Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-02-2009, 22:21   #1
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Need For Speed: Shift

Ja już nie wiem co sądzić, ale dla fanów ogólnie wyścigów informacje się przydadzą więc o to co znalazłem:
Electronic Arts ogłasza dalekosiężne plany związane z najpopularniejszą serią gier wyścigowych.

Piętnaście lat i blisko sto milionów sprzedanych egzemplarzy to piękna historia słynnej serii wyścigów samochodowych. Marka Need for Speed obecna jest od dłuższego czasu w ponad czterdziestu krajach całego świata i zgromadziła wokół siebie wielu oddanych fanów. Seria będzie się nadal rozrastać - szczególnie dynamiczny rozwój nastąpi w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Pod znakiem Need for Speed pojawią się wkrótce trzy niezależne pozycje. Produkcją każdej z nich zajmuje się wysoce wyspecjalizowany zespół, którego zadaniem jest jak najwierniejsze wcielenie w życie danej koncepcji i dostosowanie rozgrywki do możliwości danej platformy sprzętowej. Przełoży się to na usatysfakcjonowanie graczy posiadających różne gusta i wymagania, a których łączy jedna pasja - miłość do wyścigów samochodowych i towarzyszącej im prędkości. Zwolennicy szybkiej akcji i pulsującej w żyłach adrenaliny, fani potyczek zręcznościowych i miłośnicy symulacji - każdy znajdzie coś dla siebie.

Need for Speed SHIFT - premiera jesienią 2009
Wyobraźcie sobie grę stworzoną przez miłośników wyścigów, dla miłośników wyścigów. W Need for Speed SHIFT oddane mają zostać wszelkie wrażenia, jakie towarzyszą wyścigom niezwykle szybkich samochodów. Gracze będą się cieszyć wspaniałą grafiką, niezwykle realistyczną kamerą z punktu widzenia pierwszej osoby oraz nowym mechanizmem odwzorowywania uszkodzeń, wypadków i zniszczeń. Dzięki temu wrażenia z jazdy będą całkowicie niezrównane.

W pracach uczestniczą najbardziej utalentowane osoby tej branży z całego świata. Oto kilka najważniejszych nazwisk ludzi stojących za projektem: Michael Mann (producent wykonawczy z Black Box), Patrick Soderlund (starszy wiceprezes EA GAMES) oraz programiści z Slighty Mad Studios z Londynu. SMS, lub dawna nazwa tego studia - Blimey - powinna być znana wszystkim miłośnikom gier wyścigowych. To właśnie tam powstały takie klasyczne pozycje jak GT Legends czy GTR2.

Patrick Soderlund poza tym, że kieruje studiem DICE, należy także do zespołu wyścigowego, który wziął niedawno udział w czwartej edycji turnieju TOYO TIRES 24H, Dubaj 2009. W pierwszym ważnym wyścigu w tym roku zespół zajął piątą pozycję. Soderlund i członkowie zespołu roboczego SHIFT są zdeterminowani, aby stworzyć grę, dzięki której gracze będą mogli doświadczyć wrażeń i emocji, zwykle zarezerwowanych wyłącznie dla kierowców wyścigowych.

W Need for Speed SHIFT będzie można zagrać jesienią 2009 roku. Gra będzie dostępna na platformach PLAYSTATION(r)3, Xbox 360(tm), PSP(r) (PlayStation(r)Portable) oraz PC.

Need for Speed NITRO (tytuł roboczy) - premiera jesienią 2009
Ta pozycja jest opracowywana specjalnie na platformy Nintendo, wraz z unikalną grafiką oraz nowymi pomysłami na rozgrywkę. Tak jak można tego oczekiwać po wszystkich grach Need for Speed, będzie zawierać mnóstwo licencjonowanych samochodów, które można będzie tuningować wedle własnych upodobań.

W Need for Speed NITRO gracze będą mogli uzyskać specjalny dopalacz, w nagrodę za wykonywane poślizgi oraz jazdę zderzak w zderzak za przeciwnikiem. Dzięki niemu zdobędą strategiczną przewagę, która pozwoli odmienić los
wyścigu. Zawsze jednak będą musieli uważać na policję!

Nad tytułem pracuje zespół EA Montreal, który ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu gier na platformę Nintendo i doskonale zna możliwości sprzętowe i specyfikę konsol tej firmy.

Gra Need for Speed NITRO będzie dostępna jesienią 2009 na Nintendo DS(tm)oraz Wii(tm).

Need for Speed World Online - premiera latem 2009 (Azja) i zimą 2009 (USA)
Prawdopodobnie najbardziej rewolucyjną z zapowiedzianych gier jest Need for Speed World Online. Ta przeznaczona wyłącznie na platformę PC pozycja będzie umożliwiać darmową grę w sieci. Wielbiciele serii będą mieli w niej dostęp do największej liczby licencjonowanych samochodów, części i trybów gry, jakie kiedykolwiek znalazły się w Need for Speed. Gracze będą ze sobą rywalizować w sieci za pośrednictwem zaawansowanych funkcji wyszukiwania przeciwników. Kierowcy z fantazją będą mogli tuningować swoje samochody i popisywać się dzięki specjalnym profilom użytkownika.

Więcej informacji na temat marki Need for Speed znajduje się na oficjalnej stronie www.needforspeed.com oraz pod adresem polska.ea.com/nfs.

Życzę miłego czytania osobiście myślę, że ta seria zeszła na psy.

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2009, 23:31   #2
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Nowe NFS-y

Po pierwszym akapicie na serio pomyślałem, że jesteś jakimś fanem-fundamentalistą NFSa.

Nowa część powinna nosić podtytuł SHIT a nie SHIFT...

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2009, 23:35   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Nowe NFS-y

A mnie tam ciekawi co z tego Shift urośnie. Niech próbują, najwyżej znowu wyjdzie średniak/badziewie. My na tym nie tracimy w końcu.
Stary 29-05-2009, 17:44   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Need For Speed: Shift

Nowy trailer

Lista samochodów i tras: http://www.onlinecenter.pl/4659/Aktu...amochodow.html
Stary 01-06-2009, 19:28   #5
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Nowy trailer http://e3.gamespot.com/video/6210594...ories;title;13

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 13:30   #6
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

Live demo http://e3.gamespot.com/video/6210759...tories;title;6

Veni. Vidi. Vici.
Stary 02-06-2009, 21:07   #7
MARRRCiN
Stały bywalec
MARRRCiN Wkroczył na dobrą drogę

MARRRCiN's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Słuchacz Złomiarz  
Liczba Osiągnięć: 15

Nie wiem kurde co o tej grze myśleć. Przed premierą Pro Streeta też wszyscy się tak napalali, miały być cuda, wypas w grafie i gameplayu, a za dobra gra wkońcu z tego nie wyszła...

------------------------------------
zablo.pl/blog
MARRRCiN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 22:27   #8
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

W PSX wstępna to chyba 8, więc to bardzo dobrze, ponoć giera idzie w stronę Forzy 2 czy Grida, a to się im chwali bo są to 2 świetne gry

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 22:39   #9
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
ponoć giera idzie w stronę Forzy 2 czy Grida,
Jak dla mnie to jest właśnie najpoważniejszy minus tej gry. EA idzie na łatwiznę. Myślą, że jak zrobią taką samą grę to sprzeda się równie dobrze
Poza tym nie długo we wszystkie ścigałki będzie się grało tak samo.
Stary 02-06-2009, 23:47   #10
MARRRCiN
Stały bywalec

MARRRCiN's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
W PSX wstępna to chyba 8, więc to bardzo dobrze, ponoć giera idzie w stronę Forzy 2 czy Grida, a to się im chwali bo są to 2 świetne gry

Jak widzę oceny w PSX to mnie krew zalewa. Większość "markowych" gier dostaje oceny kuźwa np. "9-". No co to jest niby za ocena?! I to już ostatnio się coraz częściej zdarza. Albo dają 9- albo 10-, a jak gra jest jakaś tam inna, mało promowana (nie zawsze jakiś crap) to zaraz 6+ albo 7 chociaż gra według wielu innych graczy jest uważana za lepszą. ŻAL.

A co do tego NFS - znowu na bank dadzą łatwe acziwki / trofea, żeby mieć jakieś wsparcie dla sprzedaży gdyby gra się gównem okazała.

zablo.pl/blog
Stary 03-06-2009, 18:07   #11
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Pro Street im nawet nawet wyszedł, ale miałem nadzieje że to tylko taki tymczasowe odejście od policji. A tu ZONK! Znowu ścigamy sie na torze. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale NFS to dla mnie ściganie sie z policją i nielegalne wyścigi. Niech zrobią porządną ścigałke, popracują nad nią przynajmniej te 2 lata a nie że musi być na gwiazdke co roku. Most Wanted i Hot Pursuit II są wzorem na to jak powinien wyglądać NFS. Znakomity tuning (czyli duży wybór części, naklejek i autosclupt!), emocjonujące pościgi policyjne (czyli kolczatki, helikoptery spuszczające beczki, i możliwość odpadnięcia w wyścigu przez policje), wyższy poziom trudności i duuuże poczucie prędkości. Teraz to wszystko połączyć i mamy NFSa o którym marzyliśmy od dawna.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2009, 00:29   #12
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 

Prawda jest taka, że NFS 3 (HP), 4 (HS), 6 (HP2) i ewentualnie Most Wanted to jedyne prawdziwe części serii i swojego rodzaju wyznaczniki serii. Reszta to tylko głupie spin offy, które lecą na fali "mody" (typu NFS: U z filmem F&F). Zamiast robić to co było dobre, zmieniają całkowicie formułę gry robiąc z tego prawie, że oddzielny gatunek jeżdżenia samochodem i jeszcze śmią to nazywać NFSem ;[

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2009, 00:37   #13
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Sorry, ale dal każdego coś milego. Jak widać specjalnie pominąłeś Porsche Unleashed. Hot Pursuit byl rzeczywiście fajny, chociaż ja najlepiej wspominam dwójkę. W a i wlasnie HP zagrywałeś się, potem po Porsche jest tylko gorzej.
Stary 04-06-2009, 09:37   #14
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ja nie mam nic przeciwko ściganiu się po torze, pod warunkiem, że będzie świetny model jazdy i dopracowana opcja tuningu.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2009, 13:33   #15
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 

Ja zacząłem grać od NFS IV (pierwsza gra jaką widziałem na PSX) i dopiero później na PC grałem w NFS III, jeżeli 1/2 było bardziej zbliżone do nowych części niż do tamtych to nic o tym nie wiem Ale dla mnie seria NFS to właśnie te wyścigi połączone z uciekaniem przed policją

A NFS PU ominąłem bo to też był już skok w "nową stronę" imo

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2009, 21:32   #16
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

stage demo z gamespotu: http://e3.gamespot.com/video/6211581...ories;title;10

Ten NFS ma spore szanse byc grywalnym. Widok z wnetrza samochodu jest swietny - przy uderzeniu "wzrok lata" nam po całym ekranie, wlacza sie blur effect. Moze nawet kupie ta gre.

Veni. Vidi. Vici.
Stary 19-08-2009, 11:59   #17
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Need for Speed Shift Xbox 360 Press Conference - GC 2009: Driver Experience Demo
http://xbox360.ign.com/dor/objects/1...ss_081809.html
Stary 19-08-2009, 15:06   #18
MARRRCiN
Stały bywalec

MARRRCiN's Avatar

Lista Osiągnięć

Na razie wszystko prezentuje się fajnie - ale.... tak było na trailerach etc. wszystkich NFS'ów, które wyszły w ciągu ostatnich lat. Screeny z Pro Streeta i UC też super wyglądały. No właśnie - screeny.

zablo.pl/blog
Stary 19-08-2009, 15:08   #19
Baczek PL banita
Banned
Baczek PL banita Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Złomiarz  Na dobre i na złe Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 14

A wie ktoś kiedy ta gra wychodzi ??
Baczek PL banita jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2009, 15:23   #20
MARRRCiN
Stały bywalec

MARRRCiN's Avatar

Lista Osiągnięć

17 wrzesień, tak ciężko otworzyć google?

zablo.pl/blog
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania