Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-11-2013, 22:38   #1
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Składka na gry z PSN (PS4)

Zakładam, że tak jak i na PS3 tak i na PS4 będzie można składać się na gry. Dlatego też założyłem ten temat i chciałbym kupić z kimś wspólnie kilka gier w dniu premiery na PS4. Mam internet 100 Mbitowy, więc powinno mi to dość szybko się wszystko pobrać.

Interesuje mnie przy kupnie w 2 osoby: Knack lub jeśli będzie możliwość kupna w 3/4 osoby: Knack, FIFA 14 i Call of Duty Ghost.

Ktoś się na to pisze ?

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 28-11-2013 o 01:29
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2013, 22:53   #2
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Składka na gry z PSN (PS4)

Bardzo chętnie na Knack i Call of Duty Ghost.
Stary 24-11-2013, 23:55   #3
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Janie a wiesz już na 100% jak to bedzie działać?
Stary 25-11-2013, 11:51   #4
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Z tego co wiem to bedzie trochę inaczej niż na ps3. Gra bedzie działać na konsoli "głównej" i na tej na której nastąpił zakup.

Czyli jeden kupuje na dodatkowym koncie a drugi na tym koncie ustawia swoją konsole jako "główną". Gra działa tylko kiedy jesteśmy online.

http://www.reddit.com/r/PS4/comments...ried_the_game/
Stary 25-11-2013, 11:54   #5
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Czyli wracamy do dwuosobowych składek?

jasio, kiedy działamy?
Stary 25-11-2013, 12:12   #6
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla pewności cycat z tego wątku:

Cytat:

Alright, here's what you need to do. You need to make your friend's PS4 YOUR primary. Then make your OWN PS4 your secondary. And vice-versa. What happens is if your account is on his system as primary, he can play all of your games while signed onto his own account. Everything you buy will be on the primary system. Then, on the console you actually own, you will have to have an internet connection to play any games purchased on your account.
Stary 25-11-2013, 12:14   #7
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

a ktos wie ile mozna zalozyc kont na ps4? bo w ps3 byl chyba limit?

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2013, 11:34   #8
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawa składek trochę się jednak skomplikowała. Problem polega na tym, że któryś ze składkowiczów musi udostępnić drugiemu swoje główne konto i na nim kupować gry.

A to dlatego że gra działa tylko na konsoli "głównej" na dowolnym koncie, a na drugiej konsoli trzeba być zalogowanym na konto które grę zakupiło.
Stary 27-11-2013, 12:10   #9
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

czyli rozumiem, ze dziala to dokladnie tak samo jak na xboxie?
daje konto koledze, on kupuje u siebie gre, oddaje mi konto i obu smiga?

ja mam zaufanego kumpla, z ktorym juz takie rzeczy robilismy na xboxie wiec nie bedzie problemu

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2013, 12:49   #10
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie ma znaczenia na której konsoli nastąpi zakup. Istotny jest podział na konsola "główna" i "dodatkowa"

Czyli np:
- dajesz koledze dane swojego konta
- on wpisując te dane ustawia swoją konsole jako główną na tym koncie
- on może grać w grę na swoim koncie
- ty musisz być online aby grać w tą grę ponieważ twoja konsola jest jako "dodatkowa"

Z polskiego sklepiku w opisie Killzone: SF

"Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PSN, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4."

Ostatnio edytowane przez mataman : 27-11-2013 o 12:56
mataman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2013, 01:28   #11
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Czyli w sumie lipa z tym będzie ? Szkoda bo można by było troszkę kasy zaoszczędzić.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 18:19   #12
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Czyli w sumie lipa z tym będzie ? Szkoda bo można by było troszkę kasy zaoszczędzić.
Nie do końca.
Kupujecie we 2, osoba nr 1 ustawia swoja konsole jako główną, przechodzi grę, deaktywuje swoją konsolę aby osoba nr 2 ustawiła sobie swoją jako główną i tez przechodzi.
Każda osoba gra na swoim osobistym koncie i nabija trofea na swoje konto.

Oczywiscie sprzedaz takiego konta to już nie taka łatwa sprawa bo de facto jest tutaj juz tylko 1 slot.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2013, 19:24   #13
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Bez sensu jest ten sposób. Kto bedzie czekał na możliwość zagrania?
Stary 30-11-2013, 21:47   #14
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Bez sensu jest ten sposób. Kto bedzie czekał na możliwość zagrania?
Spoko to wymyśl cos lepszego
Jakby ktoś był chętny (a nawet parę osób chętnych) to moglbym sie złozyć np. na Trine 2. Kupilibysmy we 3-4, kolejke ustalili i tyle. Komar, Fighter,mataman?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 30-11-2013, 21:53   #15
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja tam zawsze chętny na składki, oczywiście nie na każdą grę T2 można by przytulić, raz że chyba jest tani, dwa to że na PS3 nie grałem, a podobno fajny tytuł.

I przy okazji bedzie test składkowania na ps4, jak nie wypali to przynajmniej wiele się nie wtopi :p
Stary 30-11-2013, 23:48   #16
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Spoko to wymyśl cos lepszego
Jakby ktoś był chętny (a nawet parę osób chętnych) to moglbym sie złozyć np. na Trine 2. Kupilibysmy we 3-4, kolejke ustalili i tyle. Komar, Fighter,mataman?
Poczytaj to co napisałem wcześniej. Jeden ze składkowiczów musi udostępnić swoje konto aby dwóch ludzi mogło grać jednocześnie.
Stary 01-12-2013, 01:01   #17
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Poczytaj to co napisałem wcześniej. Jeden ze składkowiczów musi udostępnić swoje konto aby dwóch ludzi mogło grać jednocześnie.
No toć wiem Ale nie zmienia to faktu, że druga osoba nie będzie mogła grać na swoim głównym. Chyba, że kogos w ogóle nie interesują trofea wtedy może grać sobie na tym gdzie kupiono grę.
Ale jesli wszystkich by interesowało aby mieć grę w swoim profilu to wtedy jedyne rozwiązanie to to podane przeze mnie.

Tak więc wystarczy zalozyc fakowe konto i albo 2 gra na raz (w tym jeden co ma wywalone na trofea), lub po prostu kolejka aby zagrac. Innego wyjścia nie ma. A z dwojga złego wołałbym w 4 osoby dać po 15 zł i zagrać nawet za 2 tygodnie niż dawać samemu 70 zł i grać dzisiaj.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 01-12-2013, 01:47   #18
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś. Pożyczasz komuś swoje główne konto, druga osoba ustawia swoją konsolę jako główną dla tego konta, kupuje na nim staff i może grać na każdym profilu, a ty możesz wtedy cisnąć tylko na swoim (tym które pożyczyłeś) będąc online. Ja tak to rozumiem, na xboxie wygląda to prawie identycznie.
Stary 01-12-2013, 01:59   #19
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Dokładnie tak.
Stary 01-12-2013, 02:27   #20
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, to się wzajemnie nie rozumiemy.
Nie mowię o kupowaniu na swoje główne konto (xLukk) tylko o załozeniu nowego konta (tak jak się to robiło na PS3) i przekazywaniu sobie jego (czytaj deaktywowaniu-aktywowaniu jego macierzystości czy jak to tam nazwać). Tak aby Komar mógł zagrac w grę na swoim głównym koncie (Komarzysko), potem Fighter (na Fighter_PL), potem ja (na xLukk) itd.
No chyba że ja nadal czegos nie rozumiem i nie wiem tylko 1 konto na konsoli moze byc macierzyste?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania