oslaniajaca gornikow pracujacych na pochalu przy wydobyciu titanica.
Stary 09-04-2005, 01:15   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Hasz, jak zwykle twoje posty wiele wnoszą do tematu Miałem kiedyś do czynienia z demkiem drugiej części i też bardzo szybko podziękowałem.
Stary 09-04-2005, 11:30   #4
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok

DW jest zakosiste!!
Ja mam dwójkę przeszedłem kilka razy i nadal fajna jest. Przegrywasz dlatego ,że grać nie umisz są cele misji zawsze np. zabij jakiegoś gościa, nie dopuść do śmierci swego dowódcy itp. Samemu rozwalanie wszystkiego co sie rusza mija sie z celem, trzeba niszczyć wrogich bohaterów i innych mocnych przeciwników.
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2005, 12:59   #5
InSiDe
Banned

. No myszok, ja Ci powiem, że głebiej byś sobie ten aparat wsadził i byś prawie wideostroboskopie laryngologiczną zrobił :].
. Wracając do rzeczy, naucz mnie w takim razie grać w tą grę. Misja pierwsza - zabić wrogiego przywódcę (który jest bardzo, bardzo daleko) i nie dopuścić do zdobycia naszego zamku (który jest tylko daleko) lub zabicia naszego przywódcy (który jest dalej niż daleko ale bliżej niż bardzo daleko). Dla ułatwienia dodam, że zbliżając się do jakiegokolwiek z celów misji oddalam się od pozostałych dwóch ponieważ leża na planie, mniej więcej, trójkąta.
. Jeśli będę biegał między liderem i zamkiem, to mi zginą atakujący bo sami sobie nie poradzą (bo niby jak mają sobie poradzić jak chmara ludzi potrafi kłębić się w okół jednego wrogiego łucznika i nikt go nawet nie draśnie tylko sotją, jak _____ majster na budowie z papierosem w pysku).
. Co chwila mapa rozbłyskuje jakimiś niezrozumiałymi informacjami, wrogowie pojawiają się z nikąd a nasze combosy są tak żałośnie mierne, że się płakać chce. Do tego dodać jeszcze _____ kamerę która przez 80% walki pokazuje Twoją twarz i wszystko, co masz za plecami i macie ______ połączenie mordowania z rts'em gdzie nic nie jest takim, jakim być powinno. Wątek zwany strategicznym przeszkadza, nudzi i rozprasza. Wątek zwany zabijaniem nie cieszy, nuży i irytuje.
. To moja recenzja gry ale ja się przyznaję bez bicia - dupa jestem i grać w to to nie potrafię :].
Stary 09-04-2005, 14:37   #6
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok

W DW2 były punkty gdzie wojska przeciwnika się odradzają i trzeba było zabić mocniejszego gościa który tego pilnuje, jak zginą już nie odraziali sie tam. Najprościej jest ich wszystkich pozabijać . Jeżeli nie ma tam takowych gości to musisz poprostu nauczyć sie kombosów (trzeba pokombinować). Jeżeli nauczysz sie kombosa silnego to poprostu włazisz na konia czy na piechte ruszasz do wrogiego przywódcy i rzeź robisz. Jeżeli ta gra Ci sie pasi możesz sprzedać np. mnie
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2005, 14:54   #7
InSiDe
Banned

. No niby jakieś są. Jacyś Gate i Guard Masterzy i taki szajs. Co nie zmienia istoty, że rozgrywka (przynajmnie w DW5) wygląda dość... schematycznie. Mozolnie przepycham się do przodu. W połowie drogi pada komunikat (który _bardzo_ łatwo przeoczyć), że nagle jakiś boss zmaterializował się w pobliżu naszego lorda i trzeba go brobić. Wracamy więc przez połowę pustej planszy by mu spuścić baty. Potem znów przez połowę pustej planszy żeby dokończyć przebijanie się. Jeśli jest dobrze, wystarczy to zrobić raz. Jeśli tfórcy chcięli nam urozmaicić rozgrywkę, musimy ten proceder powtórzyć.
. Nuda panie, jakich mało. A sprzedać Ci nie mogę, bo musiałbym z całym dyskiem a na to Nas obojga nie stać :]]]
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania