Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-07-2005, 18:15   #1
Gofer
Początkujący
Gofer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Gofer
Domyślnie Kupno PSP

OK. no wiec podajcie mi zalety i wady PSP i czy sie oplaca kupowac czy jest awaryjne tak jak PS2 wszystko najlepiej powiedzcie
Gofer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2005, 21:27   #2
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Kupno PSP

Za:
- szpanersko wyglądający sprzęt
- świetna grafa
- MP3/ATRAC
- filmy UMD oraz z memory sticka
- potencjalnie duże możliwości (emulatory, własne programy, przyszłe możliwości zapowiadane przez Sony )
- sporo tytułów z PS@ w które pograsz w autobusie (o ile nie buchną Ci sprzętu )

Wady:
- droga
- często występują uszkodzone pixele (co niektórym, jak mi, może strasznie przeszkadzać)
- zacinające się przyciski (nie zawsze, teraz w nowych może już nie, ale zawsze coś się może popsuć )
- słabiutka bateria jak na handhelda
- ściema Sony (może nowe możliwoście będą a może nie, ograniczenie prędkości procesora ze względu na oszczędność energii, podniosą jak będzie nowa bateria, za którą każą Ci płacić ;/ )
- w sumie jak masz PS2 to sporo tytułów to konwersje a jak na GT4 trzeba czekać tyle co na wersje na PS2 to dziękuje
- na razie mało gier, nie ma w czym przebierać, ale jest w co pograć

No chyba tyle co mi wpadło, co usłyszałem. Od razu uprzedzam że PSP nie mam, ale nie przemawia przeze mnie żadna niechęć do tego sprzętu. Starałem się być obiektywny, a to że wady są lepiej opisane...no cóż, taka mentalność narodowa :P
Stary 22-07-2005, 22:33   #3
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Kupno PSP

tego minusu z moca procka chyba nie ma, GT na PSP ma chodzic bez nowej baterii w 333 mhz, cena chyba nie tak duza jak na taki sprzet
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2005, 22:14   #4
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Kupno PSP

. Ja tam niebędę na takie dziwactwa nic pisać. Nikt za nikogo decyzji czy kupić czy nie nie podejmie. Ja mogę tylko napisać, że do 31Sierpnia 2005 lik-sang wysyła PSP w świat (w tym do Polski) przesyłką ubezpieczoną i z możliwością śledzenia jej przez www na swój koszt! Cena Standart Packa wynosi 249.90$ co przy obecnym kursie dolara wyniesie niecałe 855zł.
. Mniej pocieszającą kwestią jest fakt, że Urząd Celny lubi sprawdzać przesyłki kurierskie z zagranicy. Może to spowodować, że zamiast konsoli otrzymamy wezwanie z UC do wyjaśnienia a następnie do uiszczenia należnej daniny na biurokrację...
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania