Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

PlayStation Network Gaming Chcesz wiedzieć jak grać w sieci Sony? Masz z tym problemy? Zajrzyj tu koniecznie!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-04-2005, 12:03   #21
marcinps2
Nowy
marcinps2 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Problem z Central Station

xlinkiem czyli da się ciulac przez net czy da się podłączyć 2 konsole i grać na osobnych tv :?:
marcinps2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2005, 12:12   #22
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. I ja kolegę już wrzucam do zablokowanych, bo mi ______ ciśnienie podnosi. I masz rację ciulu, nie powiedziałbym Ci tego w oczy bo nie warto na betona, któremu się Linka pod nos _____ podtyka w wół nie ma ochoty nawet nań spojrzeć czasu tracić.
. Off.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2005, 12:19   #23
marcinps2
Nowy
marcinps2 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wiesz co może się nie odzywaj bo nic nie wnosisz do tematu tylko nażekarz że jesteś ze szkła a inni ze skóry i kości. Pytam się powaznie mi nie jest do śmiechu jaką gre ściągnąc żeby zagrać w nią z dysku i uwierzyć że działa net w ps2!!

TimeSplitters 2
. Tony Hawk's 4
. Gran Turismo 4 (tylko nie scrackowany obraz z sieci bo ten crack wyciął sieć).

Czy te wyżej gry poleca z dyku online czyli da się w nie grac przez neta? Warto ściągac? bo mam GT4 na dysku ale nie ma chyba w nim opcji gry przez sieć. Mam obraz pal GT4. Czy tony 4 lub TS2 działa z dysku w gre w sieci?
marcinps2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2005, 13:01   #24
InSiDe
Banned

. Mały hint:
. Tytuł tematu: Gry Online z HDD.
. Jeśli tego jest Ci zamało, to słowem kluczowym jest "online", "z hdd" oraz "gry". A teraz odejdź, męczysz mnie.

. Koledzy Ci teraz napiszą, że zagrasz w nie z hdd po sieci trybami, jakie obsługują. Dodadzą też, że w regulaminie forum jest zapis mówiący o nieporuszaniu pod groźbą restrykcji tematów związanych z piractwem. Wytłumaczą Ci też, że jestem cholerykiem i nikt mnie tu nie chce.
. Jakkolwiek, widzę postęp w Twoim postępowaniu. Cieszy mnie to niezmiernie a teraz oddam się napowrót przemierzaniu zerojedynkowego miasta w nierealnym Lotusie z niewiarygodnymi prędkościami.
. Czego i Tobie życzę.
. Salut.
Stary 23-04-2005, 13:35   #25
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wracać do tematu, który przypomnę brzmi "Problem z Central Station". Kazdy kolejny offtop poleci.

Poza tym nie powiemy co i skad sciagnac, bo nie rozmawiamy tutaj otwarcie o piratach. Po trzecie GT4 i TS2 nie mają trybu online...
Stary 25-04-2005, 12:10   #26
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

W TS2 można grać po sieci ale trzeba sie znać= być hakerem
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2005, 17:12   #27
InSiDe
Banned

. No Worgu, ja Cię jednak proszę o merytorykę. Już zresztą to gdzieś napisałem. Mają Tryb Online. Tryb Online czyli pozwalający na grę online. Gra online to gra na odległość za pośrednictwem sieci komputerowych. Postaraj się nie wprowadzać zamętu dodatkowego i nie utożsamiaj Trybu Online z graniem na dedykowanych serwerach. Wiem, że większość gier z trybem online ogranicza się właśnie do takiego rozwiązania ale to nie uprawomocnia Cię do katerorycznego odkreślania pozostałych gier które umozliwiają granie za pośrednictwem sieci komputerowych ale bez dedykowanych serwerów jako nieposiadających trybu online.
. Nom, a ja już wyłączam się z offtopa :]
Stary 25-04-2005, 17:58   #28
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Drogi Inside, ja stosuje inna definicje niz ty. TS2 i GT4 nie posiadaja trybu online, a jedynie LAN. Gdyby nie tunneling to nie pogralbys "na odległość za pośrednictwem sieci komputerowych".

Ja nie mowie, ze nie pograsz w sieci, jest w koncu Xlink, ale jedynie informuje, ze gra nie posiada normalnego trybu online, co nie zaprzecza istnieniu LANa i dzieki temu grania online. Ja odkreslam jedno od drugiego, poniewaz gry z dedykowanymi serwerami sa o wiele prostsze do uruchomienia. Z Xlinkiem jest jednak troche zabawy i to nie to samo, co Xbox Live czy PSN Gaming. Mam nadzieje, ze mnie zrozumiales, jesli nie, to chetnie podyskutuje z toba na gg czy PM
Stary 25-04-2005, 18:08   #29
InSiDe
Banned

. Wrog, na Boga, a LAN to niby co jest? Para tamtamów i 2 metry sznurka? 3/4 z Was łaczy się z internetem za pośrednictwem sieci lan więc tylko wyłączenie przez admina netbiosu uniemożliwia Wam zagranie "po LANIE" w GT4 z kolesiem, który być może mieszka na drugim krańcu Twojej Wioski. Rozumiesz co chcę powiedzieć? Zamęt wprowadzasz. A potem trzeba będzie odwalać niepotrzebną robotę oduczając młodych, że "b" a "B" to jest róznica. Dokładnie - ośmiokrotna.
. Ja rozumiem, że jestem przyciężki. Że mam przywiązanie do definicji i metodologii, ale _____ jakiś porządek musi być. Nie utożsamiaj więc Trybów Online tylko i wyłącznie z Usługami Dedykowanymi bo nie chybnie będziesz musiał tłumaczyć żółtym, jak to TimeSplitters nie ma Trybu Online a jednak pozwala grać inaczj niż przy jednym telewizorze (i nie chodzi mi o XKai który traktuje ps2 po macoszemu).
. Faktycznie, może powinniśmy założyć jakiś temat z definicjami i tam się zdrowo _______ w imię wiary we własną prawdę, mądrość, lepsze jutro czy łatwość naszego zycia.
. I tym smutnym akcentem wracam do strefy zdemilitaryzowanej.
Stary 26-04-2005, 09:49   #30
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

No to moze inaczej. Taki Killzone i TimeSplitters. Obie umożliwiają granie multi i w obie zagrasz po sieci jeżeli się postarasz. Różnica polega jedynie na tym że jedna jest oficjalna i każdy może to zauważyć przez niebieski pasek "with net play" a druga nie. Taka jest różnica i dla kogoś kto weźmie te gry pierwszy raz do ręki i spojrzy na ich pudełka będzie wiadome w którą napewno zagra w sieci i która ma ten tryb.
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2005, 15:30   #31
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

A to tutaj byla ta dyskusja Inside Ja z nim juz sobie wszystko wyjasnilem.
Stary 26-04-2005, 19:19   #32
InSiDe
Banned

. Nom, tym bardziej, że jeśli samo Sony tak właśnie jak pisze Silencer odznacza produkty to nie ma z czym dyskutować. Skoro dla nich Net Play jest równoznaczne z dedykowanymi serwerami a gry umożliwiające granie tylko w sieciach lokalnych nie są Net Play to trzeba się tej definicji trzymać.
. Kajam się więc przez Tobą Wrogu i od dziś nie będę przekręcał Twojego nicka :]
Stary 06-06-2006, 17:56   #33
Shin Ryu
Nowy
Shin Ryu Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Shin Ryu

Siemka.
Ja też mam problem z Central Station. O co biega?
Podłączyłem sie już do neta, mogę grac w MKeception, TimeSplitters: FP oraz w PES5 (założyłem sobie konta, wiadomo). Ale gdy uruchamiam NAD, łączę sie z CS, wpisuje mój login i hasło, po czym klikam w SUBMIT, to w prawym górnym pokazuje sie ikonka loadingu. Niby fajnie, ale pasek postępu zamiast kręcić się w kółko to miga tylko w pierwszej ćwiartce i za nic nie idzie do przodu. Próbowałem 3 razy i dupa.
Mój login i hasło są dobre bo gdy wpisuje inne to wyskakuje tekst że podałem błędne dane.
Czy ktoś wie "o có choći jakby" ?
Pomocy!
Shin Ryu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2006, 18:09   #34
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

https://www.yourgamingname.com -sproboj tu....
albo
tu (roznica taka z etu masz po polsku):
https://www.yourgamingname.com/login...avascript=true
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2006, 22:02   #35
hwoarang5
Początkujący
hwoarang5 Zobaczymy co z niego wyrośnie

hwoarang5's Avatar

Miasto: Kołobrzeg

Lista Osiągnięć
Słuchacz 360 stopni  Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja też tak miałęm, ale sprubowałem pare razy i za trzecim się udało, teraz chodzi bez problemu. :hurra:
Stary 26-07-2006, 03:56   #36
Shin Ryu
Nowy
Shin Ryu Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Shin Ryu

Sorki że tak późno odpisuję...
Udało mi się wprowadzić PIN ze stronki internetowej (tej co podałeś - w zasadzie to z tej stronki rejestrowałem swoją PS2) i teraz już wszystko gra tak jak trzeba.
Wielkie dzięki !
Shin Ryu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2006, 13:27   #37
KIMO
Nowy
KIMO Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do KIMO

Witam Wszystkich.

Posiadam playstation 2 Slim. Kod oraz NAD posiadam z duzej ps2. Zarejestrowalem sie na polskiej stronie sony w dziale Rejestracja do gier sieciowych. W ciagu 2 tygodni dostalem kod pin i ogolnie wszystko jest spoko. Z NAD moge zagrac w znajdujaca sie tam gre HOA ale podczas proby wejscia na Central station mam problem. Wpisuje Nick i Haslo i w tym momencie koniec, w prawym gornym rogu ekranu jest pewne koleczko ktore jak sadze informuje jak idze postep w logowaniu ale ono poprostu stoi. Wszystkie testy internetu przebiegly poprawnie , ale wyglada to tak jakbym jednak nie byl zarejestrowany. Moze dzieje sie tak dlatego ze uzylem kodu i NAD z duzej ps2, nie mam zielonego pojecia za kazdym razem jest tak samo nie moge wejsc na Central Station. Z gory dziekuje za kazda pomoc.
KIMO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2006, 13:40   #38
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

KIMO, nie przejmuj sie. wyslij wieniec pogrzebowy do siedziby Sony i zadedykuj im jakis cytat z Psów. CS nie dziala od dawna i wszystko wskazuje na to, ze tak juz zostanie. PS3 w drodze, wiec po co myslec o milionach obecnych klientow...?
Stary 26-09-2006, 15:12   #39
Sweet Tooth PL
Początkujący
Sweet Tooth PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Sweet Tooth PL

No wlasnie to CS rozwalilo sie ponad pol roku temu i raczej go nie bedzie dzialac zreszta tam nic ciekawego nie bylo, mozna bylo praktycznie tylko kontem zazadzac czyli to co na polskiej stronie Rejestracji do gier online

Sweet Tooth PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2006, 17:57   #40
KIMO
Nowy
KIMO Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do KIMO

Dziekuje za szybka odpowiedz. Widze ze SONY daje rade na calej lini, to sie nazywa dbaniem o klijeta.....Pytalem poniewaz juz na dniach wychodzi Phantasy Star Uniwerse i sadzilem ze nie bede mogl pograc przez te problemy z Central Station. Jednak to wina sony wiec ok. Jeszcze raz dzieki.
KIMO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania