Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-07-2008, 17:38   #21
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Uzależnienie od gier & gry sa przyczyną wszelkiego zła.

To prawda - taki Lineage 2 wciągnął mnie jak cholera.
Stary 28-07-2008, 17:57   #22
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

ja jestem świadom swojego uzależnienia i jakos mi to zbytnio nie przeszkadza ani nikomu z mojego otocznia, mam to szczescie ze nie musze ńańczyć bahorów i poswiecać nikomu zbytnio czasu( fakt czasem sie jakis dobry towar przeleci ale ile to moze zajmować góra 5 godz i po sprawie), wiec oddaje sie swojej pasji kiedy tylko mam wolny czas moja dewiza życiowa mówi jasno nie ma nic wazniejszego od własnego zdrowia oraz samopoczucia jak do tej pory świetnie sie sprawdza
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2008, 18:16   #23
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja również czuje, i jestem świadom tego że jestem uzależniony. Mi to nie przeszkadza, taki nałóg nic mi wielkiego nie zrobi. Uzależnić sie od palenia czy alkoholu to co innego, bo to innym przeszkadza, i sobie sie szkodzi. A brednie o tym że zabijamy, bo gramy to jak takie coś słysze to mi sie źle robi. Niedługo sie okaże że każdy złodziej/morderca/przestępca gra w GTA. Ja również nigdy nie chciałem nikogo zabić z powodu gier. Jak zabić to ludzi w GTA Tak więc, granie nie szkodzi, nie zabija (chyba że japońców), i nie przeszkadza innym (chyba że rodzicom). Nie tak jak palenie, czy inne tego typu nałogi. Więc jak sie uzależnić to od gier
Jeśli chodzi o gry RPG to najwięcej ofiar zaliczył World of Warcraft. Ludzie płacą za abonament i chcąc korzystać z tego jak najwięcej, nie odchodzą od kompa przez kilka dni

Ostatnio edytowane przez Skyline14 : 28-07-2008 o 18:19
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2008, 19:58   #24
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja gram dużo bo nie mam nic innego do roboty. To lepsze niż czytanie książek (co nie znaczy, że ich nie czytam) czy oglądanie TV, bo pozwala na kontakt z innymi ludźmi, nie bezpośredni, ale trudno. A żyjąc na emigracji fajnie pogadać sobie z innymi po polsku. W sumie to jestem pewien, że gdybym miał konsolę bez Live, to gry nie wciągałyby mnie aż tak bardzo.
Mustang jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2008, 21:47   #25
maciucha
Początkujący
maciucha Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do maciucha

Lista Osiągnięć

Zwalanie zabójstw na gry jest godne pożałowania. I zgadzam się z którymś z poprzedników który mówił tak: robimy rozróbę, a jak coś to będzie na gry.
Nie każdy nastolatek ma kapuche zamiast mózgu i po wpakowaniu kilku kulek w grze idzie od razu na ulice i morduje. Każdy powinien wiedzieć gdzie jest umiar i co mu zaszkodzi a co nie. Ja naprzykład nie gram w gry pokroju The Darkness, Condemned, Alone in the Dark, bo wiem że mógłbym ześwirować. Oczywiście nie mówię że takich gier nie wolno produkować i powinny być zakazane! Jeśli ktoś wie, że może i nie dostanie po tym zajoba to proszę bardzo, czemu nie... I jeszcze raz mówię każdy powinien wiedzieć kiedy skończyć...
Stary 28-07-2008, 22:37   #26
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

smiesza mnie takie komentarze gdzie osoby pisza ze sa uzaleznione od gier. Wyjatkiem sa dla mnie ludzie ktorzy graja w MMORPG bo znam takich co przesadzili z tym wirtualnym swiatem i to tylko oni moga sie podpiac pod "nalog".
Nie wydaje mi sie ze jak ktorys z was nie zagra przez pare dni na konsoli to ma chec wyrwania komus na ulicy PSP czy DSa tylko po to zeby powciskac przyciski i przejechac 2 lapy w NFS. Jesli tak to jak najszybciej udaj sie do lekarza , zle bracie z toba.
Polecam sprawdzic co to jest nalog a potem nazywac sie nalogowcem.
Granie na konsolach to hobby przy ktorym spedzamy mniej lub wiecej czasu

Ostatnio edytowane przez LIMOP : 28-07-2008 o 22:39
LIMOP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 00:35   #27
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

Masz rację, jeśli nawet w domu naszą główną rozrywką jest granie, to nie znaczy, że nie możemy się bez niego obejść np. na wakacjach. Ja tam jestem uzależniony od internetu, naprawdę mi go brakuje, gdy nie mam dostępu do sieci, od samych gier nie.
Mustang jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 00:58   #28
Joni
Stały bywalec
Joni Wkroczył na dobrą drogę

Joni's Avatar

Miasto: Polska
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Cztery ściany Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 4

maciucha a co jest zlego w produkcjach typu The Darkness, Codenemed i Alone in The Dark juz takie GTA IV gorsze
Joni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 01:41   #29
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

tez jestem uzalezniony i wiem ze sobie z tym nie poradze ;D ale ostatnio pogoda i pewna mila pani pomagaja mi w walce z tym okrutnym nalogiem!!

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 01:45   #30
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Wydaje mi sie, ze nie jestem uzalezniony, co prawda kiedy mam warunki i ochote, to moge grac 8h dziennie, ale z drugiej strony, kiedy nie chce, to nawet nie wlaczam konsoli. Moge sobie poczytac, poogladac film, wyjsc na spacer kiedy chce, konsola mojego zycia nie kontroluje. Jestem wolnym czlowiekiem
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 10:50   #31
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Przyznać sie! komu zdarzyło sie zachować jak na załączonym obrazku?

Stary 29-07-2008, 11:02   #32
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Hehe oj żebym to ja wiedział ile razy. Np w niedziele zamiast iść z bratem i kumplami na basen, łowiłem achievmenty...
Ale generalnie nie rozumiem dlaczego wśród ludzi panuje opinia, że gry zabijają jak ja chce pozabijać, to odpalam GTA4, wsiadam w szybką furę i jeżdżę po chodniku Dlaczego? Bo ludzie lubią czuć się bezkarni, a gry nam właśnie to zapewniają. Nieważne co zrobimy i tak nie poniesiemy żadnych większych konsekwencji. Jedynie co to Load Game i rachunek za prąd "_"
A że ktoś ma umysł debila, jest źle wychowywany przez rodziców, i po zabiciu ludzi w GTA chce tego spróbować w Realu to już problem Amerykanów Zauważcie, że jeśli wychodzą na jaw jakieś historie tego typu, to ogromna większość pochodzi z USA. Kraju w którym każdy pomysł da się zrealizować Nie wiem jak tam wygląda np. wychowywanie w szkołach, ale podejrzewam, że Młodzi Gniewni to tam jest na porządku dziennym.
Stary 29-07-2008, 12:13   #33
maciucha
Początkujący
maciucha Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do maciucha

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Joni Zobacz post
maciucha a co jest zlego w produkcjach typu The Darkness, Codenemed i Alone in The Dark juz takie GTA IV gorsze
Przeczytaj dokładnie mojego posta . Nigdzie nie napisałem, że te gry są złe, napisałem tylko o tym że ja dostałbym zajoba jakbym miał w to grać.
Stary 29-07-2008, 15:17   #34
elsaint360
Uzależniony
elsaint360 Grabi sobieelsaint360 Grabi sobie

elsaint360's Avatar

Reputacja: -111

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hasbro Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 11

Ktoś zdrowy psychicznie,a młócący dzień w dzień parę godzin(mam na myśli do osmiu maksymalnie)nigdy nie będzie robił w realu tego co w grze.A co do GTA to jest odpowiedzialność rodziców,którzy kupują swoim pociechom takie gry.Przecież ona jest dla ludzi powyżej 18 roku życia.Nie raz,nie dwa widziałem na jakichś forach 8 letnie dzieci chwalące się,że ileś tam osób zabiły w GTA...W takim wieku kształtuje się psychika dziecka,a później się dziwią,że jako 10 latek bierze siekierę albo łopatę i idzie na miasto "pograć".Fakt,że to się najczęściej dzieje w Stanach mnie nie dziwi.(Natomiast dziwi mnie to,ze w tym kraju mieszkają tacy idioci i debile,a są taką potęgą). Najbardziej żal mi się robi dzieciaków,które zamiast grać w piłę to siedzą i chwalą się jakie to fajne "itemki" mają i mówią że dziś "idą expić na potworkach".A jak mama sie wnerwi i odłączy kompa od prądu podczas gry to taki przyebany klient bierze krzesło i "expi" na swojej matce.Sądzę,że wszyscy wiedzą o jakiej grze mówię.Dobra,koniec.Tak sie rozpisałem.Ale wniosek jest jeden-żeby grac trzeba byc zdrowym psychicznie człowiekiem.

elsaint360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 15:43   #35
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

dokładnie elsaint tak jak mówisz. W Polsce niestety też można zauważyć zaniedbywanie rodziców pod kątem tego w co ich dziecko gra, ale także to wina sprzedawcy. W dzisiejszym świecie o dowód powinno sie pytać nie tylko przy zakupie alkoholu czy papierosów ale także gier 18+. A jak gra jest od lat 16 a przy ladzie stoi gościu co nie bardzo na gimnazjum nawet wygląda? Pokaż legitymację albo przyjdź z rodzicem. Ja mimo iz w GTA I i II grałem jak byłem młodym szczylem, to nie biegam po podwórku z AK-47 i granatami w kieszeniach. Dlaczego? Bo tak jak powiedział elsaint - żeby grac trzeba byc zdrowym psychicznie człowiekiem. - ale także trzeba mieć kogoś nad głową kto wyjaśni takiemu ośmiolatkowi, że gry to gry, ale życie to co innego. Ja akurat takiej opieki nie potrzebowałem, bo mam prawie równy sufit w głowie ale w USA to powinni stworzyć ośrodki resocjalizacyjne dla dzieci z kłopotami odróżniania życia od gry...
Stary 29-07-2008, 15:50   #36
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał colossuspl Zobacz post
żeby grac trzeba byc zdrowym psychicznie człowiekiem.
Ale żeby robić takie Patapony, Silent Hille itd. już nie .
Stary 29-07-2008, 18:03   #37
AlexX
Początkujący
AlexX Wkroczył na dobrą drogę

AlexX's Avatar

Ja tam gram pół godziny, raz na tydzien i mi wystarcza

Co nie Duki?

AlexX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 20:27   #38
elsaint360
Uzależniony
elsaint360 Grabi sobieelsaint360 Grabi sobie

elsaint360's Avatar

Reputacja: -111

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hasbro Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Ale żeby robić takie Patapony, Silent Hille itd. już nie .
Ghehe,a czemuż niby nie?

elsaint360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 22:48   #39
Duki
Początkujący
Duki Wkroczył na dobrą drogę

Duki's Avatar

Hehe nie np bez przesady.... jak mam w co to gram troche wiecej. Samą konsole mam włączoną 4-5 godzin dziennie+ komp 2-3 godziny... a jak nie mam czasu to nie gram w ogóle ale nie przez cały tydzień .
Duki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2008, 23:32   #40
n1n3r PL
Znajomy
n1n3r PL Wkrótce będzie sławnyn1n3r PL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 128

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! 360 stopni Ilość, nie jakość Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 14

a po co lazic w upalne dni i sie pocic albo zjarac na raczka, lepiej sobie spokojnie grac w ciemnym chlodnym pokoju a ilez to graczy marzy o tym zeby w naszym kraju slonce grzalo przez 365dni w roku, co?
n1n3r PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania