Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2017, 16:28   #181
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Ja sobie siedzę i w Halo 5 tłukę. Widać zdecydowaną poprawę w działaniu serwerów. Szkoda ,że tyle to trwało bo prawie wszyscy mają już wyebane...

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-12-2017, 23:05   #182
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1357

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

po przesiadce z 360-ki pogrywam w Warframe i Ryse...
Stary 19-12-2017, 00:09   #183
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7610

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Forza 7 Lige sobie śmigam przede wszystkim, ale nie mam w co grać za bardzo

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2018, 18:01   #184
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7716

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

wypożyczyłem sobie girsy 4 i nadal gra się cudownie, jedna z najlepszych serii ever
Stary 04-01-2018, 10:38   #185
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
wypożyczyłem sobie girsy 4 i nadal gra się cudownie, jedna z najlepszych serii ever
Dokładnie. Mnie ta część przyciągnęła jak żadna inna. W multi nawet dobijam do 100lvl. Dodatkowo na XOX gra dość mocno wyładniała. Obraz żyletka.
PS: choć Stardew Valley na NS daleko do 4k to gra pochłonęła mnie niesamowicie inne gry poszły w odstawkę

Ostatnio edytowane przez Grzenio10 : 04-01-2018 o 10:42
Grzenio10 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2018, 18:05   #186
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12338

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dobijasz do 100lvl? No to naprawdę Cię wciągnęło, lol.
Stary 04-01-2018, 22:25   #187
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja nawet jednej pięćdziesiątki hordy nie skończyłem a lecę z siódmym wyzerowaniem.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu hordziny.

Do tematu.
A ostatnio zjadło mnie Sky Force. Mam już na Xone, PS4 i androidzie, choć na tym ostatnim nie da się grać.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 04-01-2018 o 22:27
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2018, 11:45   #188
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Dobijasz do 100lvl? No to naprawdę Cię wciągnęło, lol.
To sarkazm tak? przy moim czasie wolnym na granie to wręcz wybitne osiągnięcie dodatkowo lvl wbity na samym multi kontra, żadna horda a tam ponoć PD leci o wiele szybciej.
Stary 05-01-2018, 13:30   #189
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Grzenio10 Zobacz post
Dokładnie. Mnie ta część przyciągnęła jak żadna inna. W multi nawet dobijam do 100lvl. Dodatkowo na XOX gra dość mocno wyładniała. Obraz żyletka.
PS: choć Stardew Valley na NS daleko do 4k to gra pochłonęła mnie niesamowicie inne gry poszły w odstawkę
Stardew Valley to jest taki sztos, że głowa mała.
Stary 05-01-2018, 23:16   #190
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Van helsing 3 z golda dobry diablowaty h&s.Jakby kto chciał po ubijać maszkary po sieci to zapraszam.
Jedyne do czego można się przyczepić to nieczytelny ekwipunek.W formie tarczy zegara.

No i doom jak się ujoza pobierze bo niby jest 30% i można zacząć jak gra nie ma tekstur i wszystko jest czarne
Stary 06-02-2018, 12:42   #191
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3264

Gram w jakże tą piekną grę i dolazłem do połowy i czeka mnie mocne irytowanie się, bo mi się trafił p****** teleporter, a już mam połowę gry za sobą

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2018, 23:42   #192
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

robię sobie przerwę od Warframe na rzecz Vermitide, puki co gra sie całkiem przyjemnie , jakby ktoś miał ochotę na wspólne granie to zapraszam
Stary 28-02-2018, 16:26   #193
boXer
Nowy
boXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiek

boXer's Avatar

Reputacja: 447

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Forza 7 Lige sobie śmigam przede wszystkim, ale nie mam w co grać za bardzo

Też ostatnio w Forze gram.
boXer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2018, 13:11   #194
Grzenio10
Uzależniony

Grzenio10's Avatar

Gears of War4 i Dragon Ball FighterZ. Multi w obu tytułach. Dragon ma rewelacyjne walki, a dodatkowo jak trafi się na przeciwnika na podobnym poziomie to już jest kosmos. W Gearsie to standardowo Król Wzgórza Wszystko inne poszło w odstawkę, tyle gier zaczętych i nie skończonych
Stary 01-03-2018, 15:30   #195
helganin
Stały bywalec
helganin Daje dobry przykładhelganin Daje dobry przykładhelganin Daje dobry przykładhelganin Daje dobry przykładhelganin Daje dobry przykładhelganin Daje dobry przykład

helganin's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Reputacja: 539

Shadow Tactics: Blades of the Shogun i Call of Duty: WWII
helganin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2018, 16:29   #196
boXer
Nowy
boXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiekboXer Po prostu miły człowiek

boXer's Avatar

Reputacja: 447

Jakoś mnie tak znów naszło na Halo 5.
boXer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2018, 18:56   #197
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Odpalilem wildlands z racji weekendowego triala i nie mogę się oprzeć wrażeniu że gram w mercenaries 3, nawet postać zrobiłem na podobę tego szweda i z mohawkiem i wąsem...ogółem można pograć, ale to już nie ten klimat, powinni wrócić do poprzedniego podejścia do tematu
Stary 15-04-2018, 19:47   #198
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7610

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Troche w Neverwinter i trochę w fortnite, ogólnie bieda. Ostatnio jak kupiłem jakieś gry to nawet ich nie ograłem. Szkoda, że człowiek nie wie która gra go wkręci totalnie :P

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2018, 18:47   #199
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

2 godziny pograłem w PUBG, ale wywaliłem to łajno... Czasem się przydają te darmowe weekendy, można odsiać szit od potencjalnych zakupów
Stary 20-04-2018, 21:04   #200
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał evlqpa Zobacz post
2 godziny pograłem w PUBG, ale wywaliłem to łajno... Czasem się przydają te darmowe weekendy, można odsiać szit od potencjalnych zakupów

Jak się grać nie potrafi, to wychodzi na to, ze lajno

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania