Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

PlayStation Network Gaming Chcesz wiedzieć jak grać w sieci Sony? Masz z tym problemy? Zajrzyj tu koniecznie!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2005, 17:57   #1
SzAq
Nowy
SzAq Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do SzAq Wyślij wiadomość przez MSN do SzAq
Domyślnie Problem z Central Station

Witam, dzisiaj dostalem moja plytke Network Acces Disc ( juz wczesniej gralem po necie w nfsu ) i chcialem zalozyc sobie konto ;p ale co sie okazalo podczas rejestracji wyskakuje blad: That Network Access Code number is already registered on Central Station ( NAC biore z ksiazeczki o nazwie Free Starter Pack - ps two )

Przysylajcie swoje pomysly co z tym zrobic :P
SzAq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2005, 18:10   #2
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

nie zaznaczaj tak na czerowono bo nic nie widać:/

wygląda na to, że twój kod jest po prostu zużyty - kolo co ci sprzedał NA zrobił cie w ... ****? a jeśli masz nowe NA to skontaktuj sie z kimś z central station, podobno pomagają w takich przypadkach

nie jestem pewien jak to jest z tymi kodami przy ps two więc to na 90% tak jak opisałem
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2005, 18:17   #3
SzAq
Nowy

a moze ja mam jush handle na CS ? jak sie zarejestrowalem ? na www.ps2registration.com ...moze sie jeszcze raz tam zarejestrowac ( bo nie moze byc zuzyty ten numer ps2 nofka z media markt ... )
Stary 14-01-2005, 18:55   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dzisiaj przegladnalem sobie forum UK, tam tez sporo ludzi ma podobny problem. Oni moga zadzwonic na CareLine ty musisz napisac maila.
Stary 14-01-2005, 19:28   #5
SzAq
Nowy

dzisiaj wieczorem mam zamiar napisac do nich maila.... nie dosc ze trzeba na ta plyte czekac 1,5 miecha to potem jeszcze nie dziala ;( ... lipa :evil:
Stary 22-04-2005, 18:18   #6
marcinps2
Nowy
marcinps2 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Więc tak zapalają się wszystkie kropki na zielono przełancza mnie do ....Central station cannot be contacted. Please check your settings, and try to connect again. Pomocy!! :cry:

Nie moge wejśc na sentral station Wszystko wpisałem testy przebiegły pomyslnie a nie moge się połączyć z central stanion. :cry: :cry:

Mój internet to ATS. Bezpośrednio podłanczam kabel RJ-45 dp sp2. Te kropki się zapalają wszystkie czyli konfiguracja dobra ale połączyć się z CS nie moge.......pomocy!!
marcinps2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2005, 18:25   #7
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Bracie, ____ Twoja _____ w _____ mać! Ja rozumiem, że niektórzy nie są wielowątkowi i potrafią tylko wypluwać z siebie potok słów a wtedy głuchną na świat, lub milczą jak zaklęci i trawią co się do nich mówi. Ja to rozumiem, ale jak już urodzono Cię w wersji light to _____ pamiętaj o _____ kolejności! Najpierw! najpierw się słucha, potem się gada.
. O czym jest ten cały temat, co? Co ludzie tutaj piszą, co? Że im ______ Central Station _NIE DZIAŁA_! Im - całemu światu - comprende?
. Uwierz na słowo, jak Central Station się odblokuje to i Tobie Bóg ześle połaczenie. A teraz odejdź Synu. I przemyśl co chcięliśmy Ci przekazać.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2005, 18:34   #8
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Inside uspokoj sie....

Marcin a jak z grami? Probowales polaczyc sie z serwerem jakiejs gry?

Sprobuj usunac ustawienia i zrobic je od nowa. Jakiegos firewalla nie masz?
Stary 22-04-2005, 18:45   #9
_Yulaw
Banned
_Yulaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do _Yulaw

Cytat:
Napisał InSiDe
. Bracie, ____ Twoja _____ w _____ mać! Ja rozumiem, że niektórzy nie są wielowątkowi i potrafią tylko wypluwać z siebie potok słów a wtedy głuchną na świat, lub milczą jak zaklęci i trawią co się do nich mówi. Ja to rozumiem, ale jak już urodzono Cię w wersji light to _____ pamiętaj o _____ kolejności! Najpierw! najpierw się słucha, potem się gada.
. O czym jest ten cały temat, co? Co ludzie tutaj piszą, co? Że im ______ Central Station _NIE DZIAŁA_! Im - całemu światu - comprende?
. Uwierz na słowo, jak Central Station się odblokuje to i Tobie Bóg ześle połaczenie. A teraz odejdź Synu. I przemyśl co chcięliśmy Ci przekazać.
hehe jeaa zwolennik pisania dla gosci, a jak ktoś sie nowy pojawi to jesteś juz dla niego taki niemiły!
_Yulaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2005, 19:24   #10
InSiDe
Banned

. Jak chcesz o tym podyskutować, jest do tego odpowiedniejszy Topick.
. Central Station działa, jak prostata 70-ciolatka. Cały temat jest właśnie o tym. Moje słowa były tylko dobitnym stwierdzeniem faktu, że koleś włożył tak wiele energii w napisanie posta a wystarczyłoby, jeśli włożyłby ćwierć z tego w przeczytanie wątków i ich przetrawienie.
Stary 22-04-2005, 20:29   #11
marcinps2
Nowy

to tak się wita teraz nowych użytkowników gry online....

To kiedy zacznie działać central station? bo was nie kumam? W grze pisze że zła konfiguracja czy coś i nie chce się połączyć że plik is broken. W necie poczytałem to jakoś moga być problemy z adresem MAC czy coś co to za adres? Czy plej zna adres karty sieciowej? gdzie się go wpisuje? Próbowałem utworzyłem nowy plik i dupa. Też nie leci testy połączenia przechodzi a central station nie dzibaie nie wiem co robić pomóznie jakieś pomysły? :cry:
Stary 22-04-2005, 20:32   #12
Gaw
Banned

Cytat:
to tak się wita teraz nowych użytkowników gry online....
to tak troche zbyt ogolnie powiedziane
Stary 22-04-2005, 20:52   #13
marcinps2
Nowy

W burnoucie 3 mi pisze że nie wykrywa network adaptera. :sad: Jak i co musze zrobić żeby odpalić i zajerestrować się na central station. :wink:

A może mi to poprostu nie poleci. W końcu poszło Central station. Ominołem pytanie o zapisanie na karcie CS stengings i poszło. Wie ktos czy moge grać na ps2 przez sieć z dysku. Mam hdloadera i dysk 120GB i w SSX3 pisze tak:

No hardwere is connected.

Make sure hadware is connected

Return to the Network Settings menu.

O co chodzi? :?:
Stary 23-04-2005, 01:29   #14
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie mozesz grac online w gry z dysku.

PS. To, ze jedna osoba cie "ladnie" przywitala nie oznacza, ze reszta tez tak mysli :>
Stary 23-04-2005, 10:51   #15
InSiDe
Banned

. Nom worgu, wzpaniale. Wychoduj sobe własnego trola. Potem będziesz miał na sumieniu kolejnego gnoma, który ______ wpierw szczęką zakłapie, a dopiero później skorzysta z _____ "szukaj".

. A dla Marcinka (ile Ty stary masz lat, co? Matka nadal Cię cycem karmi?)

. O Graniu z Dysku
. O Twoich problemach z CS
. Opcja pierprzonego SZUKANIA
. Koleje narzędzie do SZUKANIA

. A Wy sie _____ wstydźcie. To, że ktoś jest żółty i zagubiony nie znaczy, że trzeba za niego wszystko robić. Taka jest róznica między nauką a rozpieszczaniem. Ucząc - pokazujesz jak i gdzie szukać; robienie za kogoś jest tym drugim.
. Pomyślcie też, jak jest przykrom tym gościom, którzy mają na tyle przezwoitości żeby poszukać. Którzy zadają sobie trud znalezienia odpowiedzi zanim zapytają. Oni wkładają w to jakiś tam wysiłek z szacunku do tych wszystkich, którzy kiedyś tenże wysiłek włożyli w napisanie odpowiedzi. A tu widzą, jak gówno włazi z buciorem i się drze na całe gardło, że nie działa. Szacunek stary, rozumiesz to słowo? Szanowanie pracy drugiego człowieka i do samego siebie.
Stary 23-04-2005, 11:19   #16
marcinps2
Nowy

Czyli problem leży w graniu z dysku. znacie jakąś gre żeby dało się zagrać online z dysku chociaż jedna żeby sprawdzić jak to jest i jak się to ma w ps2. to moze wtedy kupie sobie org. Killzone albo coś.

Powiedzcie jakie gry uruchomią sie z dysku online jeśli takie są wogule i możecie dać torrenta do takiej gry lub coś innego jeśli potrzebuje pacza jakiegoś... :roll:

PS.A bez cisnień szklana kulko bo w oczy byś mi tego nie powiedział. Na innym forum mam prawie 600 postów i pomagam nawet nowym użytkownikom specjalnie nie zakładałem nowego tematu...

Wiecie może czy po rejestracji Na central station przyslą mi jakaś gre w którą bende mógł zagrac online? Jak się upewnić bo jeszcze mi na majla nic nie przyszło
Stary 23-04-2005, 11:32   #17
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Po rejerstracji rpzychodzi PIN, a po dłuuugim czasie przychodzi nowy NAD i Hardware ( z cienkimi PSTfu jest chyab szybciej :>)
P.S. Nie liczy się ilośc postów, tlyko ich jakość. Zapamiętaj. Mozesz nabijac dziennie po 30 postów i co ci tom da ? Jak akżdy post moze nie wnosić nic do tematu i nei pomagać innym :> Ta liczba to tylko od tak sobie jest. Weź to sobie do serca :>
Stary 23-04-2005, 11:38   #18
marcinps2
Nowy

Pomagam ale narazie w necie i ps2 to jestem zielony ale do czasu Ten pin przyjdzie majlem czy pocztą a jak zabładzi to co zrobić żeby napewno przyszedł? A mozesz wytłumaczyć reszte bo nie wiem o co chodzi z tym NAD i HAdwere czy coś. Plis :?
Stary 23-04-2005, 11:48   #19
Gaw
Banned

z dysku idzie grać w gry bez DNAS, albo po Xlinku (time splitters 2, gt4)

o co chodzi z NAD? nie, nie wkleje linka do wyszukiwarki tylko napisze dziesiąty raz :P po rejestracji najpierw dostajesz PIN, a potem drugą przesyłke z grą hardware online arena i nowym network access discem
Stary 23-04-2005, 11:52   #20
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

PIN to jest taki kod pełnej rejerstracji twojego Konta na CS. Przychodzi zwykłą pocztą w kopercie :P Nie słyszałem, żeby sie zagubił, ale troche idzie , bo nie wiem chyba z Wielkiej brytfanii :P

NAD - Network Access Disc - To ta płytka, dzięki której konfugurujesz sobie łącze w PS2. W Grubych sonkach dostajesz ją razem z Network Adaptorem ( kupujesz go oddzielnie i podłączasz z tyłu konsoli). A PSTfu ( cienkie) przychodiz pocztą dopeiro PO rejerstracji na www.ps2registration.com ( trwa to ok. 1,5-2 meisiące)

Hardware :Online Arena to gra internetowa ( TYLKO) dla PS2. Jako że w Europie była trudno dostępna, Sony postanowiło ją wysyłac razem z nowymi NAD'ami, ale posiadacze grubych PS2, tez dostają HArdware tlyko w inny sposób ( torche pózniej bodaj, neiw iem pytaj guru tego forum :>)

To chyba tyle. Jak się w czymś pomyliłem to poprawiać ;>

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania