Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-04-2011, 21:58   #561
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Kinect

Niewiarygodne, doszło 10 osiągnięć wartych 235G... Ja rozumiem, że twórcy mogli popaść w samozachwyt, jednak nie bardzo wyobrażam sobie co ów dodatek mógłby zaoferować. Dla mnie to tylko pogorszenie statystyk

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 22:55   #562
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Gdzieś na początku maja zakupie kinecta, i pytanie mam takie, a mianowicie, jaką grę na początek możecie mi zaproponować?? Myślałem o Dance Central ale zainteresowała mnie także gra Fighters Uncaged . Co lepsze i co dana gra oferuje

Aha i czego mam się spodziewać po kinect adventures??
Stary 29-04-2011, 23:02   #563
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Aha i czego mam się spodziewać po kinect adventures??
Jak lubisz takie klimaty to spodziewaj się kuuupy zabawy.
Stary 29-04-2011, 23:20   #564
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Kinect Adventures jest fajne w małych dawkach, od razu dokup sobie drugą gierę bo się zanudzisz.

Fighters Uncaged to chyba najniżej oceniana gra na Kinecta. Dance Central jest świetne, ale wiele osób się od tego odbiło. Najlepiej sprawdzić demo, które powinieneś mieć na płycie z Adventures. Jak sobie poradzisz z Poison na Hard to śmiało możesz brać

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 23:37   #565
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Na Kinecta są trzy dobre gry (wiem, bo grałem we wszystkie beznadziejne). Mianowicie: Dance Central, Kinect Sports i YourShape jak ktoś koniecznie chce mieć jakiś fitness.
Stary 30-04-2011, 00:55   #566
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Chyba kupie Kinect Sports , jak zobaczyłem gre w zbijaka czy piłkę nożną na trailerach to odrazu mi się spodobało Dance Central zostawię na później

A mam jeszcze pytanie, jak ma być ustawiona kamerka?? na dole na górze?? czy może zawieszona specjalnym uchwytem na tv jak to niektórzy mają??
Stary 30-04-2011, 01:18   #567
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Najlepiej jak stoi na TV, chyba że masz go dość wysoko i bez problemów kamerka może objąć Cię całego. Najlepiej sprawdzić różne miejsca, każde po kalibracji i przekonać się gdzie działa najlepiej.
Stary 30-04-2011, 02:12   #568
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Najlepiej jak stoi na TV, chyba że masz go dość wysoko i bez problemów kamerka może objąć Cię całego. Najlepiej sprawdzić różne miejsca, każde po kalibracji i przekonać się gdzie działa najlepiej.
No właśnie , szkopuł w tym że ja nie mam TV tylko 23 calowy monitor LCD , i ciekaw jestem jak przejdzie testy kalibracja, jeżeli kamerka będzie położona obok monitora
Stary 01-05-2011, 10:46   #569
Kukles
Nowy
Kukles Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Zawiercie
Reputacja: 39

Po pierwszych momentach z Kinectem byłem strasznie napalony. Po lekkim ograniu leży i się kurzy. Gierki są na jeden raz praktycznie. Po zabawce za tyle piniędzy spodziewałem się czegoś więcej.
Kukles jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 16:39   #570
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

A ja z Kinecta jestem bardzo zadowolny, raz na jakiś czas włączam konsole więc odpowiadają mi takie gry... A właśnie kupiłem Virtua Tennis 4 i jest kapitalne
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 18:15   #571
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

http://www.capcom-europe.com/blog/20...ct-fighter-iv/

sf na kinkiecie
Stary 04-05-2011, 18:53   #572
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Heh Ale zwała będzie,ogółem fajnie,że wychodzą na kinecta takie gry jak Street Fighter,UFC. Teraz tylko brakuje Call of Duty i Gears of War.

Ostatnio edytowane przez Baczek PL : 04-05-2011 o 19:02
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 18:56   #573
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

przeciez to nie jest zadna zapowiedz tylko filmik z kinecthacks ;f
Stary 04-05-2011, 19:13   #574
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

SF na Kinect ? Czemu nie, pewnie przed kamerką będzie łatwiej zrobić hadoukena niż na tym krzyżaku.
@Baczek, znając Activision, to Call of Duty prędzej dostanie wsparcie Kinecta niż Move:P
Stary 04-05-2011, 21:28   #575
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

piteros29, jak właśnie wygląda Virtua Tennis 4 z obsługą Kinecta. Na czym to polega? Mógłbyś opisać wrażenia?

suchy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2011, 10:45   #576
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

tu masz demo
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2011, 14:56   #577
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

Generalnie granie na Kinect jest oddzielną opcją w menu (motion play), karierę trzeba normalnie ograć padem. Co do grania na Kinect, zawodnik biega sam za piłką jak w Wii Sports, tylko tutaj mamy widok FPP (widać tylko paletę "dolepioną" do naszej ręki hehe) który zmienia się w TPP gdy już zaserwujemy, gdy piłka leci do nas to znowu FPP xD Mam wrażenie ze czasem ma problem z łapaniem serwów z lewej (backhand - jestem praworęczny i kinect przed grą sprawdza którą ręką chcesz grać), gdy robisz krok w stronę TV to i zawodnik podejdzie do siatki. Generalnie fajnie przenosi nasze ruchy, i jestem na tak. I tyle

Ostatnio edytowane przez piteros29 : 05-05-2011 o 15:06
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2011, 18:50   #578
ckast
Wariat

Kinect = Rewelacja

Właśnie dzisiaj zakupiłem kinecta, zabawy co niemiara ale po półgodzinie gry się zmęczyłem
Stary 05-05-2011, 20:55   #579
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Również od dziś jestem posiadaczem kinecta. Nie jest źle, w kinect adventures jest widoczny lekki lag. Prawdziwa zabawa zacznie się jak jutro dojdzie do mnie MJ experience :P
Stary 05-05-2011, 21:25   #580
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

piteros29, dzięki za wyjaśnienie. Zapowiada się ciekawie.

suchy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania