Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-07-2013, 11:49   #1261
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Xbox Live - Temat Ogólny

Wybaczcie, ja jestem odstrzelony zupełnie od tematu ostatnio - wczoraj jeszcze kupowałem za MSP jakieś pierdoły w sklepie, teraz mam 600 MSP. Kiedy zmieniają z MSP na lokalną walutę? I czy tym samym opłaca się teraz kupić pointsy (np. na Allegro), doładować nimi konto i w późniejszym terminie na tym zarobię?
Stary 10-07-2013, 12:13   #1262
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Debilizmem jest dawanie ceny dodatku do The Walking Dead w postaci 17,99zl. Zowu beda koncowki z ktorymi nic nie bedzie mozna zrobic :/ ale skoro wrog mowi ze na polskim koncie sie bardziej oplaca miec kase niz punkty to swietnie
Ciekawe, czy jak masz podpiętą kartę albo Paypala to na przykład zdejmie resztki i dobierze resztę z karty/PP. Wtedy problemu by nie było z groszami.

Cytat:
Napisał Butch
Wybaczcie, ja jestem odstrzelony zupełnie od tematu ostatnio - wczoraj jeszcze kupowałem za MSP jakieś pierdoły w sklepie, teraz mam 600 MSP. Kiedy zmieniają z MSP na lokalną walutę? I czy tym samym opłaca się teraz kupić pointsy (np. na Allegro), doładować nimi konto i w późniejszym terminie na tym zarobię?
Wraz z jesienną aktualizacją wycofują MSP. Jak masz betę dasza, to od razu przelicza. Jak widać po Snake'u, 4200 to niezły biznes na polskim koncie (kod na Allegro za 150zł, dostajesz 218 na XBL), ale nie warto wpisywać kodu przed przejściem na walutę. Dopiero jak już masz nowy system, bo inaczej mogą przeliczyć gorzej (jak w UK), a do tego punkty przeliczone w trakcie przejścia konta mają tylko rok ważności. Zdrapki obecne będą działać dalej aż do 2015 roku, a wklepane po usunięciu MSP nie mają ograniczenia.
Stary 10-07-2013, 12:36   #1263
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Podejrzewam ze za max kilka dni allegrowicze mocno podniosa ceny MSP zeby nie tracic na tym biznesie ale jak ktos teraz ma odlozone pieniadze na zakup wiekszej ilosci MSP to niech sie nie zastanawia bo faktycznie deal jest bardzo dobry.
Stary 10-07-2013, 12:38   #1264
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

jeżeli MSP będą reflektowane do 2015 to może na XONE też zadziałają ? szkoda że M$ pozbywa się tej waluty dla mnie był to zawsze argument za x360, wszystko pewnie rozbija się o tych głupich casuali co grają na telefonach/tabletach na Win8 hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 10-07-2013 o 12:45
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2013, 15:35   #1265
pic3k
Znajomy
pic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aura

pic3k's Avatar

Reputacja: 219

Lista Osiągnięć
No-life? 360 stopni  Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Próbowałem kupić DLC do Dead Space 3 i myślałem że wezmie 14 zł za punkty a resztę dobierze z paypala,wyskoczyła tylko informacja o błędzie,pieniędzy nie pobrało a samo DLC zaczęło się ściągać.
pic3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2013, 15:39   #1266
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie wczoraj też błędami różnymi sypało. Widać, że testują dopiero ten system.
Stary 10-07-2013, 18:30   #1267
Cichoociemny
Stały bywalec
Cichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna aura

Cichoociemny's Avatar

Miasto: Thorn/Rydzyk city
Reputacja: 222

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 15

Piękna robota;-) 73 zyble do przodu na zdrapce 4200msp to tak około 30% w gratisie ale to już chyba zasługa słabej złotówki.
myślę czy aby nie kliknąć jeszcze jednej bo sprzedający mogą ceny podnieść jak im zacznie lawinowo schodzić;-)

Senden mit mein ENIGMA system Mk IV ze 43-go roku.
Cichoociemny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2013, 19:15   #1268
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

2100 zamienione na 112,32 zł.
Stary 10-07-2013, 21:46   #1269
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

mam bete pobraną i jakoś nie jestem przekonany, bo mam problemy po zalogowaniu się na Xbox Live. Raczej wolałem punkty niż walutę

PS. Czy da się z bety jakoś zrezygnować czy już nie?

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2013, 21:48   #1270
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Z tego co mi wiadomo to nie masz już wyjścia.
Stary 10-07-2013, 22:32   #1271
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

no to jestem uziemiony, bo nie mogłem się zalogować na xbox live, ponieważ coś z kontem było, usunąłem profil i teraz nie mogę go pobrać wcale, bo coś jest z usługą xbox live i muszę ponownie. i ponownie próbować o_O

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2013, 00:15   #1272
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
"We are aware that select regions experienced some incorrect game title pricing in the Xbox Live beta. This was an unintended error that we are in the process of fixing," a Microsoft spokesperson informed Joystiq. "We'll be reimbursing impacted beta participants for the difference in what was paid and what the price will be after the update is available to all members.

"Of note, beta programs give us a chance to test, fix and correct issues like this. As with all betas, we take the learnings from our program and make corrections and adjustments prior to the update being available to all members. As always, we appreciate the participation of our beta customers in helping us launch and build great products."
http://www.joystiq.com/2013/07/10/xb...elect-regions/
Stary 11-07-2013, 01:13   #1273
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

pytanie za 1000 punkciorow jak juz bedzie oficjalnie dostepny XO w PL to ma byc jeden Live na XO i X0 to jak teraz sie nakupuje MSP i zamieni na kesz to czy bedzie mozna placic tez z tego samego konta na XO bo byl by to niesamowicie qrewsko dobry deal. nawet jak by na starcie gry kosztowaly 249 zeta w porywach do 259 to i tak jestesmy do przodu o 100 dobrze kombinuje ? jesli nie to niech mnie ktos poprawi

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2013, 02:56   #1274
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Na razie bym nie kombinował, bo nikt nie potwierdził, że kasa z konta X360 będzie oficjalnie dostępna na Xbox One. Nie widzę innej możliwości, ale lepiej być ostrożnym
Stary 11-07-2013, 08:52   #1275
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Ja jebje. Piszcie X1 albo XOne, bo czasem nie wiem, o której konsoli piszecie.
Stary 11-07-2013, 09:40   #1276
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
Ja jebje. Piszcie X1 albo XOne, bo czasem nie wiem, o której konsoli piszecie.
ale ALE ALEEEE czasami wiesz to po co bedziemy pisac

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 11-07-2013, 09:54   #1277
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Niezły mindfuck mam za każdym razem, jak w jednym wpisie pojawia się zarówno XO jak i X0 hehe
Stary 11-07-2013, 14:24   #1278
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

no to zakupilem 4200x2 po 139,90 za sztuke wymienione na 218,40x2 ze by jeszcze teraz dalo sie ta kase przelac na konto bankowe niochnioch
no nic czekamy na potwierdzenie ze da sie potem ta kasa placic na XO
Spoiler:
XBoxOne

Stary 11-07-2013, 15:23   #1279
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Trzeba będzie nakupować tych punktów po prostu, a poza tym prawdopodobnie pojawią się też zdrapki z pieniędzmi w późniejszym czasie. Przecież nie każdy ma kartę kredytową, albo chce ją podpiąć. :P
Stary 16-07-2013, 22:42   #1280
Pol1shSol1der
Znajomy
Pol1shSol1der Wkroczył na dobrą drogę

Pol1shSol1der's Avatar

Reputacja: 19

Lista Osiągnięć
Gra roku 2012 Widz Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

Co zmienił dzisiejszy update?
Pol1shSol1der jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem