Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2013, 00:31   #1881
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Telefony komórkowe

Ciezko powiedziec czy nie lezy, nie uzytkowalem go na codzien, do iosa sie juz przyzwyczailem i podoba mi sie np. to ze nie ma tam miliona ikonek na ekranie.
Mam dwa ekrany u siebie, pare folerow, wyglada to schludnie i mam latwy dostep do wszystkiego, na andku w xperii to zanim znalazlem ikone sklepu czy opcji to tak musialem kilka razy te rzedy przeleciec : P

Zmartwilo mnie np. to jak zobaczylem test xperia z1 i iphone 5c czyli jeden z najlepszych modeli z andkiem vs. wlasciwie zeszloroczny ajfon. xperia dziala wolniej, ale w sumie najgorszy byl ekran ktory byl tak samo 'wyblakly' jak w sp.
No i ten sklep google play troche zasyfiony.

Dodam jeszcze ze taka przesiadka czy to na htc, czy 5c to bedzie tak czy siak ostre przyspieszenie, 4rka juz muli strasznie i ten SP to przy nim niezla rakieta.
Stary 03-12-2013, 07:52   #1882
miki1986
Nowy
miki1986 Wkrótce będzie sławny

miki1986's Avatar

Miasto: Zabrze
Reputacja: 55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 6

Jak andka ustawiasz pod siebie to też wcale nie musi mieć miliona ikonek na ekranie głównym. Android akurat ma bardzo dużo opcji personalizacji
Stary 03-12-2013, 14:55   #1883
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Moze wygladac tak jak iOs? : d
Stary 03-12-2013, 15:16   #1884
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Moze wygladac tak jak iOs? : d
chodzi Ci o to, ze masz glowny ekran wypelniony ikonami, ale rzadziej tak jak w iOS ? znajdz na Play Store inny Launcher. nie wiem ktore sa teraz dobre bo uzywam stock launcher, ale wiekszosc pozwala na zmiane ilosci kolumn/rzedow dostepnych na glownym ekranie ale tez i na ekranie z wszystkimi aplikacjami.

a jak juz tak bardzo potrzebujesz identycznego wygladu jak iOS to
https://play.google.com/store/apps/d...her.theme.iOS7
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2013, 15:20   #1885
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Dzieki za info, btw jest cos takiego jak foldery na andku co nie?
Stary 03-12-2013, 15:32   #1886
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Przeciagnij ikone na ikone. Wymaga chyba Ice Cream Sandwich (4.0) albo Jelly Bean (4.1).
Oczywiscie mowie tu o stock Launcher bo inne mialy to tez wbudowane i chodzily na starusienkich smartfonach.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 01:23   #1887
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Zastanawiam sie czy nie zmienic telefonu na pol roku, 4rka jak juz wszyscy tutaj wiedza wkurwia mnie niezle szybkoscia dzialania, na allegro smigala za ok 800zl wiec moglbym cos dolozyc i kupic jakis niezly telefon na andku. Siostra ma xperie sp i ona kosztuje podobny hajs, troche ponad tysiaka. Pobawilem sie nia troche i jest naprawde niezla, szybko wszystko smiga ale z wyswietlaczem jest dziwna sprawa - puscilem sobie ten sam klip na 4rce i sp, na sp wszystko wyglada jakby przepuszczone przez jakis fioletowy filtr. Na ajfonie kolory sa naturalne, jakiejs spodnie z jasnego jeansu na sp sa lekko fioletowe, zreszta wszystko co jest jasne ma taki fioletowy odcien. To po prostu taki wyswietlacz czy da sie cos z tym zrobic?
Może ma włączony Bravia Engine czy jak to tam się zwie? TO może powodować lekkie przekłamania kolorów. Na swojej Xperii Z też zauważyłem, że ciemny niebieski (granatowy w sumie) jest fioletowawy.

Xperie SP osobiście polecam. Kupiłem mojej, z 4 miesiące temu i żadnych problemów, nie narzeka (no ok narzeka że trzeba co 2 dni ładować, ale takie teraz są telefony. Kobiety...). Jak na 1GB RAMu smiga pieknie, nie ma problemów z odtwarzaniem filmów. Ekran się nie rysuje (choć przyznaje noszona jest w pokrowcu), tył tez nie.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 01:27   #1888
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

To samo pomyslalem, ale po wylaczeniu tego nie bylo wiekszych roznic.
Stary 04-12-2013, 12:22   #1889
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Pytanie do znawców iphone i itunes

Ostatnio prawie za każdym razem gdy chcę coś zassać za free woła ode mnie kartę. To samo z updateami- za każdym razem prosi o hasło. W dodatku ostatnio zmieniłem i okazało się(po paru dniach) że hasło jest nie poprawne:/

Czyżby ktoś mi się wjebał na konto?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 12:36   #1890
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Może być.

O kartę wola tylko wtedy kiedy na ostatni zakup nie było funduszy na koncie, w momencie jak chcieli pobrać kasę (nie robią tego przy zakupie)
Stary 04-12-2013, 14:19   #1891
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Pytanie do znawców iphone i itunes

Ostatnio prawie za każdym razem gdy chcę coś zassać za free woła ode mnie kartę. To samo z updateami- za każdym razem prosi o hasło. W dodatku ostatnio zmieniłem i okazało się(po paru dniach) że hasło jest nie poprawne:/

Czyżby ktoś mi się wjebał na konto?
totalnie dziwna sprawa u mnie nigy za darmowki nie wola o karte to raz
dwa masz tam cos takiego jak odzyskanie hasla chyba najlepiej zrob to z poziomu Mac/PC http://support.apple.com/kb/HT5787?viewlocale=pl_PL

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 14:23   #1892
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Za darmówki czy nawet update'y u mnie równeż pyta o kartę, jeśli nie mogli pobrać kasy za ostatni zakup - dokładnie jak mata pisze.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 20-12-2013, 02:32   #1893
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ma ktos moze telefon z win 8? to prawda ze nie ma tam aplikacji od googla, takich jak youtube czy google maps? jesli tak, to jest jakas inna nawigacja dajaca rade?

i jeszcze jedno, na ios'ie jest statszone - swietna aplikacja ze statystykami z meczow najwazniejszych lig (i australijskiej : P) i ligi mistrzow, jest cos podobnego na androidzie i win8?
Stary 20-12-2013, 07:25   #1894
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Jest firmowa navka Nokia Maps, daje radę, z YT możesz skorzystać, z GMaps już niet. Na andka progs z takimi meczowymi statsami na pewno znajdziesz bo liczba softu idzie w tysiące.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2013, 12:34   #1895
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

nie watpie ze sa, ale bardziej mnie martwi ich jakosc : P
Stary 20-12-2013, 12:43   #1896
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Na ios korzystam z The Football App. Bardzo ładna i funkcjonalna. Z tego co widzę na ich www, to są również dostępne na andka i wp.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 20-12-2013, 12:49   #1897
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

o to jest cos interesujacego, sprawdze sobie. dzieki
Stary 30-12-2013, 23:30   #1898
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

pobawilem sie troche lumiami dzisiaj i innymi telefonami. myslalem ze 625 jest mniejsza a to niezly kloc jest, htc mi przypasily ten z windowsem 8x jest ladny, calkiem niezly w srodku i dosc tani. one mini najbardzie mi sie spodobal tyle ze kosztuje wlasciwie tyle samo co zwykly one niestety :f
wczesniej bylem za przejsciem na 625, teraz znowu nie wiem w co uderzyc : P
Stary 30-12-2013, 23:37   #1899
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Jak Lumię planujesz to polecam raczej zaczynać od 820, 1Gb ramu czasem brakuje.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2013, 23:52   #1900
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wlasnie 820 w lapie mi lezala najlepiej, 4,3 wiec to nie byl taki kloc, obudowa byla chyba z metalu, na pewno przebila 625 pod tym wzgledem.

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania