Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-11-2013, 12:03   #1281
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

To anuluj tego pre-ordera na stronie sklepu. Przynajmniej ktoś, kto czeka, to dostanie

Ja wlasnie to na stronie zrobiłem i mam nadzieję, że komuś się poszczęści i zgarnie.
Stary 29-11-2013, 12:07   #1282
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Jasna sprawa zajoncu

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 12:30   #1283
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Królikowy, czekam na unboxing, inaczej ban na forum!
Stary 29-11-2013, 12:30   #1284
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
A ja dla odmiany mam coraz więcej wątpliwości, czy zakup konsoli teraz jest w jakikolwiek sposób uzasadniony. Kupowanie dla BF4 tylko i czekanie na inFamous 4 miesiące z jedną grą ? Słabe. Ale z drugiej strony tak długo czekałem na nową konsolę, że racjonalne myślenie jest raczej odsunięte na bok ; ]

W sumie to jednak nie ulegam histerii i nie biorę urlopu. Wyskoczę z roboty na obiad i zajżę do Saturna. Jak się coś jeszcze ostanie, to rozważę zakup na miejscu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
No zim, powodzenia! ok 40 konsol rozeszło się w 5 minut, więc nie sądzę, żeby ktoś był na tyle miły i zostawił Tobie coś na regale

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Też dziś byłem. U nas w MM poszli po rozum do głowy i konsole nie będą stać na półkach tylko kulturalnie podchodzisz z preorderem do sprzedawcy i wybierasz zestaw (choc tez zapewne trzeba byc wczesniej bo zestawów ograniczona ilośc, a preordera nie mam tyllko ja sam). Pewnie dopiero resztę wrzucą na sklep, jak zostaną.
W ten sposób zabezpieczają się też przed hurtownikami a osobom mającym preorder robią na rękę (co tez moim zdaniem jest właściwe, w koncu nie po to zadeklarowałem się pare miesiecy temu, aby teraz miec gorzej niż biegacze pomiędzy regałami.
Nastawienie godne mistrza pucharków. Ja mam pre-ordera i cała reszta ma czekać, żebym mógł sobie wybrać zestaw

Ponoć wiele osób, które złożyły pre-order w MM i Saturn nie dostali swojego zestawu.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Królikowy, czekam na unboxing, inaczej ban na forum!
będzie
Stary 29-11-2013, 12:59   #1285
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
No zim, powodzenia! ok 40 konsol rozeszło się w 5 minut, więc nie sądzę, żeby ktoś był na tyle miły i zostawił Tobie coś na regale
Jakieś pół godziny temu byłem i zastałem już tylko kurz na półkach ; ]
Tym samym dopiero na wiosnę kupuję bundla z inFamous. Chyba, że wcześniej pojawi się Drive Club i okaże się system sellerem (tja), to kupię wcześniej.

Stary 29-11-2013, 13:17   #1286
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

kroolik37 po pracy leć jak najszybciej do tego EURO bo robią w sklepie problemy z tym naszym zamówieniem. Zamówienie przez neta nie jest tak jakby preorderem i robili problemy w sklepie mimo, że miałem potwierdzenie. Na szczęście kupuje u nich dużo gier, znali mnie i udało się to załatwić. Szkoda, że o 100 zł drożej bo w MM miałbym z dwiema grami. Jak ktoś jest z Wrocławia to nawet niech nie idzie do MM/Saturn/EURO jak nie ma preordera w 3 godziny obleciałem wszystkie sklepy i o mało co auta nie skasowałem. Nigdzie już nie ma. Jedyny wyjątek to 2 konsole w Neonecie, ale o 200 zł drożej niż w Saturnie/MM. Kolejna dostawa ma być 6 lub 13 grudnia (według sprzedawców).
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:20   #1287
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Nastawienie godne mistrza pucharków. Ja mam pre-ordera i cała reszta ma czekać, żebym mógł sobie wybrać zestaw
Hahaha ale beka nie no ahahhaha
Tak złozyłem preordera, więc jestem "lepszy" od ludzi którzy ida z rańca i liczą na szczęście.

I WYOBRAŹ sobie, dziś rano u nas w MM po otwarciu bramy wszyscy ruszyli po swoje PS4 a tu co? Pustka. Tak jak mowiłem.
2 sprzedawców zapytało kto ma preordery, zaprosili do swoich stanowisk, pokazali osobom z preorderami oferty dla nich. Była wersja z Assasinem i Killzonem, o którą grzecznie poprosiłem, dobrałem NFSa, Pan przyniosł konsole ładnie zapakował i kazał udać sie do kasy. Dopiero jak obsłuzono preorderowców RĘCZNIE wydawano kolejne konsole.

I taka kulturę rozumiem, a nie zawody na 200 metrów kto szybciej dobiegnie, jak bydło.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:23   #1288
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Widocznie byłeś w jakimś MM dla ułomnych.

U Nas w wielkim mieście jest tylko BYDŁO i wszyscy walczyli na noże, żeby tylko dostać swoje konsole.

Cała reszta, która miała pre-ordera, nie dość, że go nie dostała, to jeszcze czekali z szklankami w oczach pod informacją, kiedy my wychodziliśmy ze swoimi pudełkami

Rozumiem, że jesteś kulturalny i ułożony, ale po co tyle zachodu z pre-orderami, skoro i tak wszyscy mają swoje kopie?

Lepszy, to jesteś/byłeś w wgrywaniu achievementów

EDIT:

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
kroolik37 po pracy leć jak najszybciej do tego EURO bo robią w sklepie problemy z tym naszym zamówieniem. Zamówienie przez neta nie jest tak jakby preorderem i robili problemy w sklepie mimo, że miałem potwierdzenie. Na szczęście kupuje u nich dużo gier, znali mnie i udało się to załatwić. Szkoda, że o 100 zł drożej bo w MM miałbym z dwiema grami. Jak ktoś jest z Wrocławia to nawet niech nie idzie do MM/Saturn/EURO jak nie ma preordera w 3 godziny obleciałem wszystkie sklepy i o mało co auta nie skasowałem. Nigdzie już nie ma. Jedyny wyjątek to 2 konsole w Neonecie, ale o 200 zł drożej niż w Saturnie/MM. Kolejna dostawa ma być 6 lub 13 grudnia (według sprzedawców).
Ja na szczęście dostałem ten zestaw w MM, ale wczoraj dostałem SMS, że towar jest już do odbioru w sklepie, więc chyba nie byłoby problemu

Anulowałem już to zamówienie i mam nadzieję, że wystawią to w sklepie, żeby inni dzisiaj mogli jeszcze pograć.

BTW. w drodze z MM do pracy mijałem RTV, który otwiera się o 10:00 i tam już widziałem gości, którzy nie dostali swojego zestawu w MM. Czuję, że w wszystkich central handlowych jest teraz niezła rozjebunda

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 29-11-2013 o 13:30
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:28   #1289
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No akurat sytuacja opisana przez lukka jest idealna i tak powinno być wszędzie. Na półki leci tylko to, co zostaje po obsłużeniu preordera. Jak ktoś nie odbierze w ciągu powiedzmy 24h - traci kolejkę.

Ostatnio edytowane przez wrog : 29-11-2013 o 13:48
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:36   #1290
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
No akurat sytuacja opisana przez lukka jest idealna i tak powinno być wszędzie. Na półki leci tylko to, co zostaje po obsłużeniu preordera. Jak ktoś nie dobierze w ciągu powiedzmy 24h - traci kolejkę.
dokladnie pamietam jak PS2 kupowalem to tez nie bylo wystawionych tylko czlowiek mi moja z zaplecza przyniusl a mieli tego moze z 5 sztuk.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:39   #1291
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

u mnie w miejskim MM też było ponoć goraco kolega dostał tylko dlatego że ma znajomego w MM i mu schował jedną sztuke, powinno być tak ze pierszeństwo ma stolica a reszta buractwa niech czeka aż będą wieksze dostawy hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-11-2013 o 13:42
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:42   #1292
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
No akurat sytuacja opisana przez lukka jest idealna i tak powinno być wszędzie. Na półki leci tylko to, co zostaje po obsłużeniu preordera. Jak ktoś nie dobierze w ciągu powiedzmy 24h - traci kolejkę.
Z wystawieniem towaru na półki mają czekać, aż szanowny Lukk się pofatyguje i odbierze swojego preordera ? Źarty. Preordery powinny być odłożone i czekać ustalony okres czasu na odbiór, a reszta normalnie puszczona do sprzedaży.

Zamawiał PS4 ? No to ma PS4. Kogo to obchodzi, że nie zdążył wziąć bundla ? Mógł nocować przed sklepem, to może by zdąrzył... Co innego jakby zamówił bundla. Wtedy bez łaski sklep ma obowiązek mu takiego bundla dostarczyć, albo zwrócić kasę w razie nie zrealizowania zamówienia.

Stary 29-11-2013, 13:54   #1293
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
Z wystawieniem towaru na półki mają czekać, aż szanowny Lukk się pofatyguje i odbierze swojego preordera ? Źarty. Preordery powinny być odłożone i czekać ustalony okres czasu na odbiór, a reszta normalnie puszczona do sprzedaży.

Zamawiał PS4 ? No to ma PS4. Kogo to obchodzi, że nie zdążył wziąć bundla ? Mógł nocować przed sklepem, to może by zdąrzył... Co innego jakby zamówił bundla. Wtedy bez łaski sklep ma obowiązek mu takiego bundla dostarczyć, albo zwrócić kasę w razie nie zrealizowania zamówienia.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale zapomniałem że niektórzy nie potrafią.
Nie, nie mają czekać aż szanowny Pan lukk sie zjawi o jakiejkolwiek porze dnia. Szanowny Pan lukk był o 9 rano, jak tylko otwierali sklep. I tylko dlatego powinny osoby takie jak ja miec mozliwosc wyboru zestawu jako pierwsze. Jeśli ktoś z preorderem nie zdążyłby odebrać po otwarciu sklepu to może rzeczywiście powinien dostać gołą konsolę (chyba, że by się ostały jakieś inne wersje).
Jak poza tym miałem geniuszu zamówić niby bundla? Jak MM sprzedawało po prostu preorder na PS4? Nie zaznaczając jaka wersja to ma być.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 13:55   #1294
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
To miałem na myśli. Preordery są odłożone i czekają na odbiór, reszta na półki. Według mnie w momencie otwarcia sklepu jednak w pierwszej kolejności dajemy tym z preorderami (tym samym mają też wybór, co dostają). Oni mają być potraktowani priorytetowo, bo zamówili i wpłacili zaliczkę wcześniej. Jak ktoś się obudził dopiero dzisiaj, to musi się z tym liczyć. Tak jest po prostu fair.
Stary 29-11-2013, 14:03   #1295
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, zakończmy ta bezsensowną dyskusję na " MOJA RACJA JEST NAJMOJSZA "

Każdy kto miał mieć, ten ma i cieszmy się teraz nową generacją i konsolą, która wyświetla gry w 1080p

Let's get back to work squad!
Stary 29-11-2013, 14:07   #1296
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

ale musimy to pwiedziec w prost karton ma chujowszy od tego XBox One

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 14:57   #1297
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Po co sie spinacie, zajebiscie sie gra