Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2010, 11:58   #21
Przemski
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Wygraj zestaw gier Xbox Live Arcade!

W odpowiedzi na pytanie jaką grę uważam za najlepszą do wieloosobowej rozrywki? - Worms (XBLA) - tytuł ten towarzyszy spotkaniom w gronie znajomych od lat. Zasady są łatwe do przyswojenia, nawet dla osoby, która rzadko ma styczność z grami, choć zdobycie umiejętności sprawnego posługiwania się wybranym orężem potrafi już być wyzwaniem. Wystarczy jeden kontroler by można było zagrać we cztery osoby, siedząc przed konsolą, ale oczywiście największych możliwości i urozmaicenia dostarcza gra poprzez Xbox Live.

Stary 11-11-2010, 12:05   #22
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Gears of War 2

Pewnie powiecie, że to sztampowy wybór Generalnie nie gram w strzelaniny, ale sam fakt, iż zdecydowałem się zaproponować tę własnie grę podkreśla jej wyjątkowość. W kooperacji przeszedłem ją 4 razy - a przecież to co tam się dzieje to dopiero wstęp do wyśmienitego multi. Nie pozostaje ono bez wad, jednak frajda jaka wylewa się z ekranu przysłania wszystkie niedociągnięcia. Klimat jaki panuje na polu "jatki" wciąż skłania mnie do powracania do tej gry, mimo iż ma ona już blisko 2 lata. Tak naprawdę to właśnie spotkania ze znajomymi przy wspólnych partyjkach pokazuje, jak dobrze gra się w ten tytuł. Ale czyż nie taka jest właśnie idea Xbox Live?

Pozdrawiam i życzę sukcesów w grach online
Stary 11-11-2010, 12:06   #23
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

Obie części Left 4 Dead. Do czasu ukazania się tych gier kooperacja w grach była tylko dodatkiem. Dopiero w tej serii współpraca graczy ma sens. Tutaj nie ma miejsca na samowolkę, bez pomocy towarzyszy daleko się nie zajdzie. Poza współpracą między graczami, świetną zabawę daje oczywiście masakrowanie hordy zombie. Niezapomniane przeżycie daje również dźwięk nadchodzącej hordy na poziomie expert. Takich emocji dawno nie było w żadnej innej grze. Moim zdaniem najlepsza gra jeśli chodzi o odstresowanie i idealna dla tych, którzy cenią sobie współpracę w grach.
suchy jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:07   #24
Kasamana7
Nowy
Kasamana7 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Left 4 Dead - obydwie części, jednak dwójka ma więcej trybów dlatego bardziej ją właśnie polecam. Fajna rozgrywka, różne tryby także kontra i poszukiwacz, w których walczymy z inną drużyną o punkty, a także co tydzień nowy mini tryb czyli mutacja, która urozmaica tą grę i powoduje, że gra cały czas "żyje". Mutacje są różne np. moja ulubiona czyli Taaank! w której gracze drużyny zarażonych wcielają się w Tanki, czyli najsilniejsze stwory, a ocaleni muszą dojść do schronienia. Gra postawiona jest na kooperację między 4 graczami, dlatego właśnie skrzydła rozwija ona na Xbox Live. Gdy gracze nie osłaniają się lub nie pomagają wzajemnie to szybko przegrywają. Naprawdę polecam, nie ma trudności ze znalezieniem kogoś do gry i myślę że warto wykupić dla niej abonament Gold.

Ostatnio edytowane przez Kasamana7 : 11-11-2010 o 12:10
Kasamana7 jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:12   #25
MuszęJuż
Nowy
MuszęJuż Wkroczył na dobrą drogę

Gears of War 2.
Xboxa 360 kupiłem ponad 2 lata temu. Gears of War było moją pierwszą grą. Multiplayer w niej to był fenomenalny. Przez kilkanaście pierwszych meczy zdobycie 1 fraga było dla mnie wielkim osiągnięciem. Ale mimo tego, ze dopiero przyzwyczajałem się do gry przy użyciu pada nie rezygnowałem. Gra miała w sobie coś co nie pozwalało od siebie odejść. Świetna grafika, grywalne i wyważone mapy oraz wachlarz broni z których i tak najlepszy był taniec z shotganami i piłowanie Lancerem.

Rok później pojawiło się Gears of War 2. I była lepsza od jedynki pod każdym względem. Każde drobne niedociągnięcie z pierwszej części zostało poprawione, a wszystkie dobre rzeczy rozbudowane. Tutaj również na początku w każdym meczu na początku mojej przygody z multi byłem jednym z najgorszcyh graczy. Ale po nabraniu doświadczenia gra jest niesamowicie grywalna i przyjemna. Nawet okazjonalne problemy z lagiem czy długi czas wyszukiwania meczy nie odstraszyły mnie od GoW2

Do dzisiaj gram w Gears of War 2. Oczywiście nie tak intensywnie, jak dawniej. I pewnie nie przestanę dopóki nie pojawi się trzecia część.
MuszęJuż jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:26   #26
Stopro
Nowy
Stopro Wkroczył na dobrą drogę

Battlefield B?ad Company 2

Tylko dla tej gry mam zamiar zakupić golda. To co w niej najbardziej cenie, to realistyka,przez nią gra się staje bardzo grywalna. Dzięki "Batkowi" można sie poczuć jak na prawdziwej wojnie! Poruszający się front, duża ilośc graczy, piękna grafika oraz genialne dźwięki, czynią gre bardzo realistyczną i klimatyczną. Świetnie został skonstruowany multiplayer - zdobywanie insygni, pinezek i oczywiście poziomów bardzo mi sie podoba. Bardzo dobrze zostło zrobione punktowanie graczy w tybach gorączka i podbój. Żeby zostać najlepszym gaczem nie trzeba jak najwięcej zabijać, tylko grać na korzyść całej drużyny. Battlefield Bad Company 2 daje nam wiele możliwości przenoszenia sie po wielkich jak na gry tego typu mapach. Możemy zasiąść za sterami wielu pojazdów. Ja wybrałem battlefielda ponieważ jak dla mnie niszczy sztrzelanki konkurencji (np mw2) pod chyba każdym względem, od oprawy audiowizualnej po "skillowatość gry". Dodam też, że udostępniane są bardzo dobre serwery na kórych mi nigdy nie laguje (w innych grach najcześciej spotykam się z lagami ;/)

Ostatnio edytowane przez Stopro : 11-11-2010 o 22:05
Stopro jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:28   #27
Patr0l PL
Znajomy
Patr0l PL Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań
Send a message via Skype™ to Patr0l PL

Lista Osiągnięć
Hall of Fame n00b  Konsekwentny Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 11

Moim zdaniem Gears of war 2 jest najlepszą grą na multi. Mnóstwo dodatkowych map jakie wyszły tylko polepszają sytuacje. Nie będę pisał o błędach tej gry bo wszyscy znają je dość dobrze. jednak to co w niej najpiękniejsze to to ze tyle polaków w nią gra. zawsze znajdzie się ekipa żeby pocisnąć hamburgerom i to się ceni Dużo trybów, teamwork, dynamika oraz wszechobecny mjut. to jest Tap Mult
Patr0l PL jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:46   #28
Dafit7
Stały bywalec
Dafit7 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 90

Fifa 10:

Konsola Xbox 360: 800zł

Gra: 180zł

baterie do pada: 6zł

Strzelić zwycięską bramkę gburowatemu hamburgerowi w 3 minucie doliczonego czasu: bezcenne
Dafit7 jest offline  
Stary 11-11-2010, 12:53   #29
Jimmy_PL
Nowy
Jimmy_PL Wkroczył na dobrą drogę

Witam, nie wiem czy już ktoś przed moim postem wspomniał o tej grze bo nie czytałem, mianowicie Call of Duty 4: Modern Warfare. Z tą grą spędziłem masę godzin On-line, ponad 100.000 zabić z mojej ręki, ale to nie zabicia są najważniejsze, jeżeli masz grupkę znajomych (jeżeli nie masz to znajdziesz, ja też na początku grałem sam) z którą później zaczynasz grać regularnie, wspólne granie to jest to, nie ważne czy zabijesz 2 czy 20, ważne że o boku swojego kumpla z clanu. Mecze klanowe nie zapomnę ich, obmyślanie taktyk przed każdym meczem, trenowanie ich i później wcielanie w życie i oczywiście wygranie meczu. Tak w każdą grę można grać online ze znajomymi i grać clanowe mecze, ale w CoD 4 jest dynamika i brak wszystkich zabawek które pojawiły się w Modern Warfare 2 np.celownik na ciepło ciała lub samo-strzelające działko... w CodD 4 nadal grają tysiące graczy, jak by CoD 4 dostawał dodatkowe mapy to gra by była wiecznie żywa. na koniec chciałem jeszcze pozdrowić wszystkich z mojego clanu BooM Brothers Of Other Mothers ...
Jimmy_PL jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:00   #30
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

battlefield 1943

to pierwsza gra w ktora gralem online. wpradzie zaczelo sie jeszcze na pc (od wczesniejszej wersji) ale po demku
w ktore gralem na ixie mam zamiar do niej wrocic. gra typowo skierowana w multi. mnogosc pojazdow od lotniskowca po samochody wojskowe.

jak juz wspomnialem byla to pierwsza gra online. w sumie trafilem na nia przypadkowo , a historia zaczyna sie tak:

gra jest dosc wiekowa i trzeba cofnac sie w czasie do poczatkow obecnego stulecia.
za kawalerskich czasow mieszkalem na osiedlu domkow jednorodzinnych.
wtedy moim najwiekszym marzeniem bylo posiadac "stale lacze". koledzy mieszkajacy w blokach mieli juz dano te "wynalazki" w sieciach osiedlowych. nie bylo jeszcze neostrad (z reszta moze byly ale bardzo drogie). to byly czasy schylku sdi (jezeli ktos to jeszcze pamieta). Postanowilem zadzialac. pochodzilem po sasiadach z pytaniem kto chcialby stale lacze? trzeba bylo zebrac min 10 osob i to jeszcze mieszkajacych obok siebie tak aby moc swobodnie okablowac domy. w koncu udalo sie zebrac ludzi... pamietam jak dzis... poszlo dwa kilomery skretki. polaczylismy sie w jeden wspolny LAN. do lanu trzeba bylo podlaczyc net - mniejsza o to - podlaczylem.
wyobrazcie sobie moje uczucie jak gwiazdka w gadu-gadu zaswiecila sie mimo ze polaczenie modemowe nie bylo nawiazane. jakby stal sie cud.

po nacieszeniu sie przegladaniem stron online chcialem sprobowac zagrac pierwszy raz.
do tej pory gralem tylko z botami albo z kumplami w kafejce internetowej (tez relikt).
sciagnalem jakas gre ktora okazal sie "battlefield " (nie pamietam jak to sie dokladnie nazywalo ale niedawno na ixa wyszedl "battlefield 1943".
Uczucie gry z kims kto siedzi setki km ode mnie - bezcenne. teraz to norma ale wtedy gra z "zywym czlowiekiem" to byl odjazd.
a potem to juz polecialo. siec sprzedalem, przeprowadzilem sie , ale nadal zycia bez netu sobie nie wyobrazam.
wlasnie dla tego warto miec wykupionego golda - gra "z komputerem" jest przewidywalna i szybko sie nudzi.
OCC Senior jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:07   #31
BartiX PL
Początkujący
BartiX PL Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
Konsekwentny I love Apple 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Moim wyborem będzie Fifa (każda) czemu ?..

Owszem gry typu GOW ,COD, i wszelkiego rodzaju "shootery" są fajowe dają porządna dawkę adrenaliny ale patrze na na Xbox`a nie tylko przez pryzmat "casualowego" gracza /takim jestem/ ale tez pod kątem mojego 5 letniego syna.
Ma czas jeszcze na search&destroy ..ale wracając do tematu. Seria Fifa daje szerokie możliwość multi - gra w tej samej drużynie albo versus inny ulubiony zespół. Tworzysz kooperacje z przyjaciółmi (aż 10-oma albo sam zmagasz się z przyjaciele i jego teamem. Dla młodego człowieka zabawa przednia Turnieje, dogrywki -karne nieoczekiwane kontuzje -magia futbolu razem z XboX Live daje wybuchowa mieszankę ( która może równać się z efektownymi "headshootami" w GOW ) jeśli mógłbym wybrać jakiś drugi tytuł to na pewno coś z serii wyścigowych (Forza,PGR)...

BartiX PL jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:13   #32
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Teraz nie mam jakiejś najlepszej, więc opiszę tą która była dla mnie najfajniejsza .

Halo 3
Wyobraźcie sobie taką sytuację:
Dopiero co kupiliście konsolę, a w internecie głośno o Halo, nie kojarzycie na początku ocb.
skąd ten szum. W paru najbliższych dniach dowiadujecie się, że to kontynuacja gry którą kochaliście kiedyś na PC-ie (plus polewka z nazwy: "halo kto tam jest" ).
Przez najbliższe 2 miesiące myślicie tylko o tym by dorwać tą grę, a kiedy przyszedł ten 26 września. Wpuszczacie gierkę do nośnika i po 2 godzinach gry jest tylko jedno ale: " Ja chcę GOLDA !". Gdy go już kupiłem (GOLDA), nie mogłem się oderwać. Najlepsze godziny przy xboxie były własnie z tą grą. Granie z własnym ojcem plus z 2 kumplami via XBOX LIVE i bratem siędzącym obok niezapomniane przeżycie. Kampania wymęczona na legendary , a ile było polewek ! Na multi było tak wiele fajnych rzeczy, niezapomniane big teamy na Sandtrapie i okupowanie 2 elephantów, czy świetne custom gamy na różnych ciekawych wariacjach map (ludzie to mają głowy), system forge, możliwość robienia zdjęć i filmów z poprzednich gier. Różne ciekawe inicjatywy np. halloweenowe zombie mody .
Wiedziałem, że musi być to gra w której będę miał max GS i tak też się stało.
Gra dla mnie to był mega miód, polecam każdemu kto nie miał okazji pograć .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:27   #33
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Gears of War 1 i 2
Pamietam dzien kiedy zobaczylem trailer do GoW'a 1 wiedzialem, ze musze ta gre miec, kupilem wiec xbox'a i sam tytul. Zawsze krecily mnie klimaty typu zjednoczona ludzkosc kontra jakis przeciwnik typu kosmita, zombii. Gdy odpalilem pierwszy raz gre mialem odrazu kisiel w majtach. Skonczylem singla, ktory na tyle mi sie spodobal ze zaczalem pisac fanficki. Zabralem sie wkoncu za multi. Pamietam po dzis dzien swoj pierwszy mecz, jak dostalem w dupe i nikogo nie zabilem na gridlock'u, ale nie skazilem sie do gry. Stalo sie cos co przyciagnelo mnie przed ekran TV na kolejne 2 lata. Zakochalem sie w multi. Tam poznalem ludzi, z ktorymi mam do tej pory kontakt, dziesiatki godzin rozmow,klotni na rozne tematy i ciagle towarzyszacy humor. Wprawdzie w 1 gralem tylko w Warzona i inne tryby mi sie za bardzo nie podobaly, ale brnolem i gralem dalej w ten jeden tryb, ktory czarowal mnie az do wyjscia 2 czesci. I nadszedl dzien sadu wyszedl w koncu sequel mojego hiciora GoW2. Co do fabuly i jaka ona wedlug mnie jest zaje...ta nie bede sie rozpisywal przejde odrazu do multi. Mnogosc trybow (ktore uwazam za duzo lepsze od jedynki), egzekucje przeciwnikow, nowe bronie, mnogosc map, bonusy dla graczy grajacych w 1 czesc, naliczanie potem exp'a, popularnosc tytulu na Live te zmiany poprawily znaczaco status gry w sieci. Znacznie wiecej polakow w porownaniu do 1 zaczelo grac w sieci, scena gow'a sie niesamowicie rozwinela. Poznalem jeszcze wiecej super rodzynow, z ktorymi spedzilem jeszcze wiecej czasu niz grajac w jakakolwiek inna gre. Wspolne sesje w trybie Horda z nacierajacymi kolejno falami przeciwnikow . W grze uwazam za najwiekszy plus to taktycznosc rozgrywki. Kazdy ruch musi byc zaplanowany, uzgodniony z druzyna (oczywiscie jesli chce sie miec jakis dobry wynik). Nie jest prosto, nie mozesz (teoretycznie) biec jak wariat byleby do przodu wiedzac, ze za chwile jak zginiesz sie odrodzisz, musisz pomyslec, obejsc, przyczaic sie, mimo to gra jest dynamiczna. Po wielu sesjach i tak chcesz do niej wrocic, porozmawiac z wariatami w nia grajacymi, popatrzec na pilarzy, lancerow i chociarzby powspominac najmilsze chwile z Live'm. Gra mimo swej miodowosci jak kazda inna nie byla pozbawiona wad. Piszac to powiedzmy "wspomnienie" na temat GoW'a nie bede sie zaglebial w nie, ale wymienie jedna i chyba najbardziej zasadnicza: czeste lagi i przewaga hosta. Ale jesli o nich zapomniec to multi w tej grze jest najlepszym, najbardziej entuzjastyczny, trzymajacym w napieciu w jakie do tej pory gralem. Amen
Saszłyk jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:38   #34
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Fifa 11

Gra którą zabrałbym na bezludną wyspę z bezprzewodowym netem. Czemu Fifa a nie młócone przez miliony cody i bf'y? Ano podstawowym plusem jest gra 1vs1 i możliwość skupienia się na konkretnym (jedynym ^^) przeciwniku. Nie trzeba się martwić o jakieś killstreaki, o to, że w każdej chwili możemy zarobić kulkę od jakiegoś kampera... Co prawda przegrać jednak się da i to bardzo wysoko, jednak wszystko to jest konsekwencją naszych błędów i słabej gry. Jedenastka ma również znacznie poprawioną grafikę przez co piękna zieleń działa kojąco na nasz organizm po ciężkim dniu - mamy tu doskonały przykład na działanie lecznicze, czego nie zapewniają bezmózgie strzelanki. Oczywiście są też wady: słaby balans niektórych drużyn, wyuczone strzały z 40m i lagujące ciołki, którym zależy tylko na punkcikach do rankingu. Dodatkowo gra ma znaczek +3 i połowa graczy jakich przydzieli nam konsola to dzieciarnia poniżej 10 lat (tak przynajmniej wynika z zachowania podczas meczu). Jeżeli jednak ma się ekipę do grania to jest to propozycja nie do odrzucenia dla każdej osoby, która choćby w minimalnym stopniu interesuje się piłką kopaną. Wraz z kupnem gry warto się zaopatrzyć w 12-miesięczny abonament gold i rozkoszować się tą produkcją do czasu premiery dwunastki. O tym, że warto dla niej kupić konsolę nawet nie wspominam ;]

r1p jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:52   #35
Cyp12
Nowy
Cyp12 Wkroczył na dobrą drogę

FIFA 2010 World Cup.

Rozegrałem online około 300 meczy (wygrałem z nich około połowy).
Grę online nie da się porównać do gry z AI. Jest to całkowicie inna, znacznie wyższa jakość rozgrywki. Każdy gracz jest inny, w przeciwieństwie do stałego AI. W meczach onlne nie sprawadzają się już schematy, które można było sobie wypraciwać w grze z AI. Za każdym razem trzeba dostosować się do przeciwnika, przez co rozgrywka jest zncznie ciekawsza.

Kolejnym elementem w tej grze, który podtrzymuje ją dla mnie "przy życiu", są 3 achivementy: Wygrać puchar online drużyną 3, 2 i 1 gwiazdkową. Do dzisiaj udało mi się wygrać tylko ten pierwszy, ale ciągle próbuję . Większość graczy onlin gra drużynami 5-gwiazdkowymi, umięjętności mają słabsze, a nadal poziom meczu jest zwykle bardzo wyrównany i nie są to łatwe achivki do zdobycia.

Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers

Króciutko: Najlepszą arcade'ówką online jest dla mnie MTG, a zwłaszcza tryb Two-Headed Giant, gdzie rozgrywkę prowadzi się 2 na 2 (hot seat). W ranking jestem 235-ty ;-p

Cyp12
Cyp12 jest offline  
Stary 11-11-2010, 13:52   #36
yuhas
Nowy
yuhas Wkroczył na dobrą drogę

Snoopy Flying Ace
Gra za 800msp a zabawy tyle co z retailem Byłem sceptyczny ale jak zagrałem to zmieniłem zdanie. Oprócz mnie zagrywa się w nią 2 kumpli i moja dziewczyna. Gra polega na lataniu samolocikami i rozwalaniu się nawzajem;D Wygląda przepięknie, jak ktoś lubi stylistykę taką jak np. W Banjo i Kazoozie N&B to się rozpłynie.
Ta gra jest wybitnie nastawiona na multiplayer Wybierasz sobie ulubioną postać z fistaszków (albo swojego awatara), samolot (wybór nie tylko wizualny, są 3 klasy samolotów) i dodatkowe bronie (wybór różnorodny i praktycznie każda jest na swój sposób fajna. A potem to już czysty miód. Multi oferuje różne tryby deathmatch, capture the flag jak i np. granie w piłkę samolotami, ale ja osobiście najdłużej siedzę w deathmatchach Mam 22 lata i jestem najmłodszy z całej ekipy z którą gram, a zagrywamy się z taką frajdą jak w gyrosy
Co jest fajne to to, żę w multi przez xbox live można grać nawet w 2 osoby na jednej konsoli (splitscreen) co niby jest oczywiste, ale często w grach (również retail) pomijane.
Wiem, że mamy tu mówić o multi, ale muszę wspomnieć też o kampanii, którą można przechodzić w coopie
yuhas jest offline  
Stary 11-11-2010, 14:16   #37
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

A ja napiszę o trochę innym multi , gdyż moim typem jest Borderlands . Dla mnie jest to przykład gry relaksującej , dającej masę frajdy a zarazem zapewniającej coraz to nowe wyzwania , co nie jest takie oczywiste gdy odpalamy inne FPSy. Wszystko dzięki temu że gra jest nastawiona na tryb PvE [gracz przeciw środowisku] , dzięki temu unikamy sytuacji gdzie doświadczeni gracze robią pasztet z początkujących [tak jak miało to miejsce ze mną i GOW] . Kolejną rzeczą jest system skalujący przeciwników , zdobywany ekwipunek do ilości graczy , co świetnie obrazuje cytat z gry "więcej graczy -> twardsi przeciwnicy -> lepsze przedmioty. Przypomina mi się pierwsza "pomarańczowa " pukawka i wyścig kto pierwszy do niej dobiegnie ja czy kumpel , gdybyśmy mogli podstawialibyśmy sobie nogi ;] I właśnie dlatego Borderlands jest dla mnie idealnym tytułem multiplayer. Gra jest dla każdego , oferuje tony miodu no i zbieranie broni w tej grze wręcz uzależnia .

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 11-11-2010 o 15:20
Luke86PL jest offline  
Stary 11-11-2010, 14:18   #38
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja podejdę do sprawy trochę inaczej... Moim wyborem będzie Gears of War 1, w którą co prawda już nie gram (głównie z uwagi na wiekowość tego tytułu), ale chciałem się z Wami podzielić moimi wspomnieniami z gry w multi w ten zacny tytuł. Dwa lata wyjęte (dosłownie) z życiorysu, liczone już w tysiącach godziny gry po sieci i co najważniejsze, ten niesamowity klimat i społeczność. W tą grę można było uzbierać komplet Polaków do gry na rankingu o każdej porze dnia i nocy. Wchodziłeś na Live np. o 4 w nocy i zawsze, naprawdę zawsze była ekipa do grania w sieci (gracze zarówno z listy, jak i inni Polacy z list moich znajomych) - nigdy wcześniej i jak do tej pory nigdy później nie byłem członkiem tak świetnej i wielkiej społeczności odnoszącej się do gry. Dodatkowo ta gra umożliwiła mi również udział w World Cyber Games 2007. Z moją drużyną zdobyliśmy wtedy 4 miejsce, a wygrała ekipa Spliffa (pozdro). Nagroda była niepowtarzalna, jak na rozgrywki konsolowe w Polsce - sponsorowany wyjazd do Seattle na mistrzostwa świata, zajebista sprawa. I nie mówcie, że Gearsy 2 są lepsze - to zwykła papka dla hamburgerów, która zatraciła klimat pierwowzoru. Napakowano ją moździerzami, tarczami i Bóg wie czym jeszcze, a przy okazji zepsuto pojedynki na shotguny, które całkowicie straciły na dynamice. Oddaje wielki hołd Gears of War 1 i czekam z wywalonym jęzorem na GoWa 3 i mam nadzieję, że trójeczka powróci do korzeni i znów zapewni mi nieprzespane noce. Amen.

Ostatnio edytowane przez Bender : 11-11-2010 o 14:31
Bender jest offline  
Stary 11-11-2010, 14:29   #39
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Wchodząc do tego tematu byłem pewien w 100%, że większość ludzi będzie chwaliła Halo 3, Girsy no i oczywiście Call of Duty z naciskiem na najlepsze Modern Warfare 2. Nie ma się co dziwić każdy posiadacz konsoli Xbox 360 powinien w te świetne tytuły zagrać. Dostarczają wielu wrażeń w trybie single player, a jeszcze więcej w trybie multi. Gry tak wciągają, że bez rocznego abonamentu się nie obędzie.
Szkoda tylko, że przez te 3 gry, serie zapominamy jak świetne multi, pełne wielu graczy i dobrej zabawy. Gramy przeważnie w inne gry tylko dla singla, a multi odpalamy tylko dla zdobycia osiągnięć. Ja jestem zdecydowanie bardziej zafascynowany grami sportowymi i wyścigami, więc chciałbym wypowiedzieć się o moim zdaniem najlepszym trybie multi w tym gatunku gier.

Mianowicie chodzi mi tutaj o Burnout Paradise. Z grą spędziłem ponad 400 godzin i nie żałuje ani jednej minuty. Zacznijmy od tego, że nawet siedząc w menu i słuchając piosenkę Guns N’ Roses – Paradise City miałem uśmiech na twarzy. Albo nie, nie będziemy mówić tutaj o menu czy trybie single player, który był genialny tylko poświęćmy chwile na tryb sieciowy. Z ponad 400 godzin jakich spędziłem z wyżej wymienioną grą 300 poświęciłem na multi. Jest to jedna z nielicznych gier, którą tak się zafascynowałem, że dla niej wykupiłem roczny abonament. Zacznijmy od tego, że wystarczy używać d-pada, aby wejść do Multi. Nie musimy nigdzie latać (po menu), czekać itd. Możemy jednocześnie bawić się w mieście i łączyć się z multi. Do tego ilość aut jakie posiada gra jest ogromna. Jak przystało na wyścigi mamy tryb wyścig w którym samochody osiągają ogromne prędkości, a kraksy wyglądają zdecydowanie lepiej niż te w singu. Bardziej cieszy gdy wygrywasz wyścig po tym jak Twój przeciwnik rozwalił się tuż przed metą. Najlepszym trybem w tej gierce jest tryb Challenges. Mamy naprawdę ogromną ilość zadań, które wszystkie musimy wykonywać wspólnie z innymi graczami. Zaczynając od 2 kończąc na zadaniach dla 8 graczy. Czyli sieciowy tryb kooperacji. Zadania są różnorodne. Jeżdżenie pod prąd, różne akrobacje itd. Jest wiele prostych zadań, ale są i tak które bez prawidłowej współpracy wszystkich graczy nie zostaną ukończone. Po za wyżej wymienionym trybem można też tak po prostu wozić się po cały mieście i konkurować z przeciwnikami ustanawiając rekordy w drifcie, skokach i czasach przejazdu danymi ulicami. W grze dodano możliwość używania kamerki Xbox Live Vision. I jest to chyba najlepsze jej wykorzystanie. Kamerka robi automatycznie fotki osób, które rozwaliliśmy. Zrobiłem wiele fotek i to co nie raz ujrzałem było zdumiewające. Zaczynając od zabawnych min, śmiesznych pozycji kończąc na roznegliżowanych ciałach (tak, również i żeńskiej płci).
Nie dość, że dostajemy mnóstwo zadań na mega ogromnej mapie to dochodzą jeszcze dodatki sieciowe, nowe auta i druga duża i dostarczająca dużo zabawy wyspa. Czego chcieć więcej. W ten tytuł trzeba zagrać tym bardziej, że aktualnie jest wart 30 zł. Grałem już w wiele wyścigów, ale to Burnout Paradise jest moim numerem jeden w śród tego gatunku. Grałem też w wersje na PS3, ale niestety to nie jest to samo. To dzięki świetnej usłudze jaką jest Xbox Live multi w Burnot Paradise jest magiczne. Xbox Live GOLD to nie tylko usługa sieciowa za którą płacimy, a coś zdecydowanie więcej. Ale tak to jest jak tworzy się coś z myślą o graczach i kładzie duży nacisk na rozgrywkę sieciową.

Gdyby teraz pojawiła się informacja, że wychodzi druga część brałbym w ciemno wraz z rocznym abonamentem.
Przepraszam, że tak chaotycznie, ale tak się podnieciłem znów tą grą, że nie potrafię się opanować.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 11-11-2010 o 14:39
jasiopatryk jest offline  
Stary 11-11-2010, 14:41   #40
PLSquall
Stały bywalec
PLSquall Wkrótce będzie sławny

PLSquall's Avatar

Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Na dobre i na złe Hall of Fame Star Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja polecę, myślę, że przez większość z Was nieznaną grę Command&Conquer 3 Tiberium Wars. Na początku też sceptycznie podchodziłem do strategii na konsolę. Na prawdę zdziwiłem się, że EA tak doskonale rozwiązało problemy ze sterowaniem na padzie. Gracz ma możliwość posługiwania się arsenałem przeróżnej broni w zależnosci od wyboru armii. Do dospozycji mamy GDI, NOD oraz obcych-SCRIN. Rakiety nuklearne, ciężkie działa, piechota, myśliwce-to jedynie mała część tego, co oferuje gra. Bardzo ważnym walorem jest również opcja multiplayer, która daje zabawę na długie godziny. W moim przypadku rozegrałem już ponad 1000 meczy i nadal nie mam dosyć, otóż każda rozgrywka może potoczyć się inaczej. Gra oferuje tryp Versus-pojedynek "bez zasad", Siege-po odpowiednio wybranym wcześniej czasie, bariera na środku mamy podnosi się i w dalszej części meczu gra się normalnie oraz Capture the Flag i Capture the Hill(niestety te dwa ostatnie tryby świecą pustkami). Możemy zmierzyć się w pojedynku 1na1 lub razem w przyjacielem w drużynie 2na2. Jest również opcja rozgrywki turniejowej. Co do trybu dla pojedyńczego gracza, powiem w skrócie, iż jedynym minusem jest to, aby wycalakować grę należy przejść go trzy razy na każdym poziomie trudności. Nie jest to zbyt wymagające, aczkolwiek fabuła potrafi zaskoczyć.
Podsumowując, zachęcam do nabycia Xbox Live Gold, aby móc w pełni rozkoszować się rozgrywką multiplayerową w owej grze-C&C3.

PLSquall jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania