Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-10-2010, 22:29   #181
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Forum - propozycje zmian

U mnie dość często pojawiał się taki błąd nie tylko na OC, jednak po ostatniej bodajże 7 aktualizacji Chrome błąd zniknął. Więc najlepiej zaktualizuj swoją przeglądarke ręcznie(Ustawienia>Google Chome-informacje>Uaktualnij). Wszystko powinno działać Pzdr.

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2010, 22:57   #182
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Dzięki, samo z siebie przestało się scinać ale jak następnym razem tak się stanie to zrobię jak piszesz .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2010, 22:10   #183
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Myślę, że w temacie "Top Sprzedawcy" warto by było dawać linki do postów, w którym został przyznany minus jakiejś osobie. Jak ktoś nie jest na bieżąco i chce się z kimś takim wymienić to zapewne zależy mu aby dowiedzieć się czy negatywna ocena została przyznana za coś mniej lub bardziej poważnego i musi szukać odpowiedniego wpisu po całym temacie. Dla osoby zajmującej się topic'em nie jest to chyba kłopotliwe z uwagi na to, że takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale jednak.
Stary 07-01-2011, 19:36   #184
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

wprowadziłbym do tematu WYCENA SPRZETU zasadę ,że żeby zapytać się o wycene danego sprzętu musi zostać udzielona odpowiedź na wycenie sprzętu z poprzedniego postu. Poniżej są 2 przykłady jeden to tak jak powinno wyglądać(przykład 1) a drugi tak ja wygląda aktualnie(przykład 2)
1.przykład poprawny
post #457(liczba przypadkowa)
nick :Megaubezajebisto.s][c
proszę wycene Gears of war 1 stan idealny AAA

post #458
nick: Szalonymarcin
30-40 zł

post #459
nick: Szalonymarcin
proszę o wycene god of war 3 uzywana stan idealny

2.Przykład tak jak jest teraz:
post #987
nick: blabla

prosze o wycenę Forza motorsport 2

post #988
nick: lalal
prosze o wycenę Mafia II

na stronie 12 tego tematu została uzyskana tyko 2 odpowiedzi na bodajże 13 pytan (-__-)

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 21:32   #185
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

I sądzisz, że wrog się na takie coś zgodzi? Szok, że w ogóle dalej próbujesz.
Stary 07-01-2011, 23:53   #186
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

I jak niby taką zasadę skutecznie egzekwować? Jak dla mnie nie ma sensu. Na siłę ktoś ma wyceniać albo liczbę z głowy strzelać, by tylko swoje pytanie zadać?
Stary 08-01-2011, 22:08   #187
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Moja propozycja, to jakos wynagradzac uzytkownikow za czestotliwosc pisania postow, ich przydatnosc, 'nietrolowosc'.Nie chodzi mi o mnie, ja tam sobie skrobie recke na iles-tam-znakow, bo to lubie i nie mam z takim pisaniem problemow, ale chcialbym widziec wiecej takich recenzji, a nie tylko:'Wycalakowalem, fajne', 'Wycalakowalem, latwa, szybka i przyjemna'.
Zdaje sobie sprawe, ze to ciezkie do egzekwowania, bo praktycznie wszystko moze pod trolling podchodzic, ale naprawde mam wrazenie, ze nam, uzytkownikom OC, brakuje zastrzyku swiezej krwi, jakiej zmiany, czegos nowego, moze nowych, w miare ogarnietych adminow, zakladajacych interesujace tematy.
Forum jest takim tworem, ktore reprezentuje srednia swoich uzytkownikow, a owa srednia, w moim przekonaniu, spadla znacznie przez ostatni czas, wystarczy spojrzec na jakosc postow, ich pojawianie sie w czasie, poziom dyskursu- nie jest dobrze.I tak przy OC zostane, chocby nawet mial zostac Marcin z Lukaszem, bo lubie to piekielko, ale na Allacha:zrobmy cos, piszmy wiecej, pomagajmy sobie, dyskutujmy.Ok, bania.Ach!!!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2011, 22:24   #188
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To forum żyje tym co dzieje się w branży gier. Na początku roku zawsze wszystko zwalnia. Będą gry, będą tematy, będzie dyskusja. Chociaż i tak robisz teraz z igły widły.
Stary 08-01-2011, 22:38   #189
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Myslisz?No nie wiem, juz od dluzszego czasu widac oslabienie formy, zeby nie zrobilo sie z OC to, co stalo sie z Konsolowiskiem.O Poly nie wspominam, bo to takie 'superowe' miejsce w sieci.

Mi sie wydaje ze dyskurs zszedl na tematy, jaka bron w BO jest lepsza i dlaczego HUEY w Vietnamie ma tak slaby pancerz-tutaj i mea culpa.Cala reszta lezy, wystarczy spojrzec na tak popularnych 'Mistrzow...'-malo sie pisze, wrogu musisz przyznac.
Stary 08-01-2011, 22:40   #190
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Akurat pomysł elvisa uważam za pomysł trafny,taki system nagradzania jak na różnym forach przy każdym poście można postawić użytkownikowi "piwo",tutaj załóżmy będą to "eksboxy" a jak post się nie spodoba lub będzie na niskim poziomie to dostanie chlebak (czyt.PS3) trochę może i fanbojowe rozwiązanie,ale zawsze można to zmienić.Podejrzewam problemem będzie to wprowadzić w życie.A za tam załóżmy razem uzbieranych 200 "eksboxów" otrzymuje się kolorek na forum...takie tam duperele.Ale pewnie od cholery roboty z tym będzie.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2011, 22:46   #191
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pomysl Marko calkiem fajny, co prawda smierdzi to 'I like' z FB, ale co tam, w koncu to forum, czyli jakas spolecznosc ludzi.
Stary 08-01-2011, 23:06   #192
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Forum ma wbudowany system reputacji, jest on po prostu wyłączony, bo jakoś do tej pory był zbędny. Mogę się temu przyjrzeć.

Lvizzzz, pamiętaj, że samo możesz też proponować tematy i rozpoczynać dyskusję Ja akurat teraz jestem zajęty nauką do egzaminów, dlatego "mało mnie".
Stary 09-01-2011, 01:45   #193
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Mi sie wydaje ze dyskurs zszedl na tematy, jaka bron w BO jest lepsza i dlaczego HUEY w Vietnamie ma tak slaby pancerz
lepiej zakładać tematy "gra roku 2010"....
Stary 09-01-2011, 12:41   #194
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Te "exboxy" jako pkt. reputacji to dobra myśl, byłbym ZA

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2011, 13:13   #195
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Marcin Boro Zobacz post
lepiej zakładać tematy "gra roku 2010"....
Ktos to musi robic, a widac, ze ludzie mieli cos do powiedzenia, po ilosci postow i odwiedzin.

@Wrogu, wiem, co tez czynie.
Stary 10-01-2011, 15:19   #196
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Mi sie wydaje ze dyskurs zszedl na tematy, jaka bron w BO jest lepsza i dlaczego HUEY w Vietnamie ma tak slaby pancerz-tutaj i mea culpa.Cala reszta lezy, wystarczy spojrzec na tak popularnych 'Mistrzow...'-malo sie pisze, wrogu musisz przyznac.
Że się wtrące - ale o czym mamy rozmawiać? Jakie tematy zakładać, skoro większość gier, które są ogrywane/będą miały premierę ma swoje tematy, jak komuś pasuje, to coś tam skrobnie. Akurat takie tematy są poruszane, bo w to się gra. Piszę na róźnych forach od dobrych kilku lat i moim zdaniem akurat to forum ma się dobrze - wszędzie będziesz miał grupę userów, którzy wejdą codziennie, coś naklepią, podzielą się tym, co akurat robią, co ich wcurwia, w co grają, tyle, tak jest, było i sądzę, że będzie, nie ma co panikować, raczej.
Stary 10-01-2011, 15:32   #197
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To nie panika, to troska.Butch, troche dluzej tutaj siedze, i wiem jak drzewiej bywalo.Wiecej sie pisalo, takie mam wrazenie.
Stary 10-01-2011, 15:35   #198
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Elwis, jest życie oprócz forum
Stary 10-01-2011, 15:39   #199
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kroliczku, ale w zyciu jest tak, ze jak sie nie ma problemow, to sie specjalnie jakies wynajduje, bo taka glupia ludzka natura jest.Poza tym, co ja tam mam za zycie:praca, gry, forum, picie alko.

BTW:Nowy Seagal wyglada lepiej.
Stary 10-01-2011, 16:51   #200
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Kroliczku, ale w zyciu jest tak, ze jak sie nie ma problemow, to sie specjalnie jakies wynajduje, bo taka glupia ludzka natura jest.Poza tym, co ja tam mam za zycie:praca, gry, forum, picie alko, masturbacja.
Fix'd
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania