Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-10-2008, 12:31   #21
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: CoD4

Piszesz, że trzeba mieć szczęście żeby oślepieni nie zagradzali przejścia, więc nie zabijasz wszystkich? Rzucając flashe biegniesz do przodu? Bo ja jak włączyłem sobie tą misję to dobiegałem raptem na górę po schodach do drugiego pomieszczenia, daleko jeszcze do tego vipa? chyba dzisiaj przysiąde do tej misji ^^
Stary 20-10-2008, 12:55   #22
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Smerfu Zobacz post
Piszesz, że trzeba mieć szczęście żeby oślepieni nie zagradzali przejścia, więc nie zabijasz wszystkich? Rzucając flashe biegniesz do przodu? Bo ja jak włączyłem sobie tą misję to dobiegałem raptem na górę po schodach do drugiego pomieszczenia, daleko jeszcze do tego vipa? chyba dzisiaj przysiąde do tej misji ^^
A to róznie. W jednym pomieszczeniu zabijałem, w innym nie. Do Vip'a już masz niedaleko.

Ok. Mały walkthrough
Kolesia po lewej wychodzącego olej (trzymaj sprint juz na loadingu misji - czasami ten koles Cię zabije strzelając w plecy, ale to raz na 20 prób), potem lewym pokojem zabijsz kolesia w drzwiach. Rzucasz granat do pokoju, chowasz się, jak wybuchnie wpadasz do pokoju. I tu własnie trzeba mieć szczęscie aby oslepiło wiekszość. Wybierasz prawą/lewą drogę i torujesz sobie ja zabijając kolesi. Za drzwiami na prawo/lewo są 2. Zabijasz ich. Po zabiciu biegłem przez lewe drzwi, rzucałem granat (tam gdzie wybucha połowa samolotu) i chowałem za fotelami. Tu też trzeba mieć szczęscie aby reszta Twojego składu nadążyła za Toba a nie została gdzieś w tyle. Po wybuchu, razem ze składem kucając wybijałem wszystkich + schodzących ze schodów. Nie pamietam juz ile było granatów ale jeśli 4 to u góry najpierw ze składem wybijałem w 1 pokoju, do drugiego wrzucałem granat (jeśli były 3 to nie), sprint (zabijając nieoslepionych), trzymałem już granat aby rzucić w lewo za róg (są tam 2 kolesie, którzy przysporzyli mi wieeeeele problemów, jak na nich wbiegałem), rzucałem - oslepieni (ja w tym momencie też LOL) i po omacku w prawo.

Pamietaj aby: nie strzelać do kolesia trzymającego zakładnika po nogach, torsie etc. (przeciez prawdziwy madafaker robi tylko headshoty ), nie próbuj podbiegać skacząc z nożem (jak czasami można wyczytać na forach) oraz traf w głowę Ja 4 razy dochodziłem do tego momentu właśnie z powodu zbytnio dużego strachu że mi się nie uda i czytaniu for.

Powodzenia

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2008, 13:05   #23
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica
Reputacja: 10

Mhm, dzięki wielkie ^^ Myślę, że przejście to po prostu kwestia czasu i cierpliwości... No i trzeba mieć odrobinę szczęścia
Stary 20-10-2008, 14:56   #24
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Kolesia po lewej wychodzącego olej (trzymaj sprint juz na loadingu misji - czasami ten koles Cię zabije strzelając w plecy, ale to raz na 20 prób), [tu można go ciachnąć nożem - prawie zawsze wchodzi] potem lewym pokojem zabijsz kolesia w drzwiach. Rzucasz granat do pokoju, chowasz się, jak wybuchnie wpadasz do pokoju. I tu własnie trzeba mieć szczęscie aby oslepiło wiekszość. [ja miałem sposób albo szczęście na ten moment - flasha musisz rzucić tak żeby spadł nie w ten korytarzyk a w siedzenia po środku - zawsze oślepiało każdego gostka jak grałem] Wybierasz prawą/lewą drogę i torujesz sobie ja zabijając kolesi. Za drzwiami na prawo/lewo są 2. Zabijasz ich. Po zabiciu biegłem przez lewe drzwi, rzucałem granat (tam gdzie wybucha połowa samolotu) i chowałem za fotelami. [może miałem dziwnego pecha ale 80% prób pójścia lewymi drzwiami kończyła się K.O. - polecam prawe, szybko czmychasz za fotele i rzucasz granat] Tu też trzeba mieć szczęscie aby reszta Twojego składu nadążyła za Toba a nie została gdzieś w tyle. [dokładnie - to jest najgorsze - nie raz mam sie mnie pytała na kogo ja krzycze że jest tępym chu*em co miał jedynkę z wf ] Po wybuchu, razem ze składem kucając wybijałem wszystkich + schodzących ze schodów. Nie pamietam juz ile było granatów ale jeśli 4 [z tego co pamiętam 4 ale na górze stoją na półce chyba 2] to u góry najpierw ze składem wybijałem w 1 pokoju, do drugiego wrzucałem granat (jeśli były 3 to nie), sprint (zabijając nieoslepionych), trzymałem już granat aby rzucić w lewo za róg (są tam 2 kolesie, którzy przysporzyli mi wieeeeele problemów, jak na nich wbiegałem) [mnie też strasznie nawkur..... no wiesz o co mi chodzi - dobrze jakbyś trafił tak aby błsyk dał wszystkim po oczach ale niestety nie ma opcji bullet time a na wykonanie rzutu masz jakieś 0,5 - 1sekundy], rzucałem - oslepieni (ja w tym momencie też LOL) i po omacku w prawo.

Pamietaj aby: nie strzelać do kolesia trzymającego zakładnika po nogach, torsie etc. (przeciez prawdziwy madafaker robi tylko headshoty ), nie próbuj podbiegać skacząc z nożem (jak czasami można wyczytać na forach) oraz traf w głowę [w głowę najlepiej na samym starcie go ździelić później coraz bardziej się szarpie z tym Vipem (na bank to jest H. Ford)] Ja 4 razy dochodziłem do tego momentu właśnie z powodu zbytnio dużego strachu że mi się nie uda i czytaniu for. [mały paradoks bo to też jest forum]

Powodzenia
Lukk nie zrozum mnie źle, nie ubliżam ci ale też chciałem dać moje porady Pzdr
Stary 28-10-2008, 11:55   #25
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Call of Duty 4

Została mi jeszcze jedna misja której za cholerę nie mogę nijak zrobić. Safehouse - i dlatego nie wiem co jest w niej takiego na Veteranie bo z tego co pamiętam na Regular to nie było z tą misją żadnych problemów a tu taka czapa widocznie źle idę. Postaram się dzisiaj po pracy przejść no i muszę szukać 5-ciu laptotów :/ Nie chcę korzystać z youtube więc zapowiada się dzisiaj dłuższa sesja
Stary 24-12-2009, 13:04   #26
norbi13
Nowy
norbi13 Zobaczymy co z niego wyrośnie

norbi13's Avatar

Miasto: Tłuszcz
Reputacja: 5

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Cztery ściany Hasbro Achievement Whore 

Mam problem. Robie calaka w COD 4 i został mi tylko jeden acziw ze znalezieniem 30 inteli. Cos mnie podkusilo i pobawilem sie trybem Cheats i zdobylem ostatnie 5 laptopów z włączonymi czitami. CO mam teraz zrobic?? Usunięnie wszystkich zapisanych danych z gry?? Czy moze jest jakis lagodniejszy sposób? Pomoze ktos?
Stary 24-12-2009, 16:38   #27
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Musisz od nowa zbierać.Nawet pisze przed włączeniem czitów ,że jak go włączysz zablokują się osiągnięcia

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-12-2009, 17:20   #28
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

qrde, czyli trzeba usunąc sejwy??
Stary 24-12-2009, 17:31   #29
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

a nie wystarczy dac new game po prostu?
Stary 24-12-2009, 17:33   #30
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
a nie wystarczy dac new game po prostu?
no wlasnie chyba nie, bo wtedy i tak wszystkie laptopy są zebrane. Dobra trudno usunę sejwy i przejde od nowa. Na easy zajmie mi to nie dlugo. W 1 dzien zrobie po swietach .
Stary 24-12-2009, 21:26   #31
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie COD 4 -acziwy, a czity

WIam. Mam taki problem:
Brakuje mi jednego aczwiwa do calaka, w ktorym trzeba zebrac 30 laptopów. Na nieszczęscie przy ostatnich 5 laptopach mialem wlączone czity, i nie zaliczylo mi osiągnięcia. Wie ktos moze jak pomóc, bo jestem maxymalnie wqr.wiony. Chcialem zbierac od początku ale juz laptopów nie ma w misjach/ Usunąłem SAVE z gry i pamięc podręczną konsoli-nic nie dalo. Please, help me, brakuje mi tylko tego acziwa do calaka, da sie to jakos cofnąc?
Stary 25-12-2009, 14:50   #32
Chrzunek PL
Uzależniony

Chrzunek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: COD 4 -acziwy, a czity

Może wyłącz te czity i będą te laptopy.Bo chyba jak weźmiesz new game to i tak nie będzie tych laptopów nie ?

Stary 25-12-2009, 15:23   #33
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał norbi13 Zobacz post
WIam. Mam taki problem:
Brakuje mi jednego aczwiwa do calaka, w ktorym trzeba zebrac 30 laptopów. Na nieszczęscie przy ostatnich 5 laptopach mialem wlączone czity, i nie zaliczylo mi osiągnięcia. Wie ktos moze jak pomóc, bo jestem maxymalnie wqr.wiony. Chcialem zbierac od początku ale juz laptopów nie ma w misjach/ Usunąłem SAVE z gry i pamięc podręczną konsoli-nic nie dalo. Please, help me, brakuje mi tylko tego acziwa do calaka, da sie to jakos cofnąc?
Jeśli usunąłeś save'y to intele muszą być. Wykasuj wszystko i zagraj na easy z jakimś guidem.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2009, 23:11   #34
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

Usunąłem sejwy znowu i nic. Wszystkie lapy zebrane. Moze jeszcze cos trzeba usunąc?? Zainstalowaną gre tez usunąłem. Moge nawet nagrac filmik jak wszystko usuwam a potem i tak wszystkie intele sa zebrane, ale to nie ma sensu bo przeciez gdybym nie mial tego problemu to bym o tym nie pisal. A nie mial tak nigdy ktos??
Stary 26-12-2009, 02:30   #35
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Usunac save'y, usunac gre z HDD, reset dodatkow, recover konta.
Stary 26-12-2009, 12:43   #36
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post
reset dodatkow, recover konta.
Dodatków do CODa 4 nie mam, a o co chodzi z recoverem konta?? Bo nie kumam xD ;P ze mam usunąc i pobrac jeszcze raz??
Stary 26-12-2009, 13:38   #37
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

nie dodatkow... update'ow! sorry za pomylke.

no sprobuj...
Stary 26-12-2009, 16:41   #38
norbi13
Nowy

norbi13's Avatar

Lista Osiągnięć

zrobilem to wszystko, odzyskalem konto od nowa wyczyscilem wszystko i nadal wszystkie intele są zebrane. Nie wiem jak xbox to pamięta i gdzie to zapisal..
Stary 26-12-2009, 17:05   #39
Chrzunek PL
Uzależniony

Chrzunek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nie mogłem znaleźć jednego intela i się niesamowicie wku**** i usunąłem sejwa to te intele i tak zostały zapisane więc tak chyba musi być.Pewnie te intele nie są zapisywane z sejwem i tyle.

Stary 16-06-2010, 20:41   #40
lik0s PL
Stały bywalec
lik0s PL Wkrótce będzie sławny

lik0s PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Promotor Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 9

Calak w cod 4 był bardzo łatwy. Jedynie trudność sprawiła mi misja mile high club

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania