Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2007, 17:03   #21
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Colin McRae: Dirt

Nie wiem, mi to cie przeszkadza. Demko mi się spodobało i grę kupię na pewno prędzej czy później.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2007, 17:28   #22
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

No to zależy jak na to patrzeć. Z całym szacunkiem, ale kiedy ja chlałem pierwszy raz wódę przy Colinie, to Ty miałeś pasowanie na pierwszaka . Po prostu nie tak sobie wyobrażałem nowe odsłony gry, przy której jako 16-latek balowałem hardcorowo dniami i nocami. Wiadomo, że jest wiele serii, które zatracają się, ale jeśli coś spartoliło się raz (vide "trójka") i nie wyciąga się wniosków na następne części to lipton. Niemniej IGN dał bodaj 9.0, więc coś tam może jest godnego uwagi, lecz z "ust" IGNu owa ocena do mnie nie przemawia. Stestuje całość. Obym się zaskoczył pozytywnie.
Stary 10-06-2007, 19:51   #23
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Hosen, bo ty masz porównanie z innymi Colinami. Ja nie mam tego problemu, bo grałem tylko w Colina 1 na PSX'a, mając chyba z 8 lat i nic z niego nie pamiętam :P
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2007, 13:58   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

http://reviews.teamxbox.com/xbox-360/1338/DiRT/p2/

9.0 od Team Xbox
(9.4 za gejmplej )

Must have jak nic
Stary 20-06-2007, 19:25   #25
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Na play-asia można gierkę kupić za 156zł z wysyłką - http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...n-70-22b4.html . Ja już swój egzemplarz zamówiłem
Stary 21-06-2007, 15:32   #26
above89
Stały bywalec
above89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30
Wyślij wiadomość przez AIM do above89

Colin wypasiony. Moim zdaniem o niebo lepszy od FM2.
Model jazdy troche beznadziejny , ale za to są ogromne emocje podczas pokonywania kolejnych odcinków.
Jedyny minus to jak narazie brak mozliwosci pojaśnienia obrazu. Czasami jest tak ciemno ze jedzie sie na wyczucie.
Stary 21-06-2007, 15:55   #27
mateuszr
Początkujący
mateuszr Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Tilburg (NL)
Reputacja: 0

Nie jestem specjalistą od gier rajdowych i mogę tylko powiedzieć, że to dla mnie rewelacja. Kamienie się sypią, trawa się rwie a asfalt mało się nie zwija. Demo to było tylko "małe pierdnięcie". Polecam
mateuszr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2007, 19:31   #28
above89
Stały bywalec
above89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30
Wyślij wiadomość przez AIM do above89

Gre prawie ze ukończyłem gdyz został ostatni turniej "tier11" wiec moge sie wypowiedziec o nowym szkocie.
Plusy:
-niesamowita grywalnosc !!!
-przesliczna grafika (są to narazie najładniejsze wyścigi w jakie było mi dane zagrać)
-scieżka dzwiekowa bardzo dobrze dobrana !!
-duużo tras!
-zajebisty pomysł z wibracjami podczas jazdy
-bardzo ładnie zrobione autka
-kilkanascie róznych rodzajów wyscigów także nuda sie nie wkrada jak w przypadku fm2
-bardzo ładnie zrobione i realistyczne zniszczenia

Minusy:
-moim zdaniem troszke za krótka ( kariere w 9 godzin rozbiłem)
-model jazdy na zbyt uproszczony ktory niestety przeszkadza, aczkolwiek tylko w przypadku jazdy samochodem typu 4WD sterowanie jest hm..najgorsze. Poruszajac sie innymi pojazdami czuc mase pojazdy itp.
-zdecydowanie brakuje mi tutaj rajdów w FINLANDI, SZWECJI. Tutaj tez idzie sie pobrudzic.
-w poprzednich odsłonach colina był deszcz jakies zamiecie tutaj niestety tego brak no i przede wszystkim brakuje NOCNYCH wyscigów

To na tyle. Na chwile obecna DIRT to najlepsza gra wyscigowa w jaką miałem przyjemnosc zagrac i w ktora bede grał cały czas FM2, PGR3 nie umywają sie do Colina
Z niecierpliwoscia czekam na kolejna odsłone i mam nadzieje ze tym razem w całosci bedzie poświecona rajdą o róznych porach w róznych warunkach na całym głobie z jeszcze bardziej realistyczna grafiką no i bardziej zjadliwym modelem jazdy w przypadku samochów 4WD.

Amen
Stary 05-07-2007, 17:02   #29
Kenji_PL
Początkujący
Kenji_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kenji_PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3
Wyślij wiadomość przez AIM do Kenji_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Kenji_PL

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Mam pytanie o online:
Na pudełku jest napis Multiplayer: 2-100
O co chodzi z tym zapisem?
Stary 05-07-2007, 20:07   #30
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

moze multi w tej grze jest do 100 osob :happy:
Stary 05-07-2007, 20:27   #31
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Może to coś rozjaśni:

Away from the pyramid of the Career mode, or the more traditional structure of the Championship mode, DiRT's Multiplayer mode offers one of the most inclusive and yet isolating online experience. Whilst the one hundred players per lobby is a nice stat to boast from the pages of a factsheet or product page, the fact that communication (likely due to the pressure of bandwidth) is achieved through text chat is a little unusual. One saving grace is of course that you don't have to put up with the usual slanging matches that crop up throughout Xbox Live. Following Bungie's lead in Halo 3, DiRT's multiplayer mode offers a somewhat distinct whiff of democracy, with players able to vote for the next race. Our experience of the voting feature however, was that only a small percentage of gamers actually used their 'right to vote', though whether this was down to a less than intuitive interface system or just gamer apathy, we're not quiet sure.
Stary 06-07-2007, 12:28   #32
Kenji_PL
Początkujący
Kenji_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kenji_PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3
Wyślij wiadomość przez AIM do Kenji_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Kenji_PL

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Po przeczytaniu myślę, że może chodzić o to że jak w lobby jest te 100 osób to gdy rusza wyścig to na koniec ich czasy są ustawiane względem siebie, więc widać gdzie wśród tej setki się człowiek plasował. Fajne bo daje szansę na sprawdzenie się w większej grupie, a nie w zamkniętym gronie np. 8 osób gdzie jak się dużo nie gra to jest się zawsze na końcu.
Stary 17-08-2007, 14:19   #33
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Colin McRae DIRT

Zaciągniłem demko i zaskoczyło mnie zupełnie! Oczekiwałem czegos znaaacznie gorszego, a tu mamy całkiem fajną ścigałkę opasaną przyjemnymi zniszczeniami, z niezłym uczuciem predkosci i erkejdowym modelem jazdy
Całkiem przyjemnie sie pedzi po bezdrożach (szkoda że trasy sa jakies takie... płytkie, bez polotu) tarzając w piachu, no ale MS to nie jest Troche z dupy wydał mi się super OS z imprezą na termaku, ot niewiem czemu nie podpasował mi. Mam nadzieje ze takich tras bedzie jak najmniej. Sprawdzałem liste samochodów w pełnej wersji i jest tam kilka perełek takich jak choćby nowy Stratos by Fenomenon (śliczności) czy Lotus Exige
Czekamy :happy:
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2007, 14:48   #34
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Gawlick
Czekamy
lol to to jeszcze nie wyszło na PS3? W sumie pograć można ale CM2 to to nie jest
Stary 17-08-2007, 14:59   #35
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 

colin na ps3 bedzie lepszy i bedzie mial wiecej dodatkow itp. bla bla bla... no jak bede w chacie to zaciagne demko :mrgreen:

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2007, 15:01   #36
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie to żebym się zaczynał śmiać
Stary 17-08-2007, 15:08   #37
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Śmiej sie smiej, ale każda gra która wychodzi poźniej na ps3 ma mniej lub wiecej popierdułek (no wyjątek to SC ale to jest syf) :wink:
Stary 17-08-2007, 20:32   #38
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

no taki se ten colinek, a raczej demo z dupy... probuja nasladowac i konkurowac w pewnien sposob z MS, ale im to nie wyszlo. mi imprezka spasowala i tego wlasnie mistrzowie kodu powinni sie trzymac. no ale trasy chujowe... - moga one wystarczyc Hosenowi ktory duzo nie widzial (czyt. nie gral w MS) :mrgreen:

czekam na WRC od $ony

Stary 17-08-2007, 21:23   #39
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

No ale jakby nie patrzeć MS to zuuupełnie inna liga niż Dirt i tu nawet nie ma co porównywać tych dwóch produkcji. Mimo to colin spodobał mi sie i za te 2 tyg kupie bo lubie rajdy. Denerwuje mnie tylko wrzucenie wiekszej ilości eventow (tak jak w toce) w postaci np. przełajowych jakiś wyścigów buggymi itp. Tutaj moze panowie z CM chcieli zrobic coś podobnego do MSa ale nie za bardzo to wyszło i psuje tylko całokształt.
I tak jak Fox czekam na WRC od panów z evo studios bo po tym co pokazali w Motorstormie z 16 pojazdami na trasie nie wyobrażam sobie co beda mogli zrobic z jednym :happy:
Stary 17-08-2007, 23:06   #40
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

napisalem, ze powinni sie trzymac tylko wrc chodzilo mi o te buggy konkretnie... wrzucone na sile i totalnie zjebane. przynajmniej w demie. w ver full podobno jest wiecej takich "podobienstw" miedzy colinem a MS.

no ale posmigac imprezka mozna... no i ciekawe jak wypada tryb online.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania