Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-05-2018, 15:21   #81
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: God of War

Wężu, jeszcze nie. Dopiero 4 mam zrobione. Skrzynie i misje olewam, ale to sobie zrobię do 10, bo potem gra leci do kumpla.
Stary 07-05-2018, 17:08   #82
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Snejk, próbujesz się z najwyższym poziomem jest grubo, wszystkie soulsy to spacerek po parku
Drugie przejście tak będę robić chociaż wczoraj jak już ukończyłem grę to w końcu zajrzałem w internet żeby posprawdzać co nieco i ile tego tam jest do roboty to głowa mała. Zadań pobocznych jest w cholerę no i jednak chcę mieć
Spoiler:
rękawicę Thanosa
bo to sztos
Stary 09-05-2018, 12:44   #83
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Chciałem tylko powiedzieć że zbroja jedności Tyra to małe mistrzostwo świata. Wykonanie, szczegóły, normalnie wow

Poza tym gram dzień w dzień po około 2h i końca nie widać. Według mnie razem z Horizon Zero Down jest to bez wątpienia jedna z najlepszych gier single.
Stary 09-05-2018, 14:24   #84
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Horizon jest fajną ubigierką, ale God of War to jednak inna liga. Niestety cały czas mnie coś odciąga i przechodzę mocno na raty. Walka faktycznie się rozkręciła i nawet na hardzie nie muszę już chować się po kątach. Tylko te nowe skille, co się znajduje i wkłada do Lewiatana, jakieś takie bez szału. Cokolwiek bym nie dostał, to wydaje się gorsze od tego, co aktualnie używam.
Stary 09-05-2018, 15:26   #85
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja tam patrzę już tylko na to, co podnosi level - nawet, jeżeli obniża siłę, czy obronę.

Generalnie też gram strasznie na raty, ale to głównie z braku czasu a nie chęci. Aktualnie jestem znowu na tym dużym jeziorze i dzięki obniżeniu czegoś - kto grał, ten wie, odblokowało się multum nowych lokacji nie wiem kiedy popłynę dalej :P
Stary 09-05-2018, 21:39   #86
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Raty i u mnie, a w zasadzie to mini-ratki. Może uda się skończyć na dniach, bo jednak z początkowych zachwytów już nieco uleciało...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2018, 10:12   #87
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

No u mnie wręcz odwrotnie. Chce mi się na maksa grać i jak już usiądę, to gra zasysa jak bagno

FC5 i PUBG poszły w odstawkę
Stary 10-05-2018, 11:16   #88
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

czyli jak bedzie w PS+ z braku laku można ograć ? hehehe
Stary 10-05-2018, 11:24   #89
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

nie dla psa kiełbasa hehehe
Stary 10-05-2018, 12:37   #90
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja codziennie łupię po 2-3 h już jestem po skończeniu gry więc zbieram znajdźki, walczę z Valkyriami które swoją drogą są cholernie trudne na 3 poziomie trudności i powoli dreptam do platyny. A wczoraj wszedł tryb foto i fantastycznie to wszystko wygląda
Stary 10-05-2018, 15:04   #91
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Valkyrie to jakiś żart Gram na normal, jestem już po ubiciu 5 z nich, ale co czasami się nakur##ę przy nich. Motywacją jest pancerz Valkyrii więc dalej brnę przed siebie
Stary 13-05-2018, 18:25   #92
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Pytanie.
Czy można wrócić pozniej do lokacji, w której
Spoiler:
ciemny elf (ten z rogami) porywa na chwile Atreusa
gdyż zostawiłem tam nie otwartą skrzynie z runami. I nie wiem czy nie przepadnie mi możliwość podkrecenia paska zdrowia na maksa.
Stary 13-05-2018, 20:11   #93
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Do każdej lokacji później idzie wrócić.
Stary 05-06-2018, 20:25   #94
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

W koncu znalazlem chwile i dokonczylem.

Sztos, kosmos, cos pieknego! grałem długo, ale ani chwili się nie nudziłem. Kosmos, że udało im się zrobić tak genialny restart serii z wprowadzeniem zupełnie innego modelu walki.

Polecać każdemu.

Teraz czas na Detroit
Stary 07-06-2018, 09:34   #95
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Kłólik skończył giereczkę, a u mnie dalej leży, bo Destiny 2 i Fortnite PvE nie chcą wypuścić. Co za czasów dożyliśmy.
Stary 07-06-2018, 14:12   #96
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Zajęło mi to tylko 1,5 msc. Jest dobrze
Stary 03-08-2018, 17:41   #97
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

To ja tez sie pochwale - zrobilem 100% na GmAC. Zeby nie bylo, toczylem piane jak szalony przy koncowym grindingu, a bijac pewnych dziewieciu przeciwnikow myslalem, ze wyjde z siebie i stane obok. Lica czerwone, zeby zacisniete do granic mozliwosci, w glowie ukladalem scenariusz co zrobie okolicznym bezpanskim kotom...ale w koncu padly. 6 z nich, a zwlaszcza ostatnia spowodowaly, ze zialem checia mordu i zniszczenia. Koniecznosc nauczenia sie tych walk na pamiec, rozlozenie sil, atakow runicznych i bezbledne egzekwowanie unikow przy milisekundowych oknach czasu na reakcje to byl klucz. Lubie wyzwania, ale na GmGOW tego nie widze.
I na koniec troche kontrowersji - dla mnie to jest gra idealna. Odkladajac na bok frustracje przy niektorych starciach bawilem sie PRZE-ZA-JE-BI-SCIE. Absolutnie wszystko mi tu zagralo. Swiat, eksploracja, system walki, ktory jedni pietnuja bo niepotrzebny ambaras, a inni chwala bo w koncu cos wiecej niz kwadrat-kwadrat-trojkat, wyzwanie jakie gra stawia na wyzszych poziomach trudnosci, zbieractwo i w ogole wszystko dookola. Dostalem wiecej niz sie spodziewalem i jestem zachwycony.
Rozumiem wszelkie argumenty przeciw, ale moja ocena nie podlega zadnemu z nich. Chce wiecej.
Stary 09-08-2018, 21:14   #98
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3211

Prawdopodobnie 20 sierpnia ma wyjść nowa gra plus, jako darmowa aktualizacja.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2018, 15:08   #99
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

https://blog.us.playstation.com/2018...hes-august-20/

Relive the journey of Kratos and Atreus with all of your previous armors, enchantments, talismans, resources and abilities on the difficulty of your choosing.
Test your skills against higher level enemies; some of which might even have a few new tricks up their sleeves!
Unique to New Game+ is a brand new rarity level of equipment to craft and upgrade! Collect ‘Skap Slag’, a new resource to upgrade your gear to the best of the best from our finest blacksmiths.
Play the game in a whole new way by exploring new customization options with extremely powerful new armor sets and enchantments.
Finally, get right back into the action with the newly added ability to skip through cinematics in both normal and New Game+ modes once a full play through has been completed.
Stary 01-09-2018, 22:43   #100
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -503

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Infografika z ciekawostkami poniżej.
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd