Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-03-2017, 09:53   #2381
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Xbox Live - Temat Ogólny

Zmieniaj wszędzie hasła i porób zabezpieczenia na koncie, na mailu i gdzie się da. Na koncie po odzyskaniu tak samo zmiana hasła plus weryfikacja dwuetapowa. Wszystko z kontem sobie posprawdzaj i pozmieniaj, oczywiście podpinane do Live, bo to różnie może być jeszcze, tak dla zabezpieczenia i powodzenia

PS. Mnie zastanawia jak oni przebili się przez zabezpieczenia itd, jak nie mieli dostępu do maila, konta, telefonu...????

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 09:59   #2382
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

co to jest zabezpieczenie dwuetapowe?

Jakie miałeś haslo do konta? Pewnie teraz je zmienisz więc nie będzie to tajemnica.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 10:52   #2383
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To Ty do mnie Sierra pisałeś? Nie było mnie przy konsoli i telefonie, dlatego nie zareagowałem od razu. Ale tak jak Ci odpisałem, w takiej sytuacji od razu livechat z konsultantem i bezpośrednie zgłoszenie do nich - nie ma na co czekać. Z tego co wiem, to blokują od razu takie przejęte konto i zaczynają wyjaśniać sprawę. Chargebacka na karcie bankowej tylko czasem nie zrób teraz, niech MS najpierw swoje procedury wykona.

Panowie, w każdy miejscu, gdzie podajemy na stałe środek płatniczy zawsze dajemy dwuetapową weryfikację (apka na telefon, SMS czy co tam akurat jest) i specjalne hasło, tylko dla tego miejsca. Jeszcze dość niski limit na płatność i jesteśmy zabezpieczeni, przynajmniej w jakimś stopniu.

Ostatnio edytowane przez wrog : 15-03-2017 o 11:28
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 11:22   #2384
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Tak to ja pisalem, spoko, poszedlem za Twooja rada i poszedlem na lvie chat, a co to "Chargebacka"?
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2017, 11:28   #2385
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chargeback
Stary 15-03-2017, 11:50   #2386
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki, właśnie jestem po rozmowie z bardzo miłą Panią z polskiej infolinii, ogólnie muszę czekać co zrobi dział "eskalacji" ale jest duża szansa na zwrot kasy i konta, czas oczekiwania 2-3 dni robocze. Teraz się tylko zastanawiam czy zgłaszać sprawę w banku i na policje, jak byłem w banku to żeby coś zaczeli działać w tej sprawie to muszą mieć potwierdzenie o wszczęciu śledztwa na policji, i pewnie po tym może będzie właśnie rozpoczęta procedura tego co wrog pisał "chargeback".
Stary 15-03-2017, 19:26   #2387
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

policje bym odradzał szkoda czasu na tych ćwierćinteligentów, no i sorry ale podpinanie karty płatniczej do konta konsolowego to nie jest dobry pomysł hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 15-03-2017 o 19:29
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2017, 17:45   #2388
SierraPL
Stały bywalec

SierraPL's Avatar

Lista Osiągnięć

No i po problemie, konto odzyskane, kasa za nieautoryzowane zakupy zwrócona, jestem pod wrażeniem, wielkie brawo dla polskiego oddziału MS, pełna profeska. W sumie wszystko trwało od wtorkowego wieczoru (kontakt na livechat) do dzisiaj do godz. 16.00 (kontakt z polskim oddziałem pomocy MS).
Stary 17-03-2017, 22:43   #2389
SierraPL
Stały bywalec

SierraPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Xbox Live - Temat Ogólny

Do usunięcia.

Ostatnio edytowane przez SierraPL : 18-03-2017 o 10:26
Stary 19-03-2017, 04:15   #2390
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Mała uwaga, ale można to usunąć, bo to nie ma nic wspólnego z Xbox Live itp. Zrobione została czystka całkowita znajomych z TA i TT, a nie chciałem specjalnie tematu zakładać Problem z tego powodu, że rozsyłałem spam, który nie do każdego dochodził, a tylko do wybranych osób przez TA/TT przez to moje ogólne nocne cystki przepraszam za problem i można w wolnej chwili post usunąć, Pozdrawiam

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2017, 21:36   #2391
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Goldzik na 12 miesięcy jak by ktoś szukał za 169 zł kupować póki jest tanio:http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-...759273023.html

Ostatnio edytowane przez murinus : 21-03-2017 o 21:40
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2017, 09:50   #2392
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Ktoś kupił i mu działa?

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2017, 19:51   #2393
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Lista Osiągnięć

ta rozważaj dalej czy ktoś kupił czy nie bo zostało tylko 5 sztuk/1 sztuka !/sprzedane !

Ostatnio edytowane przez murinus : 22-03-2017 o 20:29
Stary 22-03-2017, 20:06   #2394
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wnoszę prośbę o warna dla murinusa, jest bardzo opryskliwy, zaburza przyjazną aurę tego forum. Jak widzę jego posty to mam ochotę napisać np. "przestań wrzucać idioto te linki z ofertami, nikt do nich nawet nie zagląda, bo są chujowe", ale jako że jestem człowiekiem kulturalnym to się powstrzymuję. Pozdrawiam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 22-03-2017, 20:08   #2395
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

O *****, zeny do neverwinter Nie powiem przydało by się troszkę

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2017, 20:14   #2396
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

ta tylko ja nikogo nie chciałem tym postem urazić SORRY !!!
Stary 22-03-2017, 20:22   #2397
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Kupny od kogoś z setką komentarzy takich drogich rzeczy raczej nie będę rozważał. Na razie 3 miechy z komputronika za 59 mi stykną .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2017, 20:24   #2398
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Kupny od kogoś z setką komentarzy takich drogich rzeczy raczej nie będę rozważał. Na razie 3 miechy z komputronika za 59 mi styknęły .
no ok myślałem że będziesz zainteresowany, na 3 miechy było za 49 zł x-kom.pl z jakimś tam hasłem już nie działa ten trik

Ostatnio edytowane przez murinus : 22-03-2017 o 20:42
Stary 22-03-2017, 21:40   #2399
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Wnoszę prośbę o warna dla murinusa, jest bardzo opryskliwy, zaburza przyjazną aurę tego forum. Jak widzę jego posty to mam ochotę napisać np. "przestań wrzucać idioto te linki z ofertami, nikt do nich nawet nie zagląda, bo są chujowe", ale jako że jestem człowiekiem kulturalnym to się powstrzymuję. Pozdrawiam.

będąc w chujowym nastroju - czytam i jebłem..... tylko murinus to prawda - może troszkę rzadziej a trafniej dobieraj oferty promo
Stary 22-03-2017, 22:04   #2400
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Przecież to jest człowiek kopiuj-wklej mało co umie samemu napisać a jak juz się wysili to czytać się tego nie chce.

Mialem go swego czasu zablokowanego i chyba pora do tego stanu wrócić.

Tak mało nas tutaj zostało i jeszcze taki murinus tu siedzi

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
free, live, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania