Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-07-2012, 16:55   #1
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie The Newsroom 2012 (HBO)

Właśnie trafiłem na pierwszą scenę z tego serialu i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem:

http://www.youtube.com/watch?v=16K6m3Ua2nw

W US puścili dopiero 3 odcinki, ale i tak ściągam z ciekawości.
Stary 12-07-2012, 18:42   #2
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: The Newsroom 2012 (HBO)

Dzięki kubek, bo może być na prawdę dobry serial. Sprawdzę w weekend.
Stary 13-07-2012, 00:47   #3
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no ta scena spoko, reszta nudna mnie nie wkrecilo
Stary 14-07-2012, 03:13   #4
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
no ta scena spoko, reszta nudna mnie nie wkrecilo
Ależ pier.dolisz.

Jestem po trzecim odcinku i póki co serial mi się podoba. Wersja skrócona: mix House'a (humor, realia jednej, wybranej profesji), "gazetowego" sezonu 'The Wire' (media od wewnątrz) oraz 'The Office' (humor, relacje interpersonalne w przeciętnym miejscu pracy XXI wieku).

Trzeba zaznaczyć, że filmik, który wrzuciłem w pierwszym poście odzwierciedla całokształt serialu tylko w niewielkiej części. Cała ta przemowa o głupocie Ameryki to tylko punkt wyjściowy do szlachetnego pomysłu robienia bezstronnych, wartościowych newsów. I, pomijając epizodyczne, na wskroś amerykańskie patetyczne przemowy, 'The Newsroom' wychodzi to bardzo fajnie. Największą zaletą serialu jest dla mnie rewizja ważniejszych wiadomości ze świata od 2010 roku (bo od tego czasu startuje fabuła) i dokładniejsze przyjrzenie się polityce USA. Rozumiem zatem czemu Amerykanie przyjęli ten show bez entuzjazmu- oni przecież sami to wszystko przeżyli i jedyne co dostają to quasi-dokument z kilkoma śmiesznymi momentami na odcinek i racjonalnym, ponownym spojrzeniem na dosyć istotne kwestie publiczne. Ja natomiast, czyli przeciętny Europejczyk żyjący w zadupiostanie karmionym informacjami o matce Madzi i zadupiostanowej polityce, dosyć mocno chłonę wszystkie newsy pojawiające się w serialu i powoli składam sobie do kupy co się dzieje na świecie. Plus dostaję jako taki wgląd w pracę dzisiejszych mediów. No i obok tego wszystkiego- niezły serial o zabarwieniu tragikomicznym.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania