Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-04-2011, 13:42   #541
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Kinect

Radzę jeszcze się zastanowić nad tym zakupem, po demkach Top Spin4 wydaje mi się o niebo lepszy i wcale nie gra się dużo trudniej. Tylko nie wiem czy działa z kinektem.
Stary 22-04-2011, 14:48   #542
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Radzę jeszcze się zastanowić nad tym zakupem, po demkach Top Spin4 wydaje mi się o niebo lepszy i wcale nie gra się dużo trudniej. Tylko nie wiem czy działa z kinektem.
TS4 nie jest kompatybilny z Kinectem...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2011, 22:46   #543
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
Dance Central potrafi dać w kość. wczoraj sprawdzaliśmy Just Dance na medium i hard... niektóre pozy wymagają więcej ruchu niż cały Poker Face na easy : >
margines błędu faktycznie w grze jest. wyraźnie większy podczas treningu niż później podczas robienia piosenki. gra potrafi dać w kość, ale radocha ogromna, jak się wbija kolejne gwiazdki i widać progres w nauce tańca.
Oj potrafi dać w kość Jeżeli ktoś lubi tańczyć i szuka czegoś wymagającego to pokocha tą grę. Póki co zaliczam wszystko na Easy co i tak przy niektórych utworach jest ciężkie jeżeli chodzi o wyśrubowanie piosenek na 5 złotych gwiazdek. Zabawa przednia. Zastanawiam się nad zakupem Michaela Jacksona w przyszłym miesiącu... Opinie znajomych pozytywne. Mogliby wrzucić jakieś demko na live na zachętę
Stary 24-04-2011, 23:00   #544
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dać w kość to może dać Kinect Sports w minigrze "Super biegacz". Jest to związane z achievementem - trzeba przebiec 1km.
Stary 24-04-2011, 23:04   #545
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Monika85PL Zobacz post
Oj potrafi dać w kość Jeżeli ktoś lubi tańczyć i szuka czegoś wymagającego to pokocha tą grę. Póki co zaliczam wszystko na Easy co i tak przy niektórych utworach jest ciężkie jeżeli chodzi o wyśrubowanie piosenek na 5 złotych gwiazdek. Zabawa przednia. Zastanawiam się nad zakupem Michaela Jacksona w przyszłym miesiącu... Opinie znajomych pozytywne. Mogliby wrzucić jakieś demko na live na zachętę
Ja właśnie dzisiaj skończyłem w końcu DC (w sensie - "zobaczyłem outro"), wszystkie wyzwania 5 gwiazdek na easy prócz Grand Finale (trochę za długie to). Hard w sumie dla masochistów, niby fajnie nauczyć się tak tańczyć, tylko po co? Na easy są też bardzo ciekawe układy, które z czasem wychodzą same... Ostatnie 2 bloki (hardcore i off the hook) zajęły mi łącznie tylko 2 godziny, a bawiłem się świetnie.
Demo Majkela pewnie w końcu się pojawi, najpierw muszą trochę egzemplarzy sprzedać ;D

Stary 24-04-2011, 23:08   #546
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ogrywam Majkela i póki co wieje jedną wielką kopią DC. Można co prawda też śpiewać, ale grę gówno obchodzi czy trafiamy w dźwięki. Dziwne, że nie ma podziału na poziomy trudności- albo zaliczasz układ na maksa, albo lamisz kończąc z marnymi trzema gwiazdkami.
Stary 24-04-2011, 23:18   #547
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Ogrywam Majkela i póki co wieje jedną wielką kopią DC. Można co prawda też śpiewać, ale grę gówno obchodzi czy trafiamy w dźwięki. Dziwne, że nie ma podziału na poziomy trudności- albo zaliczasz układ na maksa, albo lamisz kończąc z marnymi trzema gwiazdkami.
Poziomy trudności = 3 razy więcej roboty dla developerów. Także drogi graczu mamy na ciebie wyjebane i jak nie "umisz" to próbuj do skutku
Wygląda to na sporą wadę, ale pewnie coś więcej wspomnisz w recenzji. A śpiewanie do Kinecta to dla mnie porażka i tak

Stary 24-04-2011, 23:21   #548
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Poziomy trudności = 3 razy więcej roboty dla developerów. Także drogi graczu mamy na ciebie wyjebane i jak nie "umisz" to próbuj do skutku
Wygląda to na sporą wadę, ale pewnie coś więcej wspomnisz w recenzji. A śpiewanie do Kinecta to dla mnie porażka i tak
No śpiewanie również ciężko wychodzi, o czym także nie zapomnę wspomnieć
Stary 25-04-2011, 00:29   #549
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Dać w kość to może dać Kinect Sports w minigrze "Super biegacz". Jest to związane z achievementem - trzeba przebiec 1km.
Bez jaj. Ja po zwykłym sprincie wysiadałem, a co dopiero po 1km biegu...

@Kubciu - czekam z niecierpliwością na reckę tej podróbki.
Stary 27-04-2011, 11:45   #550
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

Cytat:
ale się giba i śpiewa równocześnie?
Stary 28-04-2011, 09:34   #551
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

Jeśli idzie i gry taneczne, to ja wolę poczekać na Dance Central 2
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2011, 12:13   #552
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Takie pytanko, czy w grach na kinect jest opcja coop??
Stary 28-04-2011, 15:13   #553
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

coop? Na Kinecta prawie nie ma gier które można tak zwyczajnie "przejść" Multiplayer sam w sobie jest w prawie każdym tytule, więc możesz sobie jednocześnie tańczyć, biegać i walczyć ze znajomym przed TV jednocześnie...
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2011, 15:32   #554
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
ale się giba i śpiewa równocześnie?
Jest tryb ze śpiewaniem na przemian z tańczeniem oraz drugi, gdzie obie czynności wykonujemy jednocześnie. Heh, widzę, że trzeba by się zabrać w końcu za tę reckę
Stary 28-04-2011, 16:58   #555
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Jest tryb ze śpiewaniem na przemian z tańczeniem oraz drugi, gdzie obie czynności wykonujemy jednocześnie
kurde, to musi być masakra, zwłaszcza jak ktoś Cie ogląda... ;]

@ckast oczywiście wszystko zależy od gry, np. kinect sports, adventures mają co-opa na jednej konsoli, a takie kinectimals, czy dance central już nie

Ostatnio edytowane przez Ownon : 28-04-2011 o 17:00
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2011, 17:10   #556
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Kinectimals ma "kooperację" - odwiedzasz krainę, zwiedzasz domek, rywalizujesz w konkurencjach. Z tego co pamiętam to tylko offline
Stary 28-04-2011, 18:07   #557
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

no to jak widać nawet kinectimals ma coopa ;]
Stary 28-04-2011, 19:20   #558
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

DC pseudo co-opa też ma w postaci Dance Battles. Takie tańczenie na zmianę nie jest głupim pomysłem, jednak szkoda, że dali to tylko lokalnie

Stary 29-04-2011, 19:00   #559
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Ku mojej niezmiernej radości w czytniku kloca siedzi aktualnie Fantastic Pets. Nie da się ukryć, że już sama okładka średnio zachęca do grania, jednak gra nie jest aż tak tragiczna jak mogłoby się wydawać. Pierwszy kontakt całkiem pozytywny, tylko nie bardzo wiem kto w to zagra w Polsce prócz recenzentów: targetem są berbecie w wieku powiedzmy do 10lat, które kompletnie nie znają angielskiego, a w naszym cudownym kraju nikt nie pokusił się o lokalizację...

Stary 29-04-2011, 19:43   #560
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Nie da się ukryć, że już sama okładka średnio zachęca do grania
Idąc na pocztę specjalnie wróciłem się do domu po reklamówkę żeby nikt mnie nie zobaczył z tym pudełkiem w ręce

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania