Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2017, 22:08   #561
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Bloodborne

w jednej z tych lokacji mają szansę przeżyć
Stary 07-11-2017, 22:28   #562
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

komar, coś tak czułem że pierwszy odpowiesz, hmm ciekawe dlaczego.
oczywiście się pewnie dowiem jak już wszyscy zginą hehe...logika podpowiada do josefki, ale w soulsach nie można ufać nikomu w szczególności tym miłym i ładnym...;P
Stary 07-11-2017, 22:33   #563
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Project Beast

Zalicz sobie pierwszy run bez spoilerów, graj na wyczucie bo tak jest najfajniej. Za drugim razem pocisniesz reszte do platyny. Jak bys miał ochote na coopa, to wiesz
Stary 07-11-2017, 22:44   #564
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

haa staram się, liże ściany po kilka razy ale i tak pewnie się okaże że można było coś inaczej, jak w życiu...nie pytam o coopa żeby nie było żem lama albo cuś

---------- Wiadomość dodana 21:44 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:41 ----------

ja tam za bardzo emocjonalnie do grania podchodzę...lekki strach, adrenalina, pełne skupienie, słuchawki, itp.
Stary 07-11-2017, 22:48   #565
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

coopikowanie to nie oznaka lamienia to wyższa forma gejmingu
Stary 08-11-2017, 01:25   #566
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

A jak randomy do coopa, to poczekaj na jakiegoś zjeba z azjii.
Jak wejdzie sweetdream92_canada, to przejdź przez mgłe i nie biegnij dalej, bo ten lamus zaraz padnie.

Jak dasz w dzwon, a tam info, że dołączył Sinkasen_San, to będzie grubo xD

Mi taki jeden wjechał do bossa raz, to nie ogarnąłem tematu i już sobie machaliśmy na dobranoc. Co ten typ wtedy odjebał, to ja nie wiem do teraz.
Stary 08-11-2017, 22:11   #567
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

większa satysfakcja jak samemu za pierwszym razem się uda(bestia cleryka)...z innej beczki; byłem w kościele uzdrowienia, ale nie zapaliłem lampy tylko doszedłem do bestii paarl i teraz nie wiem jak się dostać z powrotem do kościoła uzdrowienia, gość z workiem walczy ze mną i wcale nie chce mnie porwać...hmmm
ps. wogóle ciemno mam teraz w rejonie katedry, a inni w tych samych miejscach mają jaśniej...pewnie coś zrobiłem inaczej niż inni bo na pewno real time to nie jest
Stary 09-11-2017, 01:08   #568
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Trzeba mieć odpowiedni poziom "wgląd" Od pewnego poziomu wglądu jest na bank trudniej i ręka chwyta i ją widać nawet
Stary 09-11-2017, 21:29   #569
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

ponad dwazieścia mam...
Stary 11-11-2017, 22:12   #570
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

To trudno masz.

Łatwo jest chyba do 10 i powyżej 10 widać jak ręka łapie w kościele czy pająka.

Nie pomogę za dużo, bo dawno nie grałem.
Bossowie raczej do ogarnięcia. Pociłem się w DLC i tam zwykli mi momentami sprawiali problem, a bossowie to już byłem mokry.

Ale i tak największa jazda z kielichami i podziemia. Boss, a Ty z połową paska HP.

Ja miałem jednego z fejsa do pomocy, a potem grałem z typem z Kanady. Zapytał czy mu pomogę, bo każdy go kiwa- Pomagał, potem chciał żeby mu pomogli i ludzie się rozłączali. Z tym też trochę h przegrałem przechodząc przez mgły

Pamiętam, że Ludwik mi najbardziej podszedł. 10 lvl miałem, druga broń, to ta kosa co była też ok na dystans.
Stary 12-11-2017, 11:22   #571
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja doszedłem do wglądu 75 i dopiero wtedy wydałem te punkty pierwszy raz. Nie dlatego, że gra wydawała mi się trudna tylko chciałem sobie coś za nie kupić bo w sumie im większy wgląd miałem tym lepszy flow walki u mnie było widać. Generalnie Bloodborne w moim odczuciu jest grą dużo łatwiejszą niż Dark Souls III nad którym się mocno męczyłem.

Na szczęście obydwie równie zajebiste.
Stary 15-11-2017, 18:56   #572
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

u mnie teraz etap z uczelnią/aulą, motyw walki z powolnymi studentami/profesorami rewelacja. pytanie czy walczyliście z typkiem w kościele czy zabiliście ranną eileen i zabraliście itemy hehe?
Stary 15-11-2017, 19:27   #573
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Project Beast

Pokonales typka w kosciele?
Stary 22-11-2017, 11:52   #574
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3211

Mata nowy kielich do odkrycia i bossa:

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 00:33   #575
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Pod choinke znalazlem Nioh i BB GOTY edition. Pierwsza sesja i po kilku minutach czulem sie jak w domu pod ulubionym kocykiem, z ulubionym browarem i z ulubiona kochanka. Gra nie ma slabych punktow. Wszystko ma sens, niewiele jest grindingu na sile. Jasne, czasem przynerdzam na farmieniu krwi, ale nie ma mowy o nudzie. W grze glownej stodola plonie, nie wiem ilu jeszcze bossow do konca, ale wlazlem do DLC i na razie nie mysle stad wychodzic. Za fajnie jest i zdecydowanie zbyt intensywnie. Tyle dobroci, a jeszcze jakies Chalice Dungeons przede mna, o ktorych nic nie wiem procz tego, ze sa wyzwaniem.
Jest pieknie. Gry nie umieraja. From Software zadba o nas jeszcze nie raz.
Stary 19-01-2018, 08:36   #576
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3211

Cytat:
Napisał Yap Zobacz post
Pod choinke znalazlem Nioh i BB GOTY edition. Pierwsza sesja i po kilku minutach czulem sie jak w domu pod ulubionym kocykiem, z ulubionym browarem i z ulubiona kochanka. Gra nie ma slabych punktow. Wszystko ma sens, niewiele jest grindingu na sile. Jasne, czasem przynerdzam na farmieniu krwi, ale nie ma mowy o nudzie. W grze glownej stodola plonie, nie wiem ilu jeszcze bossow do konca, ale wlazlem do DLC i na razie nie mysle stad wychodzic. Za fajnie jest i zdecydowanie zbyt intensywnie. Tyle dobroci, a jeszcze jakies Chalice Dungeons przede mna, o ktorych nic nie wiem procz tego, ze sa wyzwaniem.
Jest pieknie. Gry nie umieraja. From Software zadba o nas jeszcze nie raz.
Masz racje Panie, nie czytaj w temacie za bardzo nic i ogrywaj, a jak przysiądziesz do Nioha, to będziesz w swoim świecie Gra jest tego warta by ją poznać samemu i miłego grania. Ogólnie From Software jest specyficzne i sam się o tym przekonałem. Albo te gry Ciebie zjedzą, albo sam je będziesz kawałek po kawałeczku przejadał i będzie Tobie ciągle czegoś brakowało.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2018, 18:21   #577
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Hehe, poprzedni post był moim...666tym.

No tak, DLC na początku było świetne, ale teraz przechodzi moje oczekiwania. Pierwszy boss musiał iść w odstawkę niestety bo albo brakło mi skilla, albo statystyki niewystarczająco podciągnąłem. Poszperałem po okolicy, znalazłem kilka przezajefajnych lokacji, otworzyłem skróty i podbiłem do bossa po raz ósmy. Wiecie, że jest to starcie intensywne i trudne, ale czy można je pchnąć bez pomagiera? Pewnie tak, lecz ja miałem do dyspozycji dwóch łowców - Henriettę albo innego kolesia, którego imienia teraz nie pamiętam. Z doświadczenia wiem, że ta pierwsza jest średnia jeśli chodzi o pomoc. Przynajmniej w retrospekcji. Natomiast teraz okazała się strzałem w dychę. Robiła dokładnie to czego można wymagać od NPC. Atakowała na tyle skutecznie, że dwa razy mogłem wykonać finiszera, leczyła się kiedy miała się leczyć i bardzo skutecznie odciągała przeciwnika więc ja mogłem skupić się głównie na zadawaniu obrażeń. Po walce, która była niezwykle intensywna, prawie pozbawiona dickmoves, ale też niesamowicie wynagradzająca trud Henrietta zniknęła z pełnym paskiem .
Jestem teraz w dalszej części. Po drodze ubiłem dwóch bossów - sługusów gigantycznego słonecznika oraz jakąś łowczynię. Ta druga to było doznanie! Ubiłem ją za pierwszym razem, ale zadawałem damage wyłącznie po przebiciu jej ataków. Wiecie jak to jest, w Bloodborne jeśli się nie ruszasz to giniesz. Zwiedziłem chyba każdy milimetr areny robiąc uniki oraz uciekając by się leczyć. Koniec końców ostatnie pchnięcie wykonałem mając może centymetr paska życia. Prawie doszedłem ze szczęścia.
Mimo opadających powiek udało mi się wyczyścić wiochę z rybo-człekokształtnych maszkar, otworzyłem kolejny skrót lecz poległem wyżej pnąc się mozolnie. Spotkałem tam szamana i wielgachnego stwora, który nie pozwolił mi nawet się uleczyć. Poza tym za dużo fioletowych czaszek latało dookoła. Dziś pchnę i tę lokację.
Tęskniłem za tą singleplayerową atmosferą konsoli Sony. Za usługi online zapłacę tylko Microsoftowi kiedy już X1X wyląduje pod moim TV, ale zanim to nastąpi mam tyle grania, że nie wiem czy w tym roku ogarnę zakup.
Stary 21-01-2018, 08:38   #578
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

bardzo ładny wywód ( a może wzwód ), plus BIG hee
Stary 07-02-2018, 23:39   #579
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

W Bloodborne wszystko można robić na spontanie. Platyna i komplet trofków z DLC wpadły zupełnie naturalnie bez większego ciśnienia. Tylko te chalice dungeony mnie dobijały po kilku dniach. Brnąłem, eksplorowałem, zdobywałem inne kielichy, aż dorwałem Defiled Chalice. Ok, wpadam, próbuję siec jak wcześniej, ale ale...dlaczego pasek życia spadł o połowę? Byłem zły jak osa za tak tanie zagranie, ale spróbowałem tak czy owak. Pierwszy boss po dwóch próbach uznał moją wyższość, drugi dzięki pomagierowi padł za pierwszym razem, a Amygdalla...Nie wiem ile podejść pękło tej nocy, ale blisko dwadzieścia z pewnością. Na drugi dzień wymodziłem metodę i maszkara pękła na pół po dwóch próbach. Przez kolejne dwa dni zbierałem "Bastard coś tam" bo były to jedyne itemy brakujące do aktywacji kolejnego kielicha, który otrzymałem za ubicie Defiled Chalice. Bossowie byli nieco wkurzający, ale pierwszego w końcu zamęczyłem kontrami, drugiemu szlachtowałem pęciny do upadłego, a trzeci boss, który był niemałym zaskoczeniem, zyskał astralną formę już za pierwszym razem dzięki jakiemuś pomagierowi. Na koniec dostałem...kamyk i trofeum. To ostatnie było o tyle zaskakujące, że liczyłem raczej na puchar za przejście DC, no ale spoko - jest kolejne trofeum. Żadnej ciekawej broni czy spella o dziwo.
Do ostatniego bossa podchodziłem niestety na easy mode. Prawie tydzień z kielichowymi lochami i level podskoczył do 171ego. Zakontrowałem chłopa na amen.
Ok, skończyłem gierkę z bananem na ryju, lecz bez dwóch pucharów. Teraz jednak nie stało nic na przeszkodzie, żeby w końcu poczytać o tym czego nie doświadczyłem, co mi umknęło i jakiego sprzętu jeszcze nie zgarnąłem. Najciekawszy i najbardziej zajebisty motyw moim zdaniem jest związany z emotem "Make contact". Yhh, szszszkoda, że o tym nie wiedziałem wcześniej. Mózg w otchłani zaszlachtowałem bo się go wystraszyłem, ale przynajmniej dostałem wtedy (zupełnie przypadkowo się tam znalazłem nawiasem mówiąc) item potrzebny do aktywacji ostatniego, jak się później okazało, kielicha. Tzn. nie był ostatni, ale ostatni potrzebny do zdobycia pucharu.
Prócz tego pominąłem ze trzy stroje, quest Wrony oraz rune ostatniego przeciwnika w tymże quescie. Reszta dzięki wtykaniu nosa gdzie się dało stała się moim łupem.

Bloodborne zostawiam na półce z najwyższą notą. Niewiele jest gier kompletnych, ale ta mimo przynudnawych po jakimś czasie kielichowych wyzwań jest grą kompletną, z najwyższym od dawien dawna wskaźnikiem zajebistości. Adriana Lima w pełnym makijażu i bikini.
Stary 05-04-2018, 00:11   #580
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12190

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Zabiłem bestię kleryka, ojca gasocośtam, żądną krwi bestie, pozwiedzałem rewir katedralny i chyba mi się znudziło. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zajebie mechanikę i zrobi tytuł z porządną fabułą, postaciami i dialogami. Sama satysfakcjonująca walka nie jest mnie w stanie chyba na dłużej zatrzymać przy tej grze. Cieszę się, że zagrałem, bo z okazji remastera dark souls zastanawiałem się czy nie zainteresować się serią, ale wychodzi na to, że mogę sobie odpuścić.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania