Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-10-2009, 23:01   #301
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Modern Warfare 2

Prawdopodobnie czasowo sa eks
Stary 06-10-2009, 04:41   #302
iDrake 360
Nowy
iDrake 360 Wkroczył na dobrą drogę

iDrake 360's Avatar

Miasto: Gorzów Wlkp.
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
Prawdopodobnie czasowo sa eks
Tak też mówili o innych eks'ach na iks'a... I co? I do tej pory czekają. No nic zawsze musicie mieć nadzieje.

Co ciekawe krążą też plotki o przesunięciu premiery PC. Oraz potwierdzono że Modern Warafare 2 na pewno nie będzie korzystało z Games for Windows Live... Czyli były sobie osiągnięcia.

iDrake 360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 05:49   #303
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Serio nie wiecie jak się podłącza headseta do pc, czy to tylko kolejny żart, ktorego nie potrafię wyczuć? ;/
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 08:55   #304
Kropek
Znajomy
Kropek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kropek's Avatar

Reputacja: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropek

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Cztery ściany Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

Żaden CoD jeszcze nie korzystał z GFWL, więc żadna strata.

A headsety na PC są mikrofonami, nawet za 6 zł. :P
Stary 06-10-2009, 10:00   #305
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

Talking Odp: Modern Warfare 2

Cytat:
Napisał iDrake 360 Zobacz post
Tak też mówili o innych eks'ach na iks'a... I co? I do tej pory czekają. No nic zawsze musicie mieć nadzieje.

Co ciekawe krążą też plotki o przesunięciu premiery PC. Oraz potwierdzono że Modern Warafare 2 na pewno nie będzie korzystało z Games for Windows Live... Czyli były sobie osiągnięcia.
Ale na co ja czekam? Na nic, poza MW (i BC2) na PC, w dodatki do GTA zagram na konsoli, Borderlands, Bioshocka, Flashpointa rowniez jak i reszte gier. GTA mialo byc na konsole a po roku pojawilo sie na PC, z RE5 tez tak mowiono i sie pojawil. Mozna czekac spokojnie, w miedzy czasie jest w co grac przeciez. A porty konsola->pc sa zazwyczaj lepsze pomijajac kwestnie graficzna. Wsparcie dla modow, nie mowcie ze w czasach GTA 3 badz kolejnej nie bawiliscie sie w podmiane aut czy skinow do gry, w Qlejka gralo sie na roznych mapach nie tylko z tych od gry, RTCW/ET masa dodatkowych map bo na kilku standardowych granie szybko sie nudzi,CS/HL/TF multum mapek.. Widze ze zapomnieliscie juz ze modyfikacje daja drugie zycie grom, jak sie konfiguruje komputer, podpina headseta, instaluje sterowniki badz windowsa, jak sie gra myszka wraz z klawiatura - tylko juz plug and play i na padzie bo ma mniej przyciskow.
Za wszystko chcecie placic mimo ze wiekszosc takiego DLC jest gotowa przed premiera i z was doja kase.
Teraz to wolicie kupic mapki niz sami je zrobic. Ci co czekali na gre ... dostali cos wiecej. Kilka przykladow Red Faction Guerilla - gra miala wszystkie DLC odrazu (na konsoli chyba 2 ostatnie jeszcze wtedy sie nie pojawily), L4D - wiadomo edytory (sa nawet tworzone cale kampanie 4-5 misjowe) ,grac w rok na kilku kampaniach z roznymi spawnami zombiakow to mi by sie przejadlo po 2 miesiacach, COD WAW edytor, mapki w ciagu miesiaca sie pojawily na PC, Burnout/Mirrors Edge/Resident Evil 5/SF 4/Batman dostaly wersje PL a Flashpoint edytor. Mozna by tak dlugo wymieniac.

Widze ze popoprzednim moim poscie pare osob zglosilo mnie Infinit Ward ze kupie wersje PC i odrazu przesuneli premiere o 2 tygodnie . Skoro IW robi tak to kupie, przejde, pogram na splita, zrobie kolejnego codowego calaka, pogram troche na multi (moze na ktoregos z was trafie) i odsprzedam a nastepnie wybiore sie do Empiku/Media/Allegro po moja kopie MW2 i odrazu na multi wsiadam <cii>
Stary 06-10-2009, 10:47   #306
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Panowie dobrze jest Kiedyś Quake w domu i kafejce internetowej teraz konsole i XL/ PSN. Wg mnie rozmowa która wersja MW2 jest lepsza i którą wybrać jest bez sensu.

Dodatki scenowe do PC - owszem niezaprzeczalny plus. Wiele map do Q3A tworzonych przez scenę to odpowiedniki oryginalnych i dodatkowych map z poprzednich części, których twórcy nie zamieścili w Q3A. Mapy te niejednokrotnie przewyższały te oryginalne...

Mnie granie na PC kojarzy się trochę z nołlajfem, garbem i w ogóle "administratorem". Obecnie nie pamiętam kiedy ostatnio grałem na PC ( chyba w Quake4 ) ale na partyjkę w Quake ochotę mam zawsze

Niech każdy gra na czym chce - ja kupię wersję na PS3, Hitman na PC, a reszta na X360 - tydzień po premierze podzielmy się wrażeniami;

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 17:26   #307
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Ja tam bym nie podawał za dobry przykład GTA 4, ponieważ od premiery PC wszyscy skarżą się na optymalizację.....
Stary 06-10-2009, 17:34   #308
Kropek
Znajomy

Kropek's Avatar

Lista Osiągnięć

Którą naprawiono przy okazji już 2 patcha, a obie firmy graficzne powypuszczały sterowniki, co jeszcze polepszyło sprawy..

Dobrym przykładem jest TF2, gdzie wychodzą na PC regularne, darmowe dodatki z brońmi itp. Tak samo L4D.
Stary 06-10-2009, 17:50   #309
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Trzecią i oczywiście najważniejszą - Pomnik Waszyngtona wyraźnie pokazany w tle. Na 100% jest to Waszyngton DC ale kto to zrobił i jaką cenę im przyjdzie za to zapłacić to jest pytanie. Jednak bardziej co mnie interesuje to fakt iż chyba pierwszy raz ktoś w grze rozpiernicza na pył stolicę USA. Chociaż miasto = zgliszcza - pomnik = God Mode????
A Fallout 3 to co? :P

A co do grania na PC. Ja uważam, że konsola jest lepsza. Na PC to wszystkie te God Mody, kody i inne cheaty denerwują. A na konsoli? Są cheaty, ale nie w takiej ilości jak na PC. Poza tym...Pad jest lepszy od myszki.. :P Łatwo można to udowodnić:
Myszka jest bardzo czuła i nawet lekkie drgnięcie przesuwa twój celownik daleko od celu (doświadczenie z Counter Strike) I nie pierniczcie mi tu o tym, że myszka taka jest i szybciej się reaguje.. bla,bla,bla..Grając padem masz wszystko pod kontrolą, a na PC? Masz klawiaturę i myszkę, rozkładasz te ręce daleko od siebie.. Ja wolę mieć przyciski blisko siebie.. Dlatego jak gram w FPSa na PC to podpinam pada z xboxa. Jeśli ktoś nadal wątpi to polecam pograć w Lost Planet Colonies (bo to jedyna gra gdzie PC i xbox ma taki sam serwer) i pograjcie sobie z konsolowcami, grając na PC. Przegrana murowana.. :P
Stary 06-10-2009, 18:10   #310
Kropek
Znajomy

Kropek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Pawel1995k Zobacz post
Na PC to wszystkie te God Mody, kody i inne cheaty denerwują. A na konsoli? Są cheaty, ale nie w takiej ilości jak na PC.
Lol, w 3/4 gier są antycheaty i to bardzo skuteczne. Nigdy nie spotkałem czitera w żadnym CoDzie.
Cytat:
Napisał Pawel1995k Zobacz post
Poza tym...Pad jest lepszy od myszki.. :P Łatwo można to udowodnić:
Myszka jest bardzo czuła i nawet lekkie drgnięcie przesuwa twój celownik daleko od celu (doświadczenie z Counter Strike) I nie pierniczcie mi tu o tym, że myszka taka jest i szybciej się reaguje.. bla,bla,bla..Grając padem masz wszystko pod kontrolą, a na PC? Masz klawiaturę i myszkę, rozkładasz te ręce daleko od siebie.. Ja wolę mieć przyciski blisko siebie.. Dlatego jak gram w FPSa na PC to podpinam pada z xboxa. Jeśli ktoś nadal wątpi to polecam pograć w Lost Planet Colonies (bo to jedyna gra gdzie PC i xbox ma taki sam serwer) i pograjcie sobie z konsolowcami, grając na PC. Przegrana murowana.. :P
Jest coś takiego, jak sensitivity, przy czym na PC masz o wiele większy zakres ustawienia tego parametru. A jak grałeś na myszce manty to się nie dziw- mam Razera Lachesis, 4000 DPI i myszka ani drgnie, kiedy trzeba, jak ruszę lekko, to jest lekko, jak mocno, to jest mocno. Precyzja jest tysiące razy większa, niż w padzie.
A w LPC jakoś nie przegrywałem, nie wiem.. może to ja jestem taki mocny, a może gracze byli za słabi?

EDIT
Fragmovie Steviego, jednego z najlepszych snajperów pecetowej sceny COD4.
http://www.youtube.com/watch?v=iM4p8wqtyKA

Ostatnio edytowane przez Kropek : 06-10-2009 o 18:14
Kropek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 18:22   #311
iDrake 360
Nowy
iDrake 360 Wkroczył na dobrą drogę

iDrake 360's Avatar

Miasto: Gorzów Wlkp.
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Kropek Zobacz post
Lol, w 3/4 gier są antycheaty i to bardzo skuteczne. Nigdy nie spotkałem czitera w żadnym CoDzie.
Widocznie mało grałeś. Dla przykładu podam statystyki PBBans -> http://www.pbbans.com/mbi-overview-cod4-ov27.html Prawie 35 tysięcy banów...

Co prawda są antycheaty ale kreatywność twórców cheatów nie zna granic. Więc antycheaty zawsze będą w tyle.

Dodajmy jeszcze haxy, trainery itp. do singla... Na konsolach też są cheaty tylko że blokują np. osiągnięcia więc część osób z nich nie korzysta.

Poza tym z tego co wiem, udowodnione haxy na konsoli kończą się jej zablokowaniem. Na PC co najwyżej GUID Ci zbanują pare dyszek i nowa gra, z konsolą nie będzie tak prosto Ale może się mylę, zaraz pewnie się przekonam.

iDrake 360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 18:32   #312
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Kropek Zobacz post
Jest coś takiego, jak sensitivity, przy czym na PC masz o wiele większy zakres ustawienia tego parametru. A jak grałeś na myszce manty to się nie dziw- mam Razera Lachesis, 4000 DPI i myszka ani drgnie, kiedy trzeba, jak ruszę lekko, to jest lekko, jak mocno, to jest mocno. Precyzja jest tysiące razy większa, niż w padzie.
Precyzja, szybkość, czy naprawdę chodzi tylko o to, żeby obracać się z prędkością światła i celować w mgnieniu oka? A może na konsoli to gra jednak bardziej przypomina rzeczywistość.
Stary 06-10-2009, 19:03   #313
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Heh o to mi chodziło... 10 lat temu gdy namiętnie szarpaliśmy w Quake sami robiliśmy takie filmiki. Też bym się swoim pochwalił gdyby nie zjarany HDD

Jedni traktują gry jak PRO temat inni jako rozrywkę. Ja należę raczej do tych którzy przed TV po kilku bateryjkach uśmieją się z chłopakami i tyle. Filmik tego gościa jest OK i na pewno niejeden user tego forum się nim mocno podnieca ale mnie już takie podejście do gier dawno przeszło.

Do czego piję - po pierwsze można grać PRO również na konsolach - scena turniejowa rośnie w siłę i już za kilka lat dorówna tej PC-towej i kilka lat po tym prawdopodobnie ją zdetronizuje. Tak od kilku lat ewoluuje rynek...
Tak więc - wg mnie mówienie że myszka 4000dpi jest bardziej PRO jest trochę na siłę sobie wmawianiem i próbą robienia z siebie wymiatacza, tak?

Niech każdy robi to co lubi, a nie wmawia innym że mają lubić to co on, bo skończy się na tym, że wszyscy wylądujemy z jedną kobietą

Nie popieram takiego podejścia do gier ( bo są na pewno bardziej produktywne sposoby na wolny czas, a raczej całe życie ) ale też nie neguję i potrafię docenić ludzi którzy wypracowali w daną grę HC skilla. Nie besztajcie się tylko kto jest lepszy i ma lepszą myszkę (heh - najlepszą i tak znajdziecie w najmniej spodziewanym miejscu ) i na jakim sprzęcie jest się bardziej PRO.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2009, 19:19   #314
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
Precyzja, szybkość, czy naprawdę chodzi tylko o to, żeby obracać się z prędkością światła i celować w mgnieniu oka? A może na konsoli to gra jednak bardziej przypomina rzeczywistość.
Ale MW nie zalicza sie do simow czy realistycznych gier. Nawet stojac mozesz obrocic sie o 180 bez odrywania nog i mgnieniu oka .
Stary 06-10-2009, 20:12   #315
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

bo to sa jednostki specjalne i oni potrafia bardzo duzo!!!