Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-01-2013, 21:20   #1
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Super Mario 3D World [WiiU]

Screeny...

Ostatnio edytowane przez WiZi : 23-10-2013 o 04:36
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2013, 04:40   #2
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: New Mario 3D [WiiU]

Kto gral w 3D Land to wie, ze jest sie czym jarac. Gra zapowiada sie wyjebiscie, wyglada przeslicznie i wychodzi 21 Listopada w JAP, 22 w NA i 29 w EUR.

Marcinie, jesli moglbyc zmienic nazwe tematu na Super Mario 3D World to bylbym bardzo wdzieczny

Ostatnio edytowane przez WiZi : 23-10-2013 o 06:51
Stary 23-10-2013, 11:00   #3
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Super Mario 3D World [WiiU]

Moja wersja na 3DS wyladuje pewnie u mnie a okolicach poczatku grudnia ale po tych wszystkich filmikach nie moge sie doczekac az poloze na niej lapy. Jak to jeast ze Mario od tylu lat opiera sie na tym samym a wciaz jest na topie?
Stary 23-10-2013, 18:11   #4
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak nie grales jeszcze w 3D Land to czeka cie zajebiscie mila niespodzianka, az zazdroszcze, ze bedzie to twoj pierwszy raz
Stary 23-10-2013, 18:17   #5
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

3D skonczylem dawno temu niestety nie na 100% bo nie ma czlowiek tyle czasu a tu do ogrania jeszcze troche LM2 i Mario i Luigi RPG a za pasem Mario World. Jezeli gra bedIe wygladac rownie dobrze jak poprzednia odslona to nic tylko zacierac paluchy i czekac na premiere

Sent from my iPad using Tapatalk
Stary 05-11-2013, 19:13   #6
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlaczegomi sie ubzduralo ze ta czesc wychodzi tez na 3ds?

Sent from my iPad using Tapatalk
Stary 19-11-2013, 20:23   #7
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Gra zbiera zajebiste oceny, nie moge sie doczekac. W dodatku zrobili promo dla ludzi z 3DS i SM3D Land bedzie za darmo po zarejestrowaniu konsolki+jednej z gier.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2014, 11:32   #8
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

"Skończyłem"... dosłownie w cudzysłowie skończyłem; po prostu zaliczyłem główny wątek i przelazłem podstawowe światy. Krótko - najlepszy platformer 3D ever! ... masa tfu tona fanu z grania i radochy z przechodzenia co rusz świetnych i zróżnicowanych leveli . Moje osobiste platformowe GOTY (2013/2014) ... Wymastarować tą perełkę to sama radość. Na pewno nie raz będę wracał do tego tytułu, żeby zgarnąć wszystkie stemple/gwiazdki i zaliczyć nowo odblokowany "gwiazdkowy" świat. Ode mnie 10/10. Polecam

... pora wziąć się za Wonderful 101 lub ZombiU

Ostatnio edytowane przez wjehu : 04-12-2014 o 02:16
wjehu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2014, 18:19   #9
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@wjehu
co Ty teraz tylko na Wii U pogrywasz czy to Twoja druga konsola obok jakiegoś next gena ?
Stary 02-12-2014, 11:14   #10
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Hype na nextgeny jest u mnie tak mały, że ciężko to opisać, patrzę z boku jak cały ten nadmuchany hajp rośnie a ludzie żrą się o to który nextgen lepszy, day one patch, fps-y itp.
(grać! a nie porównywać i wytykać błędy konkurencji)

Moja główna platformą do rozgrywki są teraz konsole Nintendo - Wii U/Wii/GameCube. Gry na Wii U może i wyglądają jak gry dla 12latków ale mają kur*wsko grywalny i wciągający gameplay (SM3DW, MK8, DK:TF, ZombiU).

Nextgena ... hm - kupie jak będzie cena około 1000zł + duży dysk + ver. slim = XOne Slim 5TB Hdd nie pali mi sie z zakupem nowej konsoli, po prostu...
Stary 03-01-2015, 09:46   #11
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Pierwszy świat zaliczony na 100%. Co mogę rzec. Nawet żonka zaliczyła jeden z poziomów z bananem na twarzy. (bez skojarzeń gejuchy:p)

Tytuł typu, siadasz i grasz. Kiedy ostatnio tak miałem? na PSX. Czysty fun i eksploracja leveli i światów które za każdym razem są zupełnie inne. Świetne i już ostrzę zęby na 2 części Galaxy
Stary 03-01-2015, 18:55   #12
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak ostatnio mówiłem - prędzej kupię WiiU i będę grać w Mario, Zelde i Kapitana Toada niż nabędę PS4. Mario na 3DS mną pozamiatał dwukrotnie go ukończyłem w tym raz na 100% co wymagało naprawdę małpiej zręczności i opanowania siebie aby zdobyć wszystkie gwiazdki. Im więcej czytam o tym co w tym temacie czytam tym bardziej chce mieć WiiU obok Xboxa
Stary 03-01-2015, 19:27   #13
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja w tej chwili też bardziej zainteresowany WiiU jestem, bo jednak gierki Nintendo to coś innego i fajna odskocznia, zwłaszcza że mój ostatni Mario to bodajże Mario64 był. Ale chyba ciągle za mało interesujących mnie tytułów ma ta konsola, bym ją kupił.
Stary 03-01-2015, 20:56   #14
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 

Ile trzeba dać za jakiś podstawowy zestaw konsoli? Bo na allegro jest taka rozbieżność, że się gubię.
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2015, 21:22   #15
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 

Szukaj. Ja dałem 600zł z 32GB.

Jest na forum PE oferta za 900zł też 32GB z NSMB.
Stary 03-01-2015, 21:24   #16
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 

No to całkiem nieźle, myślałem szczerze mówiąc, że cena stoi znacznie wyżej. Chyba będę musiał powoli się tym zacząć interesować
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania