Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2005, 20:24   #1
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Polish Cheaters

http://www.onlinecenter.pl/upload/gry/1/29.jpg

Ya cheater! udalo mi sie fote zrobić na szczęście
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2005, 20:35   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To bylo do przewidzenia, najpierw Ya r^ walil, a teraz takie cuda
Stary 06-06-2005, 09:40   #3
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Cytat:
Napisał Gaw
Hehe
Stary 06-06-2005, 14:42   #4
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:

Zostaje w rodzinie (no offence )
Stary 11-06-2005, 18:13   #5
Ya
Nowy
Ya Zobaczymy co z niego wyrośnie

Oczywiście, i mam taką nadzieję, że nikt nie wierzy w tą sensacyjną wiadomość, jaką podał Gaw. Bo przecież każdy wie, że Ya to najbardziej uczciwy i najskromniejszy gracz w socomie 2. I co najważniejsze, jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie, (a to dlatego, że noob jest i basta), że Ya jest najlepszym graczem w socomie 2 i Central Station wiedząc o tym, daje mu punkty, gdy zdarzy mu się przypadkowo przegrać. Mając tak silną pozycję w Central Station Ya nie musi się posuwać do tej najbardziej plugawej rzeczy, jaką jest R^cheatowanie.
Prawdopodobnie taka informacja ma na celu osłabienie pozycji uczciwego, skromnego, i co najważniejsze najlepszego gracza w socomie, no i oczywiście ma na celu osłabienie ducha walki najlepszego klanu w Polsce czyli =G=, jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie, (to dlatego, że noob jest i basta).
Jestem oczywiście tego pewien, że gracze z >P< podpiszą się pod moim wyjaśnieniem.
Ya jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2005, 18:39   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
R^cheatowanie
No może do r^ się psuwać nie musi, ale już do cheatowania tak :P Załączony wcześniej obrazek zniszczył cały twój autorytet drogi Ya

PS.
Cytat:
najlepszego klanu w Polsce czyli =G=
Może wreszcie zagramy o ten tytuł? Co prawda =G= to prawie to samo co PSX, ale nazwa inna, więc zagrać by wypadało :twisted:
Stary 11-06-2005, 19:26   #7
floydas
Początkujący
floydas Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez AIM do floydas Wyślij wiadomość przez MSN do floydas

Cytat:
Napisał Ya
wiedząc o tym, daje mu punkty, gdy zdarzy mu się przypadkowo przegrać.

*****, zamienmy sie, bo ja mam zjebany rank i ni ***** nic nie dodaje ;/;/;/ a Ty punktow masz od groma :P cziter
floydas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2005, 19:31   #8
Ya
Nowy

Nic nie może zniszczyć mojej drogi autorytetu. Wykonalem duży kawał roboty: Gaw, Hwoarang PL, Auron PL. :wink:
A tak poważnie:
Pomimo sporych niesnasek na płaszczyźnie porozumiewania się pomiędzy klanami =G= i >P<. Uważam, że najwyższy czas zacząć zachowywać się normalnie. A normalne zachowywanie to poszanowanie innych. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Trzy klany i takie zamieszanie!!!
1. Rywalizacja powinna mieć miejsce w czasie klanówek, w których to powinno szanować się również pokonanego, bo gdy ośmiesza się pokonanego, to nic dobrego z tego nie wyniknie.
2. Albo gdy usprawiedliwia się porażkę lagami. Często była o tym mowa, gdy >P< wygywała z Niemcami. Znamy te cyrki. Dziecinada. Po friendly klanówkach, gdy zdarzyło się PSX-owi wygrać, to mialo miejsce wyzywanie od lagów itd.
3. "Janosik" był jeden i już dawno umarł.
4. SdZ często zaklada sobie pokoje na hasło, czy ktoś z tego robi sensację. Każdy klan ma do tego prawo i nie trzeba z tego robić afery.

Jestem Polakiem i życzę dzisiaj w finale na pumpy polskiemu klanowi >P< zwycięstwa i chciałbym, żeby każdy z członków klanu =G= otrzymywał takie życzenia od członków klanu >P< przed każdą klanówką.

A co do naszej klanówki. Zaakceptowalbyś wrog klanówkę, gdybyśmy jako hasło podali pjakwrog. p jak ped.. Na pewno nie. Mamy teraz sytuację patową. Nie dziwię się mojemu leaderowi, że ociąga się z zaakceptowaniem terminu tej klanówki.
Stary 11-06-2005, 23:45   #9
Gaw
Banned

Cytat:
bo gdy ośmiesza się pokonanego, to nic dobrego z tego nie wyniknie
ze niby kogos osmieszamy? a jesli nie to na co ten tekst?

Cytat:
Po friendly klanówkach, gdy zdarzyło się PSX-owi wygrać, to mialo miejsce wyzywanie od lagów itd.
go to a doctor
RAZ zrobil tak JEDEN z nas i dumni z tego nie bylismy

Cytat:
"Janosik" był jeden i już dawno umarł.
podobno wpada jeszcze na socoma :twisted:

Cytat:
SdZ często zaklada sobie pokoje na hasło, czy ktoś z tego robi sensację. Każdy klan ma do tego prawo i nie trzeba z tego robić afery.
dlatego nie robimy, idz juz sobie

Cytat:
A co do naszej klanówki. Zaakceptowalbyś wrog klanówkę, gdybyśmy jako hasło podali pjakwrog. p jak ped.. Na pewno nie. Mamy teraz sytuację patową. Nie dziwię się mojemu leaderowi, że ociąga się z zaakceptowaniem terminu tej klanówki.
haslo jest tera gjakpabliq i nie da sie swoich sugestii akceptowac
Stary 11-06-2005, 23:57   #10
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja bym zaakceptowal. Napisalem g jak wiadomo co, bo pabliczeq zaczął coś fikać. Sorry, ale ja nie dam sobie fikać.
Stary 12-06-2005, 13:28   #11
Ya
Nowy

Gaw, twoja odpowiedź jest bardzo niepoważna. Potwierdza ona, że nie grasz w socoma, po to, żeby sobie pograć, tylko po to, żeby sobie z ludzi "jaja" robić.
Są gracze, dla których socom to sposób na "odprężenie- relaks" po ciężkiej pracy (żeby zarobić pieniądze na to, żeby Gaw pograł sobie w socoma, pogadał na gg itd) A tutaj dzieje sie to, co się dzieje.
Klan =G= istnieje 5 minut i słyszę w pokoju =G= jak gówno, po 5 godzinach "=G= jak gówno w trawie", ani pabliq, ani dcf, ani ktokolwiek z klanu =G= nie zdążył się jeszcze odezwać, a odpowiednie nazewnictwo już istnieje.
Zrobiłem samobója i 2 teamkilly (nie 3) i juz sensacja, szkoda, że nie napisałeś, że zakończyłem tą mapę z killsami na drugim miejscu. W klanie >P< też jest wielu fachowców od teamkilowania. Ja po wszystkich klanówkach mam na koncie 1 teamkilla, ile masz ty?

klan >P< przeżywa frustrację, bo zatrzymał się na 30 miejscu, i dalej ani rusz.
Zamiast grać, porawiać swoje umiejętności i taktykę, to zajmuje się ośmieszaniem i potyczkami słownymi z PSX czy z =G=.
Jeszcze raz powtarzam "Janosik" umarł.
Każdy ma umiejętności takie jakie ma, nie życzę sobie, żeby ktokolwiek ośmieszał mnie, kogokolwiek z mojego klanu, taktykę mojego klanu, logo mojego klanu itd.
Proszę przestać szukać zaczepek, sensacji itd i zająć tym, do czego została stworzona ta gra.
Idę na mecz pilki nożnej nie po to, żeby komuś obić twarz, tylko po to, żeby obejrzeć widowisko "sportowe".
Gram w socoma nie po to, żeby kogokolwiek ośmieszać i wyzywać.

Rozwiązanie jest proste:
>P< zajmie sie grą. =G= zajmie sie grą.
Jeśli nie, to trzeba będzie zlikwidować neostradę, bo socom już nie będzie relaksem.
Stary 12-06-2005, 14:09   #12
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Weźcie _____ tą szwargającą piczę stąd bo mnie zaraz szlag trafi. Ja się miałem nie udzielać w tematach Socoma a tym bardziej klanowych ale przecież jak faceta czytam to jakbym _____ bloga smutnego dwunastolatka dorwał.
. Ośmieszasz się bracie sam swoim istnieniem. Wszystko co robisz o Tobie świadczy więc nie miej nikomu za złe, że się naśmiewa z Twojej nieudaczności bo taka jest natura rzeczy. Matka Cię rozpieściła i wybaczała Ci Twoje potknięcia bo matką jest. Nikt inny nie musi, no chyba że zaczniesz wzbudzać ogólne poczucie litości to wtedy ludzie Ci dadzą odpocząć. Nad kalekami wszak nie jest medialnym się pastwić.
. Ja teraz czytam Twoje uniesienia i jedyne co mi przychodzi do głowy to opętańczy śmiech. Jak w starym dowcipie psychologów: Ty nie masz kompleksu niższości, Ty po prostu jesteś gorszy!

. P.S.
. Groźba w ostatnim zdaniu była przednia. Cóż świat zrobi bez Ciebie, pewnie Św. Jan jakby o tym wiedział to inaczej by apokalipsa była napisana.
. I żeby nie było tak smutno, jakby socom miał być dla Ciebie relaksem to byś sie tak nie unosił i zapowietrzał.
. Przemówiłem, możesz odejść.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2005, 14:21   #13
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ya a moze te sprzeczki maja zwiazek z przeszloscia i PSXem? To, ze zmienila sie nazwa wcale nie oznacza, ze jak kogos kiedys nie lubilem to nagle staniemy sie socomowymi kumplami. Poza tym jesli ktos z >P< cos mowi na kogos z =G= lub wasz caly klan wcale nie musi oznaczac, ze tak mysla wszyscy. Ja nie szukalem zaczepki.
Stary 12-06-2005, 14:21   #14
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Ya
http://socom2.eu.gamebattles.com/stats/8786

Obecnie 22 Reszty mi się nie chce odpisywać bo mam egzaminy :P

BTW. czemu zakładacie na hasło pokoje ? Polaków jest mało, chcieliśmy z Wami grać to się nie da!. Wchodzimy pokój GROM&BOR, no dziękujemy jakimi fajnymi kumplami jesteście dla nas. Wchodzimy (wow, nie było hasła, trza było sobie zrobić) to walicie Floydowi teamkilla na dzieńdobry. Jak ma być dobrze w takiej sytuacji, hę ?
Stary 12-06-2005, 14:37   #15
Ya
Nowy

Temu gościowi nie odpowiem, bo za bardzo nie wie, o co chodzi.

Wrog - mam pytanie, czy twoim zdaniem, jest wszystko w porządku?
3 klany w Polsce - bluzgi, gówna itd. Czy wszystko jest w porządku rok czasu po "śmierci janosika"? Gdy przychodzisz i zamiast grac to szukasz sensacji.
W Holandii jest 100 klanów, no rozumiem, że ktoś tam kogoś nie lubi. Ale na 3 klany taki cyrk? Nic się nie dzieje? Wszystko jest w porządku??
Stary 12-06-2005, 15:02   #16
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Co do frustracji, to wybacz, ale poza 25 już od jakiegoś czasu nie wylecieliśmy. 25 miejsce, czyli pierwsza strone rankingu GB, traktuje jako wystarczajace minimum. Znamy swoje miejsce w szeregu, a jak na polskie warunki i tak jest bardzo dobrze.

Czy wszystko jest w porzadku? Wedlug mnie nie jest, ale zastanowmy sie czy wina lezy tylko po naszej stronie. Kto powiedzial, ze woli "meczyc sie z Niemcem niz z Polakiem"? Odebralem to jako niechec do gry ze mna i jakos =G= zrobilo mi sie calkiem obojetne. Na poczatku bylo fajnie, >P< vs =G=, wspolne granie itd. Potem nie chcieliscie z nami grac, bo kazdy wie co przeciwnik robi i jakies inne glupie tlumaczenia. Mi to szczerze mowiac wisialo. Ktos z =G= wszedl do mnie do pokoju ok no problem, ale ja do was rzadko sie wybieralem.
Potem kolejny etap - "hondo wola". Sorry ze sie z tego nabijamy, ale fajnie to brzmi jak gramy a ktos nagle "idziemy bo hondo wola". Kurde kto to w ogole jest? Guru jakis?
Dalej teksty o lagach. Szwagier podobno mial ostra zadyme z peque. Nie bylo mnie, nie wiem, ale niech sam gaw powie, ze sie wkurwilem jak dowiedzialem sie ze znowu sie wojna zaczyna.
Pokoje na haslo. Moze ktos z >P< widzial w tym problem, ja nie....
Przejdzmy do ostatniego punktu, ktory doprowadzil do aktualnego stanu rzeczy. BOR&=G= only. Troszke smutno sie zrobilo, ze nam nie wolno wejsc. Patrze nie ma haselka no to siup, moze sobie chociaz pogadam. Wchodze, zaczyna sie runda i napis Pabliq bla bla bla Floyd. Jak sie wszyscy maja dobrze bawic to wszyscy, dcf, drago i doom sie nawineli pod reke.

Jeszcze jedno, nie wiem czemu, ale jesli na Polsce pojawil sie pokoj Hondo czy cos w tym stylu to zaraz dostawalem jakies wiadomosci z bluzgami. Moze najpierw wypadaloby sprawdzic czy jestem w tym pokoju, a jesli tak to czy ja go zalozylem...

Znowu sie zaczelo, widac niektorzy niepotrafia grac i korzystac z Socoma w zgodzie. Nie mowie tylko o =G=, sa tez tacy w >P<. Szkoda tylko, ze takie cos przeklada sie potem na wojny klanow a nie userow.
Stary 12-06-2005, 16:41   #17
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Ya
W Holandii jest 100 klanów, no rozumiem, że ktoś tam kogoś nie lubi. Ale na 3 klany taki cyrk?
Wszedzie sa klany drogi Ya co sie nie lubia a to ze u nas sa tylko trzy to wlasnie dlatego to tak odrazu widac. Jak by bylo 100 to by to gdzies zginelo w buszu...

Cytat:
Napisał Ya
Idę na mecz pilki nożnej nie po to, żeby komuś obić twarz, tylko po to, żeby obejrzeć widowisko "sportowe".
No wiesz szczegulnie w polsce jak sie indzie na mecz to tylko po to zeby komus ryja obic bo albo ty bijesz albo bija ciebie :twisted:

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2005, 17:13   #18
Gaw
Banned

Cytat:
Gaw, twoja odpowiedź jest bardzo niepoważna
idz sobie

Cytat:
Potwierdza ona, że nie grasz w socoma, po to, żeby sobie pograć, tylko po to, żeby sobie z ludzi "jaja" robić.
odwala ci

idz sobie

Cytat:
A tutaj dzieje sie to, co się dzieje.
nic sie nie dzieje

idz sobie

Cytat:
Klan =G= istnieje 5 minut i słyszę w pokoju =G= jak gówno, po 5 godzinach "=G= jak gówno w trawie"
rozpoczelo sie od taunta pabliqa jeszcze w PSX ("co to jest >P<? polish girls?") i jak zescie wyskoczyli z =G= to sie akurat przypomnialo, ale do nikogo z =G= nikt z nas nie mowil nic o gownie

idz sobie

Cytat:
Zrobiłem samobója i 2 teamkilly (nie 3) i juz sensacja, szkoda, że nie napisałeś, że zakończyłem tą mapę z killsami na drugim miejscu
zrob sobie o tym temat, ja zrobilem o rekordach teamkillow

idz sobie

Cytat:
W klanie >P< też jest wielu fachowców od teamkilowania
nie zaprzeczam, ale od razu widac ze masz cos do >P<

idz sobie

Cytat:
o boze przeciez gramy na razie tylko lige i zadnej frustracji nie ma

idz sobie

Cytat:
to zajmuje się ośmieszaniem i potyczkami słownymi z PSX czy z =G=.
klamiesz

idz sobie

Cytat:
Jeszcze raz powtarzam "Janosik" umarł
mam to gleboko

idz sobie

Cytat:
Każdy ma umiejętności takie jakie ma, nie życzę sobie, żeby ktokolwiek ośmieszał mnie, kogokolwiek z mojego klanu, taktykę mojego klanu, logo mojego klanu itd.
ok, to pograjmy sobie w roomie ">P<edaly n00by" a osmieszasz to sie sam takimi tekstami

idz sobie

Cytat:
Proszę przestać szukać zaczepek, sensacji itd
wchodzisz na forum, wypisujesz klamstwa i my szukamy zaczepek?

idz sobie

Cytat:
>P< zajmie sie grą. =G= zajmie sie grą
a jak jest?

idz sobie

Cytat:
Jeśli nie, to trzeba będzie zlikwidować neostradę
no comments

Cytat:
Temu gościowi nie odpowiem, bo za bardzo nie wie, o co chodzi.
czytac umie

idz sobie

Cytat:
Gdy przychodzisz i zamiast grac to szukasz sensacji
wrog, dajesz se tak?
Stary 12-06-2005, 18:25   #19
Ya
Nowy

Masz rację wrog, są tacy w =G= i >P<, którzy szukają zadymy, a szkoda, że wśród nich jest taki Gaw (idź sobie).
I co dalej? Ciągłe odbijanie piłeczki!!!
Dzisiaj chciałbym wejść na socoma i nie słyszeć o "gównach", czy żeby mi ktoś robił problem, że założyłem pokój =G=&BOR, albo miał do mnie pretensje, bo mi się znudziło cały czas z grać z tymi samymi ludźmi, albo robił sensację, bo miałem 2 teamkillsy.

Czas przestać odbijać tę piłeczkę i wreszcie skończyć z tym. Nie każdy musi być takim orłem jak >P<(22 miejsce), ale
1. każdy ma prawo do wyboru: z kim, kiedy, jak chce grać - to oba klany muszą poszanować.
2. socom to gra, a nie scena wywoływania intryg, ośmieszania kogoś, wyzywania, ignorowania i to tylko dlatego, że ktoś słabiej gra, albo ciążą jeszcze jakieś zaszłości wywołane przez debila, wiadomo o kogo chodzi) itd.
Wreszcie trzeba z tym skończyć i skoncentrować się na grze.
Trzeba wreszcie sobie powiedzieć, że nie będę zachowywać się tak, jak Gaw, który cieszy się, że coś takiego jest, bo "oglądalność" się zwiększa i wchodząc na socoma będę miał na celu tylko grę i spotkam się z ziomem (tak ich jest mało 30-40), z którym normalnie pogadam.

Kończę ten temat. Milczenie jest złotem.
Przyjemnej gry.
Stary 12-06-2005, 18:32   #20
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Dostalismy nowa propozycje na gre z =G= i znowu czuje, ze ktos ma jakis problem. "Szacun z finał z -V-", ekhem. Nie bede odpowiadal na takie cos bo szkoda czasu na rozmowe z tak ograniczona osoba. Zycze jej dojscia kiedykolwiek do przynajmniej półfinału jakiegos turnieju.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania