Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-05-2012, 01:57   #401
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Cytat:
Napisał frosztiPL Zobacz post
może Jim ma w pewnej części ciała to, że tutaj rozgrywa się sprawa jego linczu
Tego nie sposób wykluczyć. Nie zmienia to jednak faktu, że mógłby tu zajrzeć chociaż, by napisać coś w tym stylu: "Mam Was w dupie, Tępe Chuje. Piszcie sobie, co chcecie. Tylko łechczecie mą próżność, gdyż wychodzi na to, że skilla zazdrościcie, Miernoty. Umiesz grać - posądzają cię o wgrywanie osiągnięć. Śmiech na sali!". Może nie oczyściłoby to atmosfery, ale przynajmniej pokazało, że Jim ma jaja. A tak? No cóż. Wychodzi na miękką pizdę. Bez urazy, Stary.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 02-06-2012 o 23:46
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2012, 09:29   #402
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
ps. Ostatnio znalazłem stronke z tym "magicznym" save'm do NG3
A czy nie jest tak, że wgrywając osiągnięcie z save'a można je mieć tylko offline?
Stary 30-05-2012, 17:25   #403
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Skoro za dawnych czasów wgrywacze mieli każde osiągnięcie "zdobyte" w jednej minecie, co wiadomo było dzięki widocznym datom, i teraz jest to możliwe. Żeby wszystko w miarę ładnie wyglądało, zrobisz to, co łatwe grając, później wczytasz save'a z internetów i voil'la - wpadną tylko te acze, o które Ci chodziło. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zresztą, zajrzy Jim na foruma, to opowie nam, jak czynić, żeby nie bolało - ot, niewinny żarcik .

Stary 30-05-2012, 18:11   #404
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
A czy nie jest tak, że wgrywając osiągnięcie z save'a można je mieć tylko offline?
yyy nie. Z tego co pisało to masz akurat w przypadku tegoż SAVE'a taki fajny myk, że masz zaliczone wszystkie triale prócz jednego. I tegoż jednego sobie "na legalu" robisz solo badz w coopie z kimśtam i pyk aczik Twój :P spryciarze z tych glitcherów
Stary 30-05-2012, 19:10   #405
muroga
Banned
muroga Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Japan, Edo
Reputacja: 20

Lista Osiągnięć
Promotor Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 5

Wypadałoby kolego Malttikettu, abyś zaopatrzył się w NG3 i pogramy w ultimate ninja trial, ja natomiast jestem dumny z "aczka" Overlod (zaliczenie 5 trials na Master Ninja)
muroga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2012, 20:41   #406
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja jestem dumny z osiągnięcia "Choy mnie to obchodzi" - srać na ludzi, ktorzy wgrywają acziwki. Zdobyte w grze "Krzykacze na OC".

Tak naprawde, to miejcie wyjebane w goscia ktory wg was cos wgrał, jak to zrobił to oznacza tylko tyle,że jest mendą,ktorej bardziej zalezy na tym,żeby jego profil na XBL wyglądał ładniej niz np: umyte szyby w domu bo nie ma czasu,żeby je ogarnąć bo trzeba grac. Kładzcie ciężkie gówno na to Panowie i Panie, bo jak to powiedział kiedys ktos mądrzejszy od nas wszystkich: szkoda życia na głupoty.
Stary 02-06-2012, 21:13   #407
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

Widze że Czarny Wacek pfu.Jacek i jego ekipa z "Kółka Różańcowego" mnie nieźle osmarowali.

W sumie to miałem nic nie pisać bo dla mnie to jest raczej śmieszna sytaucja ale ludzie których znam
mnie naciskali żebym cos odpisał i tak tego nie zostawiał.
No to jedziemy z tym koksem , bedzie hardkorowo
Po pierwsze i najważniejesze .
Jeżeli w NG3 nie masz online pass-a to grając w Triale wyników nam NIE ZAPISUJE na Leaderbordzie O_O.
Pewnie nikt o tym nie wiedział a każdy zgrywa znawce , wiec można zrobić wszystkie Triale
online z data przy osiągnieciu nie bedąc na żadnym leaderbordzie .
W tym momencie mozna było by zakończyć temat ale niech bedzie lecimy dalej.
Po drugie konto z online passem pożyczyłem dopiero jak robiłem osiągniecia online
(mecze klanowe i kilka triali na co op)
Po trzecie nie wiem ile grałem w te triale w co op(nie siedze z zegarkiem w ręku jak gram)a ludzie z którymi grałem to jedni
z najlepszych graczy w NG3 i sami potrafią je przejść bez pomocy innych wiec poszło sprawnie .
Zwykłych przeciwników zabijałem jak równy z równym ale bossów zabijał zawsze koles z którym grałem ja swojego albo
dwóch to zalezało od triala trzymałem tylko na bloku i unikałem jego/ich ciosów dlatego miałem mniej pkt niż koleś z którym grałem.
Po co miałem na koncu triala udawać kozaka i spierdolic całego triala jak ziomek rozwalał bossa na perfekcie
Ja nie przypisuje sobie zasługi za przejscie tych triali i nie chwale sie jaki to ja zajebisty jestem .
Co do samego Ninja Gaiden 3.Ile ta gra ma błedów i gliczy .Może zaczne od dupy strony.
Level 50 online dostałem w trakcie meczu a po skonczonym meczu przy podliczeniu pokazało 49 lv i 99% paska postepu LOL .
Zgliczowani bosowie na singlu .Dinosaur Boss(nazwy nie znam) nawalałem go z pół godziny i nic .
Już mnie to zaczeło irytować i zresetowałem gre odpaliłem od nowac save i padł w jakies 5-10 min(nie mam pytań).
Triale online w co-op to juz porażka na całej linii.Bossowie którzy wyaskauja po skonczonej fali zamiast nas atakować
ida sobie do sciany i nic nie robią O_O , czy wpadanie za ekran gry (ale u mnie to juz normalka) .Tu kłaniaja sie takie gry
jak Dark Soul,Darkness 2 ,NeverDead , Dragon Dogma.Aha i lagi na online są straszne ale to chyba związane są z tym że grałem
z ludzmi z innych kontynentów.
NG3 jest typowy przykład jak mozna sp*erdolic bardzo dobra gra i zrobić z niej taką kupe.
Moja ocena dla tej gry to 6-/10 gdzie poprzednie czesci dostawały oceny w granicach 8+ do 10- .
Aha jeszcze jedno jakbym chciał zgliczować ta gre to wgrałbym sobie calaka
Kurde 6 lat gliczowania przepraszam grania na XBL a tu taki zonk .hehehe

Czarny Wacku pfu.Jacku jeżeli tak bardzo wierzysz rankingom online w grach to poniżej
dam kilka własnych przykładów które jeszcze pamietam jak mogą one bardzo sie mylić .
1.Enemy Teritory Quake Wars - robiłem z Evil Gaarą online .W Rankingu Gaarze pokazywało że grał +30h mi tylko pół godziny.
Śmiał się ze mnie że zgiczowałem ,a dlaczego tak się stało tego nie wiedział nikt.
2.BulletStorm - mimo tego że zrobiłem wysztkie misje na 3 gwiazdki grająć online to żadnej nie wrzuciło mi do leaderborda.
Może chodziło o to że nie miałem wtedy golda i grałem na silverze .*uj wie.
3.Cod BO - tutaj doć smieszna sytuacja z Zombie .LB pokazuje że skonczyłem na XX fali z wynikiem XX(sekund) na minusie O_O
Czyli pewnie czas cofałem grają w ten tryb
4.Warhammer 40 k Space Marine .Osiągniecie za zrobienie 270k pkt. na hordzie w dlc.
Przechodząc ją(co wcale nie jest takie proste) z wynikiem ponad 300k pkt w LB mi oczywiście nie zaktualizowało
wpisu tylko pokazywało stary wynik 250k.Standardowo u Gaary było wszystko ok. n/c.
5.Quake 4 - tu podczas robienia osiągniecia za 1 miejsce w LB (tak przy okazji zajeło to mase czasu)
jak bym miał miał policzyć z ilu meczy nam statsów nie zaliczyło to pewnie jeszcze 1 osobia gratis dostała by to osiągniecie.
6.Moon Diver - Przechodząc caluśką gre bedąc online w LB pokazywało mi wpis tylko z ostatniego levelu.
Potem grająć na Chain Kill Attack(nabijająć levele dla kazdej postaci)
miałem to samo dopiero na drugi dzień cos się ruszyło i zaczeło wpisywać
przy okazji robiąć 2 miejsce na świecie na tym oto rankingu (jak na tamten okres)
7.Crysis 2 - tu miałem 6200 killi na online a w statsach pokazuje mi cos ponad 100 killi .n/c.
8.Soul Calibur V - tu sa dość duże przekłamania w statsach , w tych co masz u siebie na karcie gracza i w tych co ludzie widzą.
Pamietam że Muroga mówił mi że mam 18 wygranych z rzędu a u mnie było 22.

Teraz kilka słów o ekipie "Kółka Różańcowego"
Poniższym tekstem chcem tylko udowodnic jaky to są zawistni , zazdrośni i złosliwi ludzie w szczególności BlackJack PL.
Siedząc z nimi w lobby i słucha sie ciągle tego samego :
Kto ile ma punkcików , kto cos zgiczował , kto jest *ujowy w dana gre , kto gra w same szity ,
kto nabija gs na samych crapach itp itd. ,
Cały czas sie kogoś obsmarowuje .Kurde aż mózg sie lasuje od słuchania tego wszystkiego.

Przy okazji mogę powiedzieć jakich ludziach mówi sie najczęściej:
Fire Flow , Evil Gaara .Fuji Master ,Promilek ,Rayne ,Flapjack Waldi , Falcon ,Pawlok, DarkHeart , Wrog i kilka jescze osób których nie znam.
(naprawde nie chcielibyscie słyszeć tych epitetów skierowanych do swojej osoby)
Czarny Jacek osoba której przechodziłem całą Castlevanie HD na hard i
odpalałem save na końcu Hardcore w Dungeon siege III żeby mógł sobie zdobyc osiągniecia i
tak się człowiekowi odpłaca smarując na niego na forum.Masakra.
Uświadomiło mi to tylko że ludzią nie opłaca się pomagać w grach.
Ty sie uważasz za tak zajebistego gracza a na twój temat słyszałem rózne opinie.
Jak graliscie w Brinka to Gaara mi mówił jak sie na ciebie wkurzał .Tak bezmyslnego gościa dawno nie widział .
Zero strategi , logiki ,typowy "bezmózgi zombie" i to koles który niedawno skonczył studia .
Sam się przyznałeś że bossa w Castlevani LoS przechodziłeś 6 godzin.Nie mam pytań.
Nikomu nie daje swojego adresu bo boi się że ludzie których wkurzył przyjadą do niego ale na pewno nie dla tego żeby razem napic sie wódki.
Zacytuje jedno z totalnie absurdalnych oskarżeń , w tym przypadku na Fire Flow-a .Podobno zgliczował BulletStorma bo za szybko go przeszedł buhahaha
Człowieku jakbyś grał w połowie tak dobrze jak no w "szutery" to było by dobrze.
A może powiesz dlaczego nie ma cię w żadnym rankingowym LB w Ultimate Marvel vs.Capcom 3 ?
Od siebie dodam jeszcze jedno.Ty chyba lubisz podp*erdalać ludzi(kapusto) , cieszy cie czyjeś nieszczęście .
Powiedz jak sie teraz czujesz jak się role odwróciły i ludzie się poznają na tobie.Co,trafiła kosa na kamień .hmm...

Muroga po co ty co chwile zmieniasz GT i kupujesz ciuszki dla awatara.Baba jesteś i
lubisz się przebierać a może masz problem z tożsamością ?
Po ci mi wysyłasz swoje zdjecie i chcesz żebym ci wysłał swoje.Sorry źle trafiłeś ewidentnie wole kobitki
Koleś który kilkakrotnie skasował swój profil przez "Usuń profil i elementy"a potem płacze że mu savów nie ma .
Zakłada sobie nowy profil bo ma za mały % skończonych gier i za dużo gier do skonczenia ma chyba troszke
nie równo pod sufitem.Aha jeszcze jedno nie bedziesz mi mówił że mam za dużo znajomych i powinienem kogos wywalić.
Maltikettu - n/c . nawet mi sie nie chce pisać o tobie.

Na koniec powiem tylko mi NIE ZALEŻY na żadnych rankingach ,możecie mi usunąć konto i wywalić z LB .
Ja już dawno przestałem nabijać hurtowo gs-a bo z czasem zrobiło to się chore i przerodziło sie z zabawy w prace .
Nie gram w krapy i łatwe calaki.Gram tylko w to co mi się podoba i tylko dla siebie.
Evil Gaara się by pewnie ucieszył z 1 miejsca bo jemu zależy a mi NIE .

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 23:52   #408
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Może nie oczyściłoby to atmosfery, ale przynajmniej pokazało, że Jim ma jaja. A tak? No cóż. Wychodzi na miękką pizdę.
Taki mały apdejt wypowiedzi sprzed kilku dni. Zwracam honor.

Stary 03-06-2012, 00:21   #409
BlackJack PL
Nowy
BlackJack PL Jest wokół niego pozytywna auraBlackJack PL Jest wokół niego pozytywna aura

BlackJack PL's Avatar

Miasto: Starachowice
Reputacja: 158

@Jim

Doprawdy, aż żal dupę ściska jak się czyta te twoje pierdoły. Swoją drogą byłem ciekawy co takiego wymyślisz by wykpić się całej sprawy. Ponad tydzień pisałeś ten żałosny monolog, tylko by pokazać jak naprawdę nisko upadłeś. Mam jedynie nadzieję, że myśląca część tego forum nie da wiary bredniom, iż obmawiam kogo popadnie i nie pozwoli by głupszy od nich robił ich w konia.
Stary 03-06-2012, 01:29   #410
frosztiPL
Stały bywalec
frosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innych

frosztiPL's Avatar

Reputacja: 840

Lista Osiągnięć
 Ilość, nie jakość Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał Mr Jim Zobacz post
Przy okazji mogę powiedzieć jakich ludziach mówi sie najczęściej:
Fire Flow , Evil Gaara .Fuji Master ,Promilek ,Rayne ,Flapjack Waldi , Falcon Wrog
Czuję się zazdrosny ja też chce być znany sama śmietanka towarzyska (jest Fuji jest zabawa).

frosztiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 01:54   #411
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Widać, że Ci, co gadają lubią panów na "F". Do kompletu zabrakło tylko frosztiego i Frezera.

Stary 03-06-2012, 03:16   #412
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Cytat:
Napisał Mr Jim Zobacz post
Czarny Wacek to koles który niedawno skonczył studia .
To wiele wyjaśnia. Widać jaki mamy "wykształcony" naród
Stary 03-06-2012, 04:01   #413
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Hmm... A co, jeśli Black Jack ma dopiero 20 lat, a już studia skończył? Poza tym, nawet jeżeli wspomniany pan obgadywałby czołówkę gejmerskorów, to wykształcenie oraz inteligencja nie ma tutaj nic do rzeczy. Znam kilku doktorów honoris causa, którzy mają IQ na moim poziomie (około 187), i co? I uwielbiają plotkować. Obrabianie dupy innym to zjawisko ponad podziałami.

Stary 03-06-2012, 04:16   #414
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Kto by pomyslal, ze na gorze gejmskorowej jakies ugrupowania sie utworzyly, ludzie sie nawzajem obgaduja i podgryzaja-a myslalem, ze to Brytole sa mistrzami two -facingu- najwidoczniej syf jest wszedzie. Jakies 'Kolka rozancowe', co to w ogole jest. Na XFD troche sie napatrzylem, ale ze dla mnie na ogol wszystko to zalosc i syf, to srednio sie przejalem, sarkastycznie zartujac od czasu do czasu. Ludziom totalnie odbilo, jesli ktos podobne rzeczy wyczynia, ale to z braku zajecia/problemow zyciowych; taka ludzka natura- nie ma problemow, trzeba jakies wymyslic. Zakuwalbym takich ludzi w kajdany i wysylal do kamieniolomow, moze wtedy sie cos odmieni.

Nie wiem, po czyjej stronie jest racja, fajnie ze Jim sie wypowiedzial-a Jim ma mniejsza spinke o te sprawy od wiadomo kogo, przynajmniej na forum- ale czekam na ciag dalszy, bom nerd i mnie to interesuje.

O Marcinie tez gadaja? Przeciez to taki bogobojny i spokojny chlopak.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 05:13   #415
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Normalnie jak w gimnazjum

Nic tylko popcorn brać i czekać na rozwój wydarzeń
Stary 03-06-2012, 11:23   #416
frosztiPL
Stały bywalec
frosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innych

frosztiPL's Avatar

Reputacja: 840

Lista Osiągnięć
 Ilość, nie jakość Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
O Marcinie tez gadaja? Przeciez to taki bogobojny i spokojny chlopak.
Całe wymienione szacowne grono to uczciwi, bogobojni, stroniący od używek wszelakich gracze, dzięki którym gra na klocku nabiera nowego innego wymiaru (bez nich nie byłoby tak ciekawie.) Chociaż do tej pory zastanawiam się co w tym gronie prawdziwych Graczy robi Promil

frosztiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 12:59   #417
Q-Jot
Guest

Reputacja:

o mnie tez gadaja na livie? mozecie mi szmuglowac profil, ja sie niczego nie wstydze, nic na mnie nie macie
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 13:19   #418
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Normalnie jak w gimnazjum

Nic tylko popcorn brać i czekać na rozwój wydarzeń
no dokładnie takie samo gimnazjum jak rok temu gdy M$ wyczyścił ci konto bo miałeś konsole zrobioną J-TAG a na forum rżnołeś głupa i wylewałeś żale udając że nie wiesz o co chodzi, ubaw z ciebie miałem i nie tylko ja po pachy wtedy hehehe
Stary 03-06-2012, 13:47   #419
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To chyba dwa lata temu bylo, frezer.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2012, 14:54   #420
muroga
Banned
muroga Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Japan, Edo
Reputacja: 20

Lista Osiągnięć
Promotor Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 5

Generalnie Jim, to co piszesz, to wierutne bzdety,których nikt nie będzie pamiętał, to ,że zmieniam gt, czy to, że wykupiłem połowę sklepu na xbl powinno cię gówno obchodzić....,a twoje przykłady glitchy z innych gier nie robią na nikim wrażenia gringo. Nie mogłeś tego aczka zrobić legalnie ...jesteś zbyt "ubogi manualnie".
muroga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania