Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-07-2010, 15:06   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Wygraj zaproszenie na Xbox Fun Day 2010

Zapraszam do wzięcia udziału w naszym głównym konkursie, w którym można wygrać zaproszenie na Xbox Fun Day 2010. Zostało mi osiem wejściówek do rozdania. Zdecydowałem, że wręczę je osobom, które z mojej perspektywy na to najbardziej zasługują, czyli aktywnym użytkownikom forum OnlineCenter.pl. Po pierwsze warto nagrodzić tych, którzy chcą tutaj dzielić się z innymi swoją opinią na temat gier i brać udział w dyskusjach. Po drugie miło będzie spotkać się przy okazji XFD.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które:
- zarejestrowały się na forum przed 18 lipca 2010 roku
- posiadają napisanych co najmniej 50 postów

Co trzeba zrobić żeby dostać zaproszenie? Napisz w tym temacie dlaczego powinieneś je dostać. Masz długi staż na forum? Często komentujesz newsy na stronie głównej? A może byłeś na poprzednich edycjach Xbox Fun Day? Wszystkie argumenty przedstawiające Cię pozytywnie jako użytkownika OC i członka społeczności Xbox 360 mile widziane.

W tym temacie proszę pisać jedynie swoje zgłoszenia. Wszelkie inne pytania dotyczące konkursu czy XFD maja być zadawane tutaj - http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=6747

Lista zwycięzców zostanie podana 25 lipca.
Stary 18-07-2010, 23:29   #2
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Wygraj zaproszenie na Xbox Fun Day 2010

Moje wszystkie możliwości dostania zaproszenia nie wypaliły więc zwracam się do ciebie drogi Wrogu o udzielenie mi tej przyjemności.

Jestem Fanem rzekłbym nawet promotorem konsoli Microsoftu od pojawienia się jego pierwszej wersji. Przez wiele lat(od 2002 roku) należałem do G.K.K Schron (jednego z organizatorów 3 miejskich konwentów growych między innymi Teleport, Trójfikcje itp) zajmując się tam sekcją konsolową a nawet dokładniej xboxową( więc byłem jedną z pierwszych jak by nie było osób próbujących zrzeszyć nasz obecny konsolowy Fandom).

Od 2007 roku prowadziłem również sklep z grami ( w zasadzie ta informacja nie ma większego znaczenia ale świadczy o tym że nigdy nie miałem przerobionej konsoli a moja prywatna kolekcja gier liczy ponad 80 tytułów)

Obecnie jestem również aktywnym członkiem społeczności waszego forum i bardzo zależy mi żeby w tym roku uczestniczyć w XFD a jadąc tam w ciemno przez całą Polskę z Gdańska (a i tak pewnie pojadę nawet bez zaproszenia) nie chciałbym obejść się smakiem nie dostając się nawet na teren ośrodka.

Wrogu mam nadzieję że mnie rozumiesz i pozytywnie rozważysz mojego posta.
Stary 18-07-2010, 23:53   #3
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Szczerze mówiąc trudno mi opisać czemu akurat ja miałbym dostać takie zaproszenie, ale sądzę, że jeśli bym je dostał na pewno bym je wykorzystał przynajmniej dla użytkowników OC - spotkać się, pogadać. Na Online Center udzielam się od praktycznie roku, może na początku mi to nie wychodziło, ale staram się pisać z sensem. Na imprezie typu Fun Day nigdy nie byłem i dlatego chciałbym się tam zjawić.
--------
Niestety dzień przed Fun Day'em mój przyjaciel wyprawia urodziny[2-dniowe], także nie będę mógł jechać.

Ostatnio edytowane przez CzarO17 : 19-07-2010 o 23:27
CzarO17 jest offline  
Stary 19-07-2010, 03:03   #4
Szabla8
Znajomy
Szabla8 Wkrótce będzie sławny

Szabla8's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 54
Wyślij wiadomość przez AIM do Szabla8

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Swój! Każdy piłkę kopie 
Liczba Osiągnięć: 18

Chciałbym dostać zaproszenie ponieważ:
- byłem na XFD 2008 i 2009
- zależy mi na spotkaniu ludzi z live i wypiciem z nimi piwka
- przetestowaniu nowych gier i wzięcie udziału w konkursach

Nie są to jakieś powalające argumenty ale odkąd dostałem bana nie udzielam się tak bardzo. Teraz po wakacjach planuje kupić nową konsolę i XFD 2010 byłby idealnym startem do ponownego wejścia w stan no life

P.S Mam nadzieję że mi się uda dostać od Ciebie zaproszenie Wróg
Stary 19-07-2010, 14:43   #5
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Mnie też zależałoby na zaproszeniu, ponieważ Microsoft niestety nie zdecydował się na przyznanie mi jednego.

Jestem na forum od dwóch lat i staram się wnieść nieco od siebie, o czym może świadczyć ponad 1000 z grubsza poprawnych pod względem gramatycznym postów.

Na OC opublikowane zostały dwa poradniki mojego autorstwa, więc w tym aspekcie też przyczyniłem się troszkę do rozwoju strony.

Jeśli chodzi o samą 360, to gram od 2005 roku, nieprzerwanie na oryginałach, a na Live poznałem sporo naprawdę fajnych ludzi.

Ze względów praktycznych nie miałem możliwości wzięcia udziału w poprzednich edycjach XFD, tym razem mam szczególną sposobność i chciałem bardzo z tej szansy skorzystać, tym bardziej, że zaproszenia ma już kilku znajomych.

Z góry dzięki wrogu
Stary 19-07-2010, 19:09   #6
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

to ja powinienem dostac zaproszenie bo: jestem na tym forum b.dlugo jeszcze zanim OC zyskalo nazwe OC po za tym chcialem zorganizowac turniej na FD mam nadzieje ze wrog sie ogarnie i mi w tym pomoze (pogadaj tam w M$ finansowy naklad z ich strony czy twojej trudno nawet moge sie i do tej nagrody dozucic bedzie niewielki a zabawy bedzie naprawde sporo ). po za tym bylem na poprzednim FD tluklem sie caly dzien w smierdzacym pociagu to dla czego w tym roku mial bym nie przyjechac
sobol jest offline  
Stary 20-07-2010, 20:19   #7
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Chętnie zjawiłbym się na tegorocznym fandeju, jeżeli miałbym taką możliwość. Nie dla pokazów gier, nie dla xboxa xd, ale dla spotkania z forumowiczami i kilkoma nerdami z xbl, których nie słyszałem już z pół roku oraz dla poznania nowych
Na forum piszę ładne, staranne i zawsze obiektywne posty, które nie zawsze są doceniane i często lądują one na śmietniku historii, więc tak naprawdę postów mam dwa tysiące. Mimo wszystko naprawdę fajnie mi się tutaj pisze/dyskutuje/obrzuca błotem z innymi użytkownikami
Z xboxa przesiadłem się jakiś czas temu na inną kąsolę, niemniej z kilku powodów jestem w jakiś sposób z nią związany. Ręka do góry kto był pierwszy do 100k xd Zresztą moja przygoda z xem nie skończyła się na dobre, wyjdzie Fable3, to znów będę funował, tylko tym razem na polskim Live
Na wcześniejszych xfd nie byłem, po części ze względu na to, jaki dystans mnie od nich dzielił, ale po powrocie do Polski nie jest to już na pewno przeszkodą A że moje poprzednie wakacyjne plany zostały przesunięte na kolejny rok, to czasu na pewno mi nie zabraknie
juve26 jest offline  
Stary 21-07-2010, 06:50   #8
evilonePL
Znajomy
evilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyć

evilonePL's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 269

Siema
na wstępnie chciałbym zawiadomić że na poprzednim koncie Adam6230 mam 31 postów na aktualnym 20 co daje 51 wypocin :P

dlaczego to ja powinienem być na xbox fun day 2010 ? (hehe mam 60km na niego)
myślę że powinienem się znaleźć ponieważ jestem fanem gier i gier multiplayerowych .
Uczestniczyłem na ostatnim XFD na którym wraz z Benq Deltą zdobyliśmy 1 miejsce w turnieju Gears of war 2 . Otrzymaliśmy puchar i markowe cebulki marynowane Spotkałem wiele znajomych z liva pozdrawiam Baczka . Poza tym byłem już na wielu turniejach sponsorowanych przez Microsoft więcej o nich można przeczytać na naszej stronie http://benq.deltaesports.com/portal/sklad/druzyny . Fajnie gdyby scena konsolowa w Polsce rozwinęła się i nie ograniczała się jedynie do gow i h3 . Myślę że grając i uczestnicząc w turniejach przyczyniam się w jakimś stopniu do rozwoju gamingu i Microsoftu w PL . Mam nadzieje że na tegorocznym fundayu będzie ciekawy turniej w którym na pewno będę brał udział (może jakiś mini turniej firefightów w H3 odst )

Ostatnio edytowane przez evilonePL : 21-07-2010 o 06:54
evilonePL jest offline  
Stary 22-07-2010, 18:48   #9
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Wrog jest szansa abyś obdarował zaproszeniem gracza który porzucił M$ dla PS3 Na Funday chcę przyjechać bo jest rzut beretem od mojego miejsca zamieszkania, no i jest dobra okazja poznać ludzi udzielających się na tej stronce, sam użytkownikiem forum jestem już dość długo. Mam nadzieję że los się do mnie uśmiechnie
Stary 25-07-2010, 14:44   #10
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zaproszenia wędrują do:
- somber86
- Szabla
- Wampis
- malysobol
- juve
- evilonePL
- komarek78

Proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości z imieniem, nazwiskiem i Gamertagiem.

Edit: Szabla się nie odezwał od dwóch dni. Muszę oddać listę MS, więc jego zaproszenie zostało rozdane na Facebooku.

Ostatnio edytowane przez wrog : 27-07-2010 o 21:36
wrog jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania