Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2013, 02:48   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10998

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie PlayStation 4 - Temat ogólny

PlayStation 4 została oficjalnie zapowiedziana na koniec tego roku.

W skrócie:
- Dual Shock 4 z touch padem i share buttonem
- streaming, nagrywanie filmików, robienie screenshotów
- usypianie, szybkie włączanie konsoli
- sporo opcji społecznościowych
- PlayStation Cloud (gry z PS1, PS2, PS3 przez Gaikai)
- "supercharged" PC, X86 CPU, 8GB of GDDR-5 memory, 8 CPU cores, 2 Tflops of processing
- wsparcie Vity, platform mobilnych (np. tablety)
- potwierdzone wsparcie najważniejszych firm:
Spoiler:

Cytat:
Single chip custom processor
8 Jaguar cores x86 CPU
1.84 Teraflops GPU (18CU)

The GPU contains a unified array of 18 compute units, which collectively generate 1.84 Teraflops of processing power that can freely be applied to graphics, simulation tasks, or some mixture of the two.
8GB GDDR5 176GB/s unified

Immediate Gameplay
PS4 radically reduces the lag time between players and their content. PS4 features “suspend mode” which keeps the system in a low power state while preserving the game session. The time it takes today to boot a console and load a saved game will be a thing of the past. With PS4, gamers just hit the power button again and are promptly back playing the game at the exact point where they left off. Additionally, users can boot a variety of applications including a web browser when playing a game on PS4.

PS4 also enables games to be downloaded or updated in the background, or even in stand-by mode. The system takes it one step further by making digital titles playable as they are being downloaded. When a player purchases a game, PS4 downloads just a fraction of the data so gamers can start playing immediately, and the rest is downloaded in the background during actual gameplay.

DUALSHOCK®4 features a light bar on the top with three color LEDs that illuminate in various colors. The light bar illuminates to match the color of characters in a game to offer a simpler, more friendly way to identify players, even when playing side by side. The light bar also changes patterns during gameplay to provide useful information to gamers, such as when a character is critically low on health or has taken major damage.

Combined with the Mono Headset that will be bundled with PS4, gamers will also be able to chat with friends playing online, while hearing sound effects from the controller in hand.

Ostatnio edytowane przez wrog : 21-02-2013 o 10:09
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 02:51   #2
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - plotki

Prosze cie bardzo...

Ja sie tym jaram niemilosiernie, po Dragon's Dogma jestem jak najlepszej mysli!
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 02:55   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Podsumowując konfę: pierwsza częśc mega nudna, z gadającymi głowami na scenie, ale tego można się było spodziewać: dużo gadania o szczegółach, które graczy mało interesują, mocy przerobowej, rzeczach jak sharing i social media. Później zaczęły się gierki z mega failem, który szybko na szaoucie został nazwany nowym Kameo.
Killzone wyglądał ciekawie przez nową paletę barw, ale że KZ 2 to była wielka nuda, to serii nie ufam. Co przykuło moją uwagę, to Dragon's Dogma 2 - wiem że tytuł jest inny, ale sorry: to Capcom, to będzie DD2. Nowy Infamous wygląda świetnie, bardziej brutalnie, więc taki Prototype troszkę. Mindfuck trafił się na koniec z Blizzardem i Diabełkiem 3, ale też nic nie zostało powiedziane o eksie, więc może chodzi o czasową wyłączność, jeśli w ogóle. Nie sądzę żeby Blizz/Acti zamykało sobie platformy, czas eksów się skończył. Destiny ma mieć eksy na 'coś', co pewnie oznacza dodatkowe misje/customizacje, MS dostanie podobnie, żeby fanboje mogły sobie skakać do gardeł co lepsze.
Gdzie było EA?
Watch Dogs zapowiada się na Assassina na nową generację, serię, którą przeżujemy i wyrzygamy pewnie kilka razy, tak mocno będzie eksploatowana.

Gaikai może być usługą zmieniającą tak naprawdę obecną generację i odzielającą ją od nowej, ale że koleś z Gaikai tak naprawdę mało powiedział, był nudny i seplenił, to cięzko powiedzieć jak dużych możliwości należy się spodziewać. Streamowanie gier z na Vitę, inne pierdółki, mam nadzieję że to dopiero początek, ale zapowiada się ów ruch ciekawie.

Co mnie jednak najbardziej zaskoczyło, to wyjście na scenę Jonathana Blow; po jego przejściach i współpracy z MS, problemach i narzekaniach w sieci ciężko wierzyć w jego autentyczność i to, że się nie sprzedał.

Ogólnie konfa poprawna, nudna, ale Sony nie wyskoczyło z grafikami sprzedaży, aczkolwiek było sporo o PS Vita, czego się spodziewałem, co było dosyć śmieszne, biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży tego faila Sony. No i Move wrócił, czemu: kto to może wiedzieć. MS wygrał ten rynek, mimo że Kinect jest chujnią wielką.

Czekam na krok od MShitu. Sony pokazało sporo, ale bardziej dla devów, natomiast dla graczy liczą się proste sprawy: jak konsola wygląda - Sony pokazało pada, z tą samą zjebaną konstrukcją gałek i nowymi funkcjami, które pewnie na nowej generacji będą standardem - ile kosztuje, kiedy premiera. Jeśli MS ze swojej strony ujawni te szczegóły, to Sony znów będzie miało problemy ze startem. Pytanie jest takie: czy MS zapowie swoją konsolę w prawidłowy sposób: wygląd/cena/premiera, czy będziemy musieli czekać aż do E3. Zapraszam na szouta, gdzie w przyjemny i bezkonfliktowy sposób uzytkownicy OC komentowali konferencję Sony.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 02:56   #4
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem czy to bedzie Dragon's Dogma 2 skoro Capcom mowil ze nowe IP, zobaczy sie, Dragon's Dogma 2 bardzo mnie ucieszy
Stary 21-02-2013, 03:03   #5
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Konsoli pewnie nie pokazali, bo niedopracowali desingu/zastanawiają się jak to wszystko tam upchać
Konferencja była super, poprawnie zrobiona, dużo, duzo gier, czyli to co najważniejsze. Cieszy otwarcie się na social w konsoli.

Spoiler:
ps dużo osób, wnioskując po internecie, nie wie, że używanie share button na DS4 jest... nieobowiązkowe
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 03:04   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Swoją drogą, było cokolwiek o używkach?
Stary 21-02-2013, 03:05   #7
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

O blokowaniu używanych gier? Nie, na szczęście nic nie było
Stary 21-02-2013, 03:06   #8
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Sądząc po komentarzach na eurogamer, to chyba nic o tym nie powiedzieli.

Tutaj leci cos tam ;p http://www.ustream.tv/channel/13434793
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 03:06   #9
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak mniej więcej plotki się sprawdziły
Stary 21-02-2013, 03:09   #10
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Mnie najbardziej zastanawia sprawa cross game chatu, z tego co mi sie obilo o uszy to ma byc. Cieszy 8 gb ramu oby na bardzo dlugo starczylo. Menu zrobione w sposob bardzo elegancki. Ciekawi mnie czy konta z PS3 przejda na PS4 czy trzeba bedzie zakladac nowe .

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 03:16   #11
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Patrzac na specyfikacje PS4 nie widze tego taniej niz $449 - $499 przy starcie.
Stary 21-02-2013, 03:21   #12
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Gdzie było EA?
Też mnie zastanawia ta nieobecność. Przecież EA i Sony zwykle bardzo dobrze ze sobą żyli. Za to Activision znowu z MS deale miało, a tu z Destiny sobie dodatkową zawartość załatwili. Nowa generacja, nowy porządek?
Stary 21-02-2013, 03:22   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Mnie najbardziej zastanawia sprawa cross game chatu, z tego co mi sie obilo o uszy to ma byc. Cieszy 8 gb ramu oby na bardzo dlugo starczylo. Menu zrobione w sposob bardzo elegancki. Ciekawi mnie czy konta z PS3 przejda na PS4 czy trzeba bedzie zakladac nowe .
Coś było z sygnaturką od Sony,więc podejrzewam przejście z kontem i wszystkimi platinkami. Lukk uderzy w 99 i go wyzerują, ale czeka WiiU.
Stary 21-02-2013, 03:24   #14
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Będzie crossgamechat na pewno. Konto zostanie na pewno. Daje głowę
Trzeba poszukać zdjęć tego menu wyglądało dobrze. Szkoda że u nas tak póżno i nie możemy jak Wizi poszperać o PS4 do oporu
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 03:27   #15
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Stary 21-02-2013, 03:33   #16
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Też mnie zastanawia ta nieobecność. Przecież EA i Sony zwykle bardzo dobrze ze sobą żyli. Za to Activision znowu z MS deale miało, a tu z Destiny sobie dodatkową zawartość załatwili. Nowa generacja, nowy porządek?
Chodziły dziś plotki że BF4 pokazywali na zamknietym pokazie, tylko jak się ów fakt koreluje z konfą Sony i w ogólności startem nowej generacji?
Być może nowe porządki, ale to przecież PS3 miało tymczasowego eksa do BF3, pokłócli się czy jak?
Te eksy do Destiny to mogą sobie wsadzić, nic tam nie będzie, świat gejmingowy już tak nie wygląda, jak przy podpisywaniu umów Rockstar z MS na wyłączność DLC do GTA IV. Bardziej widziałbym to w rozwarstwieniu usług na wyłączność, ale to też firmy, które chcą generować zyski, więc esky na Netflixa odpadają. Inny gimmick się szykuje?
Stary 21-02-2013, 03:34   #17
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Czemu ja myślałem, że pad będzie mieć ekran ?
Fajnie, że są ludzie którzy nie trzymali pada w ręku a już wiedzą czy będzie wygodny.
Cholerni hejterzy Najbardziej mnie rozwala, że PS Vita też ma gałki w linii i nikt tego nie zauważa. Atakowanie pada to funkcja systemu obronnego xbota i tyle
Stary 21-02-2013, 03:39   #18
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Pad to kwestia przyzwyczajen, nic wiecej. Ja tam nie mam nic do padow, lubie tego od X0 bo do niego jestem przyzwyczajony, bo gram na nim najwiecej. Przyzwyczajenie do pada od PS3 zajmuje mi 10 minut, to samo z przyzwyczajeniem sie do rozlozenia przyciskow w WiiU jak za dlugo gram na Xsie.

Pad mi sie podoba i wydaje sie naprawde wygodny, ale ciezko powiedziec do poki nie potrzyma sie go w rekach.
Stary 21-02-2013, 03:48   #19
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Obejrzałem znowu trailer gry Capcomu i stwierdzam, że to tylko ładny filmik. Jak ta multiplatforma by tak wyglądała to różnica między ps3 a ps4 byłaby większa niż miedzy ps2 a ps3. To wygląda jak kinowy Hobbit. Może Naughty Dog osiągnie ten poziom, ale nie capcom. Jutro obejrzę jeszcze raz bo już na oczy nie widzę dobrze.
Stary 21-02-2013, 09:10   #20
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Ergonomia pada jak zwykle się sprawdzi, ale cały czas uważam, że kontroler M$u lepiej leży w łapie i w ogóle jest lepszy. Na milion procent poprawią ten wujowy krzyżak i na następnym Xpadzie będzie się grało jeszcze lepiej.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania