Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2010, 05:01   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Wygraj zestaw gier Xbox Live Arcade!

Polska wersja Xbox Live ma się dobrze, więc nadszedł czas na większy konkurs, w którym nie trzeba odgadywać brakującego znaku. Mamy dla jednego z naszych użytkowników zestaw czterech świetnych gier z Xbox Live Arcade: Castle Crashers, Shadow Complex, LIMBO oraz Trials HD. Jeśli którąś z nich już masz, to zawsze możesz podzielić się ze znajomymi.

Co trzeba zrobić żeby otrzymać kody? Wystarczy podać nam w tym temacie tytuł ulubionej gry multiplayer i uzasadnić swój wybór. Co w niej jest takiego wyjątkowego, że warto wykupić abonament Gold i spędzić z nią długie godziny. Autor najciekawszego posta otrzyma nagrody.

Na propozycje czekamy do północy 12 listopada.

Ostatnio edytowane przez wrog : 11-11-2010 o 05:08
wrog jest offline  
Stary 11-11-2010, 06:04   #2
eretom
Nowy
eretom Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
 Achievement Whore Jakość, nie ilość Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Wygraj zestaw gier Xbox Live Arcade!

Battlefield:Bad Company 2-Dlaczego?Dzięki trybowi Gorączka,jako jedyny z 4 trybów przyciągnął mnie przed ekran.Podoba mi się w nim przesuwająca się linia frontu,dzięki temu wszystko skupia się na jednym miejscu i przez to cały czas coś się dzieje i rzadko zdarza się sytuacja że trzeba czekać na przeciwnika,a po za tym trzeba chociaż troche działać drużynowo aby osiągnąć cel,samemu da się ale jest trudniej,jednakże w BF najlepsze jest niszczące się otoczenie.

eretom jest offline  
Stary 11-11-2010, 07:53   #3
Ralf Dragon
Nowy
Ralf Dragon Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Dolny Śląsk

Seria Call of Duty a własciwie Modern Warfare 1 i 2 , mam nadzieję że Black Ops będzie sukcesorem tamtego tytułu, To dla tej gry siedziałem przed telewizorem przez długie wieczory i to dla niej wydawałem kase na miesięczne a potem juz na stały roczny abonament, to przez tą grę zarwałem razem z kolegami paę nocy, i to ta gra pozwoliła mi sieprzekonać że w drużynie i komunikacji siła, To jest dla mnie tytułkóry wciągnoł mnie w Live i takjuz zostało, wiele innych gier ma funkcje gry online ale ten Tytuł wygra zawsze w kolejce do czytnika no i dzis rano moje konto nagle zaczeło działać w polskim Live
Pozdrawiam wszystkich
Ralf Dragon jest offline  
Stary 11-11-2010, 08:34   #4
Lukcinek
Nowy
Lukcinek Wkroczył na dobrą drogę

Ja najlepiej bawiłem się jednak przy Unreal Tournament 3. W dużej mierze związane jest to z sentymentem do tej serii. Pamiętam jeszcze jak wraz z kumplami znosiliśmy komputery do garażu jednego z Nich by przez weekend przeżywać niezapomniane jak dotąd emocje (a minęło już dobrych KILKA lat). Multi w Unreal Tournament 3 wg. mnie zachował "świetność" pierwszej części a odświeżona mapa DECK 16 po raz kolejny sukcesywnie z każdą godziną gry doprowadzała do szybszego bicia mego serca (muszę się pochwalić, że przez czas jakiś byłem na tej planszy niepokonany
Unreal Tournament rulezz

Pozdrawiam
Lukcinek jest offline  
Stary 11-11-2010, 08:57   #5
robgrab
Nowy
robgrab Wkroczył na dobrą drogę

Jest wiele gier ze swietnym multi jak GoW1 i 2 czy Halo, ale ja uwielbiam kooperacje i rpg wiec dla mnie numerem 1 jest borderlands. Swietna zabawa, zadania, zdobywanie doswiadczenia no i super kooperacja. Dla tej gry kupilem wlasnie gold.
robgrab jest offline  
Stary 11-11-2010, 09:28   #6
Kathleen
Nowy
Kathleen Wkroczył na dobrą drogę

Nie lubię multi. Nie bawią mnie żadne CoDy, Batlefieldy... nawet Bioshock multi mnie nie ujęło. Fakt, jest kilka smaczków, jak Halo czy GoW, ale szpilam w nie najrzadziej jak mogę. Więc pomyślmy, do czego może mi się przydać Gold. Racja, do co-opa! Do moich ulubionych Borderlands, Army of Two czy serii Lego
Kathleen jest offline  
Stary 11-11-2010, 09:29   #7
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Wszystkim polecam Puzzle Questa.Aż trudno uwierzyć ,że zabawa tak wciąga mimo iż oprawa jest archaiczna,i mechanizmy sterowania grą są proste, jednak doskonały klimat, linia fabularna zależna od wyboru klasy postaci, przyciągają uwagę gracza na dłuuugie godziny.Najlepsza logiczna gierka na xbl
jordan 23 jest offline  
Stary 11-11-2010, 09:57   #8
Rezor66
Nowy
Rezor66 Wkroczył na dobrą drogę

Powiem tak KRÓL jest tylko jeden i jest nim oczywiście Cod 4: Modern Warfare. Doskonale pamiętam co mówili moi koledzy "No co ty Coda kupujesz przeciez 4 to bedzie badziew". Hmmm. potem okazało się, że jak do mnie przyszli to mówią "No przecież ci mówiłem, że będzie dobry Cod". Hmmmm. No cóż od tamtej pory moja przyjaźń z "czwóreczką" jest tak dobra że nawet nie moge patrzeć na cody 5,6 jak bedzie z Black Ops nie wiem. No ale cóż teraz troche o MW. Nie ma zbyt dużo trybów ale i tak mi podobają się tylko dwa. Znajdź i zniszcz oraz Team Deatchmatch. Podoba mi się w nich to, że działamy w drużynie a nie jak w dowolnym biegamy jak idiota i napier... do wszystkiego co się rusza. Sztab ostatecznie też może być. Ale i tak najlepszy jest popularny "S&D" (Znajdź i Zniszcz). jest tak jak na prawdziwej wojnie masz tylko jedno życie, zginiesz to czekasz do końca rundy. Wiesz że najmniejsze wychylenie głowy może cie kosztować starte życia. Za to wszystko pokochałem Cod 4 i prawdopodobnie nigdy nie zmienie tej gry na inną grę multiplayer.
Rezor66 jest offline  
Stary 11-11-2010, 10:00   #9
August94
Nowy
August94 Wkroczył na dobrą drogę

Moim zdaniem Battlefield Bad Company 2 ponieważ jest to jedna z lepszych kontynuacji gier . Już samo BC 1 dawało nam dużo frajdy i możliwości a jej następna cześć dodała sporo nowego i wszystko ulepszyła. Spójrzmy na system zniszczeń który jest genialny i w żadnej grze fps tego nie ma.Dzieki BC2 wbiliśmy sobie do głów ze taki system to teraz codzienność mimo że (paradoks) występuje tylko w jednej grze.W BC2 gra się zespołowo, nawet jeżeli nikt się nie zna na serwerze.A co się dzieje gdy mamy już większy skład ?? bad company umożliwia nam zabawę w wojnę , niema tutaj ograniczeń jak ściana , brak pojazdów , małe mapy . Lubisz gry w których musisz trochę pomyśleć a nie biegać jak najszybciej do przodu , BC2 jest dla ciebie.

PS: wychodzi niedługo nowy Map pack z dwiema mapami z bc1 : Oasis i Harvest Day ktore były mega grywalne mimo wielkich przestrzeni, jest na co czekać
August94 jest offline  
Stary 11-11-2010, 10:01   #10
marbel007
Nowy
marbel007 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 62

Mnie urzekły Gearsy 2 i tryb Horda. Przebicie się przez te 50 fal po raz pierwszy z grupą 4 znajomych to są przeżycia nie do opisania - krew, pot i łzy, okrzyki bojowe, wzajemne ubezpieczanie się, nawoływanie do ataku, strategia działania, wołanie o pomoc, gdy się jest powalonym... WALKA, nieustanna walka w drużynie, to jest to co daje multi, co daje GOLD. Czyli możliwość grania wspólnego, ale i komunikowania przez headset - beczki miodu wylewają się z każdej strony przez długie godziny!
marbel007 jest offline  
Stary 11-11-2010, 10:01   #11
ActereQ
Nowy
ActereQ Wkroczył na dobrą drogę

ActereQ's Avatar

Miasto: Zamość

Moim zdaniem na multi rządzi gra Skate 3 Jest to gra w, którą można grać godzinami i w ogóle się nie nudzi. Oczywiście istnieją gry typu GOW , Halo , COD ,które mają wiele więcej zwolenników ale gra skate 3 w singlu i na multi to w pełni odprężająca rozrywka gdzie ze znajomymi można pośmigać na zrobionych własnoręcznie skate-parkach. Bez żadnych zadań , od tak zwykła jazda na chillu bez żadnych zobowiązań :p . Pozdro ~!;]
ActereQ jest offline  
Stary 11-11-2010, 10:37   #12
dupniok
Początkujący
dupniok Wkroczył na dobrą drogę

dupniok's Avatar

Battlefield Bad Company 2

Jak dla mnie obecnie najlepsza gra na multi, która bije na głowę Modern Warfare 2 i serię Halo ponieważ jest realistyczna. W żadnej z tych gier nie możemy latać helikopterem czy jeździć czołgiem co w Bad Company 2 daje wielką przewagę na linii frontu. Wspominając o multi nie można zapomnieć o trybie Gorączki który jest bardzo dobrze przemyślany i znakomity, to w nim spędziłem najwięcej czasu. Tryb ten jako pierwszy pojawił się w Bad Company 2 potem inne gry go małpowały zmieniając nazwę a system rozgrywki zostawał ten sam. Dla mnie wybór jest prosty poza świetną kampanią dla jednego gracza, dostajemy dojrzały multiplayer na 24 graczy i chociażby destrukcję 2.0 - możemy zrównać pole walki z ziemią tworząc z małego miasta pustynię i totalne pobojowisko.
dupniok jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:02   #13
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Call of Duty Modern Warfare 2

(Ciężko na razie pisać o BO, ale liczę, że gdyby ta wypowiedź była kreowana przez mnie za miesiąc, to właśnie gra od Treyarch by się znalazła w tym poscie)

Infinity Ward stworzyło grę, która obok serii Halo króluje w rankingu najczęściej odpalanych multi na Xboxie 360. Dlaczego tak jest? Twórcy w swojej produkcji umieścili świetnie odwzorowane uzbrojenie, długą listę killstreak'ów oraz co najważniejsze, czego może w cale nie mieli w planie wprowadzić czyli dynamika rozgrywki. To właśnie ta gra jest proponowana wszystkim chętnym na szybką, zabójczą strzelaninę, tutaj taktyka nie jest aż tak ważna, tu liczy się szybkie poruszanie się po lokacji oraz refleks. Nawiązując do map w trybie multiplayer - są one bardzo rozbudowane pod względem rozmiaru jaki i treści graficznej. Takich pojedynków snajperskich jak na Wasteland nie ma w żadnej inne grze FPS!

Gambas jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:14   #14
WscieklyPL
Nowy
WscieklyPL Wkroczył na dobrą drogę

WscieklyPL's Avatar

LEFT FOR DEAD I LEFT FOR DEAD 2!!!

Gdyby nie te gry nie kupiłbym xboxa 360 i golda. Dlaczego? Wspaniałe kampanie, różne tryby rozgrywki,fajne dodatki,extra grafika, wiele broni, ale przede wszystkim trupy, trupy i jeszcze raz trupy!!!! Jedyna gra która ukazuje co się stanie ze światem, gdy żywe trupy wstąpią na ziemię i musimy walczyć by przeżyć .
WscieklyPL jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:18   #15
Sztajniec
Nowy
Sztajniec Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Jeśli chodzi o multi to najlepiej bawilem sie przy Gyrosach 2. Doskonale pamietam poprzednie swieta Bozego Narodzenia, w ktore to cielismy z kolezkami na live Za oknem snieg, minusowe temperatury, a ja w cieplym foteliku, z goraca czekolada obok i w headsecie na uszach gralem w ta zajebiscie taktyczna w multi gre. Zbieralismy sie zawsze w kilkanascie osob, sami Polacy, tworzylismy tzw "prywatke", dzielilismy sie na teamy i gramy. Zawsze bylo swietnie, kazdy kombinowal jak mogl, zeby nie zginac na poczatku i jednoczesnie uzyskac jak najwiecej fragow. W Girsach najlepsze jest to, ze jesli zginiesz niewazne czy na poczatku rundy, czy w polowie, czy w jakimkolwiek innym momencie to musisz czekac na nastepna runde, nie ma jakichs durnych respawnow, dlatego kazdy ruch musi byc w miare mozliwosci przemyslany. Jest to gra rowniez bardzo skillowa co tez mi sie podoba. Kwintesencja rozgrywki byla mapka bodajze Gradobicie, gdzie rozpoczynalo sie gre, 10 napalencow bieglo schowac sie jak najszybciej do wagonow bo za chwile rozpoczac sie mial grad, ktory w kilka sekund zabijal wszystkich ktorzy pozostana bez dachu nad glowa. W wagonach sie kitralismy, jeden team znajdowal snajperke a drugi łuk i tak sie ostrzeliwalismy, w miedzyczasie ktos tam przebiegal tylami, ktos wkradal sie do "bazy" i tak sobie taktycznie kminilismy. Piekne.
Stary 11-11-2010, 11:21   #16
monwis
Nowy
monwis Wkroczył na dobrą drogę

monwis's Avatar

Reputacja: 48

Już gdzieś o tym pisałem wię nie mam co się rozpisywać która gra jest najlepsza. Jest ich wiele. Ale najwięcej radości i zarazem nerwów w grze ON-LINE. Nie raz doprowadzających mnie do szału i stwierdzenia że to największe gówno jakie kiedykolwiek ktoś zrobił na tym świecie. Które jednak ma w sobie TO COŚ, że człowiek wraca mimo frustracji jak ta mucha do gówna. Pocieszając się - "GRAĆ NIE UMIESZ" - zabawne stwierdzenie. Ale prawdziwe bo nie umiem. Drewno... To już stwierdzone od kilku dobrych lat. Dzięki XBL poznałem świetnych ludzi, przegadałem wiele nocy. Trudno powiedzieć ile? Zobaczyliśmy się na XBOX FUN DAY - Oj działo się nie będę komentował. Żona mnie kocha mimo choroby może hobby. Czy powinienem się leczyć? Ma ona coś w sobie... Nie, nie, żona ona jest super tu jednak mowa o GEARS OF WAR zarówno pierwszej jak i drugiej części. Radość, zachwyt i frustracja. Hit może kit? Mi się podoba Żonie nie! Calak w obu przypadkach... I czwarty rok wykupiony abonament GOLD dla funu, PRZYJACÓŁ, świetnej zabawy!
monwis jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:22   #17
kubalion
Nowy
kubalion Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
Promotor I love Apple Jakość, nie ilość Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 7

Moim wyborem jest Halo 3. Multiplayer w tej grze wciąga na wiele, wiele godzin, może lepiej będzie jak powiem wiele, wiele dni. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co jest takiego niezwykłego w multiplayerowych trybach trzeciego Halo, ale kiedy się do nich zasiądzie to ciężko przestać grać.

kubalion jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:27   #18
kubzero
Nowy
kubzero Wkroczył na dobrą drogę

kubzero's Avatar

Ulubiona gra online? Tenchu Z, mało ludzi, słaba grafika, problemy z połaczeniem, ale gra w jakis niepojęty sposób mnie kupiła. Ta satysfakcja kiedy jedna osoba odwraca uwage straży i łuczników, a druga asasynuje, sieka i tnie w zupełnej ciszy.
kubzero jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:33   #19
Gizmo94pl
Początkujący
Gizmo94pl Wkrótce będzie sławny

Gizmo94pl's Avatar

Miasto: Sulejówek
Reputacja: 71

Lista Osiągnięć
360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Left4Dead 1 lub 2
Dzięki tej grze można się nauczyć że warto mieć przyjaciół którzy ci pomogą, również uczy że sam sobie ze wszystkim nie poradzisz, że prawdziwy przyjaciel cię nigdy nie opuści nawet jak atakuje cię witch.

Zaufanie, bez niego przyjaźń jest niczym.

Ostatnio edytowane przez Gizmo94pl : 11-11-2010 o 13:47
Gizmo94pl jest offline  
Stary 11-11-2010, 11:39   #20
Dajman
Nowy
Dajman Wkroczył na dobrą drogę

Dajman's Avatar

Miasto: Wejherowo

Burnout Paradise

Według mnie to właśnie Burnout Paradise to gra z najlepszym multi. Mimo, że gra ma już swoje lata nadal jest tak samo grywalna. Posiada ona świetny tryb Freeburn Challenges, w którym wszyscy gracze muszą wykonać niekiedy indywidualne, skomplikowane zadania (np. skok nad przepaścią na wstecznym z obrotem 360*) lub wymagające komunikacji i porozumienia zadania w coop'ie (np. każdy gracz ma przeskoczyć nad wszystkimi pozostałymi w wyznaczonym miejscu). W przerwach pomiędzy wyzwaniami host może odpalić jakąś "rozluźniającą zabawę" (np. Stunt Man - punkty za akrobacje powietrzne itp.). Oczywiście przez cały czas trwania tego trybu gracze mają do dyspozycji otwarty świat. To jedyna taka gra stawiająca tak duży nacisk na innowacje w grach wyścigowych. Gra posiada również tryb wyścigów, ale nie o to tutaj chodzi. Tutaj chodzi o zabawę, a nie rywalizację! Trzeba zaznaczyć, że nie tylko popularne "strzelanki" mają dobry multiplayer. Według mnie Burnout Paradise zasługuje na abonament Gold, bo gwarantuje masę dobrej zabawy!
Dajman jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania