Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2010, 12:34   #341
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Kinect

Mi to póki co na cinzka opcje wygląda, ale dopracowac i bedzie w porządku, Kinect ma potencjał, nje ma ljipy, Roket Fjul, nje jakies dziadojstwo!
Stary 10-12-2010, 12:39   #342
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

dwugodzinna partyjka z gow na kinecta...? hehe, pokolenie lekkoatletów samych nam wyrośnie z przerośniętymi kończynami
Stary 10-12-2010, 13:34   #343
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

pod mova jeszcze to rozumiem, dokladam sobie plastikowy pistolet ze spustem zeby poczuc sie jak prawdziwy niga, wrzucam do niego mova, siadam na kanapie, w jednej rece trzymam navi, w drugiej gnata, biegam sobie normalnie galka a celuje z pistoletu, jest ok, ale takiej porazki jak to wideo (ktore widzialem juz wczesniej) to chyba jeszcze swiat nie znal

trzeba zrozumiec ze do niektorych rzeczy kontrolery ruchowe sie nie nadaja, tak jak jeszcz ena movie jest to do zrobienia (aczkolwiek bardziej tutaj mowa o hybrydach, a nie pelnych ruchowych grach), tak na xboxie juz nie wiem, mam palcem pokazywac kogo chce zabic? :/ jakos sobie tego nie wyobrazam

kontrolery natomiast bardzo dobrze sprawdzaja sie w grach sportowych, zrecznosciowych, nawet jakby dobrze ogarnac to w bijatykach, chociaz fighers uncaged to fail roku, gdyby nie bylo zdefiniowanych ruchow, a 100% odwozorowanie tego co wywijamy przed tv to by byl "miszcz", na takie rzeczy czekam i biore kinect w ciemno

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2010, 13:36   #344
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

A co za problem dorobić taki karabin do Kinecta? Na razie MS promuje "controller-free gaming", ale kto wie co będzie dalej. Poza tym sorry, ale jeśli filmik z gierki z marnego zestawu Sports Island Freedom ma pokazywać co Kinect jest w stanie zrobić w kwestii FPS, to chyba coś tu jest nie tak.
Stary 10-12-2010, 13:57   #345
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

no tak tylko jeśli jednak by dorobili jakieś urządzenia (kontrolery), jak właśnie karabin lub inna gałka a'la wiilot no to jednak było by przyznanie się, że kinect nie działa

to prawda że czas pokaże w jakim kierunku to pójdzie, ale przy obecnej generacji konsol (i samego kinecta) poza gry z avatarami to raczej nie wyjdzie
Stary 11-12-2010, 13:02   #346
ZigHor
Początkujący
ZigHor Grabi sobie

ZigHor's Avatar

Miasto: Rzeszów
Reputacja: -65

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Jakość, nie ilość Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

No. Tylko mogli by dodać takie gry jak Tony Hawk: SHIERD lub RIDE (chodź jest deska)
lub Shaun White: Snowboarding lub Skateboarding

ZigHor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2010, 15:02   #347
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
no tak tylko jeśli jednak by dorobili jakieś urządzenia (kontrolery), jak właśnie karabin lub inna gałka a'la wiilot no to jednak było by przyznanie się, że kinect nie działa

to prawda że czas pokaże w jakim kierunku to pójdzie, ale przy obecnej generacji konsol (i samego kinecta) poza gry z avatarami to raczej nie wyjdzie
Mnie też bawi, że mimo iż Kinect nawet nie pokazał całego potencjału w grach "gdzie kontrolerem jest ciało gracza", to ludzie już czekają na gry hybrydowe
Druga sprawa, która mnie rozbawiła to news na PPE. Opisali tam nową grę z PSN o nazwie KungFu-Live, która mimo iż działa na PSEye, bije na głowe wszystko z Kinecta.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2010, 15:42   #348
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

A co w tym takiego dziwnego? Ja od początku czekam na gry hybrydowe, bo Kinect nie zastąpi mi zwykłego pada. Można fajnie wymieszać granie na padzie z użyciem Kinecta. Można też oczywiście robić świetne gry pod samego Kinecta. Zobaczymy co pokaże Steel Battalion, ta gra od Grasshopper i inne tytuły z TGS.
Stary 13-12-2010, 14:27   #349
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Opisali tam nową grę z PSN o nazwie KungFu-Live, która mimo iż działa na PSEye, bije na głowe wszystko z Kinecta.
no to chyba nie widzieli Kung-Fu Live
Stary 13-12-2010, 20:46   #350
ZigHor
Początkujący
ZigHor Grabi sobie

ZigHor's Avatar

Miasto: Rzeszów
Reputacja: -65

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Jakość, nie ilość Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Co tam bije na głowę? Nic. PS-M średnio mnie się podoba.

ZigHor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2010, 22:42   #351
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał ZigHor Zobacz post
Co tam bije na głowę? Nic. PS-M średnio mnie się podoba.
Tak napisali :
"Najlepsza gra na Kinecta jest na ... PS3!"
"Dziś kamerka PS Eye zawstydza możliwości Kinecta. Premiera Kung-Fu LIVE! Pokazuje, że to za co niektórzy płacą 6-stówek, da się osiągnąć znacznie mniejszym kosztem, a co istotne bawiąc się przy tym doskonale. Co w przypadku Kinecta regułą nie jest."

Jako gracza w ogóle niezainteresowanego grami na kamerki, przyznajcie, że mogło mnie to rozbawić.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2010, 22:49   #352
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To raczej świadczy o autorze tego tekstu. Nie ma to jak napisać takiego newsa i później cieszyć się, że ludzie komentują i klikają...
Stary 13-12-2010, 23:07   #353
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Z fanbojami się nie dogadasz.
Stary 13-12-2010, 23:10   #354
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nie ma to jak napisać takiego newsa i później cieszyć się, że ludzie komentują i klikają...
Oczywiscie wiemy ze działa to w obie strony
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2010, 23:18   #355
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
Oczywiscie wiemy ze działa to w obie strony
O ******* jaki pwnage Marcin, zostałeś właśnie zmiażdżony FYI.
Stary 14-12-2010, 08:57   #356
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Czytałem o tym wcześniej ale nie chciałem wam psuć przyjemności jarania się Failnectem (neologizm własny twórczy nieprzypadkowy - na EpicFail.com jest już cała masa clipów ośmieszających ten wynalazek - poniżej mój ulubiony).

Kamerka PSEye kosztuje na allegro 49pln - 12 razy mniej niż Kinect. Czy Kinect jest 12 razy lepszy/ bardziej zaawansowany/ cokolwiek? I don't think so guys. Ten kto ponownie dał się zrobić M$ ten ciapa Ja się cieszę że Sony nie koncentruje się na Move jak robi to M$ w przypadku tej paści.

http://www.youtube.com/watch?v=57NbsAwFhZI

Ciekawe czy jest Aczifment za autopilota

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 14-12-2010 o 09:05
SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2010, 10:25   #357
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ciekawy przelicznik - skoro cos jest 12x drozsze = musi byc 12x lepsze?

Niektorzy chyba nie ogarniaja, ze Kinect nie jest wynalazkiem, na ktorym od pierwszych dni bedziemy bez problemu cisnac w Gears of War 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3 i 1/3 - ile temu była premiera, miesiac? Półtora? Dwa? To jest nowinka, moim zdaniem w opór perspektyw na przyszłość stwarza. Póki co mozna sobie tam pomerdać kociaka czy poplywac w pontonie, ale też grupą docelową są młode rodziny, z dwójką dzieci w wieku szkolnym, ktore beda spedzaly ze soba niedzielne popołudnia, a nie hardcore'owi naQrwiacze gamescore'a. Spokojnie - przyjdzie i czas na tych drugich, dostaniemy wypaśne gierki. Przyrównałbym Kinecta do technologii 3D - niby jest, jest w porządku, ale ciągle raczkuje i ciągle można wyciągnąć z niej coś więcej. A popatrzcie na staż telewizorów 3D - trochę dłuższy, niż Kinecta, czyż nie?

Druga sprawa - nikt Was nie zmusza do kupna tego wynalazku. Już pisałem - Kinect jest raczej dla każuali, którzy kupią nową konsolę razem z kamerką. Seth pisze, że ludzie hejtują Kinecta - ja z kolei widziałem masę filmików, na których możliwości Kinecta są pokazywane zgoła odmiennie - latający bot, który sam wybiera ścieżkę, która leci do celu, zatrzymuje się przed przeszkodami i sam je omija (nie znajde teraz filmiku, w pracy jestem, nie mam Flasha zainstalowanego ; /)- nie jest to takie znowu badziewie.

Ja nie hejtuję Kinecta, ale też nei wychwalam go pod niebiosa z prostej przyczyny - nie miałem okazji sam go sprawdzić. PS Move obadałem, zrobiło na mnie pozytywne wrażenie (jak na godzinę gry, na pewno wszyskich pros i cons nie wyłapałem), więcej się wypowiem, jak ktoś ze znajomych kupi i będę miał okazję przetestować, ale ogólnie cieszę się, że Kinect i PS Move się pokazały - przedłuża to życię obecnych konsol, tym samym jeszcze przez minimum rok-dwa nie będę musiał zmieniać pudła, żeby zagrać w nowe produkcje.
Stary 14-12-2010, 10:33   #358
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Żeby pogłaskać kociaka porozmawiać do TV i przed nim poskakać wystarczyło kupić 5 lat temu EyeToy z PS2... i tak - wtedy była to nowinka i nie - również wtedy komplet nie kosztował 1300/1600pln

Stary 14-12-2010, 10:41   #359
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Możemy iśc jeszcze dalej - żeby porozmawiać z konsolą wystarczyło kupić GameBoy Colour i do niego kamerkę, a kiedy to było, panie, z 15 lat temu?

Widzę, że szanse na porozumienie się mamy mizerne z racji rozbieżności poglądów, powiedz mi tylko - grałeś w coś na Kajnekcie?
Stary 14-12-2010, 10:43   #360
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam na to świadków nawet i to z tego forum

EDIT:
Czyli podsumowując - Kinect kopiuje rozwiązania, które były dostępne 5-15 lat temu. Przy starcie poza fajną nawigacją po dashboardzie nie daje klientowi nic ponad to co jest u konkurencji od 5-15 lat na dodatek z lagiem i grami które grają się same.
Wynalazek który po zapłaceniu 600pln dziś, MOŻE pokaże w przyszłości coś fajnego - super partia, gzdnr.

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 14-12-2010 o 11:06
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania