Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2010, 19:14   #1
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie snowboard

ogarnia ktos temat?

bo chce sobie deske kupic, ale nie wiem na co zwracac uwage, tzn na jaka firme,
zakladam, ze 1 bedzie uzywana, do nauki

co tam jeszcze wiazania i buty jakies specjalne trzeba?

jak np umiem jezdzic na nartach to ciezko sie bedzie na tym nauczyc? czy latwiej?

na allegro niby troche tego jest, ale nie wiem co jest dobre a co slabe...

i jak to jest z dlugoscia deski? do wzrostu i do wagi?
Stary 11-01-2010, 20:20   #2
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: snowboard

Czy to czasem nie powinno być w dziale "Pomoc" pod tytułem "Pomoc w wyborze deski snowboardowej" ?
Stary 11-01-2010, 20:26   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
ogarnia ktos temat?

jak np umiem jezdzic na nartach to ciezko sie bedzie na tym nauczyc? czy latwiej?

na allegro niby troche tego jest, ale nie wiem co jest dobre a co slabe...

Najlepiej poczytać na tematycznych stronkach jakieś testy i opinie, a potem udać się do sklepu typowo snowboardowego, gdzie znajdziesz kogoś, kto doradzi i pomoże. Czy jeżdżenie na nartach pomaga przy nauce? Na pewno obycie ze śniegiem się przydaje, ale to jednak inna zabawa i chyba nie ma reguły. Brat spróbował i mu się nie spodobało, nie szło mu też za dobrze, mimo że już długo na dwóch deskach śmigał. Ja z kolei rzuciłem narty.
Stary 11-01-2010, 21:06   #4
Nesta93
Uzależniony
Nesta93 Wkroczył na dobrą drogę

Nesta93's Avatar

Miasto: Rumia
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Konsekwentny Każdy piłkę kopie Donator 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja z kolei rzuciłem narty.
I zostales mistrzem konsol??
Nesta93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 21:23   #5
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
To nie telewizor ,żebyś firmową deskę kupował .Nie kupuj tylko taniego badziewia ,w pewnym pułapie cenowym wszyscy producenci osiągnęli porównywalną jakość wykonania i użytych materiałów.Najpierw sobie wypożycz ,naucz się jeździć i potem kupuj ,żebyś wiedział podstawowe rzeczy ,czy jesteś regular ,czy goofy .

Cytat:
No raczej ,na narciarskich ,ani w adidaskach nie pojeździsz .

Cytat:
Nie ma znaczenia .To dwa zupełnie różne i wymagające innego podejścia style jazdy .Na desce o wiele trudniej utrzymać się i utrzymać równowagę nawet nieruchomo w początkowym stadium nauki .Hamowanie ,szczególnie na lodzie też trudniejsze ,jak i manewrowanie .Przygotuj się na więcej upadów i badziej bolesnych ,niż w przypadku nart .

Cytat:
Tak .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 22:33   #6
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Snowboard śmierdzi kupą, próbowałem chyba 2 razy i za każdym razem kończyło się tak samo - usiadłem na deskę i zjechałem w dół, bo po prostu za stary jestem na nowe rzeczy, chyba.. Przejeździłem kope lat na natkach, i nadszedł czas na lekką zmianę. W tym roku kupuję sobie Snowblade, i to dopiero będzie jazda!
Stary 11-01-2010, 23:41   #7
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

o super dzieki ol

z tym wypozyczeniem fajny pomysl,
hehe na poczatku na pewno bede lezal bo nigdy na tym nie jezdzilem ;]
a jak pomysle to faktycznie troche inaczej niz narty ;]
kroolik co kto lubi, ja pare lat temu uwazalem, ze snowbord to gowno, a teraz cos mnie ochota naszla ;]

wrog rzuciles narty na rzecz deski ;]?
Stary 11-01-2010, 23:59   #8
zvVierzak
Uzależniony
zvVierzak Zobaczymy co z niego wyrośnie

zvVierzak's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
 Donator Złomiarz Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

wypożyczysz sobie , wykup instruktora i jak nauczysz się podstaw wtedy kup sprzęt.
zvVierzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 00:09   #9
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Przednia krawędź deski przez kilka dni będzie ci się śniła po nocach .Każde muśnięcie nią podłoża będzie cię mocno bolało .Albo się zaprzesz ,albo zrezygnujesz .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 00:17   #10
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Hyhy, aż sobie przypomniałem swoje początki. Chociaż wcale źle nie było
Stary 12-01-2010, 00:20   #11
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Deska to spoko sprawa, przynajmniej mi spoidobała sie bardziej niż narty. tak jak ktos napisał najpierw wbij na stok na wypozyczonym sprzęcie. Załapiesz bakcyla zapoznaj sie bliżej z tematem na jakichś forach lub w dedykowanych temu sportowi sklepach. Snowboard to jedyna rzecz, dzieki ktorej troche lubie zime
Stary 12-01-2010, 01:14   #12
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Deska chyba musi być trochę mniej wygodna na wyciągach, na orczykach ludzie normalnie się wciągali, ale do krzeseł chyba trzeba odpiąć jedno hmm... wiązanie?
Stary 12-01-2010, 01:24   #13
Q-Jot
Guest

Reputacja:

No najlepiej odpiąć ,bo masz większą swobodę ruchów .Przynajmniej jedna noga jest nieskrępowana ,ale jak wylatujesz z wyciągu i kładziesz ją na desce nieprzypiętą ,żeby chociaż zjechać kilka metrów i zapiąć wiązanie zaczyna się hardkor ,bo nie ma jak manewrować ,bez przyczepności .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 01:27   #14
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Fajnie się tak jeździ. W zeszłym sezonie wreszcie to opanowałem w pełni, bo sytuacja zmusiła (wysoka górka na końcu krzesełka).
Stary 12-01-2010, 18:50   #15
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

no sie zoirentowac musze jak to z tym wypozyczeaniem,
pamietam, ze kiedys w wiezycy mozna spokojnie wypozyczac [z gdanska najblizej mam tam] teraz zobacze jak to jest ...

za instruktora nie bede placil sam ogarne eheh
Stary 12-01-2010, 19:25   #16
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Wszędzie są wypożyczalnie ,za małe pieniądze się bierze .Instruktor się przyda ,tak samo jak z nartami .Można samemu (mnie uczyła kumpela) ,ale potem ze dwie godziny cieć mnie uczył chwytać krawędź .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 21:26   #17
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

tak patrze po uzywkach teraz
i porownujac uzywke z wypozyczeniem [na tydzien np] to podbna kasa wychodzi ...

ja mam kilku znajomkow ktorzy jezdza [2 juz pare lat] jeden kupil deske rok temu i tez nie ogarnia tematu wiec bym sie z nim uczyl ...
taki instruktor co on mi pokaze przez 2 godz - jak sie zjezdza i skreca ;]
Stary 12-01-2010, 21:29   #18
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Byś się zdziwił ile czasem dobry cieć może pomóc .Wsiądziesz na deskę to przestaniesz zgrywać kozaka nie potrafiąc ustać i srając w gacie nie wiedząc jak zahamować .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2010, 21:37   #19
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

hahahahaha : D
pewnie tak ;] zalezy na jakiego kolesia sie trafi ... kumpel cos ogarnia to mi pokaze co robil na poczatku i tyle

a jak jest z tym rozmiarem deskie do 175 to jaka?
lepiej brac ponoc krotka na poczatku ?
Stary 05-03-2010, 23:24   #20
Yatsu
Nowy
Yatsu Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Zanarkand
Reputacja: 10

ja śmigam już 3 sezon na sprzęcie head nic konkretnego ale do nauki świetne. Na nowy sezon zamierz kupić coś konkretnego Burton lub Santa Cruz
Yatsu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania