Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-05-2011, 13:41   #581
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Domyślnie Odp: Kinect

Wczoraj zakupiłem Kinecta,dzisiaj tylko trzeba sprawdzic jak się gra.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2011, 14:01   #582
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Wczoraj zakupiłem Kinecta,dzisiaj tylko trzeba sprawdzic jak się gra.
Podziel się potem wrażeniami
Stary 06-05-2011, 16:22   #583
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Podziel się potem wrażeniami
Wrażeniami to podzielić mogę się ja

Wczoraj zakupiłem stosunkowo tanio kinecta, bo za jedyne 470zł. Po powrocie do do domu, pierwsze co to chwyciłem za nóż! i zlikwidowałem specjalne zabezpieczenia pudełka Następnie delikatnie otworzyłem pachnące świeżością pudełko, a moim oczom ukazała się mała kamerka zwana Kinectem. W zestawie oprócz kamerki znalazłem specjalny zasilacz aby podłączyć do konsol typu fat, jakieś zbędne instrukcje a także gre Kinect Adventures

Po podłączeniu do Xboxa zacząłem kalibracje kinecta. Gdy doszedłem do momentu kiedy kamerka zaczęła odczytywać moje ruchy , na mojej twarzy ukazał się nie spotykany uśmiech i zacząłem cieszyć się jak dziecko

Po zakończeniu niezbędnych ustawień, odpaliłem grę Kinect Adventures. Jest to zestaw minigierek typu: zbijak, pływanie na pontonie, czy też omijanie przeszkód. Każdy tryb dostarcza niezmiernie dużo zabawy, mi osobiście najbardziej spodobała się gra w zbijaka. Podczas gry kamerka strzela pare fotek, na zakończenie pokazuje zawsze jakiego "debila" można z siebie zrobić

Mówiąc ogólnie, Kinect jest dla ludzi którzy: lubią dobrą zabawę, lubią się powygłupiać, którzy mają choć minimalne chęci ruszenia swojego dupska z fotela

Ja na zakończenie mogę powiedzieć że dawno się tak dobrze nie bawiłem i polecam ten sprzęt
Stary 06-05-2011, 17:41   #584
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

Virtua Tennis 4 :P Boże jak ta gra męczy A ja regularnie ćwiczę więc uważajcie na zakwasy heheheh
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2011, 19:05   #585
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał piteros29 Zobacz post
Virtua Tennis 4 :P Boże jak ta gra męczy A ja regularnie ćwiczę więc uważajcie na zakwasy heheheh
Nie tylko ta, godzinke pograłem kampanie w kinect adventures i pot ze mnie strumieniami leci
Stary 06-05-2011, 19:26   #586
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Fotki zawsze można wyłączyć w opcjach :P No tak Kinect jest zdecydowanie dla osób, które lubią się powygłupiać. Przykładni ludzie nie mają czego szukać przy tym urządzeniu.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2011, 21:26   #587
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

przeciez rzucanie pilka w animalsach jest tak ch***** ze brak slow ! robisz taki sam ruch reki a pilka leci w kompletnie inna strone , kompletny random . ale moze poprostu ja jestem za stary na gry dla malych .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2011, 21:33   #588
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kinect nie jest dla ludzi, którzy lubią się powygłupiać, tylko dla ludzi, którzy praktycznie nie mają co innego zrobić z kasą, bo właściwie to niepotrzebny gadżet - myślą Ci, którzy nie mają Kinecta
Właściwie to można zrzucić masę, nabrać kondycji, porobić achievementy(!), pobawić się z kumplami. Wszystko jest spoko, dopóki jakiś pacan grając w siatkówkę w Kinect Sports nie pierdolnie w żyrandol ...
Stary 06-05-2011, 21:41   #589
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Ja się całkowicie nie zgadzam z opinią, że to niepotrzebny gadżet. Sam cisnę nadal w Dance Central, choć już wiele wody w Wisełce upłynęło od momentu zakupu Po prostu trzeba lubić taki sposób zabawy, a wtedy można traktować kinectówki na równi z innymi grami.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2011, 22:35   #590
ckast
Wariat

Ja chciałem mieć kinecta od czasu jak zobaczyłem go na prezentacji MS na E3, ale wiadomo na początku cena odstraszała, teraz jak troszkę spadła to się skusiłem i nie żałuje Jak dla mnie sprzęt warty swojej ceny
Stary 11-05-2011, 01:34   #591
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Recenzja Michaela napisana. Mam nadzieję, że trochę pomogę przy ew. rozterkach zakupowych
Stary 13-05-2011, 15:28   #592
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Microsoft To 'Triple' Its Kinect Game Portfolio This Year
"We certainly expect to have a big E3 and we're saving a lot of our cards until then,"
http://www.xbox360achievements.org/n...This-Year.html
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-05-2011, 15:31   #593
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

no to już wiemy o czym będzie konferencja M$. nie przekonują mnie słowa o depriorytetyzacji (jest takie słowo w ogóle ?) graczy core-owych.
Stary 13-05-2011, 15:33   #594
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wiadomo, że będzie dużo o Kinekcie, w końcu to impreza w USA śledzona przez mnóstwo ludzi i mainstreamowe media. Co do rzeczy dla hardkorowców masz niżej, ale to nie temat o E3.

Cytat:
But Kinect games won't be the only things Microsoft shares at E3. When asked if the relatively anemic first-party "core" lineup from Microsoft Game Studios this year – especially relative to the aggressive rollout of Kinect games – represented a deprioritization of that audience late in the Xbox 360's lifecycle, Dennis insisted that wasn't the case. "We know that the core what took Xbox and made it the home for core games, whether they're first-party games or third-party games. We would certainly never leave that audience behind," Dennis said. "So for us and for Phil [Spencer] and the folks over at MGS, it's not about depriorizing one or the other. It's about how we go big on any and all: Go big on Kinect games; go big on core games."

When asked if there would be additional core game announcements beyond Gears 3, Forza 4, Codename: Kingdoms, and the totally-a-secret Halo: Combat Evolved remake, Dennis said, "We certainly expect to have a big E3 and we're saving a lot of our cards until then." We know a good percentage of that deck includes Kinect games; we'll have to wait until Microsoft's E3 press conference to find out how deep its core plans go.
Mnie interesują gry hardkorowe na Kinekta, bo posiadam sensor i chcę go używać. Liczę na ciekawe zapowiedzi.
Stary 13-05-2011, 15:37   #595
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

mnie również interesują porządne tytuły na Kinecta, a nie zestawy mniejszych bądź większych popierdółek (nawet tych grywalnych). jedynie znakomity Dance Central nadaje się póki co do grania imho.
Stary 13-05-2011, 17:18   #596
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

będą albo nie będą... w sumie smutne jest to, ze nikt tego urządzenia nie umie dobrze opanować... z jednej strony są proste gry i zestawy mini-gier, przy których super dokładność nie jest ważna, z drugiej strony fajniejsze tytuły nie wykorzystują w pełni przełożenia każdego najmniejszego ruchu na to co nasza postać robi w grze, a jedynie maskują i sprawdzają poprawność danego ruchu; jak dla mnie jest zbyt duży zakres ruchu ciałem, kończynami, aby była możliwość na pełne ich odwzorowanie i co ważniejsze szczegółowe wykorzystanie w grze, czekam jednak z niecierpliwością na super algorytmy :] nie ma się tez co oszukiwać, taki kinect w corowych tytułach, jak np. forza, zapewne nie wyjdzie poza dodatek i bajer, z którego w samej grze się nie będzie specjalnie korzystało
Stary 13-05-2011, 20:56   #597
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

Kupiłem dzisiaj Kinect Sports. Zdecydowanie więcej zabawy i ruchu niż w Kinect Adventures i konkurencje bardziej do mnie przemawiają.

suchy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-05-2011, 21:35   #598
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał suchy Zobacz post
Kupiłem dzisiaj Kinect Sports. Zdecydowanie więcej zabawy i ruchu niż w Kinect Adventures i konkurencje bardziej do mnie przemawiają.
Daj znać jak ograsz piłkę nożną
Stary 18-05-2011, 07:05   #599
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Spedzilem z Kinectem dwa dni, glownie z Dance Central i ruszac sie nie moge Dance Central jest genialny, swietny przyklad na to jak powinny wygladac gry taneczne. Ja sie tak grajac w kosza nie mecze jak podczas tanczenia tych piosenek. Dzis autentycznie ledwo co chodzic rano moglem, poprawilem przez kilka godzin i teraz nie wiem czy dojde na gore do lozka lol Kinect Adventures sprawdzilismy z zona tak na szybkiego w sumie i najbardziej podobaly nam sie te pilki i tor przeszkod (nie pamietam oryginalnych nazw), reszta juz nie specjalnie. Wydawalo mi sie, ze troche na sile dodane, ale wiadomo gra za darmo to czego sie spodziewac. Dzis jeszcze dokupilem Fighters Uncaged, nic o grze nie wiedzialem przed zakupem a kupilem tylko dlatego, ze cena byla bardzo atrakcyjna (prawie jak za darmo hehe). Coz gra sama w sobie nie byla by taka zla gdyby nie problemy z detekcja ruchow i bardzo czesty lag. Czasami machajac reka walilem kolesiowi kopniaki lub tez nie dzialo sie nic. Patrzac na gre pod wzgeldem funu to nawet mozna pograc, nie zawsze wszystko wylapie ale bardzo fajny workout jest, po pieciu walkach ledwo co oddychac moglem. Tearaz chyba zakupie sobie Kinect Sports i ten Fitness od Ubi, bo chyba narazie nic wiecej ciekawego nie ma. Zona strasznie mnie meczy zeby jej kociaki kupic ale nie wiem czy dam sie namowic

Po bardzo szybkim zlapaniu Kinectowego bakcyla jeszcze bardziej czekam na tegoroczne E3 i jak najwieksza liste gier na ta zabawke, szczegolnie na Dance Central 2.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 18-05-2011 o 07:50
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2011, 16:24   #600
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Spedzilem z Kinectem dwa dni, glownie z Dance Central i ruszac sie nie moge Dance Central jest genialny, swietny przyklad na to jak powinny wygladac gry taneczne. Ja sie tak grajac w kosza nie mecze jak podczas tanczenia tych piosenek. Dzis autentycznie ledwo co chodzic rano moglem, poprawilem przez kilka godzin i teraz nie wiem czy dojde na gore do lozka lol Kinect Adventures sprawdzilismy z zona tak na szybkiego w sumie i najbardziej podobaly nam sie te pilki i tor przeszkod (nie pamietam oryginalnych nazw), reszta juz nie specjalnie. Wydawalo mi sie, ze troche na sile dodane, ale wiadomo gra za darmo to czego sie spodziewac. Dzis jeszcze dokupilem Fighters Uncaged, nic o grze nie wiedzialem przed zakupem a kupilem tylko dlatego, ze cena byla bardzo atrakcyjna (prawie jak za darmo hehe). Coz gra sama w sobie nie byla by taka zla gdyby nie problemy z detekcja ruchow i bardzo czesty lag. Czasami machajac reka walilem kolesiowi kopniaki lub tez nie dzialo sie nic. Patrzac na gre pod wzgeldem funu to nawet mozna pograc, nie zawsze wszystko wylapie ale bardzo fajny workout jest, po pieciu walkach ledwo co oddychac moglem. Tearaz chyba zakupie sobie Kinect Sports i ten Fitness od Ubi, bo chyba narazie nic wiecej ciekawego nie ma. Zona strasznie mnie meczy zeby jej kociaki kupic ale nie wiem czy dam sie namowic

Po bardzo szybkim zlapaniu Kinectowego bakcyla jeszcze bardziej czekam na tegoroczne E3 i jak najwieksza liste gier na ta zabawke, szczegolnie na Dance Central 2.

Kinect Sports zapewnia kilka godzin(jak wytrzymasz) dobrej zabawy. Jak grasz ze znajomymi to tym bardziej. Pot leje się strumieniami i następny dzień z głowy - zakwasy.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania