Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-01-2005, 18:53   #1
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Co was wkurza?

Co was wkurza w socomie 2?

Dla mnie najgorszą wadą jest framerate, do tego ranking pelny cheaterów i złe wyważenie broni
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2005, 19:18   #2
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Co was wkurza?

Nie można pozmieniać ustawień przycisków na padzie, a te predefiniowane są w większości bez-na-dziej-ne! Trzeba przestawiać Quick 2 za każdym razem, przynajmniej dla mnie, gdy zawsze chce mieć granata pod ręką.
Stary 28-01-2005, 20:09   #3
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k
Domyślnie Co was wkurza?

Jak dla mnie to framerate i wszechobecne lagi.

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2005, 22:19   #4
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok
Domyślnie Co was wkurza?

Lagi, noktowizor, najciemniejsze plansze oraz osłabione M4SD :-(
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2005, 22:58   #5
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}
Domyślnie Co was wkurza?

Ranking pełen cheterów Lagi.
Stary 29-01-2005, 16:37   #6
AroMan
Nowy
AroMan Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do AroMan
Domyślnie Co was wkurza?

Lagi, cheatery i wiekszosc szwabow mnie wkurza :evil:
AroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2005, 17:31   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Co was wkurza?

Cheaterzy, Sony swoim olewaniem Socoma 2 w Europie, disconnecty, Janosik i Gaw {Gaw: to ci już nie dam dupy}
Stary 29-01-2005, 20:34   #8
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Co was wkurza?

Save :twisted: ,Update (który ściaga mi się przy co 10 wejściu na socoma), lagi, cheaterzy, ludzie, którzy nie szanują Polaków...

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2005, 09:54   #9
BAA
Nowy
BAA Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do BAA
Domyślnie Re: Co was wkurza?

Cytat:
Napisał Gaw
Co was wkurza w socomie 2?
Odpowiem krotko - zbyt duzo. Wczoraj mozliwe, ze ostatni raz gralem w Socoma II w necie. Chcialem sie pozegnac i zalatwic pewna sprawe, ale przez kilka rzeczy, ktore dzialy sie w moim domu po zakonczeniu meczu (glownie urwanie glowy z telefonami do mnie) nic nie zalatwilem. Dalem jeszcze dupy, bo umowilem sie z SZKD na Socoma 1, ale odeszlem od konsoli i nie wiem co bylo dalej (jak wszedlem do Socoma 1, to mozliwe, ze bylo za pozno - sorki SZKD). Od dzis gram chyba tylko w Socoma 1 do czasu wyjscia Socoma 3. Przynajmniej nie wkurzam sie, ze wpakowuje w kogos seryjke z karabinu i biegne dalej a on jeszcze zywy mnie zabija :/ .

Tak wiec - "do pogrania" w Socomie 1 lub 3 :560: :505: .
Stary 05-02-2005, 10:58   #10
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Co was wkurza?

Zbyt duzo? Opisz dokladniej bo z tego co wyczytalem to najbardziej denerwuje cie zwiekszona ilosc potrzebnych do zabicia nabojow. Co to za minus? Jesli masz dobra celnosc to walniesz od razu heada i po sprawie. Poza tym prawie w ogole nie grales w S2, tutaj trzeba sie przestawic. Myslales, ze po przejsciu z S1, gdzie byles dobry (zgaduje ), na S2 od razu bedziesz reprezentowal wysoki poziom? To jest niemozliwe, dwa tygodnie dlugiego grania to minimum zeby poznac mapy i nowy styl.
Stary 05-02-2005, 15:12   #11
BAA
Nowy
BAA Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do BAA
Domyślnie Co was wkurza?

Przede wszystkim wkurza mnie wlasnie ta zwiekszona ilosc naboi i nie chodzi tu tylko o to, ze przez to dostaje baty, bo z czasem moje umiejetnosci by wzrosly (nie twierdze, ze w Socom 1 jesem jakims wymiataczem, ale zazwyczaj koncze mecz z korzystnym stosunkiem kills/deaths). Chodzi o to, ze przez to spotkanie z wrogiem jakims to parodia walki - 2 osoby biegaja 2 metry od siebie w lewo i prawo i wygrywa ten, ktory ma lepsza celnosc (w Socomie 1 lubilem zajsc sobie kogos z zaskoczenia i zabic go tak, ze nie wiedzial skad dostal :mrgreen: ). Przypomina to jak jakis PCtowy FPS typu Quake a takich gier nienawidze.

Wkurza mnie, ze najlepszy mapy z S1, czyli Frostfire i Abandoned zostaly pozmieniane na gorsze (ciemno jak w dupie, Frostfire wyglada jakos sztucznie, sterylnie).

Wydaje mi sie, ze granaty sa teraz skuteczniejsze i dosyc czesto zdarza mi sie dostac jakims zaraz na poczatku rundy, co moze i by nie bylo minusem jakbym pogral dluzej, ale nie chce mi sie.

No jest jeszcze ranking. Kiedys rozmawialem z kims, kto twierdzil, ze w S1 nie dalo sie grac przez cheaterow. Teraz tez sie czasem zdarzaja, ale wole to niz wyscig o pozycje w rankingu w S2. W S1 generalnie jezeli z jednej druzyny zostal 1 czlowiek a z drugiej np. 2 czy 3, to ten jeden nie ukrywal sie i nie czeka na koniec rundy, zeby tylko wywalczyc remis. Nie ma takich ogromnych przestojow jak w S2 zazwyczaj. Oczywiscie nie dotyczy to jakichs zacietych meczy, ale jezeli wynik meczu jest juz przesądzony, to gracze w S1 zazwyczaj nie kampuja.

No i nie wiem skad to sie bierze, ale w S1 czuje bardziej klimat graczy spotykajacyh sie, zeby sobie po prostu pograc, nie nabijac punktow, nie tenowac przed klanowka, nie gadac w lobby - tylko sobie pograc (co mi osobiscie odpowiada, bo nie jestem maniakiem tej gry, traktuje ja jak ISSa, pick up and play).

No i jeszcze ten save 3 MB :/ . Jeszcze rozumiem, zeby sie dalo grac bez niego jakos, ale 3 mega na memorce to jakies nieporozumienie.

---

Zeby nie bylo, ze S1 wychwalam pod niebiosa a S2 jest be pod kazdym wzgledem. S2 mam ogromne zalety, ktorych nie ma S1 - lepsza komunikacja miedzy graczami pod kazda postacia, o kazdej porze mozna spotkac sporo ludzi, nowe mapy itp. usprawnienia, ale ja ostatnio stwierdzilem, ze jestem w stanie z tych udogodnien zrezygnowac.
Stary 05-02-2005, 15:48   #12
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Co was wkurza?

Mala polemika, a co, trzeba rozruszac ten topic

Jesli dochodzi do bliskiego starcia twarza w twarz to chyba oczywiste, ze wygra ten, ktory ma lepsza celnosc. W tej grze bardzo mocno liczy sie skill, Socom nie jest noobie friendly a to chyba akurat zaleta? Ktos kto gra rok nie da sie tak latwo ubic komus kto gra od tygodnia.
Lubiles sie skradac, kombinowac? Tutaj tez to masz. Ja rzadko kiedy lece na hura do przodu i wale we wszystko co sie rusza (vide Gaw ). Ta gra to ciagle wyposrodkowanie pomiedzy zwyklym a taktycznym shooterem. Ktos ci przemknal gdzies daleko? Robisz wszystko zeby go zajsc od tylu, nie walisz z 50 m tylko podchodzisz blizej zeby na 100% go ubic. Dzieki temu zabiegowi (pasek czy naboje, jak kto woli) bardziej liczy sie taktyka. W jedynce mogles kogos zobaczy na drugim koncu mapy i ubic bez jakiegos wiekszego problemu ze zwyklej giwery.
Granaty skuteczniejsze, raczej nie. Dalej lataja, latwiej rzucic.

Ranking zostal zepsuty przez patcha. Po nim wszyscy od nowa rzucili sie zeby miec jak najlepsze pozycje. Niestety rank^ narobilo sie jeszcze wiecej. Patch powinien to naprawic, a nie zepsuc. Tutaj wielkie fucki leca do SCEE, ktorym goraco podziekujmy za taka opieke. W USA maja raj w prowananiu z nami.

Walka o kazda runde, dla mnie to w sumie plus. Kazdy daje z siebie jak najwiecej zeby mu czasem punktcikow nie zakosilo za duzo Kamperzy potrafia byc frustrujacy, ale jesli poznasz mapy to zaden kamper ci sie nie schowa.

Jesli bardzo komus przeszkadza ten ranking niech robi tak jak ja i nie przejmuje sie nim. Szkoda marnowac zabawe.

Radze Ci tak latwo nie rezygnowac, pomecz sie na poczatku moze jednak zobaczysz wiecej plusow zabiegow Zipper. Socom 1 dla mnie na przyklad kiedy go odpalilem po dluzszej przerwie okazal sie za wolny, jakis archaiczny
Stary 05-02-2005, 17:36   #13
Gaw
Banned

Domyślnie Co was wkurza?

Cytat:
Granaty skuteczniejsze, raczej nie. Dalej lataja, latwiej rzucic.
tak, granaty dużo skuteczniejsze (spory minus)

Cytat:
2 osoby biegaja 2 metry od siebie w lewo i prawo i wygrywa ten, ktory ma lepsza celnosc
zależy z kim grasz - z dobrymi takie coś nie ma prawa sie zdarzyć, ja tam staram sie grać właśnie na refleks a nie na celność bo tak mi bardziej odpowiada

Mapy - rzeczywiście zwalone, porażka na max, ale doszło też pare niezłych

Cytat:
No jest jeszcze ranking. Kiedys rozmawialem z kims, kto twierdzil, ze w S1 nie dalo sie grac przez cheaterow. Teraz tez sie czasem zdarzaja, ale wole to niz wyscig o pozycje w rankingu w S2. W S1 generalnie jezeli z jednej druzyny zostal 1 czlowiek a z drugiej np. 2 czy 3, to ten jeden nie ukrywal sie i nie czeka na koniec rundy, zeby tylko wywalczyc remis. Nie ma takich ogromnych przestojow jak w S2 zazwyczaj. Oczywiscie nie dotyczy to jakichs zacietych meczy, ale jezeli wynik meczu jest juz przesądzony, to gracze w S1 zazwyczaj nie kampuja.
ranking w obu grach jest zwalony na max ale w socomie1 dochodzą jeszcze cheaterzy którzy utrudniają gre (wogóle uniemożliwiają), w s2 cheatów ani glitchów podczas gry nie zobaczysz a w s1 w pierwsze 15 minut zobaczyłem kolesi zabijających ze ścian, latających, niezniszczalnych i wogóle jeden nawet wywalał z pokoju kogo chciał

Cytat:
Ja rzadko kiedy lece na hura do przodu i wale we wszystko co sie rusza (vide Gaw ).
już ograniczyłem swojego rasza do minimum bo przy takim nędznym framerate to nie ma sensu - kolejny minus socoma2

Save - no comment, więcej być nie mogło

Cytat:
Socom 1 dla mnie na przyklad kiedy go odpalilem po dluzszej przerwie okazal sie za wolny, jakis archaiczny
postacie wolniej sie ruszają ale tam to już wogóle nie zdarza sie sytuacje że widzisz żywego kolesia więcej niż 2 sekundy
Stary 09-02-2005, 13:53   #14
Jimiway
Nowy
Jimiway Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Jimiway
Domyślnie Co was wkurza?

Minusy?
-Lagi
-spadek framerate przy starciach 1 na 1
- IW80, IW80 no i najbardziej IW80;P
Jimiway jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2005, 14:43   #15
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Co was wkurza?

Cytat:
Napisał BAA
Przede wszystkim wkurza mnie wlasnie ta zwiekszona ilosc naboi i nie chodzi tu tylko o to, ze przez to dostaje baty, bo z czasem moje umiejetnosci by wzrosly (nie twierdze, ze w Socom 1 jesem jakims wymiataczem, ale zazwyczaj koncze mecz z korzystnym stosunkiem kills/deaths). Chodzi o to, ze przez to spotkanie z wrogiem jakims to parodia walki - 2 osoby biegaja 2 metry od siebie w lewo i prawo i wygrywa ten, ktory ma lepsza celnosc (w Socomie 1 lubilem zajsc sobie kogos z zaskoczenia i zabic go tak, ze nie wiedzial skad dostal :mrgreen: ). Przypomina to jak jakis PCtowy FPS typu Quake a takich gier nienawidze.
Ja wczoraj zabiłem na Dessert Glorry w prawego boku Aro, ktory stał na max na lewym. Też nie wiedział skąd dostał

Cytat:
Napisał BAA
Wydaje mi sie, ze granaty sa teraz skuteczniejsze i dosyc czesto zdarza mi sie dostac jakims zaraz na poczatku rundy, co moze i by nie bylo minusem jakbym pogral dluzej, ale nie chce mi sie.
Nie będę się odnosił do Socoma, ale fakt ze granaty w Socomie to zdeka przegięcie. Czasami można dostać z granata nie wiadomo skąd, albo granatem który teoretycznie nie powinien cię zabić. Do tego chodzi np. wysadzanie mostu na Crosie. To już na maxa jest ;P

Cytat:
Napisał BAA
Ja sądzę, że to iż jeden gra na remis, nie jest oznaką grania o punkty, ale raczej przykładaniem się do gry,elementem grania drużynowego. Ja jak zaczynałem to też latałem jak głupi i zazwyczaj mnie zabijali. Teraz już zachowuję się trochę spokojnie i wole się jakoś obwarować, zabezpieczyć, bo sam kontra dwóm, trzem mam małe sznase, szczególnie jeśli druga drużyna widzi takiego niedobitka. Owszem zdarza się że się kilku rozwali, ale to szczegoł.

Cytat:
Napisał BAA
No i jeszcze ten save 3 MB :/ . Jeszcze rozumiem, zeby sie dalo grac bez niego jakos, ale 3 mega na memorce to jakies nieporozumienie.
Ja się przyzwyczaiłem, ale jest to trochę za dużo.
Stary 07-05-2005, 15:27   #16
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Co was wkurza?

Mam nadzieję, że nie wkurzycie się na mnie za wznowienie
Ja po dwóch dniach gry, już stwierdzam, że najbardziej wkurza mnie:
-zbyt duża liczba ( czasem nawet wszyscy prócz mnie) zagranicznych ciot na briefie POLSKA.
-Cioty z zagranicy, które nabijają jednemu koledze punkty w rankingu w taki oto sposób: jeden terrorysta; dwóch seals'ów plus kto tam wejdzie. No więc ci dwa seals zabijają VIP'ów i graczy który się dołączyli do gry. Przez takich lamerów mam na 6 gier 5 przegranych i 3 death

P.S. O której godzinie mogę spotkać jakiegoś Polaka ?? Bo chciałbym pograć z kimś normalnym, a nie nabijaczem statsów
Stary 07-05-2005, 15:49   #17
Gaw
Banned

Domyślnie Co was wkurza?

Cytat:
Napisał Yacolek
zbyt duża liczba ( czasem nawet wszyscy prócz mnie) zagranicznych ciot na briefie POLSKA
oni tam rank cheatują

Cytat:
Napisał Yacolek
-Cioty z zagranicy, które nabijają jednemu koledze punkty w rankingu w taki oto sposób: jeden terrorysta; dwóch seals'ów plus kto tam wejdzie. No więc ci dwa seals zabijają VIP'ów i graczy który się dołączyli do gry. Przez takich lamerów mam na 6 gier 5 przegranych i 3 death
rank cheatowałeś z nimi

Cytat:
Napisał Yacolek
P.S. O której godzinie mogę spotkać jakiegoś Polaka ?? Bo chciałbym pograć z kimś normalnym, a nie nabijaczem statsów
wejdz w liste graczy na OC, dodaj wszystkich do friendsow i bedzie
Stary 07-05-2005, 16:52   #18
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Co was wkurza?

Kolo 20 bedzie nas sporo jak zawsze. Ale z tymi ciotami, to na serio pojechales Nie wchodz do pokojow r^, fast r^ itd. r^ = rank up = cheatowanie rankingu
Stary 07-05-2005, 17:22   #19
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}
Domyślnie Co was wkurza?

Cytat:
Napisał Yacolek
Cioty z zagranicy, które nabijają jednemu koledze punkty w rankingu w taki oto sposób: jeden terrorysta; dwóch seals'ów plus kto tam wejdzie. No więc ci dwa seals zabijają VIP'ów i graczy który się dołączyli do gry. Przez takich lamerów mam na 6 gier 5 przegranych i 3 death (
LOOOOL
Stary 07-05-2005, 19:52   #20
floydas
Początkujący
floydas Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez AIM do floydas Wyślij wiadomość przez MSN do floydas
Domyślnie Co was wkurza?

Yacol rllz sluchaj, nie wchodz na polske, poszukaj jakiejs srednio zapelnionej gry na "benelux" czy "dojczland" i nic nie mow po polsku bo Cie wywala, i sobie spokojnie graj, tam tylko kompletni debile team killuja, a juz Ci wrogu wytlumaczyl gdzie wszedles

floydas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania