Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-05-2011, 18:14   #101
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Warto przenieść konto Xbox LIVE na Polskę ?

a ja srednio, gier było mało jak przeniosłem, rozumiem ze wszystkiego od razu nie moga wydać, ale DLC do tych starszych gier jest malutko, na plus to sam proces przejscia na Polske, łatwo-szybko-bezproblemowo(przenosilem troche pozniej ze 3 miechy po wydaniu)
Stary 11-05-2011, 18:48   #102
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Tak swoją drogą to ostatnio udało mi się bez problemów kupić Big Thrills do Trials HD. Ktoś zauważył, że jest na polskim Live?
Stary 02-06-2011, 11:56   #103
Kropek
Znajomy
Kropek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kropek's Avatar

Reputacja: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropek

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Cztery ściany Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Problemy po migracji- DLC

Witam po długim czasie kamraty.

Przemigrowałem sobie konto z UK na PL, potem jeszcze zrobiłem dla pewności licence transfera. Potem konsola mnie średnio interesowała z powodu matury.

Po maturze stwierdziłem, że czas pograć. Gold na miesiąc, Halo 3 w ruch i... gracze nie mają wymaganej zawartości- WUT? Przecież kupiłem Legendary i Mythica. Na dysku siedzą. No to siup do historii pobierania. A tam co? "Nieznana zawartość" na prawie każdej pozycji (kilka pierwszych to dema rozpoznane, reszta jak wyżej). Gdy te pozycje wybieram, wyskakują okienka pobierania różnych np. demek.. Ale nie mogłem się nigdzie doszukać DLC do Halo albo innych gierek. Na niektórych pozycjach wyskakiwał błąd 800700E8. Podejrzewam, że to właśnie od płatnego DLC.

Nic też nie dały próby ściągania przez stronę. Na konsoli na marketplacie te itemy, które kupiłem były oznaczone jako niezakupione (tzn. nie było ptaszka, tylko cena). Co najdziwniejsze, darmowe DLC do Halo było oznaczone jako pobrane, ale próby jego ściągnięcia kończyły się niepowodzeniem (komunikat "nie można pobrać zawartości"). Próbowałem usuwać tego contenta z dysku i teraz już w ogóle go nie mogę odzyskać. Nawet głupiego Cold Storage.

Na drugim, starym koncie na WB wszystko hula, ściągnął się normalnie Heroic. Ale i tak najbardziej mnie boli strata Mythica i Legendary.

Telefon do XBL PL niewiele dał. Powiedział mi facio, że takie rzeczy się dzieją (no lol), jedyny ratunek to kupić to jeszcze raz na jakimś innym polskim koncie.. Czyli wybulić kasę jeszcze raz. A jestem biedak ;_;

Innymi słowy zostałem sowicie wyruchany.

Co robić innego? Nie znam się generalnie, bo jedyny kontakt z supportem to jak miałem RODa na starej konsoli (jeszcze na Xenonie). Oczywiście content wtedy przemigrowałem i hulał. A teraz dupa.
Stary 02-06-2011, 12:16   #104
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Problemy po migracji- DLC

Jeśli dla pewności dałeś transfer licencji i potem ponownie wszystko pobrałeś przed migracją, to nie powinno być problemów. Jak żeś jednak transfer dawał po migracji i teraz wywalił jeszcze to DLC z dysku, to już kaplica. Przecież podczas robienia migracji masz wprost napisane, że de facto tracisz licencje na koncie. Więc na cholerę żeś kombinował z transferem po migrowaniu? Sam żeś sobie winien.

Ostatnio edytowane przez wrog : 02-06-2011 o 12:19
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2011, 12:30   #105
Kropek
Znajomy
Kropek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kropek's Avatar

Reputacja: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropek

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Cztery ściany Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

Transfer zrobiłem przed migracją. Potem zrobiłem migrację. Nie działało już. No to zrobiłem jeszcze transfer. Nie działa.

A content mimo że był na dysku i tak nie był wykrywany przez grę. Po prostu był stertą danych dla gry.
Stary 02-06-2011, 13:54   #106
antydsr
Nowy
antydsr Wkrótce będzie sławny

Miasto: Parczew, Polska
Reputacja: 70

Ogólnie jestem zadowolony z migracji. Miałem kilka pozycji kupionych - przeszedłem już, bądź nie chce dalej w nie grać więc ich strata nie boli. A straciłem, ponieważ migrowałem jeszcze na konsoli premium, potem kilka miesięcy później kupiłem slima i straciłem co na dysku było (kabelka do przeniesienia danych nie posiadałem).

Natomiast irytuje mnie jedna sprawa. Kupiłem wcześniej przed migracją Serious Sam HD. Na rodzimym rynku ta gra jest. Jak wchodzę na marketplace widzę że gra jest kupiona - jest 'ptaszek', jest opcja 'pobierz ponownie'. Na dysku jednak gra jest jako wersja trial. W menu gry, kiedy wybieram opcję 'kup' wyświetla ekran na którym mogę pobrać ponownie. Robię to, gra się resetuje i ... dalej jest wersja demo. I nie mogę kupić tego ponownie nawet gdybym chciał - grę kupiłem w DotW taniutko, potem znowu był kolejny DotW i skłonny jestem zapłacić za nią jeszcze raz tylko po to by pograć. A się nie da. A zakładanie kolejnego konta, i tam kupowanie punktów nie wchodzi w grę. Rozwiązanie bez sensu. Jak czegoś nie ma na polskim xbl, to rozumiem. Ale że jest, i do tego system mówi mi że gra jest kupiona a sama gra stwierdza że jednak nie - takie rozwiązanie jest fatalne.
Stary 02-06-2011, 23:38   #107
Chewbacca
Nowy
Chewbacca Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chewbacca's Avatar

Reputacja: 4

Mam to samo. 10 gier arcade poszło się kochać
Chewbacca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2011, 00:21   #108
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

"To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"

tak to niestety wyglada. ale w koncu mamy Mi$ia.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2011, 04:07   #109
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Problemy po migracji- DLC

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jeśli dla pewności dałeś transfer licencji i potem ponownie wszystko pobrałeś przed migracją, to nie powinno być problemów. Jak żeś jednak transfer dawał po migracji i teraz wywalił jeszcze to DLC z dysku, to już kaplica. Przecież podczas robienia migracji masz wprost napisane, że de facto tracisz licencje na koncie. Więc na cholerę żeś kombinował z transferem po migrowaniu? Sam żeś sobie winien.
wrog - pojmij to w koncu (ja pojalem):

THEY CAN'T READ!!!

South Park - Human CENTiPAD sie klania.

Klikaja wszystko jak leci. A pozniej placza. Ilu takich matolow juz spotkalem, szkoda gadac...

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania