Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2010, 22:18   #41
Bards
Nowy
Bards Wkroczył na dobrą drogę

Bards's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Donator 360 stopni Wiisi mi to Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Gry roku 2009 - Xbox 360 & Xbox Live Arcade

GRA ROKU - Assasin's Creed 2 - Wybrałem tę grę głównie ze względu na to że twórcy poprawili wszystkie błędy pierwszej części. Nie można narzekać na nudę, przez cały czas grając w tą grę twórcy pokazują nam coś nowego i skutecznie odciągają nas od wątku głównego. Historia Ezio może nie jest porywająca ale solidna. Na pochwałę zasługuje bardzo wymyślna i ciekawa historia przeszłości Obiektu 16, Assasynów i samych Templariuszy. I dzięki temu pokazują nam że nie tylko uczą się na błędach ale i potrafią wymyślić coś nowego a co za tym idzie zrobić grę ocierającą się o perfekcje.

Gra XBOX LIVE ARCADE ROKU - Battlefield 1943 -Jedna z niewielu gier która, według mnie, zasługiwała na wydanie swych pieniędzy na Microsoft Points, a co za tym idzie na zakup gry przez internet. Może w grze mamy dostępne tylko 3 mapy (plus jedna dodatkowa) oraz 1 tryb gry, ale to jest nie ważne w XBLA. Liczy się grywalność. Sama przyjemność płynąca z gry. A tego BF1943 ma pod dostatkiem. I do tego mamy jedną z najlepszych grafik, w miarę zbalansowaną rozgrywkę, kilka świeżych pomysłów i to jest właśnie XBLA roku.
Bards jest offline  
Stary 12-01-2010, 03:04   #42
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

retail: borderlands
arcade: tutaj mam klopot, dalbym po rowno shadow complex/bf1943
w koncu jedna to sam singiel a druga samo multi i ciezko je tak zestawic
Stary 12-01-2010, 12:09   #43
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Retail: Batman Arkham Asylum
Arcade: Splosion Man
Stary 12-01-2010, 19:29   #44
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Retail: W zasadzie za najlepsze gry uważam MW2 i Forzę 3, ale ponieważ to tylko kontynuacje, które trudno byłoby zepsuć, więc w takim razie lepiej postawić na coś nowego. Dlatego myślę, że Batman: AA może być GOTY 2009, choć zastanawia mnie jeszcze Borderlands, nie miałem dotąd okazji zagrać, ale zewsząd słyszę, że warto i na pewno to zrobię.
Arcade: Chyba BF 1943, cenowo nadal arcade, a graficznie i gameplayowo w zasadzie retail.
Stary 14-01-2010, 16:34   #45
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Najlepsze Retail:
1. Modern Warfare 2
2. Assassin's Creed 2
3. Resident Evil 5
4.Halo 3 ODST
5.Call of Juarez Bound in Blood
Najlepsze Arcade:
1. Battlefield 1943
2. Trials HD
3.Splosion Man
4. Shadow Complex
5.Zombie Apocalypse

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline  
Stary 18-01-2010, 14:30   #46
LoneWolfREV
Początkujący
LoneWolfREV Wkroczył na dobrą drogę

LoneWolfREV's Avatar

Miasto: Szczecin

Lista Osiągnięć
360 stopni Old School Playaz Achievement Whore Hall of Fame Star 

Cytat:
Napisał gerber Zobacz post
Gra roku: Brütal Legend

za klimat, design, soundtrack i humor
Ha! A już myślałem, że tylko ja to napiszę na forum. To w takim razie ja uzasadnię trochę swój wybór.

Po pierwsze gra jest mega krótka, banalna i ma masę błędów i niedopracowań. ALE! W zeszłym roku, nie grałem w żadną grę która tak zaskoczyła by mnie wykreowanym światem, w dodatku z humorem Jacka Blacka.

Nigdy dotąd nie spotkałem się z grą która w taki sposób bazowałaby na muzyce. Nie tyle na samych brzmieniach, tutaj cała kraina wygląda jak jedna wielka okładka zespołu metalowego. To fascynujące i zarazem zaskakujące jak świetnie udało się to odtworzyć w grze i jak dobrze to się sprawdza podczas grania.

To była najbardziej zaskakująca przygoda 2009 roku.

Długo się zastanawiałem, czy nie powinno to być Assassin's Creed 2 czy Dragon Age, ale te gry w tych elementach są odtwórcze i choć to dwie fantastyczne gry to wiedziałem mniej więcej co mogę się po nich spodziewać. Dlatego swój głos oddaję na Brutal Legend
Stary 18-01-2010, 15:15   #47
14 Karate
Banned
14 Karate Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Go! Go! PSP/Vita Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 4

Retail : COD MW 2
Arcade : -
14 Karate jest offline  
Stary 19-01-2010, 12:41   #48
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dla mnie grą roku byłby Batman AA, gdyby nie oszustwo (drobne, bo drobne, ale nadal oszustwo) ze strony twórców, a mianowicie bajania na opakowaniu o kryciu się w cieniu, którego w grze nie było (no chyba, że kampienie się na gargulcach to miało to być owo krycie się w cieniu, ale dla mnie hasło takie od razu budzi skojarzenia ze Splinter Cell Chaos Theory i serią Thief, a w Batmanie takiego skradania to nie było). Tak więc Batman miejsce drugie, a złoty medal ląduje na wirtualnej klacie CoD Modirn Wurfur 2.

Najlepszy arcade: Shadow Complex, a zaraz za nim Battlefield 1943.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline  
Stary 21-01-2010, 20:20   #49
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Dla mnie grą roku byłby Batman AA, gdyby nie oszustwo (drobne, bo drobne, ale nadal oszustwo) ze strony twórców, a mianowicie bajania na opakowaniu o kryciu się w cieniu, którego w grze nie było (no chyba, że kampienie się na gargulcach to miało to być owo krycie się w cieniu, ale dla mnie hasło takie od razu budzi skojarzenia ze Splinter Cell Chaos Theory i serią Thief, a w Batmanie takiego skradania to nie było).
:O, jak oni mogli to zrobić! jak.. jak oni mogli Ciebie tak oszukać! :[ Banda Polskich decydentów kur** !
Stary 22-01-2010, 00:46   #50
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ej no sory mnie też to wkur.wiało. Jak byk pisze na okładce, a ja tego nie mam ;/ polaczki złodzieje je.bane
Stary 22-01-2010, 01:49   #51
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Cytat:
Napisał qb3k Zobacz post
Ej no sory mnie też to wkur.wiało. Jak byk pisze na okładce, a ja tego nie mam ;/ polaczki złodzieje je.bane
Jest napisane, jełopie.
Stary 05-02-2010, 01:06   #52
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ok, troche juz pozno, ale w koncu zdecydowalem, ze retailowa gra roku 2009 bylo dla mnie Borderlands.
Moze nie jest to tytul zaslugujacy na 10/10, ale nowe IP, a to sie chwali w tych pelnych kontynuacji czasach.MW2, AC2, ME2, zaraz B2...
Tytul zostal spisany na straty przez wroza Pachtera-jak ja lubie, gdy on cos przewiduje-ktory sromotnie sie pomylil.Spedzilem przy produkcji Gearbox dlugie godziny lootowania za przedmiotami i zabijania wrogow-czysta zabawa, jeszcze fajniejsza w coopie.Przypomnialy sie czasy Diablo 2.Ciekawa oprawa wizualna, na swoj sposob oryginalna, chociaz nie jakos porazajaca.
Mam nadzieje, ze 'dwojka' bedzie bardziej nastawiona na fabule, jakies cinematicsy oraz kompletowanie przedmiotow do setu, jak to mialo miejsce w D2:pelny set daje nam jakies bonusy.
Gearbox zrobilo swietna gre, zaskakujac troche osob i rynek;nie popisali sie tylko DLC, ale wszystko przed nimi.
lvizzz jest offline  
Stary 07-02-2010, 18:53   #53
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

Retail: Borderlands (za oryginalnosc i za super wciagajaca rozgrywke)

Arcade: Hmmm... Worms 2: Armageddon (za fun) :P
Stary 08-02-2010, 15:48   #54
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Pomysł na grę roku wg. redakcji gdzieś umarł, więc skoro już napisałem to opublikuję

Gra roku: Call of Duty: Modern Warfare 2
Gra kompletna. Można narzekać, że to tylko lekko podrasowana „czwórka”, że tryb single jest słabszy. Potem jednak wystarczy rzucić okiem na licznik godzin spędzonych w trybie multiplayer i wszystko staje się jasne. Infinty Ward ponownie udało się stworzyć tytuł, który nas połyka, przeżuwa, a po kilku tygodniach wypluwa z powrotem do świata rzeczywistego. Niewyspani, zaniedbani i głodni nie mamy jednak dość. Wręcz przeciwnie, wołamy: „ja chce jeszcze raz!”.

Niebyłym sobą gdybym nie docenił i nie wspomniał tutaj o Uncharted 2: Among Thieves. Gdyby wybór gry roku dotyczył wszystkich platform to właśnie tytuł Naughty Dog moim zdaniem zasłużyłby na niego najbardziej. Prawdziwy diament w bibliotece PS3.

II miejsce: Batman: Arkham Asylum
Gdy ktoś tak zaczyna, to aż strach pomyśleć jak skończy. Studio Rockstedy lepszego debiutu chyba nie mogło sobie wyobrazić. Długo przyszło nam czekać na prawdziwego, klimatycznego, wirtualnego Batmana: bo to okazywał się wyrobem „gropodobnym”, to znów skierowany był do najmłodszych. Rocksteady przyszło, zrobiło i wszystkim kopary opadły. Dokładnie na coś takiego czekaliśmy.

III miejsce: Assassin’s Creed 2

Tytuł lepszy od części poprzedniej w każdym możliwym aspekcie. Przede wszystkim pozbyto się monotonii i tym razem rzeczy do zrobienia jest tyle, że sami możemy się zagubić. Ciągle mamy do czynienia z bardzo uproszczonymi elementami platformowymi oraz banalnym systemem walki, ale dzięki temu gra nawet na chwile nie traci na tempie i efekciarstwie.
Pięknie odwzorowane włoskie miasta, nowe gadżety i zdolności oraz wciągająca (choć momentami nazbyt zawiła) historia czynią z tej pozycji jedną z najważniejszych w roku 2009.

Na wyróżnienie zasługuje również Street Fighter IV, który pokazał, że gatunek dwuwymiarowych mordobić nie kona w zapomnieniu, a wręcz przeciwnie przechodzi właśnie swój renesans. Piękna grafika i niezmierzona wręcz grywalność świadczy o tym, że w 2009 roku był to jeden z największych pożeraczy czasu.

Najciekawsza całkowicie nowa produkcja: Batman: Arkham Asylum
Jako, że rok 2009 obfitował w tytuły zakończone „dwójką” tym bardziej należy docenić te, które mimo to, że pojawiają się na rynku po raz pierwszy były na tyle dobre, że same na kontynuację zapracowały. Docenić wypadałoby to tym bardziej, że jak już wcześniej wspomniałem pozycja ta pochodzi od studia debiutującego właśnie na rynku interaktywnej rozrywki. Pozostaje pogratulować talentu i liczyć na więcej.

Najlepsza gra Xbox Live Arcade: Trials HD
Z grami z XBL Arcade stykam się rzadko, a gdy już się zdarzy jest to kontakt raczej krótki. Tym bardziej byłem zaskoczony, że jazda motorkiem po dwuwymiarowej płaszczyźnie przykuła mnie do ekranu na tak długo, że po wielogodzinnym, precyzyjnym naduszaniu triggerów gdyby tylko ręce nie odmówiły posłuszeństwa nadal wierzyłbym, że potrafię zrobić ostatni skok na Inferno II w mniej niż stu próbach.

Zawód roku: The King of Fighters XII
Tytuł wybrany raczej z konieczności. W roku 2009 wszystkie tytuły, z którymi wiązałem jakiekolwiek nadzieje w mniejszym lub większym stopniu im sprostały. Wyjątkiem był właśnie produkt SNK. Zapowiadane odrodzenie nie nastąpiło, a „dwunastka” była dla serii raczej krokiem w tył. Oby teraz przyszły dwa kroki w przód.

Rozczarował nieco Resident Evil 5. Głównie dlatego, że od czasów „czwórki” prócz grafiki nie zmieniło się w nim praktycznie nic. Osadzony na nieco archaicznych zasadach rządzących rozgrywką i nie straszący już tak jak kiedyś nadal był jednak fantastyczną grą akcji. Na Resident Evil 4,5 byłoby w sam raz. Na „piątkę” i tyle czekania to trochę za mało.

Najbardziej oczekiwany tytuł 2010:
Mógłbym się tutaj rozpisywać na temat tego jak to bardzo wyczekuje Mafii 2, Heavy Rain’a czy jakiegokolwiek innego wielkiego tytułu, ale po co skoro każdy z nas wie, że to pewniaki – murowane hity. Dlatego wspomnę tutaj o pozycji, na którą co prawda czekam z wywieszonym jęzorem, ale ciągle stoi ona dla mnie pod wielkim znakiem zapytania. Aliens versus Predator, bo o tym tytule mowa ma wszystko to co mogłoby z niego uczynić prawdziwą perełkę. Ma także developera (Rebellion), który w 1999 roku oczarował mnie pierwszym AvsP na piecu, ale ostatnio rozczarował biednym pod każdym względem Shellshock’iem 2. Twórcy obiecują, że nad starciem Obcego i Predatora pracuje całkowicie inny odział więc pozostaje mieć nadzieje, że te znakomite uniwersum zostanie godnie przeniesione obecną generację konsol.
mefp jest offline  
Stary 16-02-2010, 17:51   #55
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie chce zakladac nowego tematu, wiec wklejam link, glosujcie!!!

http://www.baftagameaward.com/voting/voting.aspx
lvizzz jest offline  
Stary 16-02-2010, 18:27   #56
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

głos poszedł na...Uncharted 2

mrmarko jest offline  
Stary 19-02-2010, 09:58   #57
Mate08
Nowy
Mate08 Wkroczył na dobrą drogę

a ja zagłosowałem na MW2
Stary 22-02-2010, 10:44   #58
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 

gra roku bedie cod 2 mw bo aktualnie najdłuzj przy niej siedze
gra arkade bf bo kupilem ja zarowno na ps3 jak i na xboxa wiec cos to mowi
Stary 24-02-2010, 22:26   #59
kubus230195
Znajomy
kubus230195 Wkroczył na dobrą drogę

kubus230195's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Pokaż się! Achievement Whore 

Gra roku. W tym 2009r to dosc ciezki wybor biorac pod uwage wiele bardzo ciekawych tytulow. Z gory powiem ze nie zgodze sie z polowa tutaj zgromadzonych i nie wybiore nowego Coda na gre roku. Dlaczego ? KOD jak kazdy inny. Bardzo zblizony do pierwszego MW. Gra roku dla mnie jest ... Batman AA ! Klimat - miazga, system walki - miazga, slabe skradanki - mniejsza miazga ;] ale dalo sie to przezyc. Uprzedzam ze nie gralem w Assassin's Creed 2 wiec tej gry nie biore pod uwage. Duze wrazenie zrobilo na mnie Episodes from Liberty City. nie wiem czy mozna to uznac za retail ale biorac ta gre za "fulla" to zasluguje na uznania. Forza3 - wyscigowka jak kazda inna. nic nowego. Arcade nie biore pod uwage poniewaz nie inwestuje w nie ;]

Ostatnio edytowane przez kubus230195 : 24-02-2010 o 22:29
kubus230195 jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania