Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-03-2018, 21:45   #8441
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2841

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

chyba nie jest aż tak źle...
jeszcze parę arczerowych kurtyzan się ostało
Stary 24-03-2018, 04:08   #8442
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Dobre szpile z golda
Zheros 1210/1210
Staroszkola chodzona bijatyka,idziemy w prawo i klepiemy robociki.Tworcy wpadli na zajo pomysł dodali dlc które jest wycięte z podstawki, a jakżeDlc masakrycznie trudny,naszpikowany tonami przeciwników.Wszystkie arczery spaczowali tak że wliczają to dlc i aby dostać arczera za harda trzeba skończyć to nieszczęsne dlc.

No i nasz Polski szpil.
Superhot 1000/1000
strzelanina w której czas płynie gdy się poruszamy.Brzmi może głupio ale w praktyce gra zmienia się w taktycznego szutera.Jedyne do czego można się przyczepić to do tego że całość sprawia wrażenie dema.Jest bieda 1 rodzaj przeciwników,3 giwery,katana i to wsio.Grę trzeba skończyć kilkanaście razy w tym raz całość bez zgonuCo nie jest jakimś mega wyczynem gdyż lewele mają po kilka sekund i po którymś razie zna się je na pamięć.W grę można się wkręcić...superhot...superhot...superhot!
brawo Łuki , ZHEROS JEST straszne-gniot fani na ta ocenili na 1.9/5 czyli kupa ...ale 8.5 tysiaka wart calaczek a to już jest kosmos (MISTRZ proogarów Sephirot już się trzepie z wrażenia, ode mnie bardzo duży plus....

jestem w rozsypce , wczoraj zginęła w wypadku samochodowym moja przyjaciółka z Rybnika, Boże nie mogę w to uwierzyć, miała tylko 46 lat, Basiu już tęsknię za Tobą r.i.p.
Stary 24-03-2018, 10:56   #8443
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

To że ktoś coś ocenił nie znaczy że jest jakimś znawcąGrałem w gorsze gry które były wychwalane.Nauczyłem się by nie oceniać gier po ocenach innych.Gra ma przez to tyle że spaczowali wszystkie arczery po to dlc które jest przeebane na maksa.Mógłbyś już skończyć to pierdololo z proogarami, nudne już to jest jestNiech sobie każdy gra jak chce.
Stary 24-03-2018, 14:08   #8444
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
To że ktoś coś ocenił nie znaczy że jest jakimś znawcąGrałem w gorsze gry które były wychwalane.Nauczyłem się by nie oceniać gier po ocenach innych.Gra ma przez to tyle że spaczowali wszystkie arczery po to dlc które jest przeebane na maksa.Mógłbyś już skończyć to pierdololo z proogarami, nudne już to jest jestNiech sobie każdy gra jak chce.
nie pyerdol, seph zawsze będzie legendą....a jak Ci się nudzi to se jaja wyliż....
Stary 24-03-2018, 14:23   #8445
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7298

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Kto to je sephirot, czy coś mnie ominęło :o !?!?

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2018, 14:42   #8446
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

I to jest odpowiedz na poziomie...
Stary 24-03-2018, 17:08   #8447
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Kto to je sephirot, czy coś mnie ominęło :o !?!?
nie drążmy dalej , bo czesio się zdenerwuje

---------- Wiadomość dodana 17:08 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:07 ----------

Cytat:
I to jest odpowiedz na poziomie...
u nas tak godają na ślonsku, to Ty tego nie wiesz?
Stary 24-03-2018, 18:12   #8448
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Pisz se co chcesz mam to gdzieś. Ale ile razy można wałkować jedno i to samo.
A takie odzywki to są modne w ciepłych krajach u ciepłych braci.Nie przypominam sobie by ktoś tak mówił.

Może wrogu się zlituje i pokasuje ten oftop który się zrobił.
Stary 03-04-2018, 00:32   #8449
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 579

Forza Horizon 3 2500/2500 super giera i nie mulaca jak 2
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2018, 14:46   #8450
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

ReCore 1500/1500
Stary 27-04-2018, 06:21   #8451
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Life Is Strange: Before The Storm (XBOX ONE) Nie wiem czy się zalicza, to w takim razie prosiłbym o ususnięcie Jest to czternasty calak w mojej historii. Przepiękny sequel Life Is Strange. Nie będę się tutał rozpisywał zbyt wiele, żeby nikomu nie popsuć grania. Ogólnie wszystko dzieje się przed podstawową wersją i na tym zakończę, a jedynie dodam, że się dzieje i to dość mocno.

LightofImperius completed the base game Life Is Strange: Before The Storm and is the 346th gamer on the site to complete it

Zapomniałem dodać, podziękowania dla Szadiego, Pleśniaczka i Naughtydoga za pomoc z Tomb Raiderem na Xbox ONE
Wziąłem w cytat, żeby już nie robić od nowa tego posta. Pora było dorobić tego calaka, bo już się wstrzymywałem za długo, ale jednak wpadło. Co do dwóch kolejnych odcinków, to mamy podobnie mindfucka, jak w pierwszej części. Sporo ludzi narzekało, że jest gorszy poziom i tak dalej, dla mnie jednak bez różnicy kogoś zdanie i wolałem się sam upewnić. Dla mnie była bomba jednym słowem, nie narzekałem, także były długie i przyjemne, a działo się naprawdę sporo w nich.

LightofImperius completed the game Life Is Strange: Before The Storm and is the 5,671st gamer on the site to complete it

Dziękuję i Pozdrawiam, może do następnego, jakoś nie mam parcia na granie takie ostatnio, ale zobaczymy

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2018, 23:59   #8452
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Torchlight (200/200) taki mały arcade tym razem wpadł - 16 calaczek miniaturka. Mały klonik diablo jedynki, w którego zagrywałem się na PC w dniu premiery, a zrobiłem go raczej z sentymentu. Co tu dużo mówić. Fabuła skupia się głównie na miasteczku Torchlight i panujących tam zasach, a głównie chodzi o Ember. Idziemy w dół poziom po poziomie i rozwalamy, co mamy na drodze i wracamy z oddaniem questów pobocznych. Przyjemny tytuł, ale krótki i tyle.

LightofImperius completed the game Torchlight and is the 9,681st gamer on the site to complete it

Pozdrawiam

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 04-05-2018, 01:31   #8453
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Z tydzień temu skończyłem Far Cry 5 1000/1000 - Porządny tytuł, jak ktoś lubi serię to będzie zadowolony. Po głównych postaciach się więcej spodziewałem, są strasznie płytkie, żadne monologi nie robią wrażenia, straszne drewno (jak moja recenzja hehehe). Trójka nadal najlepsza. 8/10 (akurat tego tasiemca lubię).
Stary 16-05-2018, 14:04   #8454
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Assassin's Creed (1000/1000) tym razem wpadł totalny klasyk tamtej generacji, a zarazem przełom graficzny, 17 calak na koncie. Ubisoft tamtej generacji zapodał Nam petardę, która wywróciła swojego czasu gaming do góry nogami, czego skutkiem był rozrost serii i nowa strategia otwartego świata, a zarazem bardzo dobrej historii. Nie będę się rozpisywał o tytule, bo większość ludzi w niego zagrywała się.

LightofImperius completed the game Assassin's Creed and is the 30,390th gamer on the site to complete it

Pozdrawiam i do następnego

Stary 18-05-2018, 22:45   #8455
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Uwaga na spojlery

Tron: Evolution (1000/1000) - 18 calak na koncie spod skrzydeł Propaganda Games oraz Disney. Czym to jest, a jesteśmy nowym użytkownikiem programu, który musi zwalczać wirusa imieniam Abraxas, ale zanim do tego dojdzie, to czeka nas sporo skakania, jazdy na motocyklu, rzucania dyskami i walk, które są efektowne, a do tego dają spowolnienie czasu przy zabijaniu. Gra nie jest trudna, ale schodziło się z zabójstwami z danego rodzaju oraz multi, które poszło dość szybko dzięki pomocy jednego znajomego ( Czesio83 o Tobie tutaj mowa), także podziękowania dla Czesio83 lecą. Na hardzie jedyna frustracja, to były cholerne momenty z czołgami z tego, co pamiętam i nic poza tym. Jak to w takich grach mamy do czynienia ze zdradą, to są też inne dziwne sytuacje, ale to samemu warto zagrać.

LightofImperius completed the game Tron: Evolution and is the 1,546th gamer on the site to complete it

Pozdrawiam i do następnego

Stary 23-05-2018, 18:59   #8456
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1309

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Late Shift - 1000G

Ciekawy film interaktywny z dobrą grą aktorską, jak na możliwości studia. Tytuł oferuje aż siedem zakończeń i warto przejść 'grę' kilka razy, żeby zobaczyć, jakie detale decydują o powodzeniu akcji.
Stary 09-06-2018, 13:57   #8457
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

State of Decay 2 1000/1000 Jak dla mnie full wypas dobra gra i swietna sciezka dzwiekowa.
Stary 09-06-2018, 22:19   #8458
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Shanga Zobacz post
State of Decay 2 1000/1000 Jak dla mnie full wypas dobra gra i swietna sciezka dzwiekowa.
Czas ukończenia? Miesiąc game pasa styknie
Stary 10-06-2018, 21:54   #8459
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

960 gs idzie zrobic dzien, dwa reszta to rozjezdzanie do 10 000 zombi tylko pod warunkiem ze ktos ci pomaga kto przeszedl moze rzucic ci bron ammo lekarstwa wtedy nie tracisz czasu. Mi troche dluzej zajelo bo przeszukiwalem kazdy dom ale to na tym cala zabawa polega.
Stary 21-06-2018, 17:02   #8460
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1012

Lista Osiągnięć

Deadpool - 1000/1000 Gs Nie planowany calak ale jakoś tak wyszło. Gra przyjemna ale może się wydawać na początku ślamazarna. Nie jest to poziom Bayonetty ale daje radę.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania