Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-02-2011, 12:38   #281
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Forum - propozycje zmian

Niegłupi byłby bajer, gdyby reputacja wystawiana przez osoby bawiące sie w to masowo była mniej warta od tej przyznawanej przez osoby ktore szczędzą jej i dają plusika od święta... he?

Czekam na oklaski.

Ostatnio edytowane przez Krzychoo : 04-02-2011 o 12:41
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2011, 13:34   #282
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Czyli co, im rzadziej wystawiasz tym więcej punktów jest? Trochę dziwne mi się to wydaje, przecież po to jest reputacja żeby tematy oceniać a nie czekać aż będzie więcej warta.
Stary 04-02-2011, 13:43   #283
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Bes sęsu.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2011, 16:28   #284
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

chyba nienajlepszy pomysl

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2011, 22:21   #285
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

A ja mam pytanie w sumie do admina, do jakiej max. wartości jest liczona reputacja?
Stary 24-02-2011, 18:36   #286
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ostatnia ranga jest obecnie ustawiona na poziomie 5000 punktów.
Stary 28-02-2011, 22:03   #287
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Najlepsze jest to, skoro już nie ma MGC, jak się sprawdzi czy ktoś grał w 100 gier(chodzi mi o achieva forumowego).
Stary 28-02-2011, 22:13   #288
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z moich informacji wynika, że Xbox.com nadal działa i ma się dobrze (nie licząc dziadowskiego layoutu). Chyba że przez pięć minut coś się zmieniło.
Stary 04-03-2011, 21:10   #289
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Tak ostatnio mnie zaciekawiło, nie lepiej byłoby promować nowe recenzje również na forum? Bo pojawia się na Stronie Głównej banner, ale na forum cisza. IMO można by to zmienić po prostu informując, że dnia tego i tego pojawiła się recenzja takiej i takiej gry.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2011, 23:08   #290
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Jakiś konkurs w NFS'a: Hot Pursuit? Oczywiście mam nadzieję, że jeśli wypaliłoby, oznaczałoby to jakiś achievement forumowy. ^^
Stary 09-03-2011, 19:52   #291
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Tak ostatnio mnie zaciekawiło, nie lepiej byłoby promować nowe recenzje również na forum? Bo pojawia się na Stronie Głównej banner, ale na forum cisza. IMO można by to zmienić po prostu informując, że dnia tego i tego pojawiła się recenzja takiej i takiej gry.
Ja naprzykład nigdy nie odwiedziłem strony głównej , a na forum trafiłem przypadkiem i uważam , że mogło by tak być , a można by było zrobić forumowy pojedynek w BO , ale to napisze gdzie indziej.
Stary 24-03-2011, 18:32   #292
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Nie wiem czy pomysł już był ale na forum powinny być subfora fifi/pesa i ścigałek.
Stary 25-03-2011, 16:33   #293
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

przeciez jest forzy a ten tamat juz kiedys byl i byl wniosek ze zaraz bedzie specjalny temat dla codow , bf i tak w nieskonczonosc

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 03:16   #294
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Szanowna Moderacjo Onlinecenter.pl !

Dziś stała się rzecz straszna, o mało nie dostałem zawału serca kiedy to po południu moja sygnaturka została wyzerowana tj. wykasowana. Następnie pouczono mnie, abym zapoznał się z punktem 14 regulaminu forum, który to mówi:

"14. Obrazy umieszczane w podpisie użytkownika nie mogą przekraczać jako całość 0.1 MB (100 KB). Co do rozmiarów to wszystkie umieszczone w podpisie obrazki nie mogą łącznie być większe niż 500 pikseli szerokości i 100 wysokości. Użytkownikom nie stosującym się do tej zasady będzie wyłączana ta funkcja forum."

Do sedna sprawy. Posiadałem dwa obrazki jeden pod drugim. Rozmiar pierwszego to 468px × 64px waga 13 KB, drugi (prawdopodobnie uznany za nieregulaminowy) 459px × 194px i waga 33 KB.

Łącznie więc wysokość 258px.

Limit wagi nie budzi zastrzeżeń - cytując Billa Gatesa "100 KB powinno wystarczyć każdemu", natomiast rozmiar już tak. Regulamin wyraźnie mówi "Co do rozmiarów to wszystkie umieszczone w podpisie obrazki nie mogą łącznie być większe niż 500 pikseli szerokości i 100 wysokości" co oznacza, że bardzo duża część użytkowników posiada nieregulaminowe sygnatury. Jako szybki przykład podam sygnaturkę naszego Super Moderatora jasiopatryk, który to posiada sygnaturę o następujących rozmiarach:

Rozmiary obrazka: 353px × 123px

Częściej jednak jest to większa liczba obrazków przekraczająca 200px. Myślę, że należałoby ujednolicić i udoskonalić prawo sygnaturowe dla wszystkich użytkowników, lub dostosować wszystkie sygnatury do obowiązującego prawa. Poprzez "udoskonalić" rozumiem zwiększenie maksymalnego rozmiaru wysokości na taki, który to nie będzie wpływał negatywnie na wydłużanie postów. Sam panel po lewej stronie zajmuje sporo więcej. Oczywiście zachować należy obecne ograniczenie wagi pliku na poziomie 100 KB.

Proszę Szanowną Moderację o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji.

Ostatnio edytowane przez CruelCrewCut : 15-04-2011 o 03:23
CruelCrewCut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 03:33   #295
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Przyznam, że regulamin pod tym względem jest już mocno przestarzały, bo treść tego punktu ma chyba ładnych kilka lat i nie uwzględnia między innymi tego, że od jakiegoś czasu można mieć więcej niż jeden obrazek w podpisie (możliwość wstawienia karty z XBL i PSN). Nie wiem jednak co tam strasznego miałeś w tej sygnaturce, że ktoś ją usunął, więc w tej konkretnej sprawie nie mogę zająć stanowiska.

Póki obrazki nie rozciągają sztucznie boksu z postem, ani nie ma w podpisie gifa, który ładuje się dłużej niż wszystko inne na stronie, to ja nie widzę przeciwwskazań. Na tym forum prawo to ja (), więc tak proszę do tego podchodzić. Przykładowo wszystkie sygnaturki w postach na tej stronie są w porządku. Za to lvizzz (http://forum.onlinecenter.pl/showpos...4&postcount=31) mógłby przynajmniej dwa obrazki mieć w jednym wierszu.

Ostatnio edytowane przez wrog : 15-04-2011 o 03:36
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 03:40   #296
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Lista Osiągnięć

Oto one:

Zapytam więc: Czy akceptujesz je drogi El Presidente ? Nie ukrywam, że poczułem się dotknięty ich usunięciem.
Stary 15-04-2011, 12:26   #297
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Póki będą ustawione poziomo, to ok, chociaż faktycznie ta formułka wysoka.
Stary 15-04-2011, 12:38   #298
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Była kiedyś poruszana sprawa sygnaturek i wrog wtedy powiedział, że "lekkie" odstępstwa od niego mogą być. Lekkie, ale ona była 1,5 razy dłuższa niż powinna. Miej na uwadze to, że nie każdy przegląda w domu forum na TV 32'. Są ludzie którzy przeglądają forum z telefonu, netbooków, mniejszych notebooków. Przewijanie posta w którym jest jedno zdanie i 8 razy większa od tekstu syganturka nie jest fajne.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 15-04-2011 o 12:42
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 13:08   #299
CruelCrewCut
Stały bywalec

CruelCrewCut's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Była kiedyś poruszana sprawa sygnaturek i wrog wtedy powiedział, że "lekkie" odstępstwa od niego mogą być. Lekkie, ale ona była 1,5 razy dłuższa niż powinna. Miej na uwadze to, że nie każdy przegląda w domu forum na TV 32'. Są ludzie którzy przeglądają forum z telefonu, netbooków, mniejszych notebooków. Przewijanie posta w którym jest jedno zdanie i 8 razy większa od tekstu syganturka nie jest fajne.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że zbyt długa sygnaturka nie ułatwia przeglądania forum. Jedyne moje zastrzeżenie budzi "przestarzały" punkt regulaminu, który został później uaktualniony o "lekkie odstępstwa" o czym nie wiedziałem. Moja sygnaturka była 1.5 razy dłuższa, natomiast mogę wskazać bez problemu 5 aktywnych użytkowników forum, którzy posiadają sygnaturki o długości przekraczającej 200 px z Hosenem na czele. Nie jest moim zamiarem prowadzenie jakiejkolwiek potyczki słownej. Chodzi mi o to, aby uaktualnić regulamin forum i co ważniejsze przestrzegać go. Należałoby ustalić maksymalną wysokość na konkretnym poziomie i rozwiać ostatecznie wszelkie spekulacje. El Presidente jako przyszły prawnik powinien potraktować to jako wyzwanie i niezwłocznie sformułować nowe i jasne dla wszystkich zasady.

Ps. Zmniejszyłem swoją sygnaturkę do 175 px wysokości.
Stary 15-04-2011, 15:25   #300
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Przykładowo wszystkie sygnaturki w postach na tej stronie są w porządku. Za to lvizzz (http://forum.onlinecenter.pl/showpos...4&postcount=31) mógłby przynajmniej dwa obrazki mieć w jednym wierszu.
Sorry, kiedys wszystko bylo ok, ale zmienialem sygnaturki i sie pochrzanilo, a nie wiem, jak wrzucic je w taki sam sposob z powrotem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania