Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Halo Dział poświęcony w całości uniwersum Halo!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2009, 03:49   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Halo 3: ODST - temat ogólny

W tej części wcielamy się nie w Master Chiefa tylko w kilku żołnierzy ODST (Orbital Drop Shock Trooper). Podczas zrzutu na New Mombasa nasz skład zostaje rozdzielony. Próbując odeprzeć atak Przymierza musimy starać się odnaleźć wskazówki, które doprowadzą nas do towarzyszy. Po wykryciu określonego śladu przeskoczymy w skórę kompana i zobaczymy wydarzenia z jego perspektywy. Taki zabieg ma pomóc w ciekawszym ukazaniu fabuły oraz da możliwość pokierowania różnymi żołnierzami, którzy będą się od siebie mocno różnić.

Bungie przygotowało dla ODST specjalny tryb multiplayer "Firefight". Zabawa polega na tym, że czterech członków oddziału odpiera atakujących falami przeciwników. Skojarzenia z "Hordą" z Gears of War 2 są jak najbardziej na miejscu. Halo 3: ODST ukaże się na dwóch płytach. Na pierwszej dostaniemy kampanię oraz "Firefight", na drugiej 24 mapy multiplayer do zwykłego Halo 3 (podstawowe, "Legendary", "Heroic", "Mythic" oraz trzy nowe). Do sprzedaży trafi zwykłe oraz kolekcjonerskie wydanie, zawierające specjalną wersję kontrolera (do obejrzenia w rozwinięciu). Osoby składające zamówienie przedpremierowe w wybranych sklepach dostaną jeszcze kod, który pozwoli odblokować Sgt. Johnsona do "Firefight". Premiera 22 września.

Screeny i obrazki wydania kolekcjonerskiego: http://www.onlinecenter.pl/4702/Aktu...lo-3-ODST.html

Trailer
Stary 02-06-2009, 04:14   #2
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Halo 3: ODST

Nie do końca mnie to przekonało. Nerdy pewnie sikają z radości, że zobaczą co się stało między xx i yy czasu w uniwersum Halo, blablabla i tak dalej, a ja, jako normalny gracz, widzę biedną strzelankę. Może to temu trailerowi i prezentacji na konfie zabrakło mocy, może wybrali słaby fragment, ale fakt jest taki, że to naprawdę nie jest fajne. Trailer płytki strasznie, a pomysł z Hordą na początku był fajny, ale tyle gier już to ma, że mogliby się wysilić na coś nowego. No i juz ch z grafiką, ktora jest taka sama, jak dwa lata temu [przypomnienie: już wtedy H3 było poniżej standardu], no ale to w sumie tylko mission pack do podstawki, to wybaczyć można. Ogolnie na minus
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 05:25   #3
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

biedna strzelanka... szkoda, ze trailer bardziej wskazuje na stealth action game... fail

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 05:39   #4
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Niewiele na tym trailerze stealtha, więc zostańmy przy biednej strzelance.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 14:15   #5
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Gameplay z wczorajszej konferencji Microsoftu http://e3.gamespot.com/video/6210721...tories;title;3

Podoba mi sie ten nowy tryb wizjera, w ktorym podswietlane sa przydatne przedmioty

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 15:23   #6
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Niewiele na tym trailerze stealtha, więc zostańmy przy biednej strzelance.
Bynajmniej nie lecimy na Hura!

Stary 03-06-2009, 01:25   #7
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Bieda czy nie - sprzeda się w milionach...
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2009, 19:49   #8
Artii007
Stały bywalec
Artii007 Wkroczył na dobrą drogę

Artii007's Avatar

Reputacja: 10

Halo 3: ODST na pewno zrobi furorę .Ponieważ w nazwę jest Halo z trainera można zobaczyć jak spada w tym czymś i to wygląda ładnie czyli grafika .Ale nie rozumiem pojawiania się tych drzew .Ale na pewno tak jak kolega pozyrzej zgadzam sprzeda sie w miliona.

Artii007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2009, 12:41   #9
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

stage demo gamespotu http://e3.gamespot.com/video/6211403...tories;title;1

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 16:59   #10
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Wyciekły achi :

Prepare To Drop 20

Succesfully drop pod to New Mombasa Enjoy Your Stay! On Campaign on Normal, Heroic, or Legendary. ( Bungie has described as, "the most spectacular cinematic event in any Halo game to date" )

Silent Rookie 20

As The rookie, Use the new silenced SMG to Kill 5 Brutes.( Can Be done in co-op )

Romeo Done 20

As Romeo Headshot 5 Brutes In a Row.( Can Be done in co-op )

Big Boys Toys 30

As Dutch Destroy 10 Enemy Vehicles ( Can Be done in co-op )

Scout 30

Use the night vision googles, to scan 10 Brutes without being detected ( Can Be done in co-op )

When will it end.... 30

Reach The halfway point of the Campaign on Normal, Heroic, or Legendary.

Brotherhood 40

Help all fallen comrades atleast once ( Return Of medkits after all not spartan no more?)

The Chase 40

On the warthog Out run the phanton though the city streets in the campaign, ( Sounds Like e epic on-rail Chase?)

Death Do Us Apart 50

Finish the final mission of the Halo ODST Campaign on Normal, Heroic, or Legendary. ( Could it be........epic finale with emotional ending?)

Halo ODST Campaign Complete: Normal 125

Finish the Campaign on Normal.

Halo ODST Campaign Complete: Heroic 125

Finish the Campaign on Heroic (unlocks achievement for Normal, if not earned).

Halo ODST Campaign Complete: Legendary 125

Finish the Campaign on Legendary (unlocks achievements for Normal and Heroic, if not earned).

Skull Hunter 100

Find and claim all 100 skulls Scattered Around New And old mombasa ( Use Your PDA For Help! ) ( Looks like pigeons from GTA but skulls to find around Mmombasa?)

ODST Wins 10

finish and win a online game with the full ODST armour, Plus get the MVP (Online).

Are we not brothers? 15

Kill someone else with the Full ODST armour, while also wearing the Full Armour yourself. (Online).

Brute Massacre 25

Kill 200 Brutes In the Campaign.

Epic Scenary 5

Take A photo of the various Views in New mombasa and upload to your file share. ( Bungie Introduceing More Newbies?)

Too Close to the Skyline 5

Reach the new mombasa skyline with any Aerial vehicle in campaign.

Prepare To splat..wait? 5

Free fall from 1000km from the sky......splat.

Group Effort 5

Flip a vehicle with all your comrades efforts. ( Looks like four people have to contribute to flip a vehicle, as were not Spartans No more?)

Hammer To Heavy 5

Try to pick up a Brute Hammer.......

Gadgets And Gizmos 5

Obtain all Gadgets During campaign. ( Wondered what other new gadgets did Bungie add, we know of Night vision, and thermol vision.)

Brave Heart 5

Kill 5 Brutes With melee attacks ( More melee attacks?)

Steppin' Commando 5

Kill 5 Brutes with the ODST general equipment combat Knife. ( Combat Knife Confirmed?)

Mongoose Hit And Run 5

Splatter an Brute with the mongoose in the campaign. ( Mongoose Mowdown V2?)

Wigly Virmin 5

Free Your self from the brutes Grasp 5 times in the campiagn. ( Looks like Brutes can grab you, so no more up frontal like Master Cheif?)

Undercover Mist 5

Kill 3 Brutes while under the cover of a smoke grenade. ( Smoke Grenade Confirmed?)

Keep to the right 5

Follow SI orders at the begining of the campaign. ( I smell a tutorial level?)

Land Sea Air 5

Pilot all the vehicles old/new in the campaign atleast once. ( Sea?! Boats Confirmed?)

Night shift Campers 40

Locate and eliminate all Brute Camp Hideouts in the Campaign. ( Use your PDA for Help!) ( Terminal Replacements?)

Olympic Sprinter 5

Cover One Mile, while sprinting. ( Sprinting Confirmed? after all cant run like Master Cheif?)

Free roamer 5

Free roam all parts of Mombasa. ( Open ended gameplay)

The Journey Begins 10

View the flashback of the first mission.

Phantom Ahoy 10

View the flashback of the second mission.

Regroup! 10

View the flashback of the third mission.

City Of Destruction 10

View the flashback of the fourth mission.

We will fight on 10

View the flashback of the fifth mission.

We will succeed 10

View the flashback of the sixth mission.

Brothers Are Reunited 10

View the flashback of the seventh mission.

Brothers Are At Peace 10

View the flashback of the eighth mission. ( again could it be? emotional ending?)

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 18:13   #11
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

W najnowszym podcascie bungie jest wyjasnienie, ze zaproszenie do BETY Reach bedzie zawarte na plycie, czyli nie bedzie kodu, wiec jezeli ktos chce zagrac w Reach to nie moze ODST sprzedac. Biorac pod uwage, ze bedzie to genialna gra, to zapewne nikomu nie wpadnie do glowy glupi pomysl aby ja sprzedawac, ale trzeba zapobiegawczo ostrzec ludzi... ^^

Stary 29-06-2009, 18:19   #12
KrisK
Nowy
KrisK Wkroczył na dobrą drogę

KrisK's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardzo przyjemne achievementy. Mam tylko nadzieję, że nie przesadzą z poziomem trudności na Legendary, poza tym - podoba mi się przewaga osiągnięć singleplayerowych nad tymi onlineowymi. W Halo 3 sieciowe osiągnięcia były naprawdę ciężkie (jeżeli nie ma się kolegów do ustawek za którymi nie przepadam ;f)

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
(...)
Oj tak. Sam bardzo żałuje sprzedaży podstawowego Halo 3. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że była to jedna z najlepszych gier na konsoli xbox 360 (a była to jedna z moich pierwszych gier). Szczególnie brakuje mi rozbudowanego multiplayera, żadna inna gra nie ma tego przyjemnego "sieciowego" klimatu :]. ODST to must buy - w końcu będą nowe mapy + downloadable conent + stare mapy z Halo 3 - po prostu poezja!

Ostatnio edytowane przez KrisK : 29-06-2009 o 18:22
KrisK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 19:30   #13
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Na pierwszy rzut oka wyglądają na stosunkowo proste.
Stary 29-06-2009, 19:52   #14
Ute 1995
Stały bywalec
Ute 1995 Wkroczył na dobrą drogę

Ute 1995's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Przybij piątkę! Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

E tam. Ja nie czekam na tą grę. Wolę Halo ze spartanem ;D
Stary 29-06-2009, 20:02   #15
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja akurat jestem na etapie Halo 2. Można powiedzieć, że się "nawróciłem" (uniwersum imponuje, OST zamiata wszystko, gra mnie wciagnęła mimo laserków - koniec świata bliski) i z chęcią zobacze coś z innej perspektywy niz tylko Master Czifa, czy tego Arbitra.
Stary 09-07-2009, 12:35   #16
Czaroos
Nowy
Czaroos Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć

Ja biorę pre-ordera zdecydowanie, ta gra to będzie hit, a na dodatek będzie kosztować trochę mniej niż normalna gra : ).
Czaroos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2009, 21:48   #17
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.ilovebees.com/index.html
czy tylko mnie sie wydaje, ze tego licznika wczesniej nie bylo?

Stary 16-07-2009, 22:55   #18
ins4nity
Nowy
ins4nity Wkroczył na dobrą drogę

ins4nity's Avatar

Odświeżę temat, aby wtrącić swoje 3 grosze. IMO, większość osób, które zdecydują się na ODST , kupi ten dodatek ze względy na ogrom zawartych w nim map. Tylko dlatego czekam na Halo3: ODST.
ins4nity jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2009, 12:48   #19
Shalatar PL
Znajomy
Shalatar PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Shalatar PL's Avatar

Miasto: Poland
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Cztery ściany Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

O ile wiem to ODST dodaje tylko trzy nowe mapy. Reszta to po prostu zebrane mapy z podstawki + wszystkie DLC.
Ja na grę czekam głównie dla singla. Właśnie kończe Halo: The Fall of Reach i jestem całkiem napalony na to uniwersum. Mam tylko nadzieję że bardzo osłabią tytułowych Orbital Drop Shock Troopers, bo w książce oni ledwo radzili sobie z Gruntami i Jackalsami. Oby gra była skradanką. Jednak w trailerze widziałem że nasz bohater (jeden z ODST) rozwalił Brute'a w pojedynkę więc raczej Bungie zrobiło z ODST po prostu spartan z niższym skokiem :-/. Porażka.

BTW, mam pytanie związane z H3:ODST. Mianowicie, czy ta druga płyta zawierająca sam multi i wszystkie mapy będzie się pokazywał w profilu jako Halo 3 czy może jako Halo 3:ODST. Jest to dla mnie ważnie gdyż mam w przyszłości zamiar zbliżenia się do całaka w Halo 3 i nie wiem czy muszę w tym celu kupić wszystkie mapy za MSP czy wystarcze że kupię H3:ODST i zrobie achievy z podstawki grając w multi z drugiej płyty dodatku.

Sony Vaio NW21MF, Xbox 360 Premium 20gb, Ipod Touch 2G 8GB

Ostatnio edytowane przez Shalatar PL : 25-07-2009 o 13:09
Shalatar PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2009, 03:11   #20
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

no ja mam nadzieję na inny styl gry - nie chowam się jak dostanę i ładuję tarczę tylko bardziej hmmm typ rozgrywki gdzie każdy strzał się liczy. I tego oczekuję po ODST - poza tym ODST nigdy nigdy nie lubiało Master Chefa

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania